Marine101

نقد و بررسی سیستم تنبیه و ویرایش نظرات کاربران میلیتاری

Recommended Posts

[quote name='komando59' timestamp='1377430741' post='332572']
به سلامتی مدیریت که پست های انتقادی بنده رو [size=6]حذف[/size] میکنه .......! :mrgreen:

به جای حذف کردن مرد باشید و بیایید جواب تهمتی که زدید رو بدید ........

چی میشه گفت ....... اوضاع مملکتم همینه .......... :winking:
[/quote]
شما بدون اینکه مورد خطاب کاربر حامدوف قرار بگیری شروع کردی به کوبیدن ایشون؟ پست آخرشون که بهش واکنش نشون دادید موجوده. این چه منطقی هست؟ درسته که این تاپیک برای انتقاده ولی دلیل نمیشه شما از این فضا سواستفاده کنید و شروع کنید به جدل کردن با کاربران. اگر اینطور هست که شما میفرمایید چرا پست‌های دیگه رو پنهان نکردیم؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بتل جان اول می گی حرفاتو قبول دارم، در سایت انتقاد هست و... بعد برای ما از سایت حکومت استالین و زندانی های سیبری رو تصویر می کنی؟
میگی قبول دارم هیات منصفه همون مدیر میشه بعد مرغت تک پا میشه؟
خوب اخوی بگو می خوام مدیر بشم :) درد را کامل بگو...
ایشالا به مرور زمان وقتی شما یکم با سابقه تر شدی، فعالیت مفید کردی... یکی از مدیرا هم بازنشست شد.. شما میری جاش :) راهش بازه. سالی یکی دوبار این اتفاق می افته.
:mrgreen:
[size=4]من سعی کردم توضیح بدم قضیه در سایت به چه شکلی هست. حقیقتا ما بحث مدیر غیر مدیر هم نداریم بجز این که کسی از مقررات تخلف کرده باشه.[/size]
[size=4]یه جوری بعضی دوستان می نویسند آدم یاد این پروپاگانداهای برو بچس اسرائیلی می افته! انگار ما یک سری مدیر گشتاپو داریم که دارن نسل کشی می کنن کاربرا رو![/size] :mrgreen:
===========
البته احتمالا این دو تا دوستمون به حق یا ناحق باهاشون برخورد انضباطی شده الان ناراحتن... جناب بتل را که من در جریانم و توضیحاتی خدمتشون دادم و ایشون هم قولی به من دادند.
اما، خودتون را بذارید جای مدیران،
فکر کنید قرار باشه با هر کاربری بخش مدیریت سر هر برخورد انضباطی همین قدر جر و بحث کند. بلافاصله طرف هم شاکی بشه اول در استاتوس ها و بعد هم تاپیک بزنه و بیفته دنبال بر و بچس مدیر...
این طوری سر این توضیح دادن ها، ماه اول باید همه ی مدیران کار و زندگیشون رو تعطیل کنند بشن بخش اطلاع رسانی و ماه دوم همه ی بچه های مدیر باید برن بیمارستان روانی خدمت کریزی داکتر جهت مداوا! :rose:
حالا مدیر یا هیات منصفه!
[size=4]من منکر اشتباه های احتمالی در مدیریت نیستم. اما سعی کنید منصف باشید. [/size]
[size=4]مدیرا همون کاربرای سابقن، هر کاربری هم به هر شکلی قدرت انضباطی پیدا کنه میشه مدیر. فرقی نداره که![/size]
[size=4]بهتره هممون سعه ی صدرمون بیشتر بشه. هم مدیرا هم کاربرا. همون طور که شما توقع دارید مدیرها انتقاد پذیر باشن. خودتون هم انتقاد پذیر باشید. وقتی اشتباهی کردید یا قانونی را نقض کردید بپذیرید و مدیر را به عنوان داور قبول کنید. اگر هم فرضا داور اشتباه کرد از مجراهایش وارد بشید و سعی نکنید جلوی همه ی سایت اون را انگشت نما کنید یا فضای سایت را به هم بزنید. این برخورد با مدیرا منصفانه نیست. [/size]
کدوم سایت هست که این جور بشینن به مدیرا گیر بدن و اون ها هم پاسخگو باشن؟
ما که فقط عضو همین سایت نیستیم؟ هستیم؟
کلاهتون را قاضی کنید.
به هر حال اگر پیشنهاد خوبی شنیده بشه که به نفع سایت باشه حتما در موردش فکر خواهد شد... ولی توقع نداشته باشید حتما پیشنهاد شما اون پیشنهاد باشه.
من فکر می کنم تا دلخوری ای پیش نیومده بهتره این تاپیک را یکی از مدیرای ارشد قفل کنه.

یاعلی
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]شما بدون اینکه مورد خطاب کاربر حامدوف قرار بگیری شروع کردی به کوبیدن ایشون؟ پست آخرشون که بهش واکنش نشون دادید موجوده. این چه منطقی هست؟ درسته که این تاپیک برای انتقاده ولی دلیل نمیشه شما از این فضا سواستفاده کنید و شروع کنید به جدل کردن با کاربران. اگر اینطور هست که شما میفرمایید چرا پست‌های دیگه رو پنهان نکردیم؟ [/quote]

استاد عزیز ایشون میاد و از عزل شدن فرخ خبر میده که مثلا ببینید مدیریت هم مدیر عزل میکنه ( میخواد بگه مدیرها کار درستن و همون هندونه زیر بغل مدیرها بذاره ) در صورتی که در اون قضیه کمترین کار با فرخ عزل از مدیریت بوده و بنده توضیحات لازم رو دادم که اتفاقا مدیریت در اون قضیه خیلی اشتباه داشته و شما نمیدونی ، پس این رو به عنوان کار درست مدیریت مثال نزن ....... حالا فهمیدی چرا کوبیدم ؟

اتفاقا چون ایشون در جریان بودن اینجوری کوبیدم چون ایشون اون روز آنلاین بودن و توی استاتوس هم اومدن و در خصوص اون تاپیک نظر دادن ......

در ضمن بنده 3 خط اولم در خصوص حامدف بوده بقیش رو چی میفرمائید ؟ آیا شما باید کل پست رو حذف کنید ؟ اون انتقاد از مدیر رو چی میگی ؟

دوست عزیزم اشتباه با غرض ورزی خیلی فرق داره ، میدونی چرا پست بقیه کاربرها رو حذف نمیکنید ؟ چون دست نمیذارن روی نقطه ضعف مدیر جون جونیتون و نمیگن که ایشون میاد و بر اساس یک سری پیش فرض ذهنی تنبیهات انضباطی رو انجام میده ......!!!!

---------------

[quote][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right]یه جوری بعضی دوستان می نویسند آدم یاد این پروپاگانداهای برو بچس اسرائیلی می افته! انگار ما یک سری مدیر گشتاپو داریم که دارن نسل کشی می کنن کاربرا رو![/right][/font][/color][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right] [/right][/font][/color][/quote]

بله برادر حامد عزیز دارن امثال مصطفی رو نسل کشی میکنن که از اینجا برن و اینجا بشه محل خیالپردازی برخی از دوستان ......

سینا گوبلز میدونی خسته شده ؟ برو ازش بپرس چرا .......

اگه اینا برن کیا تو سایت میمونن ؟ جز چهارتا اسپمر که بنده سردستشونم ...... :winking:

صد بار به برادر مصطفی گفتم بذار مقابله به مثل کنیم که نذاشت ....... امثال اینا رو دارن نسل کشی میکنن دوست عزیز ....... کی مرامشو داره با این همه توهینی که چهارتا جوجه بهش کردن بذار بره و نذاره دوستاش واکنشی نشون بدن ؟

برادر حامد عزیز ، در خصوص مدیرها هم تا زمانی که اشتباه کنن قابل قبوله نه وقتی که دارن از روی غرض ورزی تصمیم میگیرن ....... کل حرفای شما مال کسانی هست که اشتباه میکنن نه ......!
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نقطه ضعف؟ [img]http://www.military.ir/forums/public/style_emoticons/default/raised%20eyebrow.gif[/img]
قضاوت در مورد ادبیات و نحوه بیان شما رو به کاربران میسپارم دوست عزیز.
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Antiwar' timestamp='1377437110' post='332619']
بتل جان اول می گی حرفاتو قبول دارم، در سایت انتقاد هست و... بعد برای ما از سایت حکومت استالین و زندانی های سیبری رو تصویر می کنی؟
میگی قبول دارم هیات منصفه همون مدیر میشه بعد مرغت تک پا میشه؟
خوب اخوی بگو می خوام مدیر بشم :) درد را کامل بگو...
ایشالا به مرور زمان وقتی شما یکم با سابقه تر شدی، فعالیت مفید کردی... یکی از مدیرا هم بازنشست شد.. شما میری جاش :) راهش بازه. سالی یکی دوبار این اتفاق می افته.
:mrgreen:
[size=4]من سعی کردم توضیح بدم قضیه در سایت به چه شکلی هست. حقیقتا ما بحث مدیر غیر مدیر هم نداریم بجز این که کسی از مقررات تخلف کرده باشه.[/size]
[size=4]یه جوری بعضی دوستان می نویسند آدم یاد این پروپاگانداهای برو بچس اسرائیلی می افته! انگار ما یک سری مدیر گشتاپو داریم که دارن نسل کشی می کنن کاربرا رو![/size] :mrgreen:
===========
البته احتمالا این دو تا دوستمون به حق یا ناحق باهاشون برخورد انضباطی شده الان ناراحتن... جناب بتل را که من در جریانم و توضیحاتی خدمتشون دادم و ایشون هم قولی به من دادند.
اما، خودتون را بذارید جای مدیران،
فکر کنید قرار باشه با هر کاربری بخش مدیریت سر هر برخورد انضباطی همین قدر جر و بحث کند. بلافاصله طرف هم شاکی بشه اول در استاتوس ها و بعد هم تاپیک بزنه و بیفته دنبال بر و بچس مدیر...
این طوری سر این توضیح دادن ها، ماه اول باید همه ی مدیران کار و زندگیشون رو تعطیل کنند بشن بخش اطلاع رسانی و ماه دوم همه ی بچه های مدیر باید برن بیمارستان روانی خدمت کریزی داکتر جهت مداوا! :rose:
حالا مدیر یا هیات منصفه!
[size=4]من منکر اشتباه های احتمالی در مدیریت نیستم. اما سعی کنید منصف باشید. [/size]
[size=4]مدیرا همون کاربرای سابقن، هر کاربری هم به هر شکلی قدرت انضباطی پیدا کنه میشه مدیر. فرقی نداره که![/size]
[size=4]بهتره هممون سعه ی صدرمون بیشتر بشه. هم مدیرا هم کاربرا. همون طور که شما توقع دارید مدیرها انتقاد پذیر باشن. خودتون هم انتقاد پذیر باشید. وقتی اشتباهی کردید یا قانونی را نقض کردید بپذیرید و مدیر را به عنوان داور قبول کنید. اگر هم فرضا داور اشتباه کرد از مجراهایش وارد بشید و سعی نکنید جلوی همه ی سایت اون را انگشت نما کنید یا فضای سایت را به هم بزنید. این برخورد با مدیرا منصفانه نیست. [/size]
کدوم سایت هست که این جور بشینن به مدیرا گیر بدن و اون ها هم پاسخگو باشن؟
ما که فقط عضو همین سایت نیستیم؟ هستیم؟
کلاهتون را قاضی کنید.
به هر حال اگر پیشنهاد خوبی شنیده بشه که به نفع سایت باشه حتما در موردش فکر خواهد شد... ولی توقع نداشته باشید حتما پیشنهاد شما اون پیشنهاد باشه.
من فکر می کنم تا دلخوری ای پیش نیومده بهتره این تاپیک را یکی از مدیرای ارشد قفل کنه.

یاعلی
[/quote]
به قول یکی از دوستان عجب! ... و به قول خودم عجبا!!!
یه جا ما سر یه عکس غیر رسمی سمج بودیم که عکس رو ببینیم ، اون هم از کانوپی هواپیمایی که تو تلویزیون نشونش دادند...این یک.
و دو...ما از کاربری پرسیدیم ، به [color=#ff0000]نظرت[/color] ایران پرتاب فضایی محرمانه داشته (یا دارد ، درست یادم نیست)؟.
ده روز از حق شهروندی خودم محروم شدم ، فقط به خاطر اون مورد اول یا دوم .. حتی نگفتند کدومش .. ما از کسی دیگه گله نداریم ، گذشته ها گذشته...
حالا شما بیا ده روز رو با این به ظاهر خطا یا خطا ها ، برای من تفسیر کن...این کجاش عنوان مسائل غیر رسمی کشوره .. آیا مختصاتی توی این موضوع ها رد و بدل شده؟ ، آیا صنعت نهانی افشا شده؟ ، آیا از فرد مهمی نام برده شده؟ ، و آیا های دیگه...
1-چرا من وقتی به صفحه سایت میومدم ، هیچ راه دسترسی جز پست سایت نداشتم؟، که بگم بابا برداشتتون اشتباه بوده ... 2-چرا اون یکی دو ایمیلم رو کسی جواب نداد؟ ... 3-چرا کسی که اکانتش تعلیق میشه ، نباید بتونه از مدیر توضیح بخواد؟، شاید با دو خط شفاف سازی در یک فضای مشابه پیام خصوصی برای آن مدیر ، قانع شد که اشتباه کرده ... 4-[font="Arial","sans-serif"][size=2]کاربر با تجربه، متفکر و آگاهی رو در نظر بگیرید که در بحث اقدام به ارائه ی مسائلی شفاف، عقلی و منطقی میکند، اما نامربوط به موضوع کلی تاپیک .. بعد یه مدیر میاد و به دلایلی نظر رو میفرسته به زباله دان تاریخ ... خب مدیر حسابی شاید اشتباه کرده باشی و طی مکاتبه با کاربر مورد تهدید قانع شدی ، نباید فرصت جبران داشته باشی؟؟؟[/size][/font] ... 5- من فکم سایش رفت .. کاربر و مدیر در کنار هم معنا دارند .. نه اینکه یکی بیاد بگه مدیرها جیز ، نه اینکه یکی بیاد بگه کاربرها جیز هستند .. چقدر بگم؟؟؟ ... 6-جناب آنتی وار ، برادر من ، یه مدیر دو تا مدیر که نیستند .. بگیم، تمام مشکلات سایت رو دوش 2 نفره ... و ...

[quote name='komando59' timestamp='1377441172' post='332641']
استاد عزیز ایشون میاد و از عزل شدن فرخ خبر میده که مثلا ببینید مدیریت هم مدیر عزل میکنه ( میخواد بگه مدیرها کار درستن و همون هندونه زیر بغل مدیرها بذاره ) در صورتی که در اون قضیه کمترین کار با فرخ عزل از مدیریت بوده و بنده توضیحات لازم رو دادم که اتفاقا مدیریت در اون قضیه خیلی اشتباه داشته و شما نمیدونی ، پس این رو به عنوان کار درست مدیریت مثال نزن ....... حالا فهمیدی چرا کوبیدم ؟

اتفاقا چون ایشون در جریان بودن اینجوری کوبیدم چون ایشون اون روز آنلاین بودن و توی استاتوس هم اومدن و در خصوص اون تاپیک نظر دادن ......

در ضمن بنده 3 خط اولم در خصوص حامدف بوده بقیش رو چی میفرمائید ؟ آیا شما باید کل پست رو حذف کنید ؟ اون انتقاد از مدیر رو چی میگی ؟

دوست عزیزم اشتباه با غرض ورزی خیلی فرق داره ، میدونی چرا پست بقیه کاربرها رو حذف نمیکنید ؟ چون دست نمیذارن روی نقطه ضعف مدیر جون جونیتون و نمیگن که ایشون میاد و بر اساس یک سری پیش فرض ذهنی تنبیهات انضباطی رو انجام میده ......!!!!

---------------

بله برادر حامد عزیز دارن امثال مصطفی رو نسل کشی میکنن که از اینجا برن و اینجا بشه محل خیالپردازی برخی از دوستان ......

سینا گوبلز میدونی خسته شده ؟ برو ازش بپرس چرا .......

اگه اینا برن کیا تو سایت میمونن ؟ جز چهارتا اسپمر که بنده سردستشونم ...... :winking:

صد بار به برادر مصطفی گفتم بذار مقابله به مثل کنیم که نذاشت ....... امثال اینا رو دارن نسل کشی میکنن دوست عزیز ....... کی مرامشو داره با این همه توهینی که چهارتا جوجه بهش کردن بذار بره و نذاره دوستاش واکنشی نشون بدن ؟

برادر حامد عزیز ، در خصوص مدیرها هم تا زمانی که اشتباه کنن قابل قبوله نه وقتی که دارن از روی غرض ورزی تصمیم میگیرن ....... کل حرفای شما مال کسانی هست که اشتباه میکنن نه ......!
[/quote]
میدونی داداش آخر این تند روی شما کجاست؟؟؟
از بین رفتن و حتی بیزاری عزیزان میلیتاری (مدیر و کاربر) ، از این فضایی که برای اصلاح پیش اومده...
همین رو میخوای؟؟؟ ، شفاف بگو...
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من یه چیزی بگم ؟ مال همین دیروز هم هست توی تاپیک کریس کایل بهترین اسنایپر تاریخ آمریکا

من توی اون تاپیک عراقی ها رو بربر و وحشی و تروریست خطاب کردم و بعدش دوستی اومده منو خشک مغز خطاب کرده چرا ؟ چون ایشون و خیلی های دیگه عاشق سینه چاک عربها هستن و توهین به اونها رو بر نمی تابن اما خودشون رو اگه آزاد بذاری حاضرن بدترین و شنیع ترین فحش ها و کلمات رو در وصف یه عده و دشمنانشون به کار ببرن

حالا من میخوام بدونم مدیریت در اینگونه موارد چه می کنه ؟ چون کاربر سابقش بیشتر منه و قدیمی تره رو می بخشه و از موضوع به سادگی عبور می کنه و فراموش میشه یا اینکه برخورد صورت میگیره

البته اینو بگم من از دست ایشون ناراحت نیستم اما اگر خود من همیچین کاری رو می رکردم صد در صد با من برخورد شده بود اینو مطمئن هستم چون از بچگی من همینطوری بودم و شانس نداشتم توی دانشگاه طرف روی رئیس دانشگاه داد میکشه و فحشش میده و کم مونده بگیره بزنش چون کل ترم رو نیومده کلاس وحالا اومده که بیاد امتحانات پایان ترم بده حتی خیر سرش انتخاب واحد هم نکرده اما اگه من بخوام برم ازش یه نامه بگیرم به خاطر لحن و تن صدام باید هزار تا تحقیر و توهین از رئیس دانشگاه بشنوم که چرا صداتو رو من بلند می کنی

پیروز باشید

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
[right]نقطه ضعف؟[/right]
[right][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][img]http://www.military.ir/forums/public/style_emoticons/default/raised%20eyebrow.gif[/img][/font][/color][/right]

[right][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif]قضاوت در مورد ادبیات و نحوه بیان شما رو به کاربران میسپارم دوست عزیز. [/font][/color][/right]
[/quote]

عذر میخوام ، نا حق کردن حق بقیه و جواب ندادن در خصوص تهمتی که میزنن لابد نقطه قوته و ما خبر نداریم ....... :applause:

[color=#ff0000]ویرایش شد[/color]
[color=#ff0000]Cheka[/color]

[color=#ff0000]توهین به دیگر کاربران طبق ماده 3 قوانین عمومی سایت ، ممنوع است. صرفا در چهارچوب موضوع تاپیک و با ادبیات مناسب بحث کنید [/color]

[quote]
[right][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif]میدونی داداش آخر این تند روی شما کجاست؟؟؟[/font][/color][/right]

[right][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif]از بین رفتن و حتی بیزاری عزیزان میلیتاری (مدیر و کاربر) ، از این فضایی که برای اصلاح پیش اومده...[/font][/color][/right]

[right][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif]همین رو میخوای؟؟؟ ، شفاف بگو... [/font][/color][/right]
[/quote]

داداش تو یکم شفاف بگو ! بی زحمت یکم واضح توضیح بده ......

یه جوری نوشتی که انگار من بدهکار شدم !!!!! :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='maverick100' timestamp='1377443373' post='332658']
من یه چیزی بگم ؟ مال همین دیروز هم هست توی تاپیک کریس کایل بهترین اسنایپر تاریخ آمریکا

من توی اون تاپیک عراقی ها رو بربر و وحشی و تروریست خطاب کردم و بعدش دوستی اومده منو خشک مغز خطاب کرده چرا ؟ چون ایشون و خیلی های دیگه عاشق سینه چاک عربها هستن و توهین به اونها رو بر نمی تابن اما خودشون رو اگه آزاد بذاری حاضرن بدترین و شنیع ترین فحش ها و کلمات رو در وصف یه عده و دشمنانشون به کار ببرن

حالا من میخوام بدونم مدیریت در اینگونه موارد چه می کنه ؟ چون کاربر سابقش بیشتر منه و قدیمی تره رو می بخشه و از موضوع به سادگی عبور می کنه و فراموش میشه یا اینکه برخورد صورت میگیره

البته اینو بگم من از دست ایشون ناراحت نیستم اما اگر خود من همیچین کاری رو می رکردم صد در صد با من برخورد شده بود اینو مطمئن هستم چون از بچگی من همینطوری بودم و شانس نداشتم توی دانشگاه طرف روی رئیس دانشگاه داد میکشه و فحشش میده و کم مونده بگیره بزنش چون کل ترم رو نیومده کلاس وحالا اومده که بیاد امتحانات پایان ترم بده حتی خیر سرش انتخاب واحد هم نکرده اما اگه من بخوام برم ازش یه نامه بگیرم به خاطر لحن و تن صدام باید هزار تا تحقیر و توهین از رئیس دانشگاه بشنوم که چرا صداتو رو من بلند می کنی

پیروز باشید
[/quote]
سلام.
ببین دوست من شما ، مرتکب خطا شدی که به عراقی ها توهین کردی ... همین جا میخوام صمیمانه از شما خواهش کنم ، دیگه به هیچ قوم و ملیتی توهین نکنید...
پدر من آزاده است .. طی اون سال هایی که عراق بوده خیلی اذیتش کرده اند و از این جور چیزها .. اما یکبار نشد ، مثل شما ، اونها رو بربر و وحشی خطاب کنه .. همیشه اخبار عراق رو پیگیری میکنه .. دلش برای ملت عراق میسوزه ..... میگفت فرمانده ی اردوگاه ما کسی بود که اگر بیاد ایران ، اسرای اون اردوگاه به احترامش، شتر زمین می زنند ، میگفت که این آدم اونقدر فهمیده بود که مثلاً ، روز رحلت امام خمینی، پرچم عراق رو از بالای اردوگاه ، دستور میده پایین بیارند...ما حق داریم به صدام و بعثون عراق و وحشی های کشورهای مختلف توهین کنیم ، ولی به اون ملت نه ، شاید اون ملت تحت ظلم ، وادار به خیلی از کارها بشوند...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='013579' timestamp='1377444951' post='332665']
سلام.
ببین دوست من شما ، مرتکب خطا شدی که به عراقی ها توهین کردی ... همین جا میخوام صمیمانه از شما خواهش کنم ، دیگه به هیچ قوم و ملیتی توهین نکنید...
پدر من آزاده است .. طی اون سال هایی که عراق بوده خیلی اذیتش کرده اند و از این جور چیزها .. اما یکبار نشد ، مثل شما ، اونها رو بربر و وحشی خطاب کنه .. همیشه اخبار عراق رو پیگیری میکنه .. دلش برای ملت عراق میسوزه ..... میگفت فرمانده ی اردوگاه ما کسی بود که اگر بیاد ایران ، اسرای اون اردوگاه به احترامش، شتر زمین می زنند ، میگفت که این آدم اونقدر فهمیده بود که مثلاً ، روز رحلت امام خمینی، پرچم عراق رو از بالای اردوگاه ، دستور میده پایین بیارند...ما حق داریم به صدام و بعثون عراق و وحشی های کشورهای مختلف توهین کنیم ، ولی به اون ملت نه ، شاید اون ملت تحت ظلم ، وادار به خیلی از کارها بشوند...
[/quote]

دوست عزیز نظر شما و پدر بزرگوارتون که دستش رو میبوسم محترم اما نظر من همونه که بود شرمندم اما قصد تغییر عقیده ی خودم رو ندارم

در ضمن حالا من در جواب دوستان که عاشق عراقیان یه حرفی زدم باید یه خشک مغزی متهم بشم ؟ گفتم که من ناراحت نیستم اما خواستم چون الان بحث مدیریت و برخوردش داغه این مورد رو که تازه اتفاق افتاده بگم همین و بس

پیروز باشی :rose:

[color=#ff0000]ویرایش شد[/color]
[color=#ff0000]Cheka[/color] ویرایش شده در توسط cheka

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
یکی این تاپیک رو قفل کنه...
دادا مگه اینجا جای دعوا و اربده کشی هستش...
جناب ماوریک ، پس اگر یه روزی روزگاری یه یمنی و یا یه هندی ما رو بربر و وحشی خطاب کرد ، شما نباید ناراحت بشید .. این رو یادتون نره...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
الآن داشتم فروم پاکستان دیفنس و بحث‌هایی که بین شیعیان و سلفی‌ها در گرفته بود رو نگاه میکردم با اینجا مقایسه میکنم میبینم انگار دوستان همدیگه رو دشمن تشخیص دادند و دائما در حال کوبیدن همدیگه هستند. واقعا شرم‌آوره... شماها مثلا هم وطن و هم آیین هستید؟ این ادبیات و این نحوه بیان خصمانه شایسته این سایت نیست.
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با سلام،
حیف واقعا.
حالا بگید چرا مدیرا جواب ما رو نمی دن و در بحث شرکت نمیکنند [img]http://www.military.ir/forums/public/style_emoticons/default/straight%20face.gif[/img] [img]http://www.military.ir/forums/public/style_emoticons/default/rolling%20eyes.gif[/img] :sigh:
جواب برادر 013579 را در پی ام دادم.
=======

[quote]
[right]بله برادر حامد عزیز دارن امثال مصطفی رو نسل کشی میکنن که از اینجا برن و اینجا بشه محل خیالپردازی برخی از دوستان ......[/right]

[right][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif]سینا گوبلز میدونی خسته شده ؟ برو ازش بپرس چرا ......[/font][/color][/right]
[/quote]
:rose:
[size=4]من و مصطفی سر سفره ی هم میشینیم، یک عده هنوز تو توهم فانتزیشون باقی موندن. از اولشم همین طور بود...[/size]
[size=4]بگذریم. [/size]
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من این تاپیک رو زدم تا به سیستم تنبیه و مدیریتی انتقاد بشه ، نه به مدیران ، نه اینکه به هم بپریم ، بلکه هم فکری کنیم ، بلکه کدورت دور بیافکنیم...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به قول یکی از دوستان ما تا زمانی که نتونیم با همدیگه درست حرف بزنیم دیکتاتور پرور میشیم ! ... (قصد توهین نیست ! منظور ایشون این بود که آقا بالا سر می خواهیم ! وگرنه مدیران احترامشون هم برای ما واجبه ! از الان بگم این رو ! )

مصداق حال [b]همه[/b] ماست ....

بهترین کار اینه که به جای آتو گرفتن از هم درست با هم حرف بزنیم ! .... حرف می زنیم و گفتگو می کنیم که آتو بگیریم و حرف خودمون رو به کرسی بنشونیم ! ...

این به معنای تبادل فکر و اطلاعات نیستا ! .... از ما گفتن ! :) ویرایش شده در توسط hamedof
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][size=4]من و مصطفی سر سفره ی هم میشینیم، یک عده هنوز تو توهم فانتزیشون باقی موندن. از اولشم همین طور بود...[/size][/quote]
دوستان انتظار دارند ما سند رو کنیم براشون حاجی! حیف که نمیشه... :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.