irartesh

سه کلیپ ویژه از عملیات نوپو

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[quote name='reza2250' timestamp='1370540823' post='314747']
مستند ها عالیه اگه دارید بیشتر بگذارید
[/quote]

اگه بازم پیدا کردم حتما میزارم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
فقط خیلی بده که از کلاه استفاده نمیکنند یه کلیپ بود که گروگانگیری بود پلیس خونه رو محاصره کرد یکی از آدم ربایان اومد بیرون توی حیاط پلیس پاشو زد پسری که گروگان بود هم فرار کرد بعد مامور ها شروع کردن به شدت شلیک با ام پی فایو و شاتگان آخر که فیلمبردار رفت داخل جنازه گروگانگیر ها تیکه تیکه شده بود و متاسفانه یکی از مامور های روی پشت بام هم برای این که کلاه نداشت به شهادت رسید توی فیلم یکی از مامور ها خیلی عجیب با شاتگان شلیک میکرد شما اون کلیپ رو داری؟من از تلوزیون دیدم اگه پیداش کردی زحمتشو بکش ممنون میشم
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
کسی فیلم درگیری پلیس و بسیج و نیروهای ویژه و چند تا لباس شخصی رو با دزدهای بانک کرمانشاه دیده؟
نظرتون چیه؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='mohmohammadi20' timestamp='1370702354' post='315019']
کسی فیلم درگیری پلیس و بسیج و نیروهای ویژه و چند تا لباس شخصی رو با دزدهای بانک کرمانشاه دیده؟
نظرتون چیه؟
[/quote] اره تو یوتوب سرچ کن====کشتن سارقان بانک کرمانشاه توسط نیروی انتظامی +18 هشدار برای بیماران قلبی و روحی
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نظرتون چیه؟
[/quote]
اون عملیات از نظرز نظامی فاجعه بود و لاغیر.
نیروهای یگان ویژه ناجا بدترین و مبتدی ترین عملکرد رو داشتن و کشته شدن اون نیرو روی پشت بام خونه فقط دلیلش صحبت کردن گروه با صدای بلند بود که سازق که توی راه پله پشت دیوار وایساده بود صحبت ها رو می شنید و وقتی رفت برای انداختن نارنجک زدش.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='fath' timestamp='1370716148' post='315073']
نظرتون چیه؟
[/quote]
نیروهای یگان ویژه ناجا بدترین و مبتدی ترین عملکرد رو داشتن و کشته شدن اون نیرو روی پشت بام خونه فقط دلیلش صحبت کردن گروه با صدای بلند بود که سازق که توی راه پله پشت دیوار وایساده بود صحبت ها رو می شنید و وقتی رفت برای انداختن نارنجک زدش.
[/quote]
البته تا جایی که من میدونم اینی که این برادرمون میفرمایند مربوط هستش به دستگیری سارقان بانک کرمانشاه که لینکش رو در زیر گذاشتم ! در این درگیری که لقب فاجعه بار ترین عملیات امنیتی تاریخ ایران را به دوش خواهد کشید ؛ خوشبختانه با عنایت امام زمان (ع) شهیدی نداشتیم و فقط 4 نفر از پرسنل نیروی انتظامی زخمی شدند ! عملیاتی که شما میفرمایید که یکی از نیروهای نوپو در پشت بام هد شات شد و به درجه رفیع شعادت نائل گشت که احتمالا در همدان بود ...
[url="http://k17.offliberty.com/BpDu2C4dbcA.flv"]بخش اول با 46 مگ حجم[/url]
[url="http://k20.offliberty.com/F2N89O0CyTY.flv"]بخش دوم با 40 مگ حجم[/url]
بخش اول مربوط به درگیری و بخش دوم مربوط به ما بعد درگیری و ورود به خانه هستش !
متأسفانه این فیلم احتمالا از مجاری غیر قانونی وارد فضای مجازی شده و چهره فرماندهان نظامی و نیروهای عملیاتی عیان است ، صحبت ها و رفتار های مأموران که دیگر بماند ... بنده هم چون دیدم در فضای مجازی وجود داره کلیپ رو از چیز تیووووب قرار دادم ، اگر خلاف قوانین تشخیص داده میشود حذف شود ..
بهر حال من دیدم و بعدش اعصابم خورد شد ...
در ضمن لینک ها موقته و سریع تر دانلود کنید ! یه مسکنی هم کنار دستتون بذارید ، لازم میشه ...
برای دانلود باید از دانلود منیجر استفاده بکنید نه خود مرور گر ...
-----------------------
لینک ها اصلاح شد ، فکر کنم تا یه ساعت یا دو ساعت فعال باشند نه بیشتر ! ویرایش شده در توسط Generalmohammad

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اون فیلمی که من منظورم هست توش شهیدی نداشتیم .
[quote name='Generalmohammad' timestamp='1370718610' post='315081']
[quote name='fath' timestamp='1370716148' post='315073']
نظرتون چیه؟
[/quote]
[/quote]
البته تا جایی که من میدونم اینی که این برادرمون میفرمایند مربوط هستش به دستگیری سارقان بانک کرمانشاه که لینکش رو در زیر گذاشتم ! در این درگیری که لقب فاجعه بار ترین عملیات امنیتی تاریخ ایران را به دوش خواهد کشید ؛ خوشبختانه با عنایت امام زمان (ع) شهیدی نداشتیم و فقط 4 نفر از پرسنل نیروی انتظامی زخمی شدند ! عملیاتی که شما میفرمایید که یکی از نیروهای نوپو در پشت بام هد شات شد و به درجه رفیع شعادت نائل گشت که احتمالا در همدان بود ...
[url="http://k17.offliberty.com/BpDu2C4dbcA.flv"]بخش اول با 46 مگ حجم[/url]
[url="http://k20.offliberty.com/F2N89O0CyTY.flv"]بخش دوم با 40 مگ حجم[/url]
بخش اول مربوط به درگیری و بخش دوم مربوط به ما بعد درگیری و ورود به خانه هستش !
متأسفانه این فیلم احتمالا از مجاری غیر قانونی وارد فضای مجازی شده و چهره فرماندهان نظامی و نیروهای عملیاتی عیان است ، صحبت ها و رفتار های مأموران که دیگر بماند ... بنده هم چون دیدم در فضای مجازی وجود داره کلیپ رو از چیز تیووووب قرار دادم ، اگر خلاف قوانین تشخیص داده میشود حذف شود ..
بهر حال من دیدم و بعدش اعصابم خورد شد ...
در ضمن لینک ها موقته و سریع تر دانلود کنید ! یه مسکنی هم کنار دستتون بذارید ، لازم میشه ...
برای دانلود باید از دانلود منیجر استفاده بکنید نه خود مرور گر ...
-----------------------
لینک ها اصلاح شد ، فکر کنم تا یه ساعت یا دو ساعت فعال باشند نه بیشتر !
[/quote]
تو فیلم کرمانشاه شهیدی نداشتیم ولی از نظر عملیاتی خیلی مبتدی بود . و حضور اون همه نیرو و اینکه یکی از خونه ی روبرویی تیر میخوره . دو نفر از سارقین تسلیم میشن و یکی که مقاوت میکنه اخرش کشته میشه .
فکر نکنم از نوپو یا نیروهای ویژه تو اون درگیری خبر بوده باشه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ژنرال محمد اگه میشه کلیپ رو در جایی آپلود کنید که حداقل بعد از یه مدت پاک نشه
من که هرکاری کردم این ارور رو میده [b]The error message is:[/b] File not found

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
تو فیلم کرمانشاه شهیدی نداشتیم ولی از نظر عملیاتی خیلی مبتدی بود . و حضور اون همه نیرو و اینکه یکی از خونه ی روبرویی تیر میخوره . دو نفر از سارقین تسلیم میشن و یکی که مقاوت میکنه اخرش کشته میشه .
فکر نکنم از نوپو یا نیروهای ویژه تو اون درگیری خبر بوده باشه
[/quote]

اون درگيري واقعا فاجعه بود! دو تا نارنجک اومدن بندازن تو خونه که هردوش خورد به
لبه پنجره دوباره برگشت توي کوچه!!!! بعد براي دو تا سارق مسلح مسلسل جنگي
اوردند! فقط مونده بود خونه رو با شهاب سه بزنند! عين جنگ جهاني دوم! اصلا هم نيروها باهم هماهنگي نداشتند!
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[url="http://www.mediafire.com/download/vgu8nlx857aneyv/part-avval.flv"]بخش اول-47 مگ[/url]
[url="http://www.mediafire.com/watch/fkmznn3vk9rbz4w/F2N89O0CyTY.flv"]ب[/url][url="http://www.mediafire.com/download/fkmznn3vk9rbz4w/F2N89O0CyTY.flv"]خش دوم-40 مگ[/url] ویرایش شده در توسط Generalmohammad
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
واقعا فاجعه بود !
کامنت ها رو خوندم باورم نمیشد تا خودم دیدم !

ولی اینا همشون کادری های عادی نیروی انتظامی بودن ، از ستوان تا سرگرد که هر کدوم یه کلاش دست گرفته بودن ، سیاهی لشکرشون هم که سرباز بودن

فلش بنگ انداختنش هم که فاجعه بود در حد تیم ملی ! اینقدر هول بود از 1 متری نتونست بندازه تو !

چون عموما فقط مرکز استان ها نیروی ویژه دارن احتمالا یا درخواست نکردن ، یا ماجرا قبل از رسیدن نیروی ویژست

دوستان اگه بازم چیزی دارن دریغ نکنن :)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.