javadjab

طرح حمله هوایی به اسراییل

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

سلام به همه برادر lich اطلاعات پشت پرده خوبي داري ! خوبم روحيه ميدي ! البته اميدوارم ماهارو سركار نذاشته باشي ! :mrgreen: من هم منتظر تاپيك اثبات وجود ميگ-31 و سوخوي-30 در ايران هستم ! (با استفاده از قضاياي رياضي كه نمي خواي اثبات كني icon_cheesygrin ! مثلا يه مثلث داريم ارتفاعش با ارتفاي ميگ-31 برابره و...) همه ي اينا شوخي بود جدي نگير !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
icon_cheesygrin اطلاعات مربوطه حاضره و منابعش هم موجوده ولی فعلا منتظرم تا ببینم صلاح هست کدوم هاشون رو بزارم! :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ببینید این خیلی آرمانگرایانه و غیر واقعیه، چون در سالهای اخیر نیروی هوایی ما نه تنها تقویت نشده بلکه از تعداد هواپیماهای اصلی نیروی هوایی ما یعنی F14 tomcat نیز کم شده پس حمله هوایی و گذر از سپر ضد هوایی اسراییل و بمباران تل آویو افسانه است! حمله به اسراییل دیوانگیست مگر اینکه به نیروگاه های هسته ای ما حمله کنه که در اون موقع بهترین کار صددرصد استفاده از شهاب 3 و موشکهای دوربردی است که داریم اونم به دیمونا نه به تل آویو! چون حمله به تل آویو به نظرم دنیا رو علیه ما متحد می کنه و این به ضرر ماست صد در صد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ببینید این خیلی آرمانگرایانه و غیر واقعیه، چون در سالهای اخیر نیروی هوایی ما نه تنها تقویت نشده بلکه از تعداد هواپیماهای اصلی نیروی هوایی ما یعنی F14 tomcat نیز کم شده پس حمله هوایی و گذر از سپر ضد هوایی اسراییل و بمباران تل آویو افسانه است! حمله به اسراییل دیوانگیست مگر اینکه به نیروگاه های هسته ای ما حمله کنه که در اون موقع بهترین کار صددرصد استفاده از شهاب 3 و موشکهای دوربردی است که داریم اونم به دیمونا نه به تل آویو! چون حمله به تل آویو به نظرم دنیا رو علیه ما متحد می کنه و این به ضرر ماست صد در صد.

برادر من دارم می گم هواپیماها دارن جایگزین می شن دیگه! اف-14 هزینه نگه داری سرسام آوری داره! کارایی هم در مقابل هواپیماهای نسل جدید نداره به اون صورت! این جنگنده ها با سوخو-30 در حال جایگزین شدن هستند که یک جنگنده تهاجمی هست!
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
در ضمن نه از میگ 29 میشه برای حمله استفاده کرد( به دلیل سوخت و...) و نه میگ 31 داریم و نه اینکه هیچکدوم از هواپیماهایی که داریم از پس F15 eagle و F16 هاس اسراییل بر میاد، عزیزان دقت کنند در هنگام برگشت سرو کار میگ 29 هامون با F16 اسراییل است در ضمن بعیدم نیست در صورت جنگ با اسراییل آمریکاییها هم وارد جنگ نشده و F22 هاشون رو که تازگی ها می خواهند تحویل بگیرند رو وارد عملیات نکنند، اونوقت همین چند تا F14 هم که داریم که نمی دونم تعداد دقیقش چند تاست ولی بگمونم 25 تا باشد رو هم به سادگی از دست می دهیم7 و همگی می دونیم که بیس نیروی هوایی ما با وجود su25 , میگ 29 و F4 , ... باز روی همین F14 tomcat هاست که متاسفانه فعلا transciever node اکثرشون کارایی گذشته رو نداره و این یعنی اینکه از لحاظ الکترونیکی تعطیل! تنها راه شهاب 3 و تقویت سامانه های ضد هوایی و ضد موشکی و خرید S300 روسیه است، البته اگه بده!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
عزیز مثل اینکه شما پست من رو نمی خونی؟ icon_cheesygrin بعد می ای یک چیز دیگه می گی! بهت می گم از سوخو-30 استفاده می شه! میگ-31 هم داریم! از کی تاحالا باید خرید های نظامی رو بیان جار بزنند؟ اف-16 هم در برابر سوخو-30 برای تهاجم و میگ-31 که البته برای دفاع مورد استفاده قرار می گیرند شانس چندانی نداره! البته بستگی به مهارت خلبان داره که خلبان های ایرانی از با مهارت ترین هاست و دفاع مقدس خودش این رو اثبات کرده! درضمن ما تنها به شهاب-3 بند نیستیم! و اس-300 هم با اجازت 11 ساله که داریم و اخیرا هم از بلاروس دوباره خرید کردیم! تعداد تامکت ها هم حدود 51 فروند است اینقدر از منابع غربی به عنوان قبله استفاده نکنید! دیروز داشتم جستجو می کردم یک سایتشون از ساخته شدن خمپاره 81 میلی متری در ایران ابراز شگفتی کرده بود!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! این ها نمی دونن ما چه تسلیحاتی می سازیم براشون خمپاره 81 میلی متری تعجب آوره! :mrgreen: icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خب من تا الان از وجود میگ 31 و SU30 در ایران اطلاعی نداشتم، و از کسی هم نشنیده بودم که میگ31 داریم ولی اگر داشته باشیم که خیلی عالیه چون به در زدن آواکس های اسراییل می خوره ولی بازم میگم برای بمباران هیچی مثل F14 نداریم. کلا جنگنده های روسی بیشتر جنگنده های رهگیری و انهدام هستند تا برای بمباران وسیع، اونم کشوری مثل اسراییل.[/quote]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
javadjab نقشه خوبی طراحی کردی منتها در این میان نیروی هوایی آمریکا را فراموش کرده ای که مطمئن باش بیکار نخواهند نشست اگر این عملیات هم با موفقیت انجام شود هواپیمایی باز نخواهد گشت ( همانطور که اگر آمریکا و اسراییل مشابه اینکار را انجام دهند هواپیمایی از آنها باز نخواهد گشت) ما طبق توافقنامه اخیر می توانیم از پایگاه های سوریه استفاده کنیم ولی روی نیروی هوایی ضعیف سوریه نمی توان حساب کمک باز کرد. در این میان ترکیه و پایگاه اینجرلیک آمریکا را هم نباید فراموش کرد چون آنها هم بیکار نخواهند نشست. به نظر من ما از طریق حزب ا... ضربات به مراتب وحشتناکتری به اسراییل می توانیم وارد کنیم بدون اینکه خودمان مستقیما درگیر شویم ظواهر امر و سخنان اخیر سید حسن نصرا... موید این نکته است icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سینا جان ترکیه با آمریکا همکاری نخواهد کرد در جنگ با ایران! فعلا آمریکایی ها رو از ترکیه بیرون نکنند شاهکاره!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مي شه از پايگاه هاي سوريه براي اين كار استفاده كرد . قبلا شنيده بودم كه ايران طي قراردادي با سوريه اجازه ي استفاده از حريم هوايي و فرودگاه هاي سوريه رو داره . براي نابودي پدافند اسراييل هم مي شه چريك هاي مثلا حزب الله يا حماس عمليات خراب كاري يا انتحاري انجام بدن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان یه مساله رو فراموش کردند وقتی اسرائیل به تاسیسات اتمی ایران حمله کنه. قطعا حمله موشکی یا هوایی ایران رو پیش بینی خواهد کرد بنابراین اگر از طرف ایران حمله ای انجام بشه بعید نیست با پایگاه های خالی اسرائیل مواجه بشن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دوستان یه مساله رو فراموش کردند
وقتی اسرائیل به تاسیسات اتمی ایران حمله کنه. قطعا حمله موشکی یا هوایی ایران رو پیش بینی خواهد کرد بنابراین اگر از طرف ایران حمله ای انجام بشه بعید نیست با پایگاه های خالی اسرائیل مواجه بشن

کی به پایگاه حمله می کنه ما به شهرها و زیربناهای اسرائیل و مخصوصا دیمونا حمله می کنیم!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بابا وقتي موشك داريم چرا جنگنده ها و خلبانامون رو به خطر بندازيم هواپيما هاي ما مگه چقدر مي تونن تو يه حمله هوايي به دشمن اسيب بزنن؟ در عوض ايران توانايي اينو داره كه در اولين عكس العمل خودش 600 موشك شهاب 3 از ايران به اسراييل شليك كنه اگه موشك هايي هم كه تو سوريه وجنوب لبنان هم داريماضافه كنيم يعني در يك شبانه روز مي تونيم اسراييل رو شخم بزنيم تازه آمار سوخو30 و ميگ 31 هامون هم خراب نميشه! icon_cheesygrin و ازشون مي تونيم تو دفاع استفاده كرده و دشمن رو غافلگير كنيم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دوستان یه مساله رو فراموش کردند
وقتی اسرائیل به تاسیسات اتمی ایران حمله کنه. قطعا حمله موشکی یا هوایی ایران رو پیش بینی خواهد کرد بنابراین اگر از طرف ایران حمله ای انجام بشه بعید نیست با پایگاه های خالی اسرائیل مواجه بشن

ما می خواهیم تاسیسات رو نابود کنیم حالا کسی توش باشه یا نه. icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

javadjab
نقشه خوبی طراحی کردی منتها در این میان نیروی هوایی آمریکا را فراموش کرده ای که مطمئن باش بیکار نخواهند نشست اگر این عملیات هم با موفقیت انجام شود هواپیمایی باز نخواهد گشت ( همانطور که اگر آمریکا و اسراییل مشابه اینکار را انجام دهند هواپیمایی از آنها باز نخواهد گشت) ما طبق توافقنامه اخیر می توانیم از پایگاه های سوریه استفاده کنیم ولی روی نیروی هوایی ضعیف سوریه نمی توان حساب کمک باز کرد. در این میان ترکیه و پایگاه اینجرلیک آمریکا را هم نباید فراموش کرد چون آنها هم بیکار نخواهند نشست.
به نظر من ما از طریق حزب ا... ضربات به مراتب وحشتناکتری به اسراییل می توانیم وارد کنیم بدون اینکه خودمان مستقیما درگیر شویم ظواهر امر و سخنان اخیر سید حسن نصرا... موید این نکته است icon_cheesygrin

دوست عزیز من نیروی هوایی امریکا رو فراموش نکردم اگر با دقت نقشه من رو می خوندی می دیدی که گفتم از توان رزمی امریکا استفاده ای نشه چون اگر این طور باشه جنگنده های ما حتی نزدیک مرز عراق هم نمی توانند بشوند ولی از توان اطلاعاتی امریکا به نفع اسراییل استفاده بشه که برای اون هم چیزی که به ذهنم اومد گفتم به نظر من هیچ کشوری در منطقه حاظر به درگیر کردن خودشون با ایران نیستند منجمله ترکیه

بعضی از دوستان هم گفته اند که این یک خودکشی برای این جنگنده هاست من دلایل سیاسی که باید این طرح انجام بشه رو گفتم در مورد مسائل فنی هم شما باید در بعد پدافند هوایی که دو بخش میشود درگیری هوایی که چون قبل از رسیدن جنگنده های ایرانی به اسراییل با یک موشک باران وسیع روی پایگاه های اسراییل توان بلند شدن جنگنده هاشون گرفته خواهد شد در مورد پدافند زمینی چون جنگنده ها در ارتفاع بسیار پایینی پرواز می کنند و خارج از حریم هوایی اسراییل پرواز میکنند توسط پدافند هوایی اسراییل مورد اصابت قرار نمی کیرند و در هنگام ورود با ارتفاع گرفتن و شلیک موشکهای ضد رادار موجب خاموش شدن این رادار ها میشوند البته میدونم این یک ساده نگری درمورد پدافند هوایی اسراییل است اما چیز دیگه ای به فکرم نرسید

در مورد درگیری هوایی با جنگنده های اسراییل باید از درگیری با اونهااجتناب کرد ولی چون اکثر میگ 29 های ایران اپگرید شده اند توانایی خوبی برای درگیر شدن با جنگنده های اسراییل رو دارند ولی چنانچه خودشون رو به برد موشکهای اف 14 برسونند با ضریب اطمینان بیشتری قادر به برگشت هستند
در ضمن کم بودن جنگنده های قابل پرواز اسراییلی ( به علتی که گفتم )موجب یک توازن قوا در اسمان برای جنگنده های ایرانی است

اقای لیچ ما فعلا نه سوخو 30 داریم نه میگ 31 البته شاید چند تا میگ 31 به صورت اجاره در ایران باشند اما نمی توان از انها در حمله به اسراییل استفاده کرد این جنگنده ها حتی با خلبانان روسی پرواز میکنند

اما دوستان چند بار گفتم که ایران توانابیی ساخت موتور اف 14 رو داره البته این مطلب رو نمیتوانم منبعش رو ذکر کنم ولی به عکس پایین توجه کنید تفاوت خروجی های موتور با یکدیگر تفاوت دارند که به علت ازمایش موتور جدید برای اف 14 است با یک موتور قدیمی در سمت راست و موتور جدید در سمت چپ
تصویر

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.