death-white

تحلیل و پیگیری تحولات سوریه (1)

Recommended Posts

یه وقت پاتک نزنن مورک رو بگیرن دوباره؟
سهیل حسن چند وقتی هست خبری ازش بیرون نمیاد، دلیلش مشخص نشده هنوز؟ یعنی از بالا بهش دستو دادن که فعلا عملیات همه جانبه برای خان شیخون رو شروع نکنه؟ یا شایدم منتظرن وضعیت حلب مشخص بشه. ویرایش شده در توسط era_923

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

شب اربعین امام حسین (ع)  منتظر بودم یه حرکتی از حندرات و سیفات بکنن. ولی خبری نیست.

تکفیریها از شرق به نبل و از جنوب شرقی به زهرا حمله ور شدن.

دعا برای رزمندگان شیعه نبل و زهرا که مطلومانه دارن دفاع می کنن. یار واقعی حسین اونها هستن.

یه وقت پاتک نزنن مورک رو بگیرن دوباره؟
سهیل حسن چند وقتی هست خبری ازش بیرون نمیاد، دلیلش مشخص نشده هنوز؟ یعنی از بالا بهش دستو دادن که فعلا عملیات همه جانبه برای خان شیخون رو شروع نکنه؟ یا شایدم منتظرن وضعیت حلب مشخص بشه.

اینم ببینید. حاجز مرغداری بین مورک و خان شیخون که مسلحین حضور دارن. ارتش قنصشون میکنه. https://www.youtube.com/watch?v=XRVp81LlGSI&feature=youtu.be

مهاجم ارتشه مشخصه...کمبود نیروی مخالفین هم در نظر بگیر. 

• Upvote 10

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

تاپیک رو منحرف نمی کنم ولی این بحث جهاد نکاح  کلا صحت نداره. تا الان هم دلیل قانع کننده و محکمی ندیدم. 

سبی نساء ایزدی هم دواعش طبق نص صریح قرآن عمل کردن ولی با این تفاوت که از نظر ما خود دواعش کافرن نه ایزدی ها. 

قطعاً بزرگ نمایی‌ شده مثل خیلی‌ از موضوعات مربوط به داعش و سلفیها،اما این طور هم نیست که اصلا نبوده.خودم در رسانه‌های غربی بارها  موضوع جهاد نکاح رو  دیدم،رسانه‌ها و مقامات عربی‌ هم در این باره صحبت کردند،فیلم وزیر کشور تونس هست که در این باره حرف میزنه،در خود محافل سلفی هم این ماجرا باعث بحث‌هایی‌ شد...پس کلا نمیشه گفت قضیه حقیقت نداره،اما همانطور که گفتم رسانه‌های ما بزرگ نمایی‌ بیش از حدی انجام دادند.عده ای  از دختر‌هایی‌ که از جهان عرب و حتا غرب می‌رن سوریه، برای جهاد نکاح نرفتند،بلکه تنها با یک نفر از جهادی‌ها ازدواج کردند،و در انجام کار‌های پشت جبهه‌ مثل آشپزی و غیره کمک میکنند،اما رسانه‌ها همه اینها رو به عنوان فاحشه خطاب میکنند...
در موضوعات دیگری هم بزرگ نمایی‌هایی‌ شده،قطعاً  در جنایت کار بودن داعش شاکی‌ نیست،اما مثلا بارها گفته شده داعش کودکان را سر میبره،من تا اینجا مدرک محکمی در این ارتباط ندیدم،بله از کودکان برای تبادل اسیر استفاده شده ولی‌ من ندیدم بچه اعدام کنند و سر ببرند...

• Upvote 4
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
چند خبر:

_ارتش منطقه حی الحویجه در دیرالزور رو که روز گذشته در طی هجوم داعش از دست داده بود پس گرفت. انتحاری امروز داعش نتونسته به دروازه پایگاه هوایی برسه، بنده خدا حروم شد.

_ارتش در یک کمین در حی الجمیله دیرالزور و با انفجار یک تونل شماری از عناصر داعش رو به هلاکت رسوند.

_فرمانده حرکت حزم در حلب در اثر انفجار بمب کنار جاده ای به شدت زخمی شده.

البته خبر آخر هنوز تایید نشده. دو خبر اول از ejmalrai هست و به احتمال زیاد صحیحه، فقط نام مکانها از انگلیسی ترجمه شده شاید ایراد داشته باشه.
  • Upvote 7

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

قطعاً بزرگ نمایی‌ شده مثل خیلی‌ از موضوعات مربوط به داعش و سلفیها،اما این طور هم نیست که اصلا نبوده.خودم در رسانه‌های غربی بارها  موضوع جهاد نکاح رو  دیدم،رسانه‌ها و مقامات عربی‌ هم در این باره صحبت کردند،فیلم وزیر کشور تونس هست که در این باره حرف میزنه،در خود محافل سلفی هم این ماجرا باعث بحث‌هایی‌ شد...پس کلا نمیشه گفت قضیه حقیقت نداره،اما همانطور که گفتم رسانه‌های ما بزرگ نمایی‌ بیش از حدی انجام دادند.عده ای  از دختر‌هایی‌ که از جهان عرب و حتا غرب می‌رن سوریه، برای جهاد نکاح نرفتند،بلکه تنها با یک نفر از جهادی‌ها ازدواج کردند،و در انجام کار‌های پشت جبهه‌ مثل آشپزی و غیره کمک میکنند،اما رسانه‌ها همه اینها رو به عنوان فاحشه خطاب میکنند...
در موضوعات دیگری هم بزرگ نمایی‌هایی‌ شده،قطعاً  در جنایت کار بودن داعش شاکی‌ نیست،اما مثلا بارها گفته شده داعش کودکان را سر میبره،من تا اینجا مدرک محکمی در این ارتباط ندیدم،بله از کودکان برای تبادل اسیر استفاده شده ولی‌ من ندیدم بچه اعدام کنند و سر ببرند...

یه لینک از روزنامه یا خبرگزاری معتبر غربی بذار که جهاد نکاح رو از طرف منابع خودش تایید کنه و از جایی نقل و قول نکرده باشه.

وزیر کشور وقت تونش انگیزه سیاسی داشت برای تخریب اسلامگرایان تونسی و تحت فشار قرار دادنشون.

به صورت سیستماتیک چیزی به نام جهاد نکاح نداریم. خوب معلومه کلفتهای داعشی و النصره ای احتیاج جنسی هم پیدا می کنن که براشون زن پیدا می کنن یک ضرب همه رو می فرستن قاطی مرغها. من چند نمونه دیدم با هم آشنا شدن و ازدواج کردن. خیلی هم رمانتیک بوده نه از سر زور. یک مورد چند روز از ازدواج نگذشته بود جوونه در جبهه حندرات کشته شد.

تنها جنایت رسمی که خود دواعش هم تایید کردن ، سبی زنان ایزدی بود که اونم توجیه قرآنی دارن براش. فقط مشکل اینجاست که اینها کلا خودشون کافرن نیازی نیست زنان کافر رو اسیر بگیرن.

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
یکی از هواداران مسلحین ادعا کرده که همراه مجاهدین عراقی که در اطراف خان شیخون ادلب فعال هستن آذری ها هم حضور دارن، کسی از صحت و سقم این ادعا خبر داره؟

سنی های آذربایجان که به احتمال زیاد از قومیت داغستانی هستن در کنار مسلحین حضور داشتن ولی در مورد حضور شیعیان آذری آذربایجان در سوریه تا حالا خبری نشنیده بودم. ویرایش شده در توسط GRIPEN

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

یه لینک از روزنامه یا خبرگزاری معتبر غربی بذار که جهاد نکاح رو از طرف منابع خودش تایید کنه و از جایی نقل و قول نکرده باشه.

وزیر کشور وقت تونش انگیزه سیاسی داشت برای تخریب اسلامگرایان تونسی و تحت فشار قرار دادنشون.

به صورت سیستماتیک چیزی به نام جهاد نکاح نداریم. خوب معلومه کلفتهای داعشی و النصره ای احتیاج جنسی هم پیدا می کنن که براشون زن پیدا می کنن یک ضرب همه رو می فرستن قاطی مرغها. من چند نمونه دیدم با هم آشنا شدن و ازدواج کردن. خیلی هم رمانتیک بوده نه از سر زور. یک مورد چند روز از ازدواج نگذشته بود جوونه در جبهه حندرات کشته شد.

تنها جنایت رسمی که خود دواعش هم تایید کردن ، سبی زنان ایزدی بود که اونم توجیه قرآنی دارن براش. فقط مشکل اینجاست که اینها کلا خودشون کافرن نیازی نیست زنان کافر رو اسیر بگیرن.

تو شبکه‌های غربی خیلی دیده‌ام که دخترهای غربی رو دربارشون حرف میزنه که به قصد ازدواج با مجاهدین(!!!! منظور خر ها) به سوریه میرن. ولی اینکه یک نکاح است یا جهاد نکاح(!) بحث است

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

من مصادر موثوقة الجيش العربي السوري على بعد 300 - 350 م من دوار جندول 

icon_eek 

ارتش عربی سوریه (شما بخونید حزب الله) در فاصله 300 تا 350 متری میدان جندول قرار دارد.

منابع موثق گفتن اینو. 

شما باور نکنید منم نمی کنم ولی میرم دنبال تایید صحتش  :chicken: 
  • Upvote 13

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

[font='lucida grande']

[/font]

[font='lucida grande']

icon_eek

[/font][font='lucida grande']

[/font]

[font='lucida grande']

ارتش عربی سوریه (شما بخونید حزب الله) در فاصله 300 تا 350 متری میدان جندول قرار دارد.

[/font]

[font='lucida grande']

منابع موثق گفتن اینو.

[/font]

[font='lucida grande']

شما باور نکنید منم نمی کنم ولی میرم دنبال تایید صحتش :chicken:

[/font][font='lucida grande']

[/font]

من هم دو منبع خوب دیدم که این خبر شما رو تایید کردن، ejmalrai و petolucem. انشاءا... که صحت داره!
  • Upvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

icon_eek 

منابع موثق گفتن اینو. 

شما باور نکنید منم نمی کنم ولی میرم دنبال تایید صحتش  :chicken: 

خوش به حالتون که عربی بلدید

من فقط در حد بقره بلدم

هیچ وقت فکر نمی کردم عربی اینقدر به درد بخوره

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

داعش در اطراف حمص  سه نفر ادم بیچاره رو بجرم سب الله با یک چیزی شبیه شمشیر گردن زده تصاویر +18

http://s04.justpaste.it/files/justpaste/d192/a8124514/2_small.jpg

http://s04.justpaste.it/files/justpaste/d192/a8124514/3_small.jpg

http://s03.justpaste.it/files/justpaste/d192/a8124514/4_small.jpg

http://s03.justpaste.it/files/justpaste/d192/a8124514/5_small.jpg

http://s04.justpaste.it/files/justpaste/d192/a8124514/8.jpg

در شهر منبج هم یک زن و مرد بی نوا رو بجرم زنا سنگسار کردن

ویرایش شده در توسط armagdon
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.