javadjab

طرح حمله هوایی به اسراییل

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

من می خوام در این تایپیک طرح یک حمله هوایی به چند نقطه در اسراییل را توسط توانایی های کنونی نیروی هوایی بررسی کنیم
ازانجایی که هیچ کار غیر ممکنی در دنیا وجود ندارد پس این کار هم شدنی است لطفا نگید که
میشه با استفاده از موشک های بالستیک راحتر و ممکن تر این کار را انجام داد به چند دلیل استفاده از هواپیما روش مناسبتری است
1 - دقتی که در بمباران هوایی صورت می گیرد نمی توان با موشک های بالستیک به ان دقت رسید
2- هزینه های بمباران هوایی بسیار کمتر از استفاده از موشک های بالستیک است
3- می توان با بمباران هوایی صدمات جدی و بیشتر به دشمن وارد کرد
4- حمله هوایی می تواند یک وجهه ی با قدرت تری از ایران در بین کشور های منطقه ایجاد میکند
5-دلیل اخر که از همه مهمتر است این است که ایران قصد چنین کاری را دارد
لطفا فقط به روشهای این طرح فکر کنید نه به شدن یا نشدن ان

در این حمله به دلیل توانایی های نیروی هوایی که کم است تنها حمله به دو نقطه در اسراییل باید انجام شود اولین هدف تاسیسات دیمونا دومین هدف شهر تلاویو پایتخت اسراییل البته در این طرح می توانید روی تواناییهای موشکی کشور نیز حساب کنید

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
متاسفانه در حال حاضر هیچ هواپیمایی نمی تونه از ایران بلند بشه و سالم از حریم هوایی عراق رد بشه و به رژیم اشغالگر قدس برسه و از پدافند هوایی اسرائیل بگذره و با جنگنده هایش در گیر بشه وسر انجام بتونه اهدافی را مورد هدف قرار بده. البته اگه این مشکلات حل بشه کار نشد نداره :lol: :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ایهان جان اتفاقا خیلی ساده تر از اون چیزیه که شما فکر می کنید! 1- تمامی فرودگاه های شکاری ایران آشیانه زیر زمینی دارند که جنگنده ها رو در برابر حملات غافلگیر کننده مصون می کنه! 2- بعد از حمله اسرائیل (که مطمئنا تنها نخواهد بود!). و پاسخ سریع و منهدم کردن جنگنده ها؛ موشک ها به طرف پایگاه های آمریکا در منطقه شلیک خواهد شد و توان پدافندی آن را از کار خواهد انداخت! هرچند که آمریکایی ها در پدافند هوایی هنوز خیلی کار دارند تا به روسیه برسند! 3- سپس چندین اسکادران برای حمله به اسرائیل روانه خواهند شد هرچند که اسرائیل بدون مقاومت نخواهد نشست ولی خلبان های ایرانی رو دستکم نگیرید! :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

تمامی فرودگاه های شکاری ایران آشیانه زیر زمینی دارند که جنگنده ها رو در برابر حملات غافلگیر کننده مصون می کنه!

نه همه فرودگاهها و فقط چند فرودگاه خاص.

این حمله باید طوری باشه که دشمن بعد از موفقیت عملیات از آن باخبر شود و اصل پنهانکاری و غافلگیری حرف اول را میزند. پس نیازی به سناریوی سنگینی که دوستمون گفتن نیست.

متاسفانه در حال حاضر هیچ هواپیمایی نمی تونه از ایران بلند بشه و سالم از
حریم هوایی عراق رد بشه و به رژیم اشغالگر قدس برسه و از پدافند هوایی اسرائیل
بگذره و با جنگنده هایش در گیر بشه وسر انجام بتونه اهدافی را مورد هدف قرار بده

ایران دارای Su-24MK هست که این توانایی سوختگیری از تانکرهای نیروی هوایی و نیز سوخت رسانی جنگنده به جنگنده را دارد. نصف این جنگنده ها با حداکثر سوخت داخلی و استفاده از دو تانک سوخت خارجی به اضافه چهار بمب دو هزار پوندی بارگذاری شده و نصف دیگر فقط با تانک سوخت بارگذاری میشوند و تا فاصله مشخصی در ارتفاع پست پرواز و سپس اقدام به سوختگیری از تانکر سوخت رسان میکنند. این جنگنده چون در ارتفاع پست پرواز میکند برای رسیدن به اسرائیل نیاز به دو بار سوختگیری هوایی دارند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سعید جان بیشتر فرودگاه های شکاری آشیانه زیر زمینی دارند! می خوای من اسمشون هم نام می برم؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
منظور من فقط سوختگیری هوایی نبود هیچ کدام از کشورهای همسایه اجازه ی استفاده از حریم هوایی اش را به ما نخواهد داد. و هواپیماهای امریکایی به ما پاسخ خواهند دادو هیچ جنگنده ای با این همه سوخت به علت سنگینی توان فرار یا مقابله را نخواهد داشت. وبسیاری از جنگنده ها قبل از رسیدن به هدف از بین خواهند رفت. :lol: که تازه این قسمت ساده ی کاره و بعد باید با جنگنده ها و پدافند اسرائیل مقابله کرد. این کار رو شاید فقط یک نوع جنگنده بتونه و اون اف۲۲ هست ایلخان :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

منظور من فقط سوختگیری هوایی نبود هیچ کدام از کشورهای همسایه اجازه ی استفاده از حریم هوایی اش را به ما نخواهد داد.

و هواپیماهای امریکایی به ما پاسخ خواهند دادو هیچ جنگنده ای با این همه سوخت به علت سنگینی توان فرار یا مقابله را نخواهد داشت.
وبسیاری از جنگنده ها قبل از رسیدن به هدف از بین خواهند رفت. icon_cheesygrin
که تازه این قسمت ساده ی کاره و بعد باید با جنگنده ها و پدافند اسرائیل مقابله کرد.
این کار رو شاید فقط یک نوع جنگنده بتونه و اون اف۲۲ هست

ایلخان :lol:

همون طرحی که خودم گفتم موشک باران سنگین! :lol: اونوقت پدافندی هم باقی نمی مونه تا بخواد مقابله کنه!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
رسيدن به اسراييل كار زياد سختي نيست.اما براي برگشتن با توجه به روابط ما با سوريه به جاي برگشت به ايران جنگنده هاي ما مي تونن از خاك اين كشور براي فرود استفاده كنن. يا اينكه ما براي رسيدن به اسراييل مستقيم از خاك سوريه استفاده كنيم.كه مستلزم انتقال جنگنده بمب افكن هاي ما به سوريه است. البته استفاده از حمله موشكي گسترده بعد از حمله هوايي مي تونه سلامت برگشت جنگنده هاي مارو تا ميزان زيادي تضمين كنه.در واقع پدافند اسراييل به همراه نيروي هوايي مشغول دفاع در برابر موشكهاي بالستيك مي شن و شك اين حمله ها مانع از تعقيب و درگيري با هواپيماهاي در حال برگشت ايراني مي شه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به نظر من رسيدن به خاك اسراييل هم كار سختي است شما عمليات معروف حمله به H3 را فراموش کنید شرایط خیلی عوض شده است حتی برای اسراییل هم که برای رسیدن به اهداف خود در ایران مسیر راحت تری دارد شرایط سخت است ولی هیچ چیزی غیر ممکن نیست

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
هيچي غير ممكن نيست ولي با اوضاع واحوال نيروي هوايي و تعداد هواپيما هايي كه قادرند عمليات انجام بدهند ( همين الان اقلا نصف f-14 ها امادگي عمليات رو ندارند ) بهتره بهجاي عمليات انتحاري كار عبثيه. چرا كاري رو كه موشك راحت تر انجام ميده هواپيما انجام بده و جون عده اي خلبان و هواپيماهاشون بايد به خطر بيفتن ايا همون مثلا 18 تا سوخو براي عمليات ضربتي باقي بمونن بهتر نيست يا بايد كاميكازه هاي ايراني راه بندازيم !!؟؟؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

هيچي غير ممكن نيست ولي با اوضاع واحوال نيروي هوايي و تعداد هواپيما هايي كه قادرند عمليات انجام بدهند ( همين الان اقلا نصف f-14 ها امادگي عمليات رو ندارند ) بهتره بهجاي عمليات انتحاري كار عبثيه. چرا كاري رو كه موشك راحت تر انجام ميده هواپيما انجام بده و جون عده اي خلبان و هواپيماهاشون بايد به خطر بيفتن ايا همون مثلا 18 تا سوخو براي عمليات ضربتي باقي بمونن بهتر نيست يا بايد كاميكازه هاي ايراني راه بندازيم !!؟؟؟

البته باید بهتون بگم که میگ-29 و میگ-31 نیز برای این حمله مطمئنا مورد استفاده قرار خواهند گرفت! ولی بهترین جنگنده برای حمله به نظر من اف-4 هست و میگ های-31 و 29 باید در دفاع هوایی همراه با پشتیبانی پدافندی مشارکت کنند!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
البته نباید هواپیماهای شفق پنهانکار خودمون رو هم فراموش کنیم :lol: :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جنگنده میگ31 نداریم و شفق1 جت تمرینی است و به تولید نرسیده. اف4 سوختش برای رسیدن به اسرائیل کافی نیست و امکان سوختگیری جنگنده به جنگنده یا از تانکر در ارتفاع پست رو ندارد. میگ29 هم سوختش کافی نیست.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سعید جان می خوای من با مدرک ثابت کنم که جنگنده میگ-31 در ایران وجود داره؟ :lol: می شه از صاعقه و آذرخش هم استفاده کرد! درضمن برای اف-4 ها از تانکر حمل سوخت استفاده می کنیم!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.