SAEID

مدیران جدید سایت

Recommended Posts

سلام از امروز دوستان گرامی حسین و مصطفی به عنوان مدیر سایت فعالیت خواهند کرد و خوب مسئولیتشان بیشتر شد! :| تبریک میگویم بقیه هم تبریک بگن! :|

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
تبریک می گم و واقعا جای خوشحالی داره . انشاالله این سایت با مدیران جدید بهتر و بهتر میشه و امیدوارم که همینطوری بشه . از طرف من به مصطفی جان و حسین جان تبریک می گم . موفق باشید :|

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
حسین و مصطفی تبريك مي گم ، حالا ميشه در مورد اون قضيه وارد جزئيات شد :|

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
و پشهادات من:1) سايت رو از سياسي بازي دور كنيد. 2)عكس هاي گالري رو در سايز بزرگتر قرار بدين. 3) مواظب منافقيني كه با طرح سوالات حساس سعي در تخليه اطلاعاتي بچه هاي سايت رو دارن باشين و جلوشون رو بگيرين انشاءالله موفق باشيد..

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
درخواست من از آقا مصطفی و آقا حسین اینه که تعداد این شکلک ها رو بیشتر کنند آخه با سه تا راهی به جایی نمی بره . ان شاالله موفق باشید .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من هم به نوبه خودم تبريك ميگم ! سعيد خان كه خيلي خشنه ، مصطفي جان و حسين جان شما هواي مارو داشته باشيد ! :| مصطفي جان خيلي مخلصيما ! من همچنان تمايل دارم دستيار شما باشم ! :|

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
عجب محبوب بودم من خبر نداشتیم! :| خوشحال نشید هنوز خودم هم ادمین هستم و خشن! :lol: :|

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با تشکر از اظهار لطف و محبت تمامی دوستان و همین طور اعتماد سعید، امیدوارم که بتوانم برای سایت مفید واقع شوم :|

با تشکر
حسین

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من هم از لطف دوستان، تشكر مي‌كنم. اميدوارم به كمك هم (و البته در چارچوب قوانين سايت)، محيطي خوب و دوستانه رو بوجود بياريم و در كنار هم، لحظات خوبي رو سپري كنيم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مبارک باد بر شما سرلشکری---ای شما جنگآوران کشوری
:| با این شعری که گفتم بیچاره حافظ سه چهارتا چرخ تو گورش خورد :|

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.