death-white

تحلیل و پیگیری تحولات سوریه (1)

Recommended Posts

[quote name='hossein9' timestamp='1383586702' post='346817']

اینا که می فرمایید کی هستند؟ کجا هستند؟ بیان فیلمای درگیری مرزی ایرانو ببینند فکری به حال سربازای خودمون سر مرز بکنند.
[/quote]نكته اى كه شكا متوجهش نيستى حجم عظيم پولها و امكاناتى است كه براى بر هم زدن ثبات ايران هزينه ميشه و متاسفانه امثال ه.ر هم از داخل كم نمى ذارن...موضىع سوريه باز جنگ رو در رو هست ولى بزدلهايى مانند اين جيش العدل عيچ بخى نيستند و به قول امام دزدى آمده سنگى انداخته و رفته...واقعا ضريب امنيت ايران بع لطف توجهات ولى عصر بالاست...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Ernesto_Rommel' timestamp='1383595773' post='346837']
سلام

1. شک نکنید برای تسخیر تل آویو ما نیاز به هیچ امکانات خاصی نداریم( کتاب همپای صاعقه خواهشا مطالعه بشود)

برای تسخیر قلب اسراییل: باید قلبی از ایمان به خاندان علی داشته باشی و بس

دلیل اینکه چرا ما هم نشستیم برای این هست : قرآن فرموده هرگز آغازگر جنگی نباشید و ضمنا تا وقتیکه ملتی اراده نکنند تا سرنوشت شون تغییر پیدا نکنه سرنوشت نوشته نمیشه

دوست عزیز در ایام نبرد 33 روزه مداوم از شبکه های خبری پخش میشد جمعیت اسراییل 3 میلیون جمعیت اعراب بیش از سیصد میلیون ...

معنی داشت

تا وقتیکه شما نشستی توی خونه ت و حاضری رای بدی به کسی که تحریم های امریکا رو بشکنه ، مطمئن باش تل آویو هم ایران بهش حمله نمیکنه

بیشتر بازش کنم برات ؟ چشمک

2.در مرزهای ما چه رخ میده مگر که ما خبر نداریم؟

نه واقعا میگم

نه خواهشا بفرمایید بگید ببینم

دوستان عزیز گویی شما در این دنیا سیر نمیکنید ؟

برید تو کلمبیا وسط پایتخت کشورتون به ناموس ت تجاوز میکنند، آدم ربایی میکنند، پلیس مملکت ت رو ترور میکنند ، باز نمیگن امنیت نداریم ، اونوقت شما تو ایران لم دادی ، توی خاورمیانه و میگی لب مرزم فلان ؟

خیلی هم دلمون بخواد

ایران باامنیت ترین کشور جهان هست ...

یادتونه سه تا قاضی شهید شد با ترور ؟ همه ماست ها کیسه شده بود ! و احساس ناامنی میکردیم

اونوقت ، مثلا لب مرز ما ، که همه دنیا میدونه امریکا تو افغانستان و عراق ش زائید چه خبر هست من خبر ندارم ؟

بفرما بوگو ببینم

سردار سلامی در رزمایشی در منطقه ما گفت : به اوباما و کل دست اندرکاران امریکایی عرض میکنم، زیاد نه ، فقط 24 ساعت بیان تحت شرایطی که سه دهه هست علیه ایران رقم خورده ، دولت رو در دست بگیرند! و فقط 24 ساعت این کشور را سرپا نگه دارند !!!

سیاه نمایی هم زیاد خوب نیست ....

شما اگر از 17 نفر خبر داری بنده آمار ماهیانه منطقه خودمونو بهت بدم که تو حتی تو رویاهاتم نمی شنیدی ! میفهمیدی اوووووپس چه خبره ! با این حال هرگز احساس ناامنی در مردم منطقه احساس نشده !

به هرحال شکرگزار نظام و دولتیم به خاطر امنیت فوق العاده ای که مع الوصف تمامی خیانت ها و جنایت های استعمارگران و کشورهای همسایه علیه ما هست ولی برقراره امنیت

یا حق
[/quote]

[right]با اجازت لازمه که این پست رو کپی گنم برای تاپیک شهدای سراوان.[/right]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان مطلع کسی اینا رو تائید می کنه ؟
http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13920813001733
700 کشته و زخمی در درگیری‌های القنیطره/انتقال تروریست‌های زخمی به بیمارستان‌های رژیم صهیونیستی
http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13920813001689
۴۰۰ فرد مسلح خود را تسلیم ارتش سوریه کردند

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام

1. شک نکنید برای تسخیر تل آویو ما نیاز به هیچ امکانات خاصی نداریم( کتاب همپای صاعقه خواهشا مطالعه بشود)

دلیل اینکه چرا ما هم نشستیم برای این هست : قرآن فرموده هرگز آغازگر جنگی نباشید و ضمنا تا وقتیکه ملتی اراده نکنند تا سرنوشت شون تغییر پیدا نکنه سرنوشت نوشته نمیشه

دوست عزیز در ایام نبرد 33 روزه مداوم از شبکه های خبری پخش میشد جمعیت اسراییل 3 میلیون جمعیت اعراب بیش از سیصد میلیون ...

معنی داشت

تا وقتیکه شما نشستی توی خونه ت و حاضری رای بدی به کسی که تحریم های امریکا رو بشکنه ، مطمئن باش تل آویو هم ایران بهش حمله نمیکنه

نه واقعا میگم

برید تو کلمبیا وسط پایتخت کشورتون به ناموس ت تجاوز میکنند، آدم ربایی میکنند، پلیس مملکت ت رو ترور میکنند ، باز نمیگن امنیت نداریم ، اونوقت شما تو ایران لم دادی ، توی خاورمیانه و میگی لب مرزم فلان ؟

خیلی هم دلمون بخواد

یادتونه سه تا قاضی شهید شد با ترور ؟ همه ماست ها کیسه شده بود ! و احساس ناامنی میکردیم

اونوقت ، مثلا لب مرز ما ، که همه دنیا میدونه امریکا تو افغانستان و عراق ش زائید چه خبر هست من خبر ندارم ؟

بفرما بوگو ببینم

سردار سلامی در رزمایشی در منطقه ما گفت : به اوباما و کل دست اندرکاران امریکایی عرض میکنم، زیاد نه ، فقط 24 ساعت بیان تحت شرایطی که سه دهه هست علیه ایران رقم خورده ، دولت رو در دست بگیرند! و فقط 24 ساعت این کشور را سرپا نگه دارند !!!

شما اگر از 17 نفر خبر داری بنده آمار ماهیانه منطقه خودمونو بهت بدم که تو حتی تو رویاهاتم نمی شنیدی ! میفهمیدی اوووووپس چه خبره ! با این حال هرگز احساس ناامنی در مردم منطقه احساس نشده !

به هرحال شکرگزار نظام و دولتیم به خاطر امنیت فوق العاده ای که مع الوصف تمامی خیانت ها و جنایت های استعمارگران و کشورهای همسایه علیه ما هست ولی برقراره امنیت

یا حق
[/quote]

جناب ادیب اگر منظورتون از سیاه نمایی و سیاه نما بنده است، من خدمت شما عرض می کنم قصد من سیاه نمایی نیست. صرفا انتقاد می کنم به امید اینکه امری اصلاح شود.

اما با کمال احترام به شما و بسیاری از افراد دیگر در این سایت، بدونید که من وقتی حرفی می زنم یا انتقادی می کنم متناسب با داده های عمومی که در دسترس همه است سخن می گویم. اینکه می گویید شما فلان آمار را دارید که ... و جاهایی و چیزهایی را دیده اید که ... عملا برای من ارزشی ندارد چون سخن شما ادعایی است که ثابت شدنی نیست. پس در این مواقع یا از طرق عادی و با اطلاعات عمومی مرا مجاب کنید یا دست از استناد به اطلاعات سری بر دارید. مخاطب این سخن من فقط شما نیستید، برخی دیگر از افراد این سایت هم همین اخلاق را دارند.

نکته ی دیگر اینکه من هم مثل شما همیشه سپاسگذار خدا و افرادی بوده ام که امنیت پایدار را در این مرز و بوم ایجاد کرده اند. اگر حرفی می زنم دوست دارم از این بهتر شود و کمتر خون بیگناهان ریخته شود.
  • Upvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
کلا رسانه های وطنی گاهی اوقات جفنگ زیاد میگن.
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
شک نکنید برای تسخیر تل آویو ما نیاز به هیچ امکانات خاصی نداریم( کتاب همپای صاعقه خواهشا مطالعه بشود)

[/quote]

دست شما درد نکنه. کجا رفت و چي شد اون اديب منطقي و کتاب خوان??? اگر با طرز نوشتنت آشنا نبودم صد در صد ميگفتم
اکانتت هک شده......
  • Upvote 3
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام

معنی داشت

نه واقعا میگم

خیلی هم دلمون بخواد

بفرما بوگو ببینم

یا حق
[/quote]
اولا در تلفظ نام کاربری دقت کنید و الا به دلیل توهین تنبیه خواهید شد.(فکر نمیکنم بنده نه با شما و نه با هیچ کس دیگه شوخی داشته باشم)گرچه شما
الان میتونید بگید نه پستتون خطاب به من بوده نه اون کلمه رو خطاب به من گفتید.بنابراین من هم میگم جهت پیشگیری تا شما بیشتر از این ما رو ...فرض نکنید!
دوما الان اینایی که گفتید چه ربطی به جمله من داشت؟من گفتم ما امنیت نداریم؟من سیاه نمایی کردم؟؟من رو نمیشناسید مگه؟
ببین دوست عزیز این شلوغ بازی و منم منم کردن دیگه رو ما ها !!!تاثیر نداره.پس بهتره برای اهلش خرجش کنی.(همونطور که تاحالا میکردی و ما چیزی نمیگفتیم)
انقدر حرف تو دهنه اینو اون نزار و بعد خودتو بکن عاشق ولایتو مملکت!
در ضمن تا اونجایی که بنده متوجه شدم شما هم تکاوری هم نیستی.هم اطلاعاتی هم نیستی.همیشه چیزایی رو میدونی که نباید بگی ولی بقیه نمیدونن!!!همیشه....
کلا خیلی خوبی...چشمک
  • Upvote 13
  • Downvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام

1.سیاه نمایی منظور هم خودم بودم هم بقیه که گاهی اوقات به خاطر ناراحتی ( درست یا نادرست) از یک مساله همه دستاوردها رو نادیده میگیریم و منظورم به شخص خاصی نبود

2.جنابops شرمنده باور بفرمایید که بنده حتی اسم اکانت شما رو هم تلفظش رو بلد نیستم که بخوام مسخره ش کنم و این جملات مثل چشمک و غیره کلا تکیه کلام های بنده هست که اگر همین الان پست های این مدت من رو نگاه کنید قطعا تعداد زیادی اوپس توش نوشتم که در گفتارم هم همینو میگم و جایگزین کلمه اوه مای گاد کردمش چون اوه مای گاد رو نمیشد بعضی جاها که هستم بگم مجبورم وقتی تعجب میکنم یا میخام خبر از واقعه ای بدم بگم اوپس ! این از این

3.چرا فکر میکنید اکانت من هک شده ؟
علمی و منطقی حرف میزنم

سردار سرلشکر جاویدالاثر حاج احمد متوسلیان همراه با لشکر همیشه پیروز 27 محمد رسول الله صلی الله و علیه و آله و سلم در جهت رویارویی با ارتش صهیونیست در هنگامه نبرد عملیات رمضان با تمامی تجهیزات خود وارد میدان های عملیاتی نبرد جنوب لبنان شدند

براساس تمامی اطلاعاتی که از طریق بهترین نیروهای اطلاعات عملیات ( که سردار سعید قاسمی یکی شون بود) جمع شد و براساس نظر سردار متوسلیان و سردار همت ، دیواره دفاعی اسراییل حتی نصف قدرت ارتش عراق رو در زرهی و دفاع و هجوم نداره و اگر نبود تعلل های کاملا جهت دار ارتش سوریه .... قطعا با ورود لشکر 27 برای همیشه کار اسراییل حداقل از لبنان تموم میشد !

کتاب همپای صاعقه مطالعه بشود لطفا برای این گفتم

به صورت کاملا علمی و منطقی و نظامی : ارتش اسراییل در مقابل کسانیکه با خون خودشون شلیک میکنند هیچ کاری نمیتونه بکنه چونکه حتی یک کلوخ در دستان شان موشک است و چه برسد به آنکه موشک در دست داشته باشند ....

ارتش زرهی اسراییل ابدا توانایی رویارویی با یک عده نیروی پیاده ایرانی رو نداشت هم به دلیل نوع تاکتیک هایی که یک چشمه ش رو سالها بعد در نبرد سال 2006 دیدید هم به دلیل تجهیزاتی که داشتیم که هر دو مچ شده بودند با یک چیز:

جانم فدای حیدر
4. برادر ops دقت کنید که لزوما خیلی وقتها لازم نیست کاره ای باشی تا ازچیزی مطلع بشی چونکه متاسفانه حفاظت اطلاعات زیاد خوب رعایت نمیشه هیچوقت و همیشه حرفایی برای شنیدن هست که مخاطب خاص داره ... ما افتخار میکنیم بتونیم نوکری اون برادران رو انجام بدیم ....

یا حق ویرایش شده در توسط Ernesto_Rommel
  • Upvote 7
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Ernesto_Rommel' timestamp='1383632021' post='346863']
سلام

1.سیاه نمایی منظور هم خودم بودم هم بقیه که گاهی اوقات به خاطر ناراحتی ( درست یا نادرست) از یک مساله همه دستاوردها رو نادیده میگیریم و منظورم به شخص خاصی نبود

2.جنابops شرمنده باور بفرمایید که بنده حتی اسم اکانت شما رو هم تلفظش رو بلد نیستم که بخوام مسخره ش کنم و این جملات مثل چشمک و غیره کلا تکیه کلام های بنده هست که اگر همین الان پست های این مدت من رو نگاه کنید قطعا تعداد زیادی اوپس توش نوشتم که در گفتارم هم همینو میگم و جایگزین کلمه اوه مای گاد کردمش چون اوه مای گاد رو نمیشد بعضی جاها که هستم بگم مجبورم وقتی تعجب میکنم یا میخام خبر از واقعه ای بدم بگم اوپس ! این از این

3.چرا فکر میکنید اکانت من هک شده ؟
علمی و منطقی حرف میزنم

سردار سرلشکر جاویدالاثر حاج احمد متوسلیان همراه با لشکر همیشه پیروز 27 محمد رسول الله صلی الله و علیه و آله و سلم در جهت رویارویی با ارتش صهیونیست در هنگامه نبرد عملیات رمضان با تمامی تجهیزات خود وارد میدان های عملیاتی نبرد جنوب لبنان شدند

براساس تمامی اطلاعاتی که از طریق بهترین نیروهای اطلاعات عملیات ( که سردار سعید قاسمی یکی شون بود) جمع شد و براساس نظر سردار متوسلیان و سردار همت ، دیواره دفاعی اسراییل حتی نصف قدرت ارتش عراق رو در زرهی و دفاع و هجوم نداره و اگر نبود تعلل های کاملا جهت دار ارتش سوریه .... قطعا با ورود لشکر 27 برای همیشه کار اسراییل حداقل از لبنان تموم میشد !

کتاب همپای صاعقه مطالعه بشود لطفا برای این گفتم

به صورت کاملا علمی و منطقی و نظامی : ارتش اسراییل در مقابل کسانیکه با خون خودشون شلیک میکنند هیچ کاری نمیتونه بکنه چونکه حتی یک کلوخ در دستان شان موشک است و چه برسد به آنکه موشک در دست داشته باشند ....

ارتش زرهی اسراییل ابدا توانایی رویارویی با یک عده نیروی پیاده ایرانی رو نداشت هم به دلیل نوع تاکتیک هایی که یک چشمه ش رو سالها بعد در نبرد سال 2006 دیدید هم به دلیل تجهیزاتی که داشتیم که هر دو مچ شده بودند با یک چیز:

جانم فدای حیدر
4. برادر ops دقت کنید که لزوما خیلی وقتها لازم نیست کاره ای باشی تا ازچیزی مطلع بشی چونکه متاسفانه حفاظت اطلاعات زیاد خوب رعایت نمیشه هیچوقت و همیشه حرفایی برای شنیدن هست که مخاطب خاص داره ... ما افتخار میکنیم بتونیم نوکری اون برادران رو انجام بدیم ....

یا حق
[/quote]

یادم نیست حدیث از کی هست، ولی معصومی فرموده که دست کم گرفتن دشمن عین نادانی است.نقل به مضمون.جسارت به شما نشه عزیز، کلی عرض می کنم.

اگه قراره اسراییل با یه عده نیروی پیاده فتح بشه، خیلی عذر میخوام، ولی ما تا حالا چه غلطی میکردیم اونوقت؟ همون اسراییلی که در سال ۱۹۷۳ در حالی که در آستانه شکست قرار داشت، در عرض چند ساعت از حالت محصاره کامل وضعیتی رو ایجاد کرد که در استانه فتح قاهره و دمشق قرار گرفت. بله عزیز، دشمنان ما اونقدر هم ماست نیستن که شما میفرمایید، و بعضا حرفهای برخی افراد داخلی رو تکرار میکنید که البته هیچ گاه از حرف فراتر نمیرن! ویرایش شده در توسط era_923
  • Upvote 5
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام

البته منم قصد جسارت ندارم ولی اگر تاریخ اولین پستها مثلا در رابطه با عملیات سال 1973 در اینترنت مطالعه بشه براساس تنها کتاب مرجعی که از این عملیات هست( عملیات بدر سپهبد شاذلی) احتمالا اسم کسی نمیاد جز من !

پس بنده با آگاهی دقیق از این مسایل و خیلی مسایل دیگر باز هم تاکید میکنم روی مساله ای که همیشه ذکر کردم :

اعراب هرگز از اسراییل شکست نخوردند، اعراب اول از خودشون شکست رو پذیرا شدند سپس اسراییل اومد پرچم ش رو کوبید بر مخروبه های اونها

و هرگز هم چیزی دال بر پیروزی اسراییل تا زمانیکه اعراب خودشون کمر خودشون رو شکستند ندیدم و نخواهیم دید ! چرا ؟

مشخص هست چرا

ارتش امریکا بزرگترین پل هوایی دنیا رو در سال 1973 برای ارتش اسراییل سازماندهی کرد ولی چه از پیش برد ؟ هیچ !

دقیقا هیچ !

و سپهبد شاذلی با اشاره به همین نکته به صورت دقیق اشاره میکنه به اینکه : با اشتباهات مکرر در فرماندهی اون خائن ( انورسادات ) یگانی از اسراییل توانست به صورت زمینی اقدام به نابودی سایت های پدافندی بکنه که برتری مطلق هوایی رو برای ما خریداری کرده و جلوی سد عظیم و قدرتمند جنگنده های اسراییلی رو گرفته است ...

منم اون مقاله ای که تازگی دوستان منتشر کردند رو خوندم ... ولی اون مقاله هم به صورت کامل همه مسایل رو بسط نداده اخوی

در کل در نبرد 1973 در اوج حیرت جهان ، در حالیکه پل های هوایی بسیار قدرتمندی برای اسراییل ساخته شد در عمل اسراییل حتی نتوانست یک دهم اون مهمات و تجهیزات رو به درستی استفاده کنه !!!! تجهیزاتی که به راحتی معادله هر نبردی رو عوض میکرد !

همین مساله در سال 2006 هم دیده شد ....

مدیریت تسلیحات اسراییل دارای ضعف بسیاربسیار زیادی هست که در ورود بمب های لیزری انبارهای امریکا به اسراییل به دلیل شدت و عجله بیهوده در بمباران اهداف بیهوده اسراییلی فوری ارسال شد ( البته بحث سواستفاده ی اسراییل هم که اقدام به دریافت مهمات پیشرفته ای که در حالت عادی بهش نمیدادند به کنار)

به هرحال من تاریخ نبردهای اعراب و اسراییل رو بارها لطف شده خواندم و چیزی توش از پیروزی اسراییل براساس قدرت خودش ندیدم ... اول از همه اعراب خودشون شکست از خودشون خوردند سپس اسراییل پرچم زد فقط همین

حاضرم بحث هم بکنم

____________________________************************************____________________

کسی اینجا نگفته صرفا با نیروی پیاده و خشک و خالی ، چرا که قرآن گفته : و اعدوا لهم ما استطعتم من قوة

اگر اشاره به صحبت آقای ولایتی هست ، که ایشون میخواستند ایمان و قدرت بچه های ایرانی رو نشان بدن که رمز پیروزی در اعتقاد راسخ هست

این هم جواب شماست به دست کم گرفتن حریف ، اتفاقا چون ما قرآن رو داریم هرگز کسی رو دست کم نمیگیریم براساس تجارب گذشته، و براساس دستورات قرآن چنان آماده شدیم که حریف هرچقدرم خودش رو با عملیات روانی بزرگ کرده باشه میترکونیم ش ... و اعدوا لهم ما استطعتم من قوة

دوست عزیز ، اسراییل چی هست که بخوام دست کم بگیرمش؟
اسراییل در نبرد 33 روزه به عینه به زانو دراومد جلوی 4 تا بچه حزب اللهی ....

و در کل نگران نیروی پیاده هم نباشید ، در روایات آخرالزمانی ، ما با فرماندهی کسی وارد فلسطین خواهیم شد که نه امریکا نه شوروی نه فرانسه نه انگلستان نه چین و نه هیچ کشور دیگری را یارای برابری با ایشان در نبرد یک به همه هم نیست !

اللهم عجل الولیک الفرج

دیشب برنامه ای نشون داد میپرسید :» شما از امریکا میترسید ؟

خیلی ها گفتند نه ولی خودمونم میدونیم خیلی ها میگن آره ....

ولی شک نکن برادر من و خیلی از ما ها از هیچ کسی ش نترسیدیم و نمی ترسیم ....

برای من اسراییل جز یک هدف ساده که در وقت خودش سقوط میکنه نیست .... اصلا اسراییل چیزی نیست که بخوام ازش اسمی ببرم .... فقط مساله این هست :

هزار و اندی سال پیش تصمیم گرفته شد با ظهور ولی عصر، قدس آزاد بشه .... همین

یا حق ویرایش شده در توسط Ernesto_Rommel
  • Upvote 7
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[b]لعنت الله علی قوم ظالمین علی خصوص وهابیون و سلفیون[/b]
پایگاه خبری المنار نوشت: تروریست‌های تکفیری با حمله به مراسم عزاداری سالار شهیدان در منطقه الثابتیه در ریف حمص 12 نفر را به شهادت رساندند.

یکی از کشته شده‌ها در این حمله کودکی 6 ماهه بود و 30 عزادار امام حسین(ع) نیز زخمی شده‌اند.

[background=#dddddd]
[img]http://media.farsnews.com/media/Uploaded/Files/Images/1392/08/14/13920814000072_PhotoL.jpg[/img][/background]
[background=#dddddd]
[img]http://media.farsnews.com/media/Uploaded/Files/Images/1392/08/14/13920814000071_PhotoL.jpg[/img][/background]
[background=#dddddd]
[img]http://media.farsnews.com/media/Uploaded/Files/Images/1392/08/14/13920814000070_PhotoL.jpg[/img][/background]
[background=#dddddd]
[img]http://media.farsnews.com/media/Uploaded/Files/Images/1392/08/14/13920814000068_PhotoL.jpg[/img][/background]
[background=rgb(221, 221, 221)]
[img]http://media.farsnews.com/media/Uploaded/Files/Images/1392/08/14/13920814000066_PhotoL.jpg[/img][/background]این حمله انتحاری توسط فردی سعودی تبار با نام ابومصعب السعید انجام شده و این تروریست در میان عزاداران حسینی در حسینیه حضرت خدیجه(ع) خود را منفجر کرده است.
پیش از این نیز تروریست‌ها در سوریه بارها به اماکن مذهبی حمله کرده بودند.
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[b] [url="http://www.tabnak.ir/fa/news/355855/%D8%A7%D8%B9%D9%84%D8%A7%D9%85%DB%8C%D9%87-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%AD%D9%85%D8%A7%D8%B3-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%B1%DA%AF-%D9%85%D8%AE%D8%A7%D9%84%D9%81-%D8%A7%D8%B3%D8%AF"]اعلامیه سایت حماس برای مرگ مخالف اسد [/url][/b]
سایت رسمی جنبش فلسطینی حماس پس از کشته شدن یکی از عناصر تروریستی فعال در گروهک جبهه النصره در اطراف حلب، برای وی اعلامیه تسلیت صادر کرد.

به گزارش پایگاه خبری شبکه العالم در حالی که سران و مقامات حماس مانند خالد مشعل، اسماعیل هنیه و موسی ابومرزوق بارها ادعا کرده اند که در جنگ داخلی سوریه مشارکت ندارند، اما شواهد و اسناد روایت دیگری در این زمینه دارند.

دفتر اطلاع رسانی حماس یا همان سایت رسمی این جنبش یک روز پس از آنکه "وسام محمد العطل" دندانپزشک 35 ساله فلسطینی و ملقب به "ابومحمد الفلسطینی" در ماموریتی انتحاری در سوریه به هلاکت رسید، بیانیه ای برای وی صادر کرد و او را با لقب های آنچنانی شهیدی در راه جهاد فی سبیل الله در سرزمین شام خواند!

هر چند سایت رسمی حماس ساعاتی بعد این خبر را از خروجی خود برداشت، اما این پزشک فلسطینی در ساختار اجتماعی و سیاسی حماس فردی شناخته شده به شمار می رود که خبر هلاکت و به زعم سایت رسمی "حماس" شهادت!!!! وی میان خبر سالگرد وعده بالفور و خبری از موسی ابومرزوق معاون خالد مشعل منتشر می شود.

تصویری که پیش از برداشته شدن این خبر از خروجی سایت حماس از گرفته شده نشان می دهد که دفتر اطلاع رسانی حماس یا همان مقامات این جنبش در مورد سوریه چگونه فکر می کنند و عمل آنها با گفتارشان تا چه اندازه متفاوت است و متاسفانه شیوه ای منافقانه را در پیش گرفته اند.
نوشته شدن این عبارت که «برادر مجاهد محمد وسام العطل در یک عملیات شهادت طلبانه علیه گردان های اسد به درجه رفیع شهادت رسید" گویای مسایل بسیاری است که هزار سخنرانی و بیانیه و اطلاعیه و مصاحبه از سران حماس نمی تواند آن را بپوشاند، مانند همان مصاحبه ای که موسی ابومرزوق در آن گفته بود خالد مشعل اشتباهی پرچم تروریست های سوری را به دست گرفته بود!
http://www.tabnak.ir/fa/news/355855/%D8%A7%D8%B9%D9%84%D8%A7%D9%85%DB%8C%D9%87-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%AD%D9%85%D8%A7%D8%B3-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%B1%DA%AF-%D9%85%D8%AE%D8%A7%D9%84%D9%81-%D8%A7%D8%B3%D8%AF
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[right]چشم ما روشن[/right]
[right]این یارو احتمالا با پول ما پزشک شد و بر علیه ما خودشو منفجر کرد[/right]
[right]واقعا مشکل چیه ؟[/right]
[right]شاید مشکل از خودمونه[/right]
[right]بهتر و قتی از کسی حمایت میکنی یک اهرم فشار هم داشته باشیم تا فردا برامون شاخ نشه[/right]
[right]بجون خودم این حماسی ها از خداشونه اسرائیل براشون استخون پرت کنه[/right]
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.