javadjab

طرح حمله هوایی به اسراییل

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

سیستمهای راداری اسرائیل باید قبل از رسیدن جنگنده ها یا از کار بیفتد یا گمراه شود حالا چطور باید رو این موضوع بحث کرد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
می گم ما جنگنده یا بمب افکن رادار گریز در نیروی هوایی نداریم ؟ icon_cheesygrin از کار انداختن پدافند های اسرائیل امکان نا پذیره مگر اینکه جنگنده های ما به بهترین سیستم های ........ مجهز باشند . یا اینکه می تونیم با پرواز در ارتفاع پایین کاری کنیم که رادار های اسرائیل ما رو نگیرند .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آقا سعید میشه مشروح و مفصل طرح خودتونو بگید. من از دید شما در مورد مسایل نظامی خیلی خوشم میاد و اکثر پست های شما رو چند بار خوندم. لطف کنید و در این مورد هم طرح خودتونو با جزییات بگید. این دوستمون آقای لیچ چطور ادعا می کنند 50 فروند سوخو30 تحویل نیروی هوایی شده؟ حالا که اینطوره منم ادعا می کنم ایران 120 فروند F-22 داره!! از آمریکا هم بیشتر داره!!!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خوب اگر بتونیم از این جنگ افزار ها و سیستم های اخلال گرد استفاده کنیم خیلی خوب می شه ولی من اصلا موافق استفاده از نیروی انسانی نیستم و تا موقعی که می شه از ماشین استفاده کرد بهتره که انسان استفاده نکنیم چون حالا اون جنگنده رو زدند که زدند اصلا همون بهتر که زدند ولی اون خبان ایرانی چی؟؟؟؟؟ متاسفانه خلبانان امرکیا تعدادشون زیاده چون به ایمن بودن جنگنده های خودشون اعتقاد دارند ولی ما جنگنده هامون هیچ ایمنی ندارند . icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان يا F-4 به ايراييل حمله خواهیم کرد و وظبفه سوخت رسانی را هم همان F-4 انجام خواهند داد به صورت جنگنده به جنگنده

به اين تصوير توجه كنيد :

http://www.postimage.org/image.php?v=aV37D30

اين عكس چند جنگنده اسراييلي را با يك نوع فلاف سوخت رسان آمريكايي مشاهده مي كنيد

حالا به اين تصوير توجه كنيد :
http://www.postimage.org/image.php?v=aV35BQJ

و حالا به اين تصوير مهم توجه كنيد :
http://www.postimage.org/image.php?v=aVxAoJ

احتمالا در جريان اتفاقات ايران كنترا چند عدد غلاف سوختراسان ويژه F-4 در اختیار ایران قرار گرفت
و این فانتوم ایرانی به این نوع غلاف در زیر بدنه مجهز شده ... پس F-4 های ما می تونن به اسراییل برسن و حتی برگردن [/url]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
mohama200 عزيز از اين توضيحي كه دادي ممنون ولي بحث ما سر اين نيست كه آيا جنگنده ما مي رسه يا نه مسپله اينه كه آيا ما مي تونيم از سيستم هاي بدافندي اسراپيل عبور كنيم يا نه ولي در موردي كه شما مي گي كاملا حق با شماست اين هم يه راه حل خوب براي انجام چنين كاري است . icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بحث هاي جالبي بود اما چون اطلاعات نداريم همين ميشه ديگه واقعا ارزو مي كنم ميگ 31 و سوخو 30 باشن ام فرض مي گيريم نباشن. اولين راه موشك باران سنگين اسراييله مخصوصا ديمونا كه آلودگيش براي ما كار هزار تا بمب رو ميكنه. بعد از موشك باران سنگين ديمونا و پايگاه هاي هوايي و راداري بايد تل اويو هم مورد اصابت قرار گيرد. اگه سوريه اجازه استفاده از پايگاهش رو بده ( كه نميده!) طراحي حنلات بر پايه سوريه بايد باشه من با طراحي يكي از دوستان كه گفته بود موافقم اما به دليل در نظر نگرفتن دخالت مستقيم امريكا كه قطعيه شدني نيست اما طرح سعيد عملي تره . در ضمن اضافه كنم بايد چند عدد هواپيماي جنگنده براي حمله به پايگاه هاي امريكايي نيز استفاده بشه تا تمام توان رزمي اونها متوجه اسراييل نباشه .تركيه بعيد مي دونم اجازه استفاه مستقيم خاكش رو بده اما كويت رو در نظر بگيرين اون كفش امريكا رو واسه اينكار ليس مي زنه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

این دوستمون آقای لیچ چطور ادعا می کنند 50 فروند سوخو30 تحویل نیروی هوایی شده؟
حالا که اینطوره منم ادعا می کنم ایران 120 فروند F-22 داره!! از آمریکا هم بیشتر داره!!!!

خوب من حتما یک چیزی می دونم که می گم! :mrgreen: اف-22 رپتور تا اونجایی که می دونم هنوز برای صادرات آماده نشده! و بشه هم به ایران نمی دهند! چون یک جنگنده بمب افکن استراتژیک با امکانات پنهانکاری بالاست! icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
چه لزومی داره که ما حمله ی هوایی کینم ؟؟ مگر توان موشکی ما چشه ؟؟؟ پس اینهمه شهاب داریم به چه دردی می خوره ؟؟؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

چه لزومی داره که ما حمله ی هوایی کینم ؟؟
مگر توان موشکی ما چشه ؟؟؟
پس اینهمه شهاب داریم به چه دردی می خوره ؟؟؟

حملات هوایی موثرتره برادر! مثلا یک بمب 2 هزار پوندی می تونه بهتر از یک شهاب-3 عمل کنه! هزینه کمتری هم داره!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

چه لزومی داره که ما حمله ی هوایی کینم ؟؟
مگر توان موشکی ما چشه ؟؟؟
پس اینهمه شهاب داریم به چه دردی می خوره ؟؟؟

حملات هوایی موثرتره برادر! مثلا یک بمب 2 هزار پوندی می تونه بهتر از یک شهاب-3 عمل کنه! هزینه کمتری هم داره!

موافقم .
من فکر می کنم بار روانی که بخاطر حمله هوایی ایچاد می شود بسیار بیشتر از پرتاب موشک است.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آقا يكي بره از گوگل ارث آمار اطراف ديمونا رو دربياره البته اگه اون قسمت رو سياه نكرده باشن. يه چندتا نقشه و عكس هم بذاريد تا بشه بهتر نظر داد.از خيال بافي هم جلوگيري بشه. اينطوري كه نمي شه icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اینطوری نمی شه . اگر می خوایم با اسرائیل بجنگیم تنها راه پیروزی فقط حمایت حزب الله هست و فقط تنها کاری که می تونه خیلی خوب عمل کنه موشک های بالستیک که انفجار های بالایی دارند التبه با برد کم در اختیار حزب الله قرار بدیم خودمون هم با موشک های شهاب در همون دقایقی که حزب الله شروع به آتش باران اسرائیل می کنه ما هم عملیات هامون رو شروع می کنیم . شما به فکر اون خلبان نیستید که می ره اون جلو نفله می شه . icon_cheesygrin گذشتن از سیتسم های پدافندی اسرائیل و آمریکا فقط نیاز به جنگنده هایی مثل میگ 31 یا ... داره که معلوم نیست ما داریم یا نداریم ولی به نظر من اول از این موشک ها استفاده می کنیم بعد از اون جنگنده ها .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جناب لیچ شرمنده ها!!!شما چند روزه ادعاهای عجیب و غریبی می کنید! من اکثراً نظرات شما رو که میخوندم خیلی مستند و منطقی بودند اما ایا برای این حرف های اخیرتون هم مدرکی دارید؟ اصلا میخوام بدونم میشه برای چنین موارد سری ای مدرکی هم داشت و با قاطعیت حرف زد؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.