senaps

نیروهای مبارز غزه و راکت‌هایشان....

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[right][quote name='melisa' timestamp='1405621712' post='393867']
از این جمعیت 8 میلیونی چقدرشون نظامی هستن؟
[/quote][/right]

[right]اگه اطلاعاتم اشتباه نباشه تا اونجاییکه من میدونم در شرایط حاد نظامی تعداد نظامی هاشون از140 الی 150 هزار نفر ثابت میرسه به پانصد ال ششصد هزار نفر متشکل از زن و مرد البته و اونم در مدت زمان فکر کنم 72 ساعت[/right]

[right]صد البته تو شرایط حاد نظامی اضافه کنین بهشون نیروهای ارتش آمریکا و انگلیس رو چه بصورت پنهان و چه بصورت آشکار[/right] ویرایش شده در توسط aaa84

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
تو ایران ما، هر پسر ۳۰ سال خدمت زیر پرچم داره که ۲ سالش رو در شرایط صلح و ۲۸ سالش رو در زمان جنگ و این صحبت ها انجام میده...:)

توی اسرائيل، درصد بسیار بالایی نظامی و رزرو نظامی هستن و کلا خیلی سریع میتونن تا درصد بالایی از مردم رو بیارن پای کار! :))))

در حال حاضر، صرفا حدود ۴۰ هزار نفر نیروی رزرو رو هر دفعه که تقی به توقی میخوره فراخوان میکنن... :)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Generalmohammad' timestamp='1405523656' post='393436']

اگر اعتماد بنفس شما رو هادسن آستین داشت الان شاهد تظاهرات و اعتصابات عمومی در آمریکا جهت اخراج سربازان گرانادا بودیم !
شاید هم فرض کردی دو تا خمپاره بخوره تو شهر شما ، مردم میان هلهله میکنن ، میگن دوباره دوباره یه بار فایده نداره ؟
دیدگاه های تعصبی شاید برای ذهن شما مشروعیت داشته باشند ولی در واقعیت رویداد های دیگری اتفاق افتاده و نتایج دیگری منعکس خواهد شد ...
-------
وقتی داریم در فضای چند بعدی زندگی میکنیم ، نگریستن با دو بعد _ i = 0 , 1 _ برآورد های صحیحی در بر نخواهد داشت !!
[/quote]دقیقا چند بعدی حضرت استاد؟

باز هم میگم: والله اوهن من بیوت العنکبوت...
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='ronin313' timestamp='1405626102' post='393906']
دقیقا چند بعدی حضرت استاد؟

باز هم میگم: والله اوهن من بیوت العنکبوت...
[/quote]
فکر کنم متوجه حرف دوستمون نشدید این لینک رو ببینید کمک میکن ه
http://fa.wikipedia.org/wiki/تهاجم_آمریکا_به_گرانادا
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right]از این جمعیت 8 میلیونی چقدرشون نظامی هستن؟ [/right][/font][/color][/quote]

تقریبا همه افراد به سن قانونی رسیده، برای همین هست که میگیم اسراییل یک پادگان بزرگ هست و کلمه غیر نظامی معنای چندانی اونجا نداره، خدمت اجباری سربازی اونجا 6 سال هست، که البته بصورت متناوب( و نه پیوسته) انجام میشه، برای مرد و زن هم اجباری هست، علاوه بر اون تا 30 سال افراد موظفند هر چند وقت یکبار خودشون رو به واحد نظامی شون معرفی کنند و چند روزی رو در خدمت باشند.
  • Upvote 7

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='aaa84' timestamp='1405621102' post='393863']
[right][b]اینم از رسالت خبری و تیزهوشی گزارش خبری رسانه های اینور[/b] تو عکس های دیدبان به نقل از [b]کاربر مهبانگ[/b] تو برخی عکس ها تابلو ملت تو تابستون کاپشن دارن که دلیل بر عکس های جنگ قبلیه[/right]
[b] [/b]
[/quote]

[color=#0000ff][b][size=5]متاسفانه اگر کمی دقت می‌کردید و بالای این خبر را مطالعه شاید چنین برداشت ونظری نمی‌دادید[/size][/b][/color]
[color=#0000ff][b][size=5]خدمت دوستان عرض کردن این تصاویر مربوط به سالهای قبل است[/size][/b][/color]
[color=#0000ff][b][size=5]در هیچ جای این پست هم من اشاره نکردم تصاویر جدید است[/size][/b][/color]

[center][size=5][b]وحشت صهیونیستها از موشک فجر[/b][/size][/center]
[center][size=5][b][color=#FF0000]برای سالهای پیش هست که اولین بار از موشک ولفجر5 استفاده شد[/color][/b][/size][/center]
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام

البته خدائیش نباید غفلت کرد که :

سربازی در اسراییل به نحوی فریبنده و جذاب ترتیب داده شده که بسیاری از دختران و پسران دوست دارند سربازی شون رو بگذرانند ...

دلایل ش هم اگر کمی در اخبار روزنامه های اسراییل جستجو کنید متوجه میشید !

فکر کنم از خانه عفاف ! راحت تر و رایگان تر مشکلات جنسی و عقده هاشون رو خالی میکنند در کنار هزاران وسیله لذت بخش دیگه که براشون فراهم میکنند

دلیل این سیاست هم که اتخاذ شده جلوگیری از دلزدگی این کشور تمام نظامی از امور نظامی هست ....

یا حق
  • Upvote 3
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
فکر کنم از خانه عفاف ! راحت تر و رایگان تر مشکلات جنسی و عقده هاشون رو خالی میکنند در کنار هزاران وسیله لذت بخش دیگه که براشون فراهم میکنند
[/quote]
توی تویتر، یه مشت دکتر و و مهندس هستن که مثلا دجه ی گروهبانی دارن توی ارتش و تو زمان عادی، واسه خودشون کار خودشون رو میکنن و هر چند وقت یه بار فقط میرن خدمت! :))) یه سری عکس اتلیه‌ای خوشکل با لباس نظامی میگیرن و میان....

90 درصد عکس‌هایی که از اسرائیل و ترس مردمشون میان بیرون، عکس های کارگردانی شده هستن... :(

مردم در این سطح اشنا به مسائل نظامی، مردمی کاملا اطلاعاتی داره و این یکی از دلایل قدرت بالای موساد در اجرای عملیات ضد تروریستی هست( البته بود! :) )...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='mahbang' timestamp='1405658662' post='394022']
[color=#0000ff][b][size=5]متاسفانه اگر کمی دقت می‌کردید و بالای این خبر را مطالعه شاید چنین برداشت ونظری نمی‌دادید[/size][/b][/color]
[color=#0000ff][b][size=5]خدمت دوستان عرض کردن این تصاویر مربوط به سالهای قبل است[/size][/b][/color]
[color=#0000ff][b][size=5]در هیچ جای این پست هم من اشاره نکردم تصاویر جدید است[/size][/b][/color]

[center][size=5][b]وحشت صهیونیستها از موشک فجر[/b][/size][/center]
[center][size=5][b][color=#FF0000]برای سالهای پیش هست که اولین بار از موشک ولفجر5 استفاده شد[/color][/b][/size][/center]
[/quote]
[right][b]نه خیر دوست گرامی اولین خبر استفاده از فجر 5 واسه جنگ قبل که تو زمستون بود[/b] حالا شما که از دیدبان دفاع می کنید بگین منظور سالهای پیش چیه ؟ در حالیکه اولین بار خبر فجر 5 در جنگ قبل که تو زمستون بود منتشر شد[/right]

[right]دومین نکته با وجود اینکه خبرش بقول شما مال سالهای قبل و جنگ قبله [b]چرا عکس ها ترکیبی از تابستون امسال و زمستون جنگ قبله ؟[/b][/right]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[img]http://www.xum.ir/images/2014/07/22/dgfgj.md.jpg[/img]

[b][size=5]صحبت‌های گوردون داف
کارشناس آمریکایی مسائل اطلاعاتی و نظامی[/size][/b]
[b][size=5]در رابطه با راکت‌های حماس[/size][/b]

[url="http://uplod.ir/rcfvuzkjl84y/07-22_00-29-04_IRIB-TV4_%D8%A7%D8%AE%D8%A8%D8%A7%D8%B1_-_%D8%B2%D9%86%D8%AF%D9%87.mp4.htm"][b][size=5] دانلود فایل ویدیویی از اینجا[/size][/b][/url] ویرایش شده در توسط mahbang

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.