copout

(1991) انفجار بمب اتمی در بصره

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif][quote]این شبکه ی تلویزیونی با توجه به گرایشی که داره ، در این موضوع تقریبا بی طرف به حساب میاد و در نتیجه تحقیقش هم مستقل و بدون جهت گیری بوده .[/quote]بی طرف بودن یا نبودن هم مهم نیست.[/font][/size][size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif] مهم[/font][/size][size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif] مستندات است که بنده چیزی نمی بینم.[/font][/size]

[size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif][quote]بخش های ترجمه شده ی انگلیسی این مستند در لینکی که قرار دادم (و لینک های دیگر در نت) موجود هست و نکاتش رو هم که خود بنده به زبان فارسی ترجمه کردم ! اگر کسی که واقعا قصد تحقیق بیشتر داشته باشد، نباید زبان ایتالیایی بودن براش مشکلی باشد. Google translate و ... برای همین مواقع هست.[/quote]از آنجایی که این موضوع (سومین استفاده عملیاتی-جنگی ایالات متحده از یک بمب اتمی)، موضوع همچین بی اهمیتی هست! hee_hee بنده حال و حوصله جستجو ندارم! اگر برای کسی مهم هست، بگرده ببینه در گوشه های تار عنکبوت بسته اینترنت چیزی پیدا میشه یا نه! اگر پیدا شد اینجا به ما هم نشان بده! خوشحال می شویم! :blushing: :winking: [/font][/size]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به نظرتون اگر حقيقت داشت ، اين جانور صدام نمي توانست بهره برداري تبليغاتي مناسب داشته باشد ؟!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
انفجار هسته ای در بصره رو رد یا تایید نمیکنم

اما اما اما

دوستان برای سرطانهای ناشناخته اهالی خرمشهر و آبادان و بیش از حد شدن کودکان ناقص الخلقه در خوزستان که از قضای روزگار در مجلس مطرح شده منبع میخان.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
متن گزارش ، ویدئوی انگلیسی مستند 30 دقیقه ای شبکه ، اطلاعات لرزه نگاری ، جدول نسبت ریشتر زلزله به قدرت تخریب بمب اتمی دیگر اطلاعات در لینک زیر

http://www.rainews24.it/ran24/rainews24_2007/inchieste/08102008_bomba/video_ENG.asp
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من نمیدونم بمب اتمی استفاده شده یا خیر

اما اطلاعات اندکی راجع به بیماری که به سندرم خلیج فارس مشهور است دارم انتظار نداشته باشید که به طور گسترده پوشش داده شود و علنی به آن بپردازند

مسوولان بیمارستان نیروی هوایی انگلیس خبر می دهند که هیچ اثری از پرونده ی پزشکی 72 درصد از بیمارانی که سندرم داشته اند نیست .

اگر علاقمندید بیشتر در این مورد اطلاعات کسب کنید پیشنهاد می کنم دو مستند Beyond Treason ساخته ی ویلیام لوئیس محصول سال 2005 و Gulf war syndrome : killing our own ساخته ی گری نال محصول 2007 را تماشا کنید ویرایش شده در توسط maverick100

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='farhad1124' timestamp='1373477094' post='320713']

اما اما اما

دوستان برای سرطانهای ناشناخته اهالی خرمشهر و آبادان و بیش از حد شدن کودکان ناقص الخلقه در خوزستان که از قضای روزگار در مجلس مطرح شده منبع میخان.
[/quote]
من تخصصي در اين زمينه ندارم اما تسليحات شيميايي هم مي تواند باعث ايجاد سرطان بشه .
به هرحال ممنون مي شم برخي از منابعي كه ذكر كرديد ، لينك بگذاريد .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
در کل پنج عامل برای سرطان در نظر گرفته میشه . که فکر کنم حتما این پنج تا عامل یک جا به هم برسن تا سرطان بروز کنه .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[size=4]دوستان برای سرطانهای ناشناخته اهالی خرمشهر و آبادان و بیش از حد شدن کودکان ناقص الخلقه در خوزستان که از قضای روزگار در مجلس مطرح شده منبع میخان.[/size]
[/quote]

داداش من فرمایشاتی میفرمایید ها!!!!! توی همین مقاله به روشنی میگه که آمریکا هم توی جنگ اول خلیج فارس و هم دوم یعنی سال 1991 و 2003 از مهمات با اورانیوم ضعیف شده به میزان بسیار زیادی استفاده کرده. و میگه که اورانیوم ضعیف شده بعد از برخورد و انفجار بخار میشه و یه عالمه ذرات گرد و خاک و هر چیز دیگری رو آلوده میکنه و این ذرات رادیواکتیو با جریانات طبیعی و دائمی اتمسفر تو همه جای کره زمین به نسبت های مختلف پراکنده میشن و بعدش وارد بدن و گردش خون میشن و همه جا میرن و باعث انواع و اقسام سرطان میشن.

حالا اون خدا تا بمب و موشک و گلوله توپ و تانک اورانیومی باعث سرطان نمیشه ولی این یه دونه بمب اتمی خیالی باعث بروز سرطان توی کل کهکشان راه شیری شده؟؟؟

اصلا شما میدونستی همین گرد و غباری که از این بیابون های صاب مرده بی صاحاب عراق و عربستان بلند میشه و میره توی ریه و بدن ما مردم بیچاره، خودش چقدر باعث ایجاد سرطان میشه؟؟؟ نه اینکه رادیواکتیو باشند به این دلیل که ذراتش اینقدر ریزه که با سلول ها ترکیب میشه و توی DNA جهش ژنتیکی میده.
یا فلزات سنگین توی خاک که با آب فاضلاب وارد بافت گیاهان و جانوران میشن؟؟ یا سموم شیمیایی کشاورزی و کودهای شیمیایی یا آلودگی صنعتی هوا و ترکیبات گازی نیتروژن هوا مثل دی اکسیدهای نیتروژن یا امواج رادیویی..... یا هزار تا کوفت و زهرمار دیگه که باعث سرطان میشه و عقل جن هم بهش نمیرسه.
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='warjo' timestamp='1373517706' post='320759']

اما اما اما

[/quote]
من تخصصي در اين زمينه ندارم اما تسليحات شيميايي هم مي تواند باعث ايجاد سرطان بشه .
به هرحال ممنون مي شم برخي از منابعي كه ذكر كرديد ، لينك بگذاريد .
[/quote]

این یه نمونه دوست عزیز جزییات بیشتری نیاز دارید زحمت سرچ رو خودتون بکشید
[url="http://www.salamatnews.com/viewNews.aspx?ID=55110&cat=4"]افزایش هشدارها درباره ریزگردهای‌عربی[/url]

[quote name='davoud' timestamp='1373704685' post='321214']
[size=4]دوستان برای سرطانهای ناشناخته اهالی خرمشهر و آبادان و بیش از حد شدن کودکان ناقص الخلقه در خوزستان که از قضای روزگار در مجلس مطرح شده منبع میخان.[/size]
[/quote]

داداش من فرمایشاتی میفرمایید ها!!!!! توی همین مقاله به روشنی میگه که آمریکا هم توی جنگ اول خلیج فارس و هم دوم یعنی سال 1991 و 2003 از مهمات با اورانیوم ضعیف شده به میزان بسیار زیادی استفاده کرده. و میگه که اورانیوم ضعیف شده بعد از برخورد و انفجار بخار میشه و یه عالمه ذرات گرد و خاک و هر چیز دیگری رو آلوده میکنه و این ذرات رادیواکتیو با جریانات طبیعی و دائمی اتمسفر تو همه جای کره زمین به نسبت های مختلف پراکنده میشن و بعدش وارد بدن و گردش خون میشن و همه جا میرن و باعث انواع و اقسام سرطان میشن.

حالا اون خدا تا بمب و موشک و گلوله توپ و تانک اورانیومی باعث سرطان نمیشه ولی این یه دونه بمب اتمی خیالی باعث بروز سرطان توی کل کهکشان راه شیری شده؟؟؟

اصلا شما میدونستی همین گرد و غباری که از این بیابون های صاب مرده بی صاحاب عراق و عربستان بلند میشه و میره توی ریه و بدن ما مردم بیچاره، خودش چقدر باعث ایجاد سرطان میشه؟؟؟ نه اینکه رادیواکتیو باشند به این دلیل که ذراتش اینقدر ریزه که با سلول ها ترکیب میشه و توی DNA جهش ژنتیکی میده.
یا فلزات سنگین توی خاک که با آب فاضلاب وارد بافت گیاهان و جانوران میشن؟؟ یا سموم شیمیایی کشاورزی و کودهای شیمیایی یا آلودگی صنعتی هوا و ترکیبات گازی نیتروژن هوا مثل دی اکسیدهای نیتروژن یا امواج رادیویی..... یا هزار تا کوفت و زهرمار دیگه که باعث سرطان میشه و عقل جن هم بهش نمیرسه.
[/quote]

دوست گرامی ، با این کی برد فرسایی دقیقا میخای به چه نتیجه ای برسی؟ منم نوشتم که :"انفجار هسته ای در بصره رو رد یا تایید نمیکنم" بمب اتم ،اورانیوم ضعیف شده یا دود اگزوز تانکهای آمریکاییها هر چی هست مردم جنوب غرب دارن بدبختیشو میکشن.

==================================================================================

هموطنان و هم قطاران نیمه ... ایران نشین یاد آوری میکنم که ایران یک کشور چند فرهنگی و چند آب وهوایی و خلاصه کلی چند دیگه هست شاید یه موضوعی در شهر شما مثل رویا باشه ولی جایی دیگه از همین مملکت یه امر عادی باشه شاید یه قضیه ای بدبختی روزانه یه سری فلک زده باشه ولی برای بقیه هموطنا فکرشم خاطرشونرو آزورده کنه. اگه یه موضوعی برا شما درکش مشکله دلیل نمیشه مطرح کننده مقرضه یا همین جوری یه چیزی ول داده وسط اگه شما از شهرتون بیرون نزدین دلیل نمیشه که طرف مقابلتون حرف مفت زنه.

اگه شما گرمای 60 درجه ندیدی ما اتفاقا پری روز دیدم براش لینک هم نداریم اگه شما ریزگرد در حد طوفان فیلم مومیای 1 ندیدی ما دیدم براش لینک هم نداریم اگه شما از شیر خونت آب گل سفالگری بیرون نیومده ما دیدم براش لینک هم نداریم اگه شما ندیدی نصف اموات یه شهر سرطانی باشن ما دیدم براش لینک هم نداریم اگه شما به خواب هم شکار رفتن با اسلحه جنگی و کلی فشنگ ندیدی روتین پنج شنبه جمعه ها خیلی ازهموطنای جنوب غرب نشینه براش لینک هم نداریم اگه شما ندیدی طرف تو عفو رهبری تانک غنیمتی تحویل بده ما دیدیم براش لینک هم نداریم ....دوستان عزیز خیلیا گوشه کنار خیلی چیزا میبینن یا روزانه میبینن که براش نه لینک دارن ونیاز دارن که از مصیبتشون داشته باشن دلیل نمیشه که اونا دروغ بگن و شمای نوعی لم داده پای نت گیر بدی که مثلا خیلی کار درست بودی سر مچ گرفتی. ویرایش شده در توسط farhad1124
  • Upvote 3
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خودت میخوای با این کیبورد ترکوندن به چه نتیجه ای برسی مشتی؟؟؟
درک هیچ مساله ای هم برای هیچ احدی مشکل نیست مگر اینکه اون حرف ، به شدت اراجیف و آسمون ریسمون به هم بافتن باشه. روی صحبت من هم با شما نیست، اصل این خبر و هذیان گویی های رسانه ها روی مخ آدم رژه میره.

ببین داداش ، اتفاقا من بچه تهرون نیستمو بچه شمرونم . خوب حالا بهتر شد؟

از شهر خودم هم خیلی بیرون زدم و به کوری چشم اونایی که فکر میکنن تهرانی ها یه مشت بچه سوسوله فوفولیه نازک نارنجی هستن که هیچی غیر از شهر و دیار خودشون نمیدونند(که بازم روی صحبتم با شما نیست)، خدا رو صد هزار مرتبه شکر و الحمد لله به 30 استان کشورم سفر کردم و توی استان خوزستان هم 2 ماه ساکن بودم. در اهواز و ایذه. آدرس دقیقش رو هم اگر خواستی تو پیغام خصوصی بهت میدم.

گرمای 60 درجه رو ندیدم ولی 52 درجه رو توی کویر کلوت شهداد کرمان دیدم اونم تو سایه و تو ماه شهریور.

طوفان ریز گرد توی قصر شیرین هم دیدم تابستون 90.

آب لوله کشی شهری از مدل سفال گری نخوردم ولی آب گل زرد آهکی و شور توی شهر نایین و میبد خوردم اونم زیاد. 8 سال پیش.

نصف که چه عرض کنم ، 80% اموات همین شهر خراب شده ما تهرون ، به گفته مقامات رسمی وزارت بهداشت و درمان مملکت خودمون در یکی دو دهه آینده به خاطر سرطان خواهند مرد. عواملش هم خیلی زیاده که تو پست قبلیم چند تاشو گفتم + بنزین شاهکار وطنی و پارازیت های دفع افسد به فاسد.

شکار با اسلحه جنگی نرفتم (چون عین حماقت و مصداق بارز مغز خر خوردن هست و غیر قانونی) ولی با چارپاره و ساچمه زن توی دشت لار و دره وارنگه رود، زیاد کبک زدم. همسفر رفقای شکارچی خودم هم بودم که با گلوله زن ، کل و قوچ تا دلت بخواد زدن اونم با مجوز و در فصل شکار. مسیر کوهستانی لار به بلده و کجور در منطقه حفاظت شده البرز مرکزی.

مار افعی البرزی هم زیاد کشتم. هم تو چادر هم تو لای سنگ و صخره. شیر تازه گوسفند و بز هم تو کوه و کمر زیاد خوردم.
از خجالت یه چند تا عقرب کوچولو موچولو هم تو جیرفت در اومدم. مطوط آباد و کنار صندل. بچه های اون ورا باید بشناسن.

یه چیزی هم میگم که بچه های استان کرمانشاه و کردستان خودشون دوزاریشون میوفته. جاده پاوه به نوسود رو فکر میکنم بچه های اون طرفا به خوبی میشناسند.
فروردین سال 1381 بنده به همراه یه عده از همراهان با 2 تا پاترول از همین جاده که در حال ساخت بود عبور کردیم. طوری بود که تو راه 20 تا بولدوزر و گریدر و کامیون دیدیم. جاده در حد آف رود واقعی بود و در مرحله کنده کاری و تسطیح اولیه قرار داشت.
وسط راه جلومون رو گرفتن که رد نشیم ولی ما اومدیم.

در ضمن ما بچه های این ورا عادت نداریم مثل هم وطن هامون تو جنوب غرب ، هی لم بدیم این ور و اون ور. ( فکر میکنم لازم به توضیح دادن نباشه که وقتی مردم نواحی دیگه ایران، تا به مردم جنوب و جنوب غرب کشور فکر میکنند ، ناخودآگاه همین لم دادن به کوسن و پشتی با دشداشه یادشون میفته)
پس لطفا کاری رو که خودت انجام میدی به دیگران نچسبون.

کار درست بودن یا نبودن هم به این چیزا نیست. یه چیزی هم خوب یادت باشه : هر چیزی ارزش مچ گیری نداره. اوکی؟؟

آره داداش طرفتو اشتباهی گرفتی بد جوری.
  • Upvote 3
  • Downvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اینجا میلیتاری است نه مکان عقده گشایی ... -_-

---

می تونید تا صبح منفی بدید ولی همینه که هست .... ویرایش شده در توسط hamedof
  • Upvote 6
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
حالت خوبه تو؟ دچار سوء تفاهم شدی همین جور تخته گاز هم میری ، دیگه چیکارا کردی سوسک و جیرجیرک هم کشتی بچه شمرون.

[quote name='davoud' timestamp='1374261052' post='322553']
مگر اینکه اون حرف ، به شدت اراجیف و آسمون ریسمون به هم بافتن باشه. روی صحبت من هم با شما نیست، اصل این خبر و هذیان گویی های رسانه ها روی مخ آدم رژه میره.
[/quote]

چون حالت گرفته میشه میشنوی این خبر رو پس حقیقت نداره بعد ملتی که دارن با گوشت و پوست و اعصابشون درگیرن با این قضیه رو به اراجیف گفتن و آسمون ریسمون بافتن متهم میکنی ، نادیده گرفتن یک موضوع کمکی به هیچ کس نمی کنه.

جوابت همون دو خطی بود که برات نوشتم کپی پیست میکنم روشن شه ماجرای سو تفاهم جنابعالی:
"""دوست گرامی ، با این کی برد فرسایی دقیقا میخای به چه نتیجه ای برسی؟ منم نوشتم که :"انفجار هسته ای در بصره رو رد یا تایید نمیکنم" بمب اتم ،اورانیوم ضعیف شده یا دود اگزوز تانکهای آمریکاییها هر چی هست مردم جنوب غرب دارن بدبختیشو میکشن."""

پاراگرافی رو که با این نشانه ([color=#ff0000]======[/color])جدا کردم یه مطلب عمومی بود که خطاب به جنابعالی نبود حالا چطور تو به خودت گرفتی و از حماسه آفرینی هات شروع به گفتن کردی ، اونش دیگه عجیبه.

[quote name='davoud' timestamp='1374261052' post='322553']
در ضمن ما بچه های این ورا [b][color=#ff0000]عادت نداریم مثل هم وطن هامون تو جنوب غرب ، هی لم بدیم این ور و اون ور[/color][/b]. ( فکر میکنم لازم به توضیح دادن نباشه که وقتی مردم نواحی دیگه ایران، [b][color=#ff0000]تا به مردم جنوب و جنوب غرب کشور فکر میکنند ، ناخودآگاه همین لم دادن به کوسن و پشتی با دشداشه یادشون میفته[/color][/b])
[/quote]

طرز تفکرت اینه ، به پای توهین بزارم یا به پای بچه گیت. ویرایش شده در توسط farhad1124

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
لطفا مشکلاتتونو تو پی ام حل کنید وگرنه تاپیکو قفل میکنم!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام
این سایت گزینه ی " لیست نادیده گرفته شده ها " نداره !؟

[quote]

در ضمن ما بچه های این ورا عادت نداریم مثل هم وطن هامون تو جنوب غرب ، هی لم بدیم این ور و اون ور. ( فکر میکنم لازم به توضیح دادن نباشه که وقتی مردم نواحی دیگه ایران، تا به مردم جنوب و جنوب غرب کشور فکر میکنند ، ناخودآگاه همین لم دادن به کوسن و پشتی با دشداشه یادشون میفته)
[/quote]

فکر نکنم نیازی باشه برات بگم وقتی به تهرانی ها فکر می کنیم چه چیزی میاد تو ذهنمون ... نیازه !؟

اگه تو بلد باشی یک کلمه بگی ، من ده تا می تونم جوابت بدم ... کوتاه بیا ... ویرایش شده در توسط 100
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.