GOLDEN-CROWN

تحلیل و پیگیری تحولات سوریه - بخش دوم ( از July 2015 )

Recommended Posts

ترکیه تصاویری منتشر کرده که ادعا میکنه تصاویر حمله به داعش توسط پهپاد هستش. در این ویدیو که زمان اون1:16 هستش (یک دقیقه و شونزده ثانیه) به پنج هدف داعش توسط پهپادی به نام (bayraktar TB2) حمله میکنه. دقت بمباران در حد قابل قبول و قدرت انفجار هم عالی هستش، ترکیه ده روز نیست وارد نبرد مستقیم تو سوریه شده بدون هیچ احتیاط غیر لازمی شروع به استفاده از تکنولوژی های نوین و آزمایش اونها میکنه. خوبه که ما هم به استفاده و عیب یابی از تجهیزات خودمون در میدان واقعی نبرد بپردازیم. این لینک ویدیو هستش،
http://syria.liveuamap.com/en/2016/7-september-turkish-uav-bayraktar-tb2-attack-on-is-targets

بعید میدونم. همونطور که چند کاربر ترک ذیل خبر هم اشاره کرده بودند، حمله توسط غیر از پهپاد حالا یا اف-16 یا چیز دیگه ای بوده. اصولا tb در سری های اولش فکر کنم تنها توان لود محموله ی 20 کیلویی را داشته و این شدت انفجار بعید هست از حمله ی پهپادی.

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ببینید دو موضوع هست
یکیش اینکه ترکیه اعلام کرده تو روزهای ابتدایی عملیات سپر فرات از مدل مسلح پهباد بایراکدار استفاده کرده
موضوع دوم هم دیروز بوده. پهباد مسلح ائتلاف تونسته یه خودرو انتخاری داعش رو که در حال نزدیک شدن به ارتش ازاد بود رو نابود کنه.

در دو سه روز گذشته چیزی در حدود پنجاه نظامی امریکایی در استان قاضی عنتاب ترکیه مستقر شدن.این افراد از خدمه راکت انداز های هیمراس هستن.

اوباما از اردوغان خواسته بود که در عملیات ازادسازی رقه شرکت کنه. ترکیه موافقت اولیه خودش رو اعلام کرده
  • Upvote 8

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

کسی از تلفات تروریست ها در این چند روز عملیات بچه های مقاومت خبر داره؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

با سلام و عرض خسته نباششی به خدمت همه اعضای انجمن

من چند وقتی هست دارم بصورت تخصصی در مورد اتفاقات کشورهایی از قبیل سوریه و عراق  تحقیق میکنم ممنون میشم اگه در مورد این کشورها در زمینه گروه های تروریستی ،فرماندهان این گروهها ،اخبار نظامی و یا هر چیز دیگه ای که مطلب داشته باشین در اختیار من قرار بدین علی الخصوص اتفاقات اولیه ای که باعث شد سوریه از آرامش به بحران بعد جنگ داخلی و ...برسه

با تشکر

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

تروریست ها دیگه نای مقاومت ندارند،نیروهای های محور اونها رو مثل برق و باد از راموسه تا خان طومان عقب روندن
اینجاس که مشخص میشه اون آمار و ارقام مربوط به تلفات سنگین تروریست ها در عملیات شکست حلب دور از واقعیت نبوده

امروز حلب فردا ادلب...انشالله

ان شاءالله
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

به جز بخش کوچکی از راموسه .. باقیش به کنترل ارتش و حزب الله در اومده.. احتمالا تا شب از بقیه راموسه هم مسلحین عقب میکشن.

نیرو های عراقی هم تقریبا وارد خان طومان شدن و درگیری ها در دروازه ی  شرقی خان طومان ادامه داره..

خان طومان به خاطر ارتفاع بالاتری که نسبت به سایر مناطق اطرافش داره ، برتری آتش میده به نیرو های مستقر در داخلش.. و البته خان طومان بر بزرگراه حلب دمشق که یکی از راه های ارتباطی مسلحین هست مسلط هست.. تمام تلاش این یک ماه و نیم اخیر مسلحین هم متمرکز بود بر باز کردن راه حلب خان طومان.. اگر بشه دوباره تحت کنترلش گرفت ، امید مسلحین برای شکست محاصره حلب از جنوب و غرب حلب از بین میره.

متشکرم برادر

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
وقتی سید حسن میگه حلب یعنی حلب،مثل بعضیها لاف نمیزنه...

ماشالله بچه های حزب الله درو میکنن و میرن جلو.ترکیب این نیروها با نیروهای نمر واقعا عالیه.انشالله تا فتح دوباره خان طومان چیزی نمونده.
  • Upvote 12
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
برادرا به نظرتون این شرایط نقشه واجب نیست.اگر میشه مرحمت کنید
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.