death-white

تحلیل و پیگیری تحولات سوریه (1)

Recommended Posts

7cdhwvhukoh97oh2wvh5.jpg

من یه سری خبر که مطمئنم درسته میدم خودتون حدس بزنید الان وضعیت ملاح چیه...

اول از همه مخالفین تاکید داشتند روی مزاع غربی حندرت. اکثر اون 40 نفر که محاصره و کشته شدند در مزارع غربی حندرات کشته شدن که خط دفاع اول از ملاح بود.

تو خبرها مخالفین بهش می گفتن منطقه ای وافع بین تله حندرات و ملاح ...

خوب هم مخالفین هم مویدین اشاره به تله ای می کنن در جنوب حندرات که رزمندگان گرفتنش و بر راه امداد مسلحین اشراف داره.

مخالفین تایید کردن هر گونه راهی از حریتان به سمت مفرق(دوراهی ) کاستیلو بسته شده....یعنی جاده های شماره 1  و 2 و 3 بسته شده. این جاده ها به نظر میاد از منطقه ای در اطراف شرقی ملاح به نام سلوم عرب میگذرن که اتفاقا در حمله اول به حندرات رزمندگان شیعه سلوم عرب هم گرفته بودن ولی مخالفین پاتک زدن...این فیلم از منطقه سلوم عرب هست بعد از عقب روندن نیروهای ارتش یک ماه و خورده ای قبل . امروز در خبرهای مخالفین به سلوم عرب اشاره شد که ارتش بین ملاح و سلوم عرب جابجایی نفربر داشته.

و تنها یک راه از کفرحمره میاد میره کاستیلو که اونم جاده خاکی هست و جکومت موقت مخالفین پروژه ترمیم این راه رو به وزرات راهش سپرده  که بکوبنش و آسفالتش کنن.

خوب الان راه از ریف شمالی اینه...بیان حریتان-کفرحمره-کاستیلو....از ریف غربی هم بیان بابیص-معاره الارتیق-کفرحمره-کاستیلو.( این راه کاملا زیر آتیش ارتش بود ولی با سقوط جبل معاره الارتیق و تله شویحنه دیگه از دید ارتش خارج شد.هر چی سلاح و مهمات از باب الهوی میاد از این راه میگذره...همین یک ساعت پیش ارتش این راه رو با جنگنده زد آتیش سوری شده .)

نیرو هوایی قبر انگلیسی و معامل آسیا ( کارخونه داروسازی زیاد داره اونجا ) رو زیاد زده و می زنه و خواهد زد. 

یه خبر هم صفحه طرفداران نمر که نسبتا معتبره منتشر کرد که ارتش تا مسجد روضه در ملاح رسیده بوده روز اول...الان تو ملاح درگیریه و دقیقا کجا دست کیه مشخص نیست ولی اگر ارتش کل ملاح رو گرفته بود شادی باید عکس از مسجد روضه یا رستوران معروف ملاح که خراب شده الان میذاشت.

تصاویر مخالفین هم میگه تو ملاح درگیری خانه به خانه هست .

• Upvote 12

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

نقشه هجوم نيروهاي مشترك مخالفين به پادگان هاي حامديه و وادي الضيف و ميزان پيشروي آنها

iaxzfd0ig61xfs6gwgp9.png

.........................................................................................................

موشك ضد زره TOW در دست نيروهاي جبهه النصره

lgrynw1ppiebdfz6vepb.jpeg

• Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
^^ الآن سی آی ای باید کلاهشو بذاره بالاتر، قرار بود این موشکها در دستان افراد مطمءن و میانه رو قرار میگرفت و زیر نظارت نهاد فوق.
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

داعش امروز در حمص دو نفر رو گردن زده بجرم جاسوس

http://justpaste.it/files/justpaste/d192/a8134703/3.jpg

http://justpaste.it/files/justpaste/d192/a8134703/5.jpg

یک سرباز ارتش لبنان رو هم داعش تهدید کرده ذبح میکنه

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

آخرين نقشه از ميزان پيشروي هاي شورشيان در حمله به پادگان هاي وادي الضيف و حامديه

مخالفين بر روي بزرگراه M5 مسلط شدند

20371x500tylztnfr5ei.png

• Upvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

48519439.jpg

thumb_10805733_384957185005740_686142329

فیلم سربریدن این سرباز ارتش رو امروز  تو سایت داعش قرار داده بودن حالا نمیدونم قبلا  فقط عکس دادن بیرون  و این فیلم جدید اومده بیرون یا خیر

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

الان دقیقا فرق توی شیعه با اون وهابی ادم کش  که شیعه سر میبره در چی اقای محمدحسین شیعه شیعه روتحقیر میکنه اوف اوف

بعضی ها فکر می کنند که کسی شیعه هست که تو سری خور باشه - کسی شیعه هست که در موقع لزومش هم نتونه از قدرت خشمش استفاده کنه - کسی شیعه هست که عرضه ی جلوگیری از ورود چهار تا افغانی به کشورش رو نداشته باشه و ...

اما در مورد جواب شما :

اولا که توی پست من نه صحبتی از سر بریدن بود نه حرفی از شیعه بودن این افاغنه . این که شما چطور به این تفسیر رسیدید و چطور تشخصی دادید که این مهاجران شیعه هستند برای من جای سوال هست .

لحن صحبتتون اصلا مناسب نیست و من به احترام دوستان از جواب دادن به آن خودداری می کنم

دوست عزیز سالها پیش حقیر در آپارتمانهای ارتش در اطراف تهران زندگی میکردم

اتفاقا نزدیک شهرک ما جایی بود که این عزیزان اونجا زندگی میکردند

البته بگم که اینها هم ورژن دارند

اینهایی که عرض میکنم هزاره بودند و شیعه واقعا نازنین واقعا زحمتکش

یعنی یکی از تفریحات ما با منزل در ان بیابان خرید مواد غذایی تازه(سبزیجات میوه) و ........ از این عزیزان

و گشت زدن بینشون بود هنوز پیرمردی که معلول بود و جانباز جنگ ایران و عراق رو یادم نمیره

اسمش بابا علی بود و بلال فروش............

اینها رو عرض کردم که بدونید مهاجرت به خودی خودش بد نیست و اونهایی هم که شما فرمودید اکثرا بدون اوراق هویتی هستند

و تاجیک و پشتون و............

که فضا رو برای جرم و جنایت مهیا میبینن وگرنه مهاجر افغانی که قانونی اینجا باشه از این کارها نمیکنه اگر هم باشه اصلا به چشم نمیاد.

یادمون هم نره

این عزیزان مخصوصا هزاره ها به ماپناه اوردن از دست سلفی ها و تکفیری ها و القاعده افغانستان

و مرام ما

باید مثل بزرگی باشه که ضامن اهو بود و حتی پناهنده اای مثل اهو رو هم زیر چترش میگرفت(اگر شما بودی میخوردی کبابش میکردی :thinking: )

برای این که پست اسپم نباشه

بزرگواران مهندس احمد

جناب ای موسی

گریپین و دیگر عزیزان

کلیپ و یا فیلمی از حمله های اخیراین ادمخوارها ندارین؟؟

از این بابت میگم که ارتش ظفرمند سوریه تو کار تبلیغات صفره

باید همین ابوعمر خودمون رو براشون بفرستم کار فرهنگی کنه love_struck

با احترام

کوچک شما

برادر من من که نگفتم همه این ها بد هستند - چرا حرف توی دهن آدم می گذارید ؟! اگر شما خوبی ها این ها رو دیدید من هم دیدم . توی هیئتشون رفتم  . از غذای هیئتشون خوردم . در دوران تحصیل راهنمایی هم دوست افغانی داشتم

اما حدود 75 درصد از مردم افغانستان سنی هستند و مطمئنا این درصد در بین مهاجران به ایران هم تاثیر گذار خواهد بود پس به صرف اینکه یک گروه شیعه هستند نمی شه اون رو به تمام مهاجران تعمیم داد.

منبع  سیل مواد مخدر به کشور همین افغان ها هستند و فراهم کننده ی زمینه ی بدبختی و بیچارگی بسیاری از خانواده های ایرانی . به این ها خدماتی مشابه خود ایرانی ها از قبیل درس خواندن در مدارس و دانشگاه و ... داده می شه اجازه ی کسب و کار بهشون داده می شه از یارانه های روی موادغذایی و ... استفاده می کنند. اما باید شاهد برگذاری راهپیمایی های ضد ایرانی توی شهرهای مختلفشون باشیم که توی اون حتی به عالی ترین مسئولین ایران هم رحم نمی کنند.

حرف من این هست که ضرر حضور این ها در کشور بسیار بیشتر از سودشون هست. دیگه کار رو به جایی رسوندن که توی عزای سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام و در 2 روز پس از عاشورای آن حضرت ، توی شهرری که به قبله ی تهران معروف هست و همه می دونید که بافت مذهبی قوی ای هم داره جشنی با مناسبتی برگذار می کنن که حتی اسم بردنش هم برای من و تمام شیعه ها سخت هست.

http://www.afsaran.ir/link/744232

ضمنا باید عرض کنم که منبع من هم این سایت نیست و با یه سرچ ساده توی گوگل اون رو پیدا کردم و برای شما قرار دادم. 

حدود 4 سال پیش هم توی محلی که قبلا زندگی می کردیم توی ایام عزای حضرت سیدالشهدا علیه السلام تعدادی از همین ها جشن گرفته بودند . البته نمی دونم موضوعش چی بود اما باعث واکنش شدید ساکنان محل شد.

البته باید بگم که افاغنه در همین شهرری هیئت بزرگی دارند و مسلما کسی که به عزای امام حسین علیه السلام میاد آدم معتقدی هست.

این ها رو گفتم که این فکر که این ها همشون شیعه و محب امام حسین علیه السلام هستند رو از سرتون بیرون کنید . بین این ها آدم های خراب بسیاری هست .

بنده دیگه پستی در این ارتباط نخواهم زد. از تمام دوستان هم عذرخواهی می کنم .

ویرایش شده در توسط mohammadhossein
  • Upvote 3
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام

نخست وزیر سوریه اومد ایران 

http://www.tabnak.ir/fa/news/458514/%D9%86%D8%AE%D8%B3%D8%AA%E2%80%8C%D9%88%D8%B2%DB%8C%D8%B1-%D8%B3%D9%88%D8%B1%DB%8C%D9%87-%D9%88%D8%A7%D8%B1%D8%AF-%D8%AA%D9%87%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%B4%D8%AF

یک سری شایعاتی بود در مورد این سفر و این که سوری ها دارند خودشون رو برای یک معامله بزرگ آماده می کنند و ایشون اومده که نظر ایران رو برای این معامله بگیره .

ظاهرا موضوع حلب هم قسمتی از این معامله بزرگ است . 

در هر صورت خدا آخرش را ختم به خیر کند و خون شهدای مظلوم وقایع اخیر سوریه پامال نشود .

:-(

• Upvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام

نخست وزیر سوریه اومد ایران 

http://www.tabnak.ir/fa/news/458514/%D9%86%D8%AE%D8%B3%D8%AA%E2%80%8C%D9%88%D8%B2%DB%8C%D8%B1-%D8%B3%D9%88%D8%B1%DB%8C%D9%87-%D9%88%D8%A7%D8%B1%D8%AF-%D8%AA%D9%87%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%B4%D8%AF

یک سری شایعاتی بود در مورد این سفر و این که سوری ها دارند خودشون رو برای یک معامله بزرگ آماده می کنند و ایشون اومده که نظر ایران رو برای این معامله بگیره .

ظاهرا موضوع حلب هم قسمتی از این معامله بزرگ است . 

در هر صورت خدا آخرش را ختم به خیر کند و خون شهدای مظلوم وقایع اخیر سوریه پامال نشود .

:-(

بله در خبر ها هم بود که اتحادیه اروپا پیشنهاد اتش بس رو داده و گفته از حلب هم شروع کنیم  حالا که می بینن داره یکمی ورق بر می گرده به دستو پا زدن برای حمایت از وحوش در اومدن . این وحوش و حامیانشون مصداق اتم و اکمل این ایه شریفه قران هستند :

وَلَقَدْ ذَرَأْنَا لِجَهَنَّمَ كَثِيرًا مِّنَ الْجِنِّ وَالإِنسِ لَهُمْ قُلُوبٌ لاَّ يَفْقَهُونَ بِهَا وَلَهُمْ أَعْيُنٌ لاَّ يُبْصِرُونَ بِهَا وَلَهُمْ آذَانٌ لاَّ يَسْمَعُونَ بِهَا أُوْلَـئِكَ كَالأَنْعَامِ بَلْ هُمْ أَضَلُّ أُوْلَـئِكَ هُمُ الْغَافِلُونَ

ترجمه :  و حقّا كه ما بسيارى از جن و انس را (گويى) براى دوزخ آفريده‏ايم، زيرا كه دل‏ها دارند ولى (حقايق را) بدان نمى‏فهمند، و چشم‏ها دارند ولى بدان (به عبرت) نمى‏نگرند و گوش‏ها دارند ولى بدان (معارف حقّه را) نمى‏شنوند آنها مانند چهارپايانند بلكه گمراه‏ترند (زيرا با داشتن استعداد رشد و تكامل، به راه باطل مى‏روند) و آنها همان غافلانند

ویرایش شده در توسط bigbang
  • Upvote 7
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بسم الله الرحمن الرحیم

رسانه های فارسی زبان غربی همش عکس عمامه دار (لباس روحانیت شیعه ) گروگان گیر استرالیایی رو نشر دادند

و در انتهای اخبارشون عکس های جدید و تیپ روحانی سنی بودنش را

باید گفت افسوس که قدرت رسانه ایی ما کم هستش والا

با همین سوژه میشد یک ضربه اساسی به غربی ها زد

که شما از هرکی حمایت میکنید آخرش این میشه

ولی با این شرایط فکر کنم آخرش بدهکارم بشیم

آخرش میگن بچه کمبود محبت داشت بخاطر رفتار حکومت ایران

وحتی 12 سال بعد از مهاجرت به کشورهای فوق آزاد و ثبت رکورد 40 تعرض جنسی و تغییر دین هم نتونست این کمبود محبت رو جبران کنه لبخند

• Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
^^ دوست عزیز من این خبر رو از یک سایت وابسته به نءو کانها دنبال کردم که اتفاقا کاربرای زیادی هم داره، هیچ کس اینو پای ما ننوشت، حتی پای سلفی بودنش هم ننوشت، پای روانی بودنش نوشتن خیلی نگران این قضیه نباشید.
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ولی کلا این قضیه خطری به نام سلول های خفته ی داعش رو در غرب گوشزد کرد که هر فردی میتونه از طریق اینترنت داعشی بشه و با یک چاقو یا اسلحه اقدام به جنایت کنه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.