karkas

سلاحی که قادر به شلیک یک میلیون تیر در دقیقه هست !

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

بسم الله الرحمین لرحیم

سلام

امروز در یکی از پست ها یک مطلبی رو دیدم که من رو یه چیزی انداخت که لازم می دونم اون رو در اینجا قرار بدم . . . .. .
METAL STORM یا طوفان فلز نام سلاحی است که قادر است یک میلیون گلوله در دقیقه شلیک کند. این اسلحه که چند سالی از ساخت آن میگذرد با استفاده از الکتریسیته گلوله ها را شلیک میکند و بیشتر بر روی هلیکوپتر ها و هواپیما ها نصب میشود و البته بیشتر روی هلیکوپتر ها از توع آپاچی یا .... در این ویدئو به طور کامل با این سلاح و مکانیسم عملکرد آن آشنا میشوید. البته فیلم حدود 9 دقیقه است و حجم بالایی دارد و دیدن آن برای کسانی که از اینترنت dialup استفاده میکنند مشکل خواهد بود. اما اگر به چنین مباحثی علاقمند هستید دیدن آن را توصیه میکنیم. بر خلاف تفنگ های معمولی در این اسلحه هیچ قطعه ی متحرکی وجود ندارد و فقط با استفاده از جریان الکتریسیته گلوله ها شلیک میشوند در این ودیو میبینید که طرز شلیک این گلوله ها مثل یک پیرینتر لیزری عمل می کنه یعنی مثل پرینت کردن از اون . نکته جالب دیگر در مورد این اسلحه قابلیت شلیک انواع گلوله ها و در کالیبر های مختلف است. این اسلحه به صورت چند تایی بر روی هلیکوپتر نصب و شلیک میشود. تصورش را بکنید که وقتی یک هلیکوپتر با چهار تا Metal Storm در یک دقیقه 4 میلیون گلوله به محلی شلیک کند چه اتفاقی میافتد می شه در عرض یک دقیقه چهار میلیون نفر رو کشت حالا تصورش رو بکنید ایران بتونه یک همچین سلاحی درست کنه ...
ویدئوي مربوط به اين اسلحه را مي توانيد از طریق
این لینک میتوانید مشاهده کنید

http://www.youtube.com/watch?v=iX6YvWxtrxw

راستی در این فیلم نشون داده می شه که یک هلیکوپتر می تونه چهار تا از این ها رو حمل کنه و با همون هلیکوپتر می شه چهر میلیون آدم کشت ولی من اطلاعی از کشور سازندش ندارم احتمالا یا آمریکا هست یا روسیه به هر حال <<><><><><><><><><><><><><><><><><

اطلاعات زیادی در این باره من بدست نیوردم اگر دوستان چیزی می دونند بگن .

تصویر

نمونه های دیگه ی این اسلحه که روی هواپیما نصب می شه .. . . . . .

تصویر

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
این یک توپ الکترومغناطیسی است ولی تعداد یک میلیون گلوله در دقیقه غیر ممکن است! اینو من نمیگم برو از هر کی میخای سوال کن کارشناس فیزیک یا متخصص علوم نظامی؟ اصلا این یک میلیون گلوله رو کجا میخان جا بدن؟ هر گلوله ده سانتیمتر مکعب فضا اشغال کند! ضربدر یک میلیون میشود 215 متر مکعب فضای مورد نیاز برای حمل این تعداد گلوله! از تخیل هم کمی اونورتر هست! icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آقا سعید من هم با نظر شما موافقم منظورم از نظر یک میلیون تیر در دقیقه شما می تونید در گوگل و سایر جست و جو گر ها سرچ کنید این مطلب رو هم به فارسی و هم به انگلیسی می تونید پیدا کنید حالا شاید تخمین زدن که در دقیقه سرعت شلیک این سلاح در دقیقه چقدر هست و یا شاید اگر ما بتونیم یک میلیون تیر در اون قرار بدیم در عرض چه مدت اون ها رو شلیک می کنه به هر حال برای فهمیدن این موضوع باید بهتر به این ویدیو دقت کنید . ولی از لحاظ سرعت من شک ندارم که درسته چون سرعت مغناسیطه خیلی بالا هست icon_cheesygrin :| باید بیشتر تحقیق کرد . . . .. :| :lol: :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آره باید بیشتر مطالعه کرد یه جستجو کنم ببینم چه مطالبی درباره این سلاح پیدا میشه؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
از اونجايي كه مبحث متال استورم تو تاپيك من شروع شد من هم گشتم و 1 سري اطلاعات پيدا كردم
اين اسلحه واقعا وجود داره ولي نه با 1 ميليون تير
به اين مقاله كه خودم ترجمه كردم نگاه كنيد
(Metal Storm - Area Denial Weapon System (ADWS
اسلحه اي براي ممانعت از عمليات دشمن بنام متال استورم( سيستم ضد عملياتي)
پروژه اين اسلحه و ساختش از استراليا شروع شد و براي دولت امريكا جالب به نظر رسيد
و اونا اين طرح رو ادامه دادند
تكنولوژي اون الكترونيكيه و از انباشته كردن پشت سر هم گلوله ها و شليك اونها تشكيل و از قانون معمول اسلحه هاي معمولي پيروي نمي كنه
در دنيا فقط اين اسلحه از تكنولوژي پشته هم كردن گلوله ها در لوله استفاده ميكنه
اين اسلحه از تجمع چندين لوله براي اين كار استفاده ميكنه و گلوله ها از لوله ها يكي بعد از ديگري شليك ميشن
اين كار سرعت اتش زيادي بهش ميده ولي نه تا 1 ميليون!!!!
بلكه تا 6000 گلوله در دقيقه كه از تك تير اين اسلحه تا رگبار به اين سرعت ميرسه
يعني به اين سرعت دست پيدا ميكنه نه اينكه اينقدر گلوله توش جا بشه
اين سرعت جديد نيست گتلينهايي كه روي رزمناوها نصب ميشن براي مقابله با موشكها
اين سرعت و دارن
رزمناو 1164 Slava class روسيه در روي عرشه ي خودش 6 گتلين ak-630 داره كه هركدوم
6 لوله با كاليبر 30 دارن و به 6000 تير ميرسن
نكته اخرم در مورد متال اينه كه به شبكه هم وصل ميشه وقابل كنترل با دوربين و انلاين از راه دوره
اطلاعات ديگه اي پيدا نكردم
اين عكس اصلي اونه كه از همين سايتي كه مطلب گرفتم نشون ميدم
www.newlaunches.com/archives/metal_storm_area...
تصویر
Web Page Name
به اين لينك بالا هم يه سر بزنين
تصویر
هر كي اسلحه عجيب و غريب با سرعت اتش بالا ساخته يه اسمي هم روش گذاشته!!!!!!!
تصویر

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من که همه اينارو تو همون پست قبلی گفته بودم که! يه سری نکات ديگه هم هست که بعدا با ويرايش اين پست اضافه ميکنم مثلا اين اسم هم اسم اسلحه هست هم اسم شرکت ساهب امتياز اين اسلحه به توليد انبوه نرسيده در ضمن من سابت ميکنم که چجوری ميشه به 1 ميليون برسی(البته به جز تو فيلم های هليوود!) و يسری نکات ديگه فعلا شب بخير

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من گفتم قادر به شلیک یک میلیون تیر در دقیقه هست یعنی همه این رو می گن . منظور از این حرف اینه که اگه یک میلیون تیر در این تیربار جای بگیره می تونه در عرض یک دقیقه یک میلیون تیر شلیک کنه . به خاطر اینکه سرعت این تیر بار مثل سرعت الکتریسیته هست و سرعت الکتریسسیته رو همه شما دیدید . چهار تا از این ها که روی یک هلیکوپتر نصب بشه میتونه در عرض یک دقیقه چهارمیلیون انسان رو بکشه .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

از اونجايي كه مبحث متال استورم تو تاپيك من شروع شد من هم گشتم و 1 سري اطلاعات پيدا كردم
اين اسلحه واقعا وجود داره ولي نه با 1 ميليون تير
به اين مقاله كه خودم ترجمه كردم نگاه كنيد
(Metal Storm - Area Denial Weapon System (ADWS
اسلحه اي براي ممانعت از عمليات دشمن بنام متال استورم( سيستم ضد عملياتي)
پروژه اين اسلحه و ساختش از استراليا شروع شد و براي دولت امريكا جالب به نظر رسيد
و اونا اين طرح رو ادامه دادند
تكنولوژي اون الكترونيكيه و از انباشته كردن پشت سر هم گلوله ها و شليك اونها تشكيل و از قانون معمول اسلحه هاي معمولي پيروي نمي كنه
در دنيا فقط اين اسلحه از تكنولوژي پشته هم كردن گلوله ها در لوله استفاده ميكنه
اين اسلحه از تجمع چندين لوله براي اين كار استفاده ميكنه و گلوله ها از لوله ها يكي بعد از ديگري شليك ميشن
اين كار سرعت اتش زيادي بهش ميده ولي نه تا 1 ميليون!!!!
بلكه تا 6000 گلوله در دقيقه كه از تك تير اين اسلحه تا رگبار به اين سرعت ميرسه
يعني به اين سرعت دست پيدا ميكنه نه اينكه اينقدر گلوله توش جا بشه
اين سرعت جديد نيست گتلينهايي كه روي رزمناوها نصب ميشن براي مقابله با موشكها
اين سرعت و دارن
رزمناو 1164 Slava class روسيه در روي عرشه ي خودش 6 گتلين ak-630 داره كه هركدوم
6 لوله با كاليبر 30 دارن و به 6000 تير ميرسن
نكته اخرم در مورد متال اينه كه به شبكه هم وصل ميشه وقابل كنترل با دوربين و انلاين از راه دوره
اطلاعات ديگه اي پيدا نكردم
اين عكس اصلي اونه كه از همين سايتي كه مطلب گرفتم نشون ميدم
www.newlaunches.com/archives/metal_storm_area...
تصویر
Web Page Name
به اين لينك بالا هم يه سر بزنين
تصویر
هر كي اسلحه عجيب و غريب با سرعت اتش بالا ساخته يه اسمي هم روش گذاشته!!!!!!!
تصویر

توضيحات درباره اين سلاح icon_cheesygrin كه يعني توانايي شليك 6000 تير در دقيقه دارد نه يك ميليون!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
همین شش هزار تا هم خودش یک علمیه تو اصلا بگو هزار تا تیر در دقیقه بازم خوبه ولی حیف که این سلاح در ایران نیست و یا ساخته نمی شه . وگرنه کولاکی بود برا خودش .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بله رفم شليك 6000 تير در دقيقه رقم بزرگي است و چنين تيربارهايي كه تير آنها توان عبور از زره تانك را هم دارد دست كمي از توپهاي سنگين يا ديگر ادوات نظامي سنگين ندارند. اصلا نيازي به شليك يك ميليون تير در دقيقه نيست و همينكه تعداد اندكي گلوله ولي با دقت و نفوذ زياد به سمت دشمن شليك شود كافي است.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ممکن این تیربار حجم گلوله هاش کمتر باشند در عوض قدرت تخریب کمتر و سرعت بیشتر . باید مطمئن شد که این تیرباز به چ منظور استفاده می شه . نمی شه گفت آر پی جی برای یک انسان . icon_cheesygrin :| :| :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اين تايپ از تيربارها در هواگردها و ناوهاي جنگي و عموما تسليحات سنگين استفاده ميشود. نمونه اي از اين نوع تيربارها در جنگنده A-10 نصب شده كه اندازه يه ماشين سواري كوچك هست! و گلوله هاي آن توانايي عبور از زره تانكهاي سنگين را نيز دارند! يعني نيازي به موشك ضد زره نيست و با تيربار هم ميتواند به شكار تانك برود!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خوب باید به نوع تانک هم دقت کرد چون در سال های اخیر آمریکا تاک هایی ساخته که از یک فلز سبک چهار لایه برای بدنه ی تانک استفاده کرده که رد شدن تیر از اون امکان نداره . مگر برای نابود سازی اون از آرپی جی یا موشک هایی با برد کم استفاده کرد .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.