karkas

برگزیده بهترین عکس ها و ویدیو ها از اف 14

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

عاشق اين عكسم..نميدونم چرا اف 14 هاي امريكايي از مال ايران خوشگل تر به نظر ميرن..فكر كنم مال رنگ اميزي شون باشه..تا نظر برادران چي باشه

[url=http://gallery.military.ir/albums/userpics/sts107tomcat030408-n-7986b-005.jpg][img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/thumb_sts107tomcat030408-n-7986b-005.jpg[/img][/url]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]با سلام
اولا از ارسال پست خالي معذرت مي خوام از مدير عزيز خواهش دارم جريمه نفرمايند
عرضم اين بود كه دوستمون گفتند الان فقط ايران از اين هواپيما استفاده مي كنه كه تا جايي كه مي دونم به خاطر كمبود قطعات و تحريم ها اين هواپيما سال 2006 تويه ايران هم بازنشت شده.
اين هواپيماي بال متغير رو براي دفاع از منافع ملي امريكا ساخته بودن كه زمان شاه فقط هم به ايران دادنش كه زمان جنگ به خاطر رادار پيشرفتش و امكان رهگيري هوايي هواپيماهاي عراقي و زدنشون با موشكهايي مثل فينيكس بدون مشاهده شدنشون به وسيله هواپيماهاي بعثي اي مثل ميگ كابوس هوايي اين هواپيماها بودند.حالا سوال من اينكه فرضا هم كه ما اين جنگندرو زنده نيگهش داريم مگه موشكهاي AIM(فينيكس و اسپارو و سايدواندر) رو داريم؟
[/quote]
ُسلام
اتفاقا برعکس از سال 2003 که امریکا شروع کرد به باز نشسته کردن تامکت هاش کرد نیروی دریایی بسیاری از تامکت هاش رو به علت صدور قطعاتش به ایران اسقاط کرد!!!! شاید باورت نشه ولی منبع حرف من جنگ افزار هست در ضمن میگن ایران برای بدست اوردن تمامی قطعات f14 خیلی خرج کرده است
با عرض معذرت به علت منحرف شدن بحث

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان بهتر بجای این که در مورد کیفیت و قدرت اف14 ها صحبت کنن یه چند تا فیلم بذارن .این که اف 14 فعلا بهترین هواپیمای ایرانه توش شکی نیست پس چرا این همه با هم بحث میکنید.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.