hassanmirani

پشت پرده ی صادرات سلاح سوئد- قسمت اول

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[quote][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right]کپی و استفاده مطالب بدونه ذکر نام منبع [/right][/font][/color][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][size=5][right][color=#FF0000]military.ir[/color][/right][/size][/font][/color][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right] و[/right][/font][/color][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][size=5][right] [color=#FF0000]hassanmirani[/color][/right][/size][/font][/color][color=#FF0000][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right] [/right][/font][/color][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right]خلاف قانو ن بوده و[b] در صورت مشاهده بر اساس حق خلق اثر مورد پیگرد[/b] قرار خواهد گرفت. [/right][/font][/color][/quote]
یعنی این مطلب رو خوندم تمام 4 ستون بدنم لرزید!
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='death' timestamp='1399390397' post='376090']
یعنی این مطلب رو خوندم تمام 4 ستون بدنم لرزید!
[/quote]

فکر کنم این قانون واقعا وجود داره.
البته نریما زحمت شکایت و این جور چیزا رو میکشه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
یه فکری به حال این یونیدکد ها و انکدینگ و ... سایت کنید. اینکلمات اینگلیسی با فراسی ترکیب میشن کلاً نظم جمله رو به هم میزنن. اعصاب آدم خورد میشه. مطالب به این قشنگی و زیبایی حیف نیست به خاطر این مسئله خونده نشند؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Mr_Fox' timestamp='1399920874' post='377637']
یه فکری به حال این یونیدکد ها و انکدینگ و ... سایت کنید. اینکلمات اینگلیسی با فراسی ترکیب میشن کلاً نظم جمله رو به هم میزنن. اعصاب آدم خورد میشه. مطالب به این قشنگی و زیبایی حیف نیست به خاطر این مسئله خونده نشند؟
[/quote]

متن کاملا درسته و هیچ بهم ریختگی دیده نمیشه

قسمت دوم
[url="http://www.military.ir/forums/topic/27545-%D9%BE%D8%B4%D8%AA-%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D9%87-%DB%8C-%D8%B5%D8%A7%D8%AF%D8%B1%D8%A7%D8%AA-%D8%B3%D9%84%D8%A7%D8%AD-%D8%B3%D9%88%D8%A6%D8%AF-%D9%82%D8%B3%D9%85%D8%AA-%D8%AF%D9%88%D9%85-%D9%88-%D8%A7%D8%AE%D8%B1/"]پشت پرده ی صادرات سلاح سوئد- قسمت دوم و اخر[/url]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
منظورم اینه ببنید:
[img]http://www.shiaupload.ir/images/73004613814484990666.png[/img]

[img]http://www.shiaupload.ir/images/39494660336334195135.png[/img]
یه بار خودتون بخونید. ببنید چطور جلو عقب میشه؟!!
اگه اشکال از تنظیمات منه بگید برطرف کنم. ولی فکر نکنم. چون هیچ جا این مشکلو ندارم و فقط اینجا دارم و یک عمر سابقه وب گردی و انحمن بازی دارم.انجمن های دیگه این مشکل رو ندارم فق تو میلیتاری دارم..

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Mr_Fox' timestamp='1399922345' post='377652']
منظورم اینه ببنید:

یه بار خودتون بخونید. ببنید چطور جلو عقب میشه؟!!
اگه اشکال از تنظیمات منه بگید برطرف کنم. ولی فکر نکنم. چون هیچ جا این مشکلو ندارم و فقط اینجا دارم و یک عمر سابقه وب گردی و انحمن بازی دارم.انجمن های دیگه این مشکل رو ندارم فق تو میلیتاری دارم..
[/quote]

اون پایین بعد کنار تغییر پوسته ، زبان رو یک بار انگلیسی کنید و دوباره فارسی کنید مشکلتون حل میشه
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ممنون. مشکلم حل شد. تا حالا به چنین مشکلی بر نخورده بودم. تو این چندین سال این اولین بار بود.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.