jalalfalahi

کی باورش میشه ... ؟!

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

قشنگ بود...
آخریش رو من باورم میشه....

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Pishva' timestamp='1374114930' post='322322']
قشنگ بود...
آخریش رو من باورم میشه....
[/quote]
ممنون
گفته عجیبه که با زبان "کی باورش میشه"نوشته.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
این ها همه نشانه است از وجود کسی که مواظب ماست و تنهایمان نمی گذارد
و تنها می خواهد به او اعتماد کنیم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با تشکر از شما دوست عزیز

[quote name='jalalfalahi' timestamp='1374113427' post='322321']
...
[size=5]کی باورش میشه ... عراق چند اتوبوس از اسرای ایرانی رو که قرار بود بفرستن ایران ببره و قتل عام کنه ؟![/size]
...
[/quote]

یه جایی خوندم آمریکاییها تو جنگ اول خلیج فارس حدود 400 تا جنازه سرباز ایرانی پیدا کردن که با عجله خاک شده بودن ، کسی از دوستان شرح ماجرا رو میدونن اونا کیا بودن و به چه انگیزه ای تو اون مقطع زمانی شهید شدن.دوستان خواهش میکنم اگه کسی میدونه اطلاع رسانی کنه برا من خیلی مهمه. با تشکر.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
کی باورش میشه توی منطقه فکه پای 40 رزمنده ه ایرانی رو با سیم قورباغه ای (سیم تلفن جنگی) به هم ببندن و زنده زنده اونا رو دفن کنن تا چندسال بعد موقع تفحص استخوانهای پاهاشون رو که باسیم هنوز به هم وصل هستند شناسایی کنند ...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]کی باورش میشه ... یه خلبان F-14 یه جنگنده عراقی رو با موشک فونیکس تو فاصله 150 کیلومتری هدف قرار بده و منفجر کنه ؟![/quote]

این حاصل تخیلات تام کوپره و درست نیست

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بعضی وقتا فکر میکنم شاید این مصیبت و ناامنی که مردم عراق امروز بهش دچار شدن بخاطر همون جنایاتیه که در حق مردم ما کردن.درسته که حزب بعث در عراق حکومت میکرد.ولی سربازاش و نیروهاش همین عراقی ها بودن...
  • Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][size=5]کی باورش میشه ... به قلب رزمنده تیر خلاص بزنن اما چون قلبش سمت راست سینه ش بوده زنده بمونه ؟![/size][/quote]

چی شد؟؟؟ من نفهمیدم!!! icon_eek

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Persian_ranger' timestamp='1374239112' post='322402']
[quote][size=5]کی باورش میشه ... به قلب رزمنده تیر خلاص بزنن اما چون قلبش سمت راست سینه ش بوده زنده بمونه ؟![/size][/quote]

چی شد؟؟؟ من نفهمیدم!!! icon_eek
[/quote]
یه نقص مادرزادی هست در بعضی افراد که قلبشان در سمت راست بدن هست البته در زندگیشان مشکلی پیش نمیاد
[url="http://www.tebyan.net/newindex.aspx?pid=90649"]http://www.tebyan.net/newindex.aspx?pid=90649[/url]
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='sunshine' timestamp='1374238144' post='322396']
بعضی وقتا فکر میکنم شاید این مصیبت و ناامنی که مردم عراق امروز بهش دچار شدن بخاطر همون جنایاتیه که در حق مردم ما کردن.درسته که حزب بعث در عراق حکومت میکرد.ولی سربازاش و نیروهاش همین عراقی ها بودن...
[/quote]

دوست عزیز.خواهشا این حرفو نزن.
میدونستی که خیلی از سربازای عراقی رو به زور بردن جبهه؟میدونی عموی خودم و پسر عموشو به زور انداختن پشت کامیون و بردن جبهه؟از اونجا عموم فرار میکنه و میاد پیش ایرانیا و چون تو عراق مهندسی مکانیک خونده بود تو بخش تعمیرات زرهی استخدامش میکنن!الان هم جانبازه!

اون سربازای بعثی که این کثیف بازیارو در میوردن(نمیگم کم بودن)ولی نمیشه تر و خشک رو با هم سوزوند.بابام تعریف میکرد میگفت با کامیون تو خیابونا راه میرفتن و هر کس که یخورده هیکلش درشت بود رو میبردن.اگه سنی بود که یه جای درست حسابی میبردنش ولی اگه شیعه بود بیشتر مواقع خط..

یه جکی بود که میگفت اگه شیعه هستی افقی بر میگردی و اگه سنی بودی عمودی!
متاسفانه بعثیا کاری کردن که مردم فکر کنن همه عراقیا.... ویرایش شده در توسط kaftar
  • Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
البته بسیاری از همین عراقی ها هم زیر پرچم سپاه بدر با نیروهای عراق جنگیدند ! پادگانشون هم الان موجوده 25 کیلومتری دزفوله .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جناب kaftar بنده هرگز و هرگز نمیتونم به کسانی که به کشورم حمله کردن و ایران رو به خاک و خون کشیدن به دیده ترحّم نگاه کنم.نظر شما برام محترمه ولی اون هزاران نفری که ایرانی ها رو شکنجه،زنده به گور میکردن،به ناموس ایرانی ها بی حرمتی میکردن و از این دست جنایات قطعا نمیشه در یک گروه کوچیک و قابل اغماض جای داد و بقیه عراقی ها رو مبرّا کرد.عموی شما جزو اون دسته از استثنائات بودن و از نظر من ایشون چون از ایران دفاع کردن ایرانی حساب میشن! .من از شما یه سوال خیلی ساده میپرسم که جوابش درش مستتره: ما ایرانی ها کی حاضر میشیم با مردم یک کشور همسایه،هم دین و هم مذهبمون همچین کاری کنیم؟؟
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.