labester

سرباز عراقی گفت : به حق فاطمه الزهرا (س) من را حلال کن

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[right]حضرت محمد با ورود به مکه همه رو بخشید با اینکه می دونست همین پسر ابوسفیان چه بلائی سر دنیای اسلام میاره [/right]
[right]چرا اینکار رو کرد چون این شیوه صالحین هست پایبند به اصول بودن معنیش همین هست وگرنه به عقل بود همه سران کفر بکشه[/right]
[right]اروپا طی دو جنگ جهانی دیگه کار نکرده نگذاشتن در حق هم ولی الان باهم یک اتحادیه هستن چون عقلانیت بر احساس غلبه داره[/right]
[right]نزدیکترین ملت در منطقه به ما از لحاظ مذهبی و دینی و فرهنگی همین عراق هست اگه یاد بگیریم باهم زندگی کنیم امنیت همه تضمین میشه[/right]
[right]من چندین عراقی رو ایران دیدم و باهاشون حرف زدم جوری برخورد کردم که انگار برادرم هستن [/right]
[right]یادتون باشه با بخشش و گذشت فقط میشه آینده رو ساخت من با اینکه کلا اعراب خطرناکترین دشمن ایران می دونم ولی معتقدم باید راهی باهم زیستن پیدا کرد حتی اگه سال ها طول بکشه ولی ارزشش رو داره[/right]
  • Upvote 9

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
یعنی شما میگی با ساکن شدن یک قوم در یک ناحیه خاص اون قوم ملیت اون ناحیه رو میگره؟ پس مثلا هولاکو خان و سلوکیان هم ایرانی بودن دیگه
[/quote]

در مورد اونها یادم نیست و نظری ندارم

اما مگر مغول ها بعد از هجومشون در ایران ساکن نشدند !؟ و بعد از مدتی ایرانی شدند ! و الان هم هستند

[quote]با توجه به سکونت قاجارها در حوزه فرهنگ و تمدن ایران می‌توان آنها را ایرانی شده نامید[/quote]

راستی نگفتید سربازاشم مغول بودن :-) ؟

====

[quote]
حضرت محمد با ورود به مکه همه رو بخشید با اینکه می دونست همین پسر ابوسفیان چه بلائی سر دنیای اسلام میاره
چرا اینکار رو کرد چون این شیوه صالحین هست پایبند به اصول بودن معنیش همین هست وگرنه به عقل بود همه سران کفر بکشه
اروپا طی دو جنگ جهانی دیگه کار نکرده نگذاشتن در حق هم ولی الان باهم یک اتحادیه هستن چون عقلانیت بر احساس غلبه داره
نزدیکترین ملت در منطقه به ما از لحاظ مذهبی و دینی و فرهنگی همین عراق هست اگه یاد بگیریم باهم زندگی کنیم امنیت همه تضمین میشه
من چندین عراقی رو ایران دیدم و باهاشون حرف زدم جوری برخورد کردم که انگار برادرم هستن
یادتون باشه با بخشش و گذشت فقط میشه آینده رو ساخت من با اینکه کلا اعراب خطرناکترین دشمن ایران می دونم ولی معتقدم باید راهی باهم زیستن پیدا کرد حتی اگه سال ها طول بکشه ولی ارزشش رو داره
[/quote]

+1000 به این پست ! حرف جناب جلیل دقیقا حرف منه
به قولی ایشون حجت تموم کردن :دی

برای همین دیگه من پستی در این تاپیک نمیدم ویرایش شده در توسط Ripper
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Ripper' timestamp='1379961020' post='340616']
در مورد اونها یادم نیست و نظری ندارم

اما مگر مغول ها بعد از هجومشون در ایران ساکن نشدند !؟ و بعد از مدتی ایرانی شدند ! و الان هم هستند

راستی نگفتید سربازاشم مغول بودن :-) ؟

====

+1000 به این پست ! حرف جناب جلیل دقیقا حرف منه
به قولی ایشون حجت تموم کردن :دی

برای همین دیگه من پستی در این تاپیک نمیدم
[/quote]

نه سربازاش ایرانی نبودم....
عالی شد...با این پست شگرفتون متوجه شدم مغولان هموطنان من هستند...واقعا دید من نصبت به دنیا عوض شد....
آخه برادر من اگه مغول ها ساکن شدند پس ایرانی هستند خب سلوکیان هم ساکن ایران شدند پس ایرانی هستند....
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
یعنی این همه جنگی که پروس و فرانسه و انگلیس و اتریش و مجار و که و که به مدت پانصد سال با هم داشتن رو هیچکی نداشته. اما الان چی؟ شدن ید واحده.

اونوقت ما مثل عقب مونده ها همش در افکار قومیتی هستیم!
  • Upvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Lord-Soldier' timestamp='1379962096' post='340618']
یعنی این همه جنگی که پروس و فرانسه و انگلیس و اتریش و مجار و که و که به مدت پانصد سال با هم داشتن رو هیچکی نداشته. اما الان چی؟ شدن ید واحده.

اونوقت ما مثل عقب مونده ها همش در افکار قومیتی هستیم!
[/quote]

عزیزم....الان انگلیس و آلمان با هم روابط خوبی دارند...ولی عقبه اشون با هم مشکل داره....یعنی مردمش هنوز هم با یکدیگه مشکل دارن.....ولی خب مثه ید واحد عمل می کنن...

منم نگفتم همین الان پاشیم بریم حمله کنیم به کشور های عربی....اگه دقت کنی تو یکی از پست هام گفتم...نمی تونم ببخشمشون و نفرتم رو کاهش بدم...ولی فعلا بر حسب شرایط دنیا باهاشون روابط حسنه ای داریم...افتاد؟
یعنی مثل پروس و انگلیس فعلا همکاری کنیم...ولی تو دل جامعه این دو ملت باهم مشکل دارن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Pishva' timestamp='1379962745' post='340619']
عزیزم....الان انگلیس و آلمان با هم روابط خوبی دارند...ولی عقبه اشون با هم مشکل داره....یعنی مردمش هنوز هم با یکدیگه مشکل دارن.....ولی خب مثه ید واحد عمل می کنن...

منم نگفتم همین الان پاشیم بریم حمله کنیم به کشور های عربی....اگه دقت کنی تو یکی از پست هام گفتم...نمی تونم ببخشمشون و نفرتم رو کاهش بدم...ولی فعلا بر حسب شرایط دنیا باهاشون روابط حسنه ای داریم...افتاد؟
یعنی مثل پروس و انگلیس فعلا همکاری کنیم...ولی تو دل جامعه این دو ملت باهم مشکل دارن
[/quote]
من حرف ت قبول دارم ولی خیلی کار دارن میکنن که این فاصله کمتر کنن چون عزمشون این هست که متحد بمونن پایدار

در ضمن دوست عزیز قبل از آریائی ها مردمانی اینجا بودن آریائی ها اونا شکست دادن برشون فائق اومدن تکلیف اونا چیه همینطور این روند ادامه داشته حالا بگو کدوم بر حق هست که ایرانی حساب بشه از اقوامی اومدن ایران ؟
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ایران اصن یعنی جایگاه مردم آریایی....
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Pishva' timestamp='1379965608' post='340624']
ایران اصن یعنی جایگاه مردم آریایی....
[/quote]
این دیگه از راسیسم هم اونورتره icon_eek
باید در علوم سیاسی برای این ورژن جدید نژادپرستی یا بهتره بگم توهم پرستی یه جعل اصطلاح جدید کنیم !!!
[b]بعد اونوقت این مردم آریایی دقیقا کیا هستن ؟[/b]
ترک ها و ترکمن ها و مغول های آسیای میانه ؟
یا تاتارها و چرکس های قفقاز و آناتولی ؟
یا اردوها و افغانی های شبه قاره ؟
یا صدها هزار عربی که از صدر اسلام به اقصی نقاط ایران مهاجرت کردن و ساکن شدن ؟
و بعد با هم ازدواج کردن و مخلوط شدن و باز هم ازدواج کردن و مخلوط شدن و باز هم و باز هم و باز هم و ................................
کدوم یکی از ما هستیم که تو توی اجدادمون عرب و ترک و کرد و لر و مغول و تاتار و هزار و یک قومیت دیگه نداشته باشیم ؟
تو رو خدا بریزید دور این مزخرفاتی رو که چند تا فراماسون عوضی تو مخ آکبند یه قزاق بی سواد کردن.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
یکی از کثیف ترین دلبستگی ها شیفته نژاد بودن هستش
درباره آریایی ها اگر کسی تحقیق کرده که چه بهتر نکرده مجله سرزمین من شماره 47 رو مطالعه کند
مردمانی به پراکندگی هند و چین( چین امروزی نه ) قزاقستان اکراین اسکاندیناوی تمام اروپا غربی ایتالیا و اسپانیا
از پایین هم ایران وسوریه به بالا جز مردمانی هستند که شاید جزوی ازافسانه آریایی ها باشند البته آریایی ها ویژگی خاصی ندارند مگر اینکه بعضی چون نازی ها ویژگی تراشی نیز کنند !
البته چون در کتیبه های داریوش این فرد به آریا یی بودن نازیده الان ایرانی ها بدشون نمیاد ادامه بدن این خزعبلات رو
نامشخص ترین شبه علم دنیا تاریخ هست
هیچ قوم و قومیتی بر دیگری برتری ندارد الا در دیانت و تقوا

یه سخن زیبا امام (ره) داره اونم اینه که در موردی که خودتون ذره ای تاثیر در بودن و نوعش ندارید( نژاد) فخری هم نداشته باشید ( البته نقل به مضمون)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=#ff0000]بحث نژاد و قومیتی علاوه بر انحراف تاپیک ، اکیدا ممنوع است ، لطفا ادامه ندهید[/color]

[color=#ff0000]به کاربر خاطی اخطار کتبی داده شد[/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.