mohammadarea51

اگر جسدم ناپدید شد افسوس مخورید+عکس

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

به گزارش گروه «حماسه و مقاومت» [url="http://www.farsnews.com"]خبرگزاری فارس[/url]، در روزهایی که شناختن «مرد» در جامعه ایران به راحتی امکان پذیر بود و می‌شد آنها را در خطوط جبهه مشاهده کرد. بودند مردانی که تاثیر قلم آنها فرای فهم بعضی از زمان‌هاست. مانند این نمونه که وصیت نامه طلبه و بسیجی [color=#ff0000][b]شهید احمد امینی[/b][/color] است. او در عملیات والفجر 4 (آبان سال 62) به شهادت رسید.
[center]
[IMG]http://gallery.military.ir/albums/userpics/10145/13920617000106_PhotoL.jpg[/IMG][/center]

«بسم الله الرحمن الرحیم»

انگیزه‌ای که باعث آمدن من به جبهه شد احساس تکلیف شرعی و اسلامی من بود. اما اینکه چگونه این توفیق نصیب من شد باید بگویم که من لایق چنین سعادتی نبودم و خدا می‌داند که آنچه مرا به جبهه آورد در خواستی بود که در کنار مرقد مطهر حضرت رضا سلام الله علیه از ایشان نمودم و لطف و عنایت آن بزرگوار مرا به اینجا کشید و توسل جستن به ائمه اطهار علیهم السلام. توصیه‌ای است که من به تمام کسانی که خواهان رسیدن به این سعادت هستند و خود را آماده نمی‌بینند می‌نمایم.
اگر جسد من ناپدید شد افسوس مخورید که جسد هر کجا باشد روز قیامت برانگیخته خواهد شد و اگر تاسفی هست باید بر مظلومیت و ناپدید بودن تربت زهرا سلام الله علیهما خورده شود. توصیه می‌کنم شما را و هر آنکس که این وصیت نامه به او می‌رسد اینکه از خدا بترسند و در اعمال خود اخلاص را حفظ کنید و یاد خدا را فراموش نکنید و آگاه باشید که خداوند ناظر بر اعمال شماست و توصیه می‌کنم شما را به پیروی از امام و کوتاهی نکردن اجرای فرامین آن بزرگوار. سعی کنید که اعتقادات خود را در اصول و فروع قوی سازید تا در سختی ها نلغزید.
احمد امینی(امضاء)
امیدوارم در قیامت همه با هم باشیم

[color=#ff0000][b]*پیکر مطهر این شهید پس از 12 سال به آغوش میهن بازگشت و در گلزار شهدای بهشت زهرا تهران در قطعه 44 به خاک سپرده شد.[/b][/color]

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13920613000787 ویرایش شده در توسط SHAHABESAGEB
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
یه سوال که خیلی ذهنمو مشغول کرده!این که اینا به خاطر عشق به اسلام شهید شدن یا عشق به میهن؟ویا هردو؟ ویرایش شده در توسط lordashrafi

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
هم اسلام و هم میهن

صدام می خواست کشور را اشغال کنه و اگه کشور را اشغال می کرد دیگه اسلام ناب محمدی و واقعی باقی نمی موند. امان از دست این جنایتکار. ویرایش شده در توسط mohammadarea51

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='lordashrafi' timestamp='1378818446' post='337828']
یه سوال که خیلی ذهنمو مشغول کرده!این که اینا به خاطر عشق به اسلام شهید شدن [size=5][color=#FF0000][b]یا[/b][/color][/size] عشق به میهن؟
[/quote]
اون - یا - یک توطئه هستش بر علیه اعتقادات ما ! ویرایش شده در توسط mohammaddanger
  • Upvote 5
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
چرا توهم توطئه داری برادر ؟!کفر که نگفتم من گفتم این یکی یا اون یکی شما بگو هردو!نظر من همینه و بس! ویرایش شده در توسط lordashrafi

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='mohammaddanger' timestamp='1378819193' post='337832']
اون - یا - یک توطئه هستش بر علیه اعتقادات ما !
[/quote]
با سلام خدمت همه دوستان گرامي

انگیزه‌ای که باعث آمدن من به جبهه شد احساس تکلیف شرعی و اسلامی من بود

اگر جسد من ناپدید شد افسوس مخورید که جسد هر کجا باشد روز قیامت برانگیخته خواهد شد و اگر تاسفی هست باید بر مظلومیت و ناپدید بودن تربت زهرا سلام الله علیهما خورده شود ویرایش شده در توسط zed
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='lordashrafi' timestamp='1378818446' post='337828']
یه سوال که خیلی ذهنمو مشغول کرده!این که اینا به خاطر عشق به اسلام شهید شدن یا عشق به میهن؟ویا هردو؟
[/quote]
[b]حب الوطن من الایمان ![/b]
اگر به خطبه هایی که حضرت امیر در مذمت سستی و بی غیرتی اهل کوفه ایراد کردن مراجعه کنید مکرر در مکرر به عباراتی با این مذمون بر می خورید که : مگر نمی بینید دشمن به سرزمین های شما طمع کرده ؟ مگر نمی بینید خانه و کاشانه شما سم کوب ستوران دشمن شده ؟ و مگرهای مشابه که به خوی خود اثبات می کنن دفاع از آب و خاک وظیفه ای دینی و عبادی هست چون امام معصوم جز به انجام تکلیف شرعی دعوت نمی کنه.
فلذا کسی که دغدغه دینی داشته باشه نمی تونه و نباید نسبت به وطنش بی تفاوت باشه و جز در یک مورد استثناء یعنی زمانی که میهنش پایگاه کفر و شرک شده باشه (مثل مجاهدین عراقی که همراه ما با رژیم صدام می جنگیدند) باید در دفاع از اون اهتمام داشته باشه و از بذل جان دریغ نکنه. ویرایش شده در توسط bigdelimohamad9
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.