SoheilEsy

ترکیه ماهواره های بومی اش را از پایگاه فضایی ملی بومی پرتاب خواهد کرد

Recommended Posts

[quote name='EMP' timestamp='1393424098' post='367703'] درود فن آوری موشکی کاملا قابل انتقال است خیلی هم پر هزینه نیست. قبل از انقلاب چند هزار مهندس فرستاده شده بودند خارج برای همین کار، اسرائیل کل فناوری جریکوی یک تا پنج را از بیرون آورد ، ریشه فن آوری کره شمالی و چین هم که مشخص است. زیرا معتقد بودند که کشورشان کوچکتر از آن است که بتواند از پس هزینه تحقیق توسعه یک موتور توربوفن هم بر بیاد!!! البته الان تکنولوژی پیشرفت کرده و خیلی چیز ها عوض شده. خیلی چیزها هم ارزانتر شده است. امارات متحده عربی با هزینه خیلی کمی کلی تکنولوژی از ژاپن و کره جنوبی وارد کرده و قصد دارد که امارات را تبدیل به یک اقتصاد دانش بنیان بر پایه دانشهای مرتبط با فضا بکند!!! در این که داشتن فن آوری موشکی امروز برای ما از نون شب هم واجب تر است که بحثی نیست موضوع این است که چگونه به فناوری بدون کمک دیگران سریع تر برسیم که من پیشنهادم کمکهای مردمی و استفاده از وقوفات برای شرکتهای دانش بنیان مرتبط بوده و هنوز هم هست نباید به دولتها امید داشت. سیاه نمایی!! کلمه به کلمه متن من قابل اثبات و ناشی از تجربه 25 ساله کار در صنعت تکنولوژی پیشرفته این کشور است. و اسم این هر چی هست قطعا سیاه نمایی نیست. خدا را شکر کلیه گفته های وزرا ثبت و ضبط است، دستور کتبی وزیر وقت (در زمان نگارش آن متن) به دانشگاههای مهندسی جهت کاهش تعداد آزمایشگاهها هم که درتمام دانشکده ها وجود دارد. تخصیص بودجه آنها هم معلوم است، داستان غم انگیز مثلا ابر رایانه ملی هم که مشخص است. خارجی پرستی مدیران هم برای آنها که در صنعت استخوان خرد کرده اند معلوم است مگر همین مدیرها نبودند که مدعی بودند طهرانی مقدم بیت المال را حیف و میل می کند و ..... اگر واضح تر توضیح بدهید متوجه می شوم که مشکل متن من کجا است. [/quote]استاد عزیز من شرمنده ام اشتباهی دستم به منفی خورد اصولا از دید زیبا و واقع گرايانه شما لذت میبرم . در باره سازمان مردم نهاد برای پرورش و آموزش خوب باید از یه جایی شروعه بشه اما از کجا.؟ تغییر در آموزش پرورش راحته یا تشکیلات نوین؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='AliMH' timestamp='1393419258' post='367691']
من یه چندتا سوال دارم البته از روی بی اطلاعی من هست:

الان فولاد مورد نیازشو از کجا وارد میکنه؟ کلا ترکیه فاقد معدن آهن هست (اصلا معدنی داره ؟)
صنایع دیزل سنگین داره که بخواد موتورشو بسازه؟
صنایع متولوژی لازم برای تولید پره ها و سازه اون داره؟
بحث الکترونیکش مطرحه و غیره...
در مورد ساب سوئد، والاه ساب ورشکست شده و اکثر زیر مجموعه هاش رو چین خریده و یا آلمان و امریکا حتی همون موقع که هواپیما میزد امریکا نمیزاشت بازاری پیدا بکنه جز همون کشورهای حوزه اسکاندیناوی حالا بخواد انتقال تکنولوژی بکنه اونم هواپیما نصل 5 که خودش هیچی سابقه ای نداشته!! یه کم عیجبه.

ابته من از اماری که ارائه داده اطلاعی در دست ندارم ولی نمیدونم چرا ما توسعه همسایمون برامون غیرقابل قبوله، همسایمون مثل افغانستان باشه خوبه؟ بهتره هر دو طرف قضیه رو بنگریم توسعه همسایگان ما به ما سود میرسونه
[/quote] عزیز ترکیه خودش جز ده قدرت بزرگ فولاد در جهان است . این همه صنایع خودرو سازی و سایر صنایع ترکیه نیاز به فولاد دارد که ترکیه انرا تولید می کند و صادرات هم دارد.
http://www.madan24.com/Pages/News-_%D8%B5%D9%86%D8%B9%D8%AA_%D9%81%D9%88%D9%84%D8%A7%D8%AF_%D8%AA%D8%B1%DA%A9%DB%8C%D9%87_%D8%A8%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA%D8%B1_%D8%A7%D8%B2_%D8%A8%D8%B1%D8%B2%DB%8C%D9%84_%D9%88_%D8%A7%DA%A9%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D9%86_-9949.aspx
ترکیه و اذربایجان غربی معادن زیادی دارند. راجع به ترکیه نمی دانم اما در 60 کیلومتری مرز های ان در خاک ایران معادن اهن ,گرانیت و مس وجود دارد .
صنعت کشتی سازی ترکیه هم در دنیا در ده قدرت برتر جای دارد . خود انتالیا یکی از مراکز مهم ساخت کشتی می باشد.
http://www.ghatreh.com/news/nn11205657/%D8%B5%D9%86%D8%A7%DB%8C%D8%B9-%DA%A9%D8%B4%D8%AA%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%AA%D8%B1%DA%A9%DB%8C%D9%87
راجع به دانشگاه های ترکیه و قیاس ان با دانشگاه های خودمان قیاس نکنیم سنگین تریم
  • Upvote 1
  • Downvote 9

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='AliMH' timestamp='1393387189' post='367620']
برخلاف تصور شما، توسعه یه کشور رو میشه از طریق مقالاتی که چاپ میکنن ترک کرد، اگر هم دقت بکنید مقالات ایران خیلی زیاد فنی هستن و کمترین بخش مقالات ایران رو مقالات علوم انسانی شامل میشه ولی در ترکیه اساسا بیشتر مقالات اجتماعی و مدیریتی هستن، خوب وقتی که علمی تولید نتونن بکنن تو این زمینه در نتیجه خبری از تولید اون هم نیست مگر اینکه وارد کنن، نمیگم ما اوضاعمون خیلی خوبه مشکل ما الان علم نیست مشکل ما عمل به علم هست که ای کم کم داره این موضوع بهتر میشه (با شیب خیلی کند)
[/quote]

دوست من به هیچ عنوان این قضیه ای که فرمودید در مورد ایران صادق نیست... این که توسعه یک کشور را از طریق مقالاتی که چاپ میکنن فهمید... این موضوع در کشوری صادقه که دانشجوها و اساتیدش یا درد کشورشون رو دارند و به دنبال حل یک مساله ای در کشور هستن و یا درد علم دارند و میخواند [b]واقعا[/b] یک کار علمی انجام بدند... نه در ایران که همه فکر و ذکرشون گرفتن امتیاز و ارتقا رتبه و افزایش حقوق و صد تا کوفت و زهرماری دیگس... متاسفانه درصد بالایی و از مقالات فنی ما سُک دادن مقالات سایرین هست و نه به درد دنیا میخورن و نه آخرت... از مقاله بیاید بیرون...

تنها مقالاتی به درد میخورند که از نتایج حاشیه ای یک کار عملی (نه یک پروژه رانتی که در اون استاد بابت 2 میلیون ارزش افزوده 80 میلیون بودجه میگیره) باشن و یا یه کار علمی واقعی که در مملکتمون واقعا کم یابن...
  • Upvote 2
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مردم ما تا متوجه نشوند معنی مسلمان بودن و شیعه چیست ... این بدبختی ادامه دارد !

در ایران ارزش افراد را متراژ ریش تعیین می کند نه علم و توانایی افراد ...

شک نکنید در آینده نه چندان دور کشور ها یکی یکی از ما سبقت می گیرند و ما عبورشان را فقط تماشا خواهیم کرد ...
  • Upvote 8
  • Downvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]برخلاف تصور شما، توسعه یه کشور رو میشه از طریق مقالاتی که چاپ میکنن ترک کرد، اگر هم دقت بکنید مقالات ایران خیلی زیاد فنی هستن و کمترین بخش مقالات ایران رو مقالات علوم انسانی شامل میشه ولی در ترکیه اساسا بیشتر مقالات اجتماعی و مدیریتی هستن[/quote]
،

[url="http://www.military.ir/forums/topic/26751-%D8%A2%DB%8C%D8%A7-%C2%AB%D9%85%D8%B4%D9%82-%D8%B9%D9%84%D9%85%C2%BB-%D8%A8%D9%87-%D9%85%D8%B9%D9%86%DB%8C-%C2%AB%D8%B1%D8%B4%D8%AF-%D8%B9%D9%84%D9%85%DB%8C-%D9%85%D8%B7%D9%84%D9%82%C2%BB-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%9F/#entry357485"]http://www.military.ir/forums/topic/26751-%D8%A2%DB%8C%D8%A7-%C2%AB%D9%85%D8%B4%D9%82-%D8%B9%D9%84%D9%85%C2%BB-%D8%A8%D9%87-%D9%85%D8%B9%D9%86%DB%8C-%C2%AB%D8%B1%D8%B4%D8%AF-%D8%B9%D9%84%D9%85%DB%8C-%D9%85%D8%B7%D9%84%D9%82%C2%BB-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%9F/#entry357485[/url]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='hasanjj2' timestamp='1393444030' post='367748']
دوست من به هیچ عنوان این قضیه ای که فرمودید در مورد ایران صادق نیست... این که توسعه یک کشور را از طریق مقالاتی که چاپ میکنن فهمید... این موضوع در کشوری صادقه که دانشجوها و اساتیدش یا درد کشورشون رو دارند و به دنبال حل یک مساله ای در کشور هستن و یا درد علم دارند و میخواند [b]واقعا[/b] یک کار علمی انجام بدند... نه در ایران که همه فکر و ذکرشون گرفتن امتیاز و ارتقا رتبه و افزایش حقوق و صد تا کوفت و زهرماری دیگس... متاسفانه درصد بالایی و از مقالات فنی ما سُک دادن مقالات سایرین هست و نه به درد دنیا میخورن و نه آخرت... از مقاله بیاید بیرون...

تنها مقالاتی به درد میخورند که از نتایج حاشیه ای یک کار عملی (نه یک پروژه رانتی که در اون استاد بابت 2 میلیون ارزش افزوده 80 میلیون بودجه میگیره) باشن و یا یه کار علمی واقعی که در مملکتمون واقعا کم یابن...
[/quote]
توی برنامه ی پایش نشون داد طرف با 250 هزارتومن یک مقاله ای اس ای کار کرده بود ، متن مقاله اش هم جک بود !!!
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اوکراین هم در نظر بگیرید ... مدتی قبل با یکی از دوستان اوکراینی که اصالت روسی دارد چت می کردم ...

حرف های جالبی در مورد انتقال تکنولوژی سایکلون به ترکیه میزد ... قبل از اینکه ترکیه اهداف خود رو برای پرتاب ماهواره بر از خاک خود اعلام کند ...
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='gader' timestamp='1393441813' post='367742']
عزیز ترکیه خودش جز ده قدرت بزرگ فولاد در جهان است . این همه صنایع خودرو سازی و سایر صنایع ترکیه نیاز به فولاد دارد که ترکیه انرا تولید می کند و صادرات هم دارد.
[url="http://www.madan24.com/Pages/News-_%D8%B5%D9%86%D8%B9%D8%AA_%D9%81%D9%88%D9%84%D8%A7%D8%AF_%D8%AA%D8%B1%DA%A9%DB%8C%D9%87_%D8%A8%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA%D8%B1_%D8%A7%D8%B2_%D8%A8%D8%B1%D8%B2%DB%8C%D9%84_%D9%88_%D8%A7%DA%A9%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D9%86_-9949.aspx"]http://www.madan24.c...راین_-9949.aspx[/url]
ترکیه و اذربایجان غربی معادن زیادی دارند. راجع به ترکیه نمی دانم اما در 60 کیلومتری مرز های ان در خاک ایران معادن اهن ,گرانیت و مس وجود دارد .
صنعت کشتی سازی ترکیه هم در دنیا در ده قدرت برتر جای دارد . خود انتالیا یکی از مراکز مهم ساخت کشتی می باشد.
[url="http://www.ghatreh.com/news/nn11205657/%D8%B5%D9%86%D8%A7%DB%8C%D8%B9-%DA%A9%D8%B4%D8%AA%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%AA%D8%B1%DA%A9%DB%8C%D9%87"]http://www.ghatreh.c...کشتی-سازی-ترکیه[/url]
راجع به دانشگاه های ترکیه و قیاس ان با دانشگاه های خودمان قیاس نکنیم سنگین تریم
[/quote]
در رابطه با فولاد استثنا حق با گادره
ترکیه در حدود فکر کنم 30 میلیون تن تولید فولاد داره پس صنایع سنگینه خوبی داره ولی لزوما تولید فولاد میتونه کربن استیل ساده باشد

اما در رابطه با وجود معادن در 60 کیلومتری خاک ما نمیدونم منظورتون چیه ؟؟؟ البته میدونما
ولی خوب پس ما هم تا ارز روم و دیار بکر و دریای سیاه فاصله ایی نداریم ، اوکی ( چقدر از اوکی گفتن بدم میاد )

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='blender' timestamp='1393444886' post='367752']
توی برنامه ی پایش نشون داد طرف با 250 هزارتومن یک مقاله ای اس ای کار کرده بود ، متن مقاله اش هم جک بود !!!
[/quote]
ژورنال هایی که مقاله ها رو چاپ میکنن بحثی به عنوان Impact Factor دارن، در ژورنال هایی که این ضریب بالا باشه شما رو حتی تا یه سال و یا بیشتر معطل داوری میکنن، اینطور هم نیست که هر مقاله ای چاپ بشه راحت و مسخره باشه.

ولی در عوض هستن موسساتی که پول میگیرن و یه مقاله ساده رو در یه ژورنال با ضریب خیلی پایین که در حقیقت ارزش چندانی نداره چاپ میکنن.

=================================
در صنایع برق ترکیه تعمیرات اساسی تعدادی از توربین های نیروگاهی و بعضی تجهیزات دیگه شون توسط شرکت های ایرانی صورت میگیره.
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Zapad' timestamp='1393439002' post='367736']
استاد عزیز من شرمنده ام اشتباهی دستم به منفی خورد اصولا از دید زیبا و واقع گرايانه شما لذت میبرم . در باره سازمان مردم نهاد برای پرورش و آموزش خوب باید از یه جایی شروعه بشه اما از کجا.؟ تغییر در آموزش پرورش راحته یا تشکیلات نوین؟
[/quote]
درود
منفی و مثبت اهمیتی ندارد. هر چه از دوست رسد نیکو است.
در مورد آموزش و پرورش باید از این حالت خارج بشود و این بودجه بسیار عظیمی می خواهد که از عهده مردم به سختی ساخته است. اما اگر برای گسترش تکنولوژی های پیشرفته حیاتی کشور مرتب در صدا و سیما تبلیغ بشود تا به صندوقهای مردم نهاد ویژه این کار کمک شود و این صندوقها توسط چهره های ماندگار یا مخترعین شناسنامه دار اداره شده و بر روی طرح های دانش بنیان دولتی و دانشگاهی و نظامی و ... سرمایه گذاری بکنند، احتمال زنده ماندن جریان پیشرفت در کشور وجود دارد در غیر این صورت در کشوری که رشد اقتصادی ناچیزی دارد به دولتها امیدی نیست. در آمد کره جنوبی تنها از صادرات کفش با نفت ایران قابل مقایسه است در حالیکه ما از قبل از استقلال اینها صنعت کفش خوبی داشته ایم.
پول برای پروژه های پژوهشی مثل خون در رگ است. ما هزاران موقوفه داریم که در آمد آنها مدیریت می شود برای مقاصد وقف شده. حال اگر مقامات عالی رتبه مذهبی قسمتی از این پول را خرج ادامه حیات پروژه های بسیار مهم هوا-فضایی بکنند که موجودیت کشور به آنها بستگی دارد و هزینه کرد آن را هم مدیریت بکنند شاید اتفاقات خوبی را شاهد باشیم و این بشود الگویی برای دیگر مردم که وقوفات دانش بنیان هم بکنند.
وقتی نمی توانیم حداقل زندگی را برای پژوهشگر تامین بکنیم، پژوهشگر بی نوا تصمیم می گیرد که برای ادامه حیات شرافتمندانه به خارج از کشور برود و به جای اینکه باعث پیشرفت ما بشود باعث پیشرفت آنها بشود. یکی از دانشجویان سابق من که الان در شریف دکترای کامپیوتر می خواند برای فرصت مطالعاتی با هزینه شخصی به ترکیه رفت تا در دانشگاه آنکارا با یک استادی کار کند که متخصص Cognitive radio بود و روی حل مشکلات آنها به عنوان دانشجو کار کرد!!!! تازه آن استاد خیلی به سختی او را قبول کرده بود. یکی از همکارانم که دانشجوی دکترا است در ... از طرف دانشجویانی که به آنها درس می دهد مسخره می شود که این بابا سنگاپور هم نمی توانسته برود که دارد دکترای داخل می خواند!!!!!!! در حالیکه یکی از با سواد ترین آدمهایی است که من به عمرم دیده ام و دکترای داخل گرفتن خیلی سخت تر از دکترا گرفتن از MIT است. این طفلکی رفته به اتریش برای فرصت مطالعاتی و قبل از اینکه برود به من می گفت یعنی من وقتی که برگردم، اگر یک کلیه بفروشم می توانم پول رهن یک خانه را تهیه بکنم؟
خوب معلوم است که این آدم که کار تحقیقاتی او در ایران بی ارزش تلقی می شود توسط مدیران، با اولین پیشنهاد خوب تصمیم می گیرد در خارج از کشور زندگی شرافتمندانه داشته باشد تا اینکه در تهران باشد و نتواند یک خانه هم اجاره بکند. صندوق های حمایتی مردم نهاد باید از پروژه ها طوری حمایت بکنند که صاحب نظران این پروژه ها از خارج از ایران ابراز علاقه بکنند که به تیم های تحقیقاتی ما بپیوندند نه اینکه دانشمندان ما برای ادامه حیات به فکر فروش اعضای بدن باشند.
  • Upvote 13

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='EMP' timestamp='1393514585' post='367853']
درود
منفی و مثبت اهمیتی ندارد. هر چه از دوست رسد نیکو است.
در مورد آموزش و پرورش باید از این حالت خارج بشود و این بودجه بسیار عظیمی می خواهد که از عهده مردم به سختی ساخته است. اما اگر برای گسترش تکنولوژی های پیشرفته حیاتی کشور مرتب در صدا و سیما تبلیغ بشود تا به صندوقهای مردم نهاد ویژه این کار کمک شود و این صندوقها توسط چهره های ماندگار یا مخترعین شناسنامه دار اداره شده و بر روی طرح های دانش بنیان دولتی و دانشگاهی و نظامی و ... سرمایه گذاری بکنند، احتمال زنده ماندن جریان پیشرفت در کشور وجود دارد در غیر این صورت در کشوری که رشد اقتصادی ناچیزی دارد به دولتها امیدی نیست. در آمد کره جنوبی تنها از صادرات کفش با نفت ایران قابل مقایسه است در حالیکه ما از قبل از استقلال اینها صنعت کفش خوبی داشته ایم.
پول برای پروژه های پژوهشی مثل خون در رگ است. ما هزاران موقوفه داریم که در آمد آنها مدیریت می شود برای مقاصد وقف شده. حال اگر مقامات عالی رتبه مذهبی قسمتی از این پول را خرج ادامه حیات پروژه های بسیار مهم هوا-فضایی بکنند که موجودیت کشور به آنها بستگی دارد و هزینه کرد آن را هم مدیریت بکنند شاید اتفاقات خوبی را شاهد باشیم و این بشود الگویی برای دیگر مردم که وقوفات دانش بنیان هم بکنند.
وقتی نمی توانیم حداقل زندگی را برای پژوهشگر تامین بکنیم، پژوهشگر بی نوا تصمیم می گیرد که برای ادامه حیات شرافتمندانه به خارج از کشور برود و به جای اینکه باعث پیشرفت ما بشود باعث پیشرفت آنها بشود. یکی از دانشجویان سابق من که الان در شریف دکترای کامپیوتر می خواند برای فرصت مطالعاتی با هزینه شخصی به ترکیه رفت تا در دانشگاه آنکارا با یک استادی کار کند که متخصص Cognitive radio بود و روی حل مشکلات آنها به عنوان دانشجو کار کرد!!!! تازه آن استاد خیلی به سختی او را قبول کرده بود. یکی از همکارانم که دانشجوی دکترا است در ... از طرف دانشجویانی که به آنها درس می دهد مسخره می شود که این بابا سنگاپور هم نمی توانسته برود که دارد دکترای داخل می خواند!!!!!!! در حالیکه یکی از با سواد ترین آدمهایی است که من به عمرم دیده ام و دکترای داخل گرفتن خیلی سخت تر از دکترا گرفتن از MIT است. این طفلکی رفته به اتریش برای فرصت مطالعاتی و قبل از اینکه برود به من می گفت یعنی من وقتی که برگردم، اگر یک کلیه بفروشم می توانم پول رهن یک خانه را تهیه بکنم؟
خوب معلوم است که این آدم که کار تحقیقاتی او در ایران بی ارزش تلقی می شود توسط مدیران، با اولین پیشنهاد خوب تصمیم می گیرد در خارج از کشور زندگی شرافتمندانه داشته باشد تا اینکه در تهران باشد و نتواند یک خانه هم اجاره بکند. صندوق های حمایتی مردم نهاد باید از پروژه ها طوری حمایت بکنند که صاحب نظران این پروژه ها از خارج از ایران ابراز علاقه بکنند که به تیم های تحقیقاتی ما بپیوندند نه اینکه دانشمندان ما برای ادامه حیات به فکر فروش اعضای بدن باشند.
[/quote]

همه مواردی که فرمودید درست !

ولی مشکل اصلی اینجاست که ما ایرانی ها این رو هم به فساد می کشیم ...

بزودی افراد سودجو پیدا خواهند شد و کار خراب می شود !

چون که مملکت ما در و پیکر ندارد ... نهاد های نظارتی وجود ندارد ... اگر هم وجود دارد فاسد هستند و با دریافت پول همه چیز را نادیده می گیرند !!!

مشکل اصلی مردم ما دروغگویی ... حرام خوری ... فراموش کردن ارزش ها ... و ...

زندگی یک ایرانی را با یک فرد ژاپنی مقایسه کنید ... سیستم ژاپن طوری هست که افراد در زندگی روزانه نیازی به دروغگویی ندارند ... ولی یک ایرانی برای اینکه به اصطلاح کارش راه بیافتد روزی چند بار قسم دروغ می خورد ...

دلیل اصلی ظهور نکردن حضرت آقا هم همین هست ...

این مردمی که من می بینم همان کاری را خواهند کرد که اهل کوفه با امام حسین کردند !

چند روز پیش رفته بودم به دبیرستانی که توش تحصیل می کردم ...

مدیر مدرسه می گفت نسل شما خیلی بهتر بود ... نیمی از دانش آموزانی که در حال حاضر در این مدرسه درس می خوانند عملا کافر هستند ...

به خدا اعتقاد ندارند ... مقدسات را مسخره می کنند ... مسلمان ها رو عرب می دانند ... و ...

حتی حرکات همجنس گرایانه انجام می دهند !!! icon_eek

[size=4]مادرانی که از صبح تا شب پای شبکه های بهایی باشند همچین توله هایی تربیت خواهند کرد !!![/size]

[size=4]حالا به نظر شما مملکت ما اسلامی هست !؟[/size]

[size=4]ما باید قبول کنیم که باختیم ...[/size]

[size=4]هیچ امیدی برای پیشرفت این مملکت وجود ندارد ...[/size] ویرایش شده در توسط SoheilEsy
  • Upvote 6
  • Downvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='SoheilEsy' timestamp='1393519644' post='367860']
همه مواردی که فرمودید درست !

ولی مشکل اصلی اینجاست که ما ایرانی ها این رو هم به فساد می کشیم ...

بزودی افراد سودجو پیدا خواهند شد و کار خراب می شود !

چون که مملکت ما در و پیکر ندارد ... نهاد های نظارتی وجود ندارد ... اگر هم وجود دارد فاسد هستند و با دریافت پول همه چیز را نادیده می گیرند !!!

مشکل اصلی مردم ما دروغگویی ... حرام خوری ... فراموش کردن ارزش ها ... و ...

زندگی یک ایرانی را با یک فرد ژاپنی مقایسه کنید ... سیستم ژاپن طوری هست که افراد در زندگی روزانه نیازی به دروغگویی ندارند ... ولی یک ایرانی برای اینکه به اصطلاح کارش راه بیافتد روزی چند بار قسم دروغ می خورد ...

دلیل اصلی ظهور نکردن حضرت آقا هم همین هست ...

این مردمی که من می بینم همان کاری را خواهند کرد که اهل کوفه با امام حسین کردند !

چند روز پیش رفته بودم به دبیرستانی که توش تحصیل می کردم ...

مدیر مدرسه می گفت نسل شما خیلی بهتر بود ... نیمی از دانش آموزانی که در حال حاضر در این مدرسه درس می خوانند عملا کافر هستند ...

به خدا اعتقاد ندارند ... مقدسات را مسخره می کنند ... مسلمان ها رو عرب می دانند ... و ...

حتی حرکات همجنس گرایانه انجام می دهند !!! icon_eek

مادرانی که از صبح تا شب پای شبکه های بهایی باشند همچین توله هایی تربیت خواهند کرد !!!

حالا به نظر شما مملکت ما اسلامی هست !؟

ما باید قبول کنیم که باختیم ...

هیچ امیدی برای پیشرفت این مملکت وجود ندارد ...
[/quote]
دقیقا اقا... دقیقا حرفت رو قبول دارم
شاید اسپم باشه ولی ما یه همکاری داریم
یعنی یه همکار که نه تمام همکلاسی هامون و همکارامون
اهل هرجور فسادی هستن...مشروبات الکلی...سیگار...قلیون...کارهای غیر اخلاقی
تازه منو هم اینقدر دعوت به اینا کردند ولی من دیگه اینقدر گفتم نه خسته شدن
تازه میگن یه روزی تورو مشروب میدیم به خوردت! اخه اینا ادمن؟ مملکت رو هواس اقا شما میگی موشک؟ موشک کجا بود باید یه تانک وردارند کشورو از دست این نجاسات پاک کنن از روشون رد شن چه وضعیه اخه
تمام همکلاسیام ببخشید که میگم از صبح تا شب خاطرات هم اغوشی با دختر مردم یا فلان پارتی رو میگن و از صبح تا شب فحش میدن به جمهوری اسلامی و به امام حسین و حضرت زهرا
شما اونوقت میخوایید اقا امام زمان برای این اشغالای خوک کثیف ظهور کنه؟
  • Upvote 3
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='SHAHABE3' timestamp='1393521192' post='367865']
دقیقا اقا... دقیقا حرفت رو قبول دارم
شاید اسپم باشه ولی ما یه همکاری داریم
یعنی یه همکار که نه تمام همکلاسی هامون و همکارامون
اهل هرجور فسادی هستن...مشروبات الکلی...سیگار...قلیون...کارهای غیر اخلاقی
تازه منو هم اینقدر دعوت به اینا کردند ولی من دیگه اینقدر گفتم نه خسته شدن
تازه میگن یه روزی تورو مشروب میدیم به خوردت! اخه اینا ادمن؟ مملکت رو هواس اقا شما میگی موشک؟ موشک کجا بود باید یه تانک وردارند کشورو از دست این نجاسات پاک کنن از روشون رد شن چه وضعیه اخه
تمام همکلاسیام ببخشید که میگم از صبح تا شب خاطرات هم اغوشی با دختر مردم یا فلان پارتی رو میگن و از صبح تا شب فحش میدن به جمهوری اسلامی و به امام حسین و حضرت زهرا
شما اونوقت میخوایید اقا امام زمان برای این اشغالای خوک کثیف ظهور کنه؟
[/quote]

مشکل فقط این ها نیستن ... مردم به ظاهر مذهبی مشکل بزرگتری هستن !!!

تو راهپیمایی 22 بهمن یه خانواده ای رو دیدم که داشتن جمیعا پرتقال میل می کردن !!!

پوست پرتقال رو هر گوشه ای که صلاح می دیدند پرتاب می کردن ... به پدر خانواده گفتم اگر در خانه می ماندید سنگین تر بود ... پسر خانواده حرفم تمام نشده (احتمالا اصلا نفهمیده بود که چی گفتم!) با سر آمد داخل سینه بنده شروع کرد به مشت زدن ... البته یک ثانیه بعد با مخ رفت تو زمین !!!

بی خیال شدیم ... تو مسیر که می رفتیم جلو دوستم گفت چرا اینقدر وحشی بودن ...

به نظر شما دلیل این همه توحش چیه !؟
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='SoheilEsy' timestamp='1393523536' post='367869']
مشکل فقط این ها نیستن ... مردم به ظاهر مذهبی مشکل بزرگتری هستن !!!

تو راهپیمایی 22 بهمن یه خانواده ای رو دیدم که داشتن جمیعا پرتقال میل می کردن !!!

پوست پرتقال رو هر گوشه ای که صلاح می دیدند پرتاب می کردن ... به پدر خانواده گفتم اگر در خانه می ماندید سنگین تر بود ... پسر خانواده حرفم تمام نشده (احتمالا اصلا نفهمیده بود که چی گفتم!) با سر آمد داخل سینه بنده شروع کرد به مشت زدن ... البته یک ثانیه بعد با مخ رفت تو زمین !!!

بی خیال شدیم ... تو مسیر که می رفتیم جلو دوستم گفت چرا اینقدر وحشی بودن ...

به نظر شما دلیل این همه توحش چیه !؟
[/quote]
دلیل این همه توحش مشخصه
ما کشور جهان سومیم و از نظر فرهنگی فوق العاده عقب مانده!
دیروز داشتم با مغازه کناری صحبت میکردم اقا صدای ظبطو زیاد نکن اقا اشغالا و کارتناتو نریز تو جوب کارگر بدبخت بیاد جمع کنه اون ور خیابون جای زبالس مکانیزه
میگه زیاد بلبل زبونی میکنیا
اینه فرهنگ 7 هزار ساله ؟
تو خیابون اگه راه برید و به زمین نگاه کنید و دقت کنین میبینین قدم به قدم اشغال سیگار و اب دهن رو زمینه
شما برو تا اخرش
حالا چه فایده همچین کشوری با همچین مردمی اگه اریان اسپیس هم به فضا پرتاب کنه به هیچ جا نمیرسه
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
[/quote]

حاجي کار ما از اين حرفها گذشته... خوشم ميايد هنوز آرماني فکر ميکني!
مثل آخرين مدافعين برلين که کل کشور رو متفقين گرفته بودن, فقط دو کيلومتر مربع مونده
بود! هنوز فکر ميکردند ميشه نتيجه جنگ رو عوض کرد!!!!
تموم شد... آن سبو بشکست و آن پيمانه ريخت!
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.