sepehr

هواگرد پیش اخطار هوابرد عدنان/ سیمرغ

Recommended Posts

اينکه حزب اله موشک هدايت شونده شليک نکردّه شما مثل تعداد 23 سامانه تور -م 1 هستش مگه نه؟اگر هم حرف شما رو قبول کنيم باز ايول داره با موشک چند هزار دلاری از سپر موشکی چند صد ميليون دلاری رد بشی و بزنی چند ده ميليون خسارت به بار بياری شما اصلا نگران نباش چون اگه ايران موشک های کرم ابريشم و نور خودش رو شليک کنه امريکا شما با پرواز همزمان 600 فروند جنگهده در زمان صفر دکمه ميزنه همشون تو همون هوا بوم منفجر ميشن. دقيقاً همونجوری که دکمه زدن اون پرنده بی سرنشين ايرانی يهو از اون بالا سر ناو تلپی افتاد پايين

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
البته اشکال از شما نیست از منه که نشستم با چند تا بچه مثل شما که هنوز سنشون به سن تکلیف نرسیده بحث میکنم. عیب نداره عمو جون بزرگ میشی اطلاعاتت میره بالا یاد میگیری! الان میفهمم برای چی بچه های سایت های دیگه میگفتن اونجا مطلب ننویس مهد کودکه! الان منظورشون رو فهمیدم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با ارض سلام خدمت همه بچه های قديمي و جديد من از اين لحاظ تقريبا با آقای گلدن موافقم به جز چند مورد.من نمی دونم تا يکی انتقاد ميکنه حرف حزب الّله و اسرايل را می زنن.آقا اگر هم روزی جنگ بشه نحوه جنگ ما با امريکا خيلی با نحوه جنگ کردن حزب الّله فرق خواهد داشت.به اين دليل نمي شود اين دو را زياد مقايسه کرد حالا نمي دونم چرا بعضی ها اينقدر از نيروی نظامی ايران بتی ساختن که هيچي نمي تونه نابودش کنه.کمي منتقی باشيد icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
لطفا محبت کنيد "پرواز همزمان 600 پرنده در زمان صفر"اون هم در حالت عمليات جنگی و دستيابی به سرعت مافوق نور توسط شکاری جنگنده ها جهت دادن فرمان بعد از "دريافت امواج ردياب موشک های ما به اولين و نزديک ترين نجگنده و هدايت ان به محل سکو در چند ثانيه"

رو در همان دانشگاه " دانشجوی کارشناسی ارشد طراحی و ساخت موشک " خودتون مطرح نمايد،آخه ميدوند که ما هنوز بچه هستيم

شما هميشه يک چيزی مطرح مينمياد و وقتی پاسخ خود را از سوی ساير کاربران برای تک تک جملاتی که نوشتيد رو دريافت ميکنيد شروع ميکند به سفسته و متهم کردن ديگران
يک بار ديگر همين پست آخر خود را بخوانيد.بعد هم يک کم در ان تفکّر کنيد.اصلا هم از شما توقع جواب به مواردی که پاسخ شما را دادم ندارم
اما آيا حرف های شما با منطق جور در ميآيد؟

موفق باشيد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
عزیز بی سوادم بیا برات توضیح بدم:

پرواز همزمان 600 پرنده در زمان صفر-

زمان صفر یعنی زمان حمله پسر جان!
در اولین حمله متحدین به عراق که یک شبانه روز به طول انجامید در اولین عملیات چیزی حدود 1100 فروند جنگنده و بمب افکن و شکاری رهگیر تاپ کاور از کشورهای انگلیس-فرانسه-امریکا-اسرائیل بر روی عراق رفتند!
ناوگان پنجم و جنگنده های امریکایی موجود در ترکیه-عراق -کویت-بحرین-عربستان-امارات چیزی بالق بر 700 فروند هواپیما از انواع مختلف میشوند حالا اسرائبل رو حساب نمیکنم .در روز اول حمله با توجه به وسعت بیشتر ایران حتی از عراق هم بیشتر جنگنده روی سر ما میاید که من مینیمومش رو گفتم.

ريافت امواج ردياب موشک های ما به اولين و نزديک ترين نجگنده و هدايت ان به محل سکو در چند ثانيه

شما مثل اینکه کلا از عملیات هوایی چیزی حالیتون نیست!
همیشه در جنگ یک اسکادران جنگنده مجهز به بمب های لیزری و هارم جهت عمیات های رادار کشی و ضد سکوی موشک در نقاط مشخصی که احتمال بیشتر حظور سیستم های دشمن در اونجا هست به گشت زنی میپردازند و منتظر فرمان اواکس میمونند .
در صورت روشن شدن هر گونه رادار اواکس به سرعت چند ثانیه ای اواج رادار رو دریافت میکنه و مکان دقیق محل ارسال رو پیدا کرده و به صورت انلاین به نزدیک ترین گروه ضربتی رله میکنه و خلبان مختصات دقیق هدف رو روس نمایشگر رنگیش میبینه.حتی خلبان توانایی ایجاد ارتباط مستقیم با ماهواره رو داره که هدف رو از بالا ببینه. از روشن شدن رادار تا تایین مختصات هدف و هدایت جنگنده به سمت اون چیزی بیشتر از 30 ثانیه طول نمیکشه.
یعنی حتی اگر برای چند ثانیه رادار رو روشن کنند مختصات دقیقش مشخص میشه.
شما مثل اینکه هنوز در دوران جنگ جهانی دوم زندگی میکنید!
از کسی که تو کاناداست بعیده! اولین باره میبینم. انگلیسیت که خوبه برو تو یو توب فیلم ها رادار کشی امریکایی ها رو در جنگ عراق ببین.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

با ارض سلام خدمت همه بچه های قديمي و جديد
من از اين لحاظ تقريبا با آقای گلدن موافقم به جز چند مورد.
icon_cheesygrin

ميتونم بپرسم دقيقاً از چه نظر چون ايشون نظرات گهر بار بسياری همچون پرواز همزمان 600 پرنده-دستيابی به سرعت مافوق نور(بيچاره انيشتن کاش زنده بود و اين روز رو ميدد)-تعداد تور-ام 1 های ايران 23 تا ميباشد- ماهواره های جاسوسی امريکا حرکت يک مار در سحرا دنبال ميکند
ميشه بپرسم شما در حرفهای ايشون انتقاد ديدد؟اگه ديدد لطفا ما را هم در جريان بگزارد

آقا اگر هم روزی جنگ بشه نحوه جنگ ما با امريکا
خيلی با نحوه جنگ کردن حزب الّله فرق خواهد داشت.به اين دليل نمي شود اين دو را زياد مقايسه کرد
:|

کسی دم از جنگ حزب اله نزد دوستان خواستن از يک نمونه عملی و واقعی حرف بزنن که اين دو ارتش بر خلاف اين همه دمدمه و کب کبه ای که دارن و اين ادهايی که دارن نتونستن از پس يه گروه چريکی کوچولو بر بيان
بحث بر سر ماهواره جاسوسی بود و اينکه حرکت يک مار در سحرا چه در شب و چه در روز رو رهگيره ميکنن دوستان هم خواستن بگن که گويا ميتونه فقط مار رو رهگيره کنی و انگاری از پس 4 تا موشک بر نيومد.(يکم شوخی قاتيش کردم دوامون نشه)

اگر اينها ملاک مقايسه نباشد پس ما بايد چيرو مقايسه کنيم.چطور ميشود عدم موفقيت محصولت شرقی در برابر محصولات قربی در جنگی نا برابر رو ملاک برتری قرار داد.اما نميشود ناتوانی يک ارتش کاملا مسلح در نابودی يک گروه کوچک رو ملاک قرار داد و بر اساس اون نظر داد؟

حالا نمي دونم چرا بعضی ها اينقدر از نيروی نظامی ايران بتی ساختن که هيچي نمي تونه
نابودش کنه.کمي منتقی باشيد

کی از ارتش يا سپاه ايران بت ساخته.گويا فعلا از ارتش های ديگری بت ساخته شده.اگر بحث های سايت رو دنبال کنيد ميبيند که ما هميشه بحث از دفاع کردم.بحث از اينکه آيا ميتونيم پاسخ حمله رو بديم يا نه کلا اصل ما دفايی هست نه هجومی کسی هم بت نساخته
آيا فکر نميکنيد اين دوست ما که شما ازش دفاع ميکند هستن که از ارتش ايالات متهده بت ساخته و جوری جلوه ميدن که هيچ کسی يارای مقابله با اون نيست؟

اما به يک نکته هم اشاره کنم ما همه ايرانی هستيم.پس بايد ارق وطن پرستی داشته باشيم(همانطوری که همه ملت دنيا نسبت به کشورشن دارن) اگه ميبيند بعضی وقت ها بعضی
دوستان احساساتی ميشن دليلش هم همين هست و بس.

کمي منتقی باشيد
:lol:

اما در کل بحث ما بر اساس منطق و مستندات و دانشی هست که دارم.شما يک بر ديگر پست دوست خوب ما رو مطالعه کنيد و جواب من به ايشون رو هم يک نظری بندازيد بعد دوباره تصميم بگيرد که آيا باز هم مايل هستيد از اين استدلال های ايشون دفاع کنيد يا نه.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

عزیز بی سوادم بیا برات توضیح بدم:
شما مثل اینکه کلا از عملیات هوایی چیزی حالیتون نیست!

آره شما درست می گويد
من هيچ مايل نيستم با انسان بی نزاکتی چون شما بحث کنم.(ميتوند هم بزارد به حساب اينکه کم اوردم،البته بعد از اينکه تونستد جواب پاسخ قبلی من رو بديد!)

لطفا اگر خواستد دفعه ديگه بحث کنيم يک به يک پست رو بخوند و جواب بديد.

ا تشکر از همگی

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

البته اشکال از شما نیست از منه که نشستم با چند تا بچه مثل شما که هنوز سنشون به سن تکلیف نرسیده بحث میکنم.
عیب نداره عمو جون بزرگ میشی اطلاعاتت میره بالا یاد میگیری!
الان میفهمم برای چی بچه های سایت های دیگه میگفتن اونجا مطلب ننویس مهد کودکه! الان منظورشون رو فهمیدم.

لطفا ادب داشته باشید.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
چندي پيش در فرودگاه بوشهر از هواپيما خارج شدم كه ديدم بلافاصله پشا سرم يك فانتوم بر زمين نشست، آنچه كه جالب بود عدم مسلح بودن فانتوم ها به موشك بود، آيا اين قانونه هنگام گشت زني فانتوم ها آنها موشك همراه نداشته باشند.؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
پس اقا سعید شما هم با ادبی! پس چرا این همه توهین به من کردند بهشون اخطار نکردی؟ فقط من باید تو سایت ادب داشته باشم؟ بعد هم مگه من حرف بدی زدم؟؟؟ بعد هم رزیم محبویبتون جواب این همه پاچه خواریتون هم داده.سایتتون چرا مسدود شده؟ icon_cheesygrin از قدیم گفتن دیکتاتور به مریدانش هم رحم نمیکنه!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آقا شما ها چرا دوست داريد نظر هم ديگرو کاملا نفی کنيد؟ از هم بدتون هم می آد؟ ببينيد حرف
هر دو نظر تا حدی به نظر من منطقی يا يکی ميگه آمريکا هيچ کاری نمی تونه بکنه اون يکی ميگه
حرکت مار رو در صحرا دنبال می کنه!! ولی اين رو در نظر داشته باشيد کشوری که اقتصادش 13 تريليون
در آمد سرانه داره و هزينه های نظاميش 130 برابر از کشور ما بيشتر بوده همچنين از پيشگامان
ساخت سلاح هم بوده بالاترين نفوذ رو هم تو دنيا داره ,اينقدر هم که می گيد کشک نيست !
من با قسمت صحبت راجع به آواکس ها کاملا موافقم فراموش نکنيد که آمريکا عراق
رو در چند روز نابود کرد ارتشی که در حد ما بود حالا کاری ندارم که بعضيا ميگن عراق نجنگيد
يا هرچی بالاخره توان سياسيش رو داشت که کاری کنه عراق نجنگه يکم 2 طرف اگر منطقی، و بدون
احساس وطن پرستی به مساله نگاه کنيد حل ميشه
هر کار کنيم هنوز سالها عقبيم نمونش همين موشک شهاب 3 درست شبيه يک موشک روسی
که اسمش رو يادم نيست که در سال 1950 ساخته شد تازه بردش از اين هم بيشتر بود !!ولی دقتش
کمتر بود و سوخت ديگری استفاده می کرد

يا فکر کرديد اگر ما موشک شهاب 3 به اسراييل شليک کنيم آمريکا در ميره اونا دست به حمله
اتمی ميزنند يک نفر رو زنده نمی ذارن البته بعضی ها راضی اند که ما همه مرديم ولی
اسراييل رو نابود کرديم

بعد هم رزیم محبویبتون جواب این همه پاچه خواریتون هم داده.سایتتون چرا مسدود شده؟ icon_cheesygrin
از قدیم گفتن دیکتاتور به مریدانش هم رحم نمیکنه!

جدا اين کار برای من هم جالب بود ديگه مملکت شده آخر آزادی بيان ماشالا!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

البته اشکال از شما نیست از منه که نشستم با چند تا بچه مثل شما که هنوز سنشون به سن تکلیف نرسیده بحث میکنم.

از قدیم قدیم ها گفتند که:«حرف راست را از دهان بچه بشنو»حالا اگر هم حرف بچه به مذاقت خوشت نمیاد دیگه بی ظرفیت بازی درنیار وچماق بچه بودن را تو سرمون نزن

الان میفهمم برای چی بچه های سایت های دیگه میگفتن اونجا مطلب ننویس مهد کودکه! الان منظورشون رو فهمیدم.

میشه بگید بچه های سایت های دیگه کیا هستند؟بزرگتر گرامی
ولی شما هم این پیغام رو به گوششون برسون که همین بچه ها،8سال مثل مردهای بزرگ جنگیدند و مثل بزرگتراشون دمشون رو کولشون نگذاشتند ودر نرفتن و اگر هم حالا در این سایت بچه ای از لحاظ سن شناسنامه ای وجود دارد مطمئن باشند که مثل بچه های مهد کودکی در سال های59تا67، به موقع اشکشون رو در میارند.بچه جماعت یکی از تخصصاش در «اشک بزرگتر در آوردنه».حالا هر چقدر هم میخوای بزن تو سرش ولی زلت می کنه،بیچارت می کنه،کلافت می کنه .اگر بچه داری میفهمی چی میگم
----------------------------------------

.....من نمی دونم تا يکی
انتقاد ميکنه حرف حزب الّله و اسرايل را می زنن آقا اگر هم روزی جنگ بشه نحوه جنگ ما با امريکا
خيلی با نحوه جنگ کردن حزب الّله فرق خواهد داشت.به اين دليل نمي شود اين دو را زياد مقايسه کرد

میلاد جان عزیز، درسته که golden crown به ما میگه بچه هستیم ولی خوب اگر هم بچه باشیم دیگه په په که نیستیم..اینکه مرتب حرف از جنگ حزب الله واسرائیل وسط می کشیم فقط به این دلیل است که به بعضی از افراد بگوییم پیشرفته ترین تجهیزات امروز دنیا به آن صورت که در تیلبغات شان گفته می شود کارآمد نیستند و نمی توان تنها با جملات تبلیغی که درمورد توانایی های آنها گفته می شود یک جنگ بسیار خطرناک را سناریو نویسی کرد.و بعد یک طرف جنگ را محکوم به شکست کرد.وقتی بعضی از دوستان مدعی به این مضمون هستند که ماهواره های آمریکا با اسرائیل می تواند حرکت مار را در فلان نقطه صحرا ببیند.می گوییم خوب شما درست می گویید ولی میشه به ما بگید که چرا این ماهواره ها با این قدرت که شما می گویید چرا در یک محدوده مشخص نتوانست یک گروه با تجهیزات اش را شناسایی کند تا نسبت به نابودی آنها که اسرائیل به خونشان تشنه است اقدام کند.بعدش دوست گرامی در جواب می گوید که چون فلان موشک را حزب الله استفاده کرده قابل شناسایی نبوده ولی اگر از فلان موشک استفاده می کرد حتماً شناسایی ونابود می شد.(حتماً فلان مار در آن نقطه صحرا هم از این تیپ موشک ها استفاده می کرده که قابل شناسایی بوده icon_cheesygrin ).خب یعنی اعتراف به اینکه این تجهیزات در مقابل وسایل نه چندان پیشرفته نیز ناکارآمد هستند.ولی دوست عزیزgolden crown نمی خواهد این را هم قبول کند چون از نظر ایشون ارتش آمریکا یک سپاه کامل می باشد که همه دشمنان خود را اگر اراده کند می تواند از هستی ساقط کند

حالا نمي دونم چرا بعضی ها اينقدر از نيروی نظامی ايران بتی ساختن که هيچي نمي تونه نابودش کنه.

هیچ کس از نیروی نظامی ایران بت نساخته.تمام دوستان کاملاً اگاه هستند که نیروهای نظامی ما ازتجهیزات مدرن که بتواند به اتکای صرف به ان تجهیزات جوابگوی حمله آمریکا باشد به هیچ عنوان برخوردار نیست ولی انقدر هم که بعضی ها اصرار دارند تجهیزاتش مربوط به عصر مفرغ نمی باشد.در کنار این مطلب که تجهیزات طرف مقابل نیز به آن شوری که دیگران می گویند قدرتمند نیست.ونباید خود را از پیش مغلوب به حساب آوریم.و نکته دیگر انکه همه چیز در جنگ داشتن تجهیزات آنهم از نوع مدرن نیست.بلکه عوامل دیگر نیز به شدت دخیل هستند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

پس اقا سعید شما هم با ادبی!
پس چرا این همه توهین به من کردند بهشون اخطار نکردی؟
فقط من باید تو سایت ادب داشته باشم؟
بعد هم مگه من حرف بدی زدم؟؟؟

بعد هم رزیم محبویبتون جواب این همه پاچه خواریتون هم داده.سایتتون چرا مسدود شده؟ :lol:
از قدیم گفتن دیکتاتور به مریدانش هم رحم نمیکنه!

شما از کجا میدونی به بقیه تذکر داده نشده؟

...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
لطفا اینقدر روی مار و صحرا مانور ندهید ! چون اگه همون مار میرفت زیر یک بوته یا خار بهترین ماهواره ها هم قادر به شناسایش نبودن درست مثل استتار حزب الله در نبرد 33 روزه که نقاط ضعف این سیستم رو میدونست . بعد فقط کافیه همون مار شما از یک دستگاه ارتباطی ساده مثل همین واکی تاکی ها استفاده می کرد ان موقع سریعا شناسایی میشد.

بعدشم حدف جنگ 33 چیز های دیگری هست البته به نظر من مثلا اعلام کردن حزب الله به عنوان گروه تروریستی و یا نابود کردن زیر بنا های لبنان که البته اگه اونا پشتوانه خوبی برای جبران این خسارات (؟) نداشتن مطمعن باشید اقای سیدحسن نصرالله رو کت بسته تحویل میدادن .

درسته که golden crown به ما میگه بچه هستیم ولی خوب اگر هم بچه باشیم دیگه په په که نیستیم

منظور ایشون این نیست که شما از نظر سنی بچه هستید . چون سن ملاک خوبی برای مقایسه نیست چه بسا افرادی که سن کمی دارند ولی معلوماتی در سطح یک فرد بالغ داشته باشند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام خدمت همگی

اين بحث از آنجا ايی شروع شد که دوست ما يک سری نظراتی دادن درباره امريکا.من مشغول تايپ بودم که جواب خودم رو آمده کنم که ديدم داوود عزيز به ايشون جواب دادن
خلاصه اين GOLDEN-CROWN عزيز ما به جای اينکه بياد مثل من يک به يک سؤالاتی رو که کردم جواب بده شروع کرد بحث رو به انحراف کشاندن (مثل کار هميشش) دست آخر هم شروع کرد با کاربرد لفض بی سواد،هيچی حاليتون نيست،بچه مهده کودکی بنده رو مستفيظ کردن.(حالا چرا وقتی دوتا از دوستان جوابش رو دادن بهشون برخورده نميدونم!)
مثلا عين جمله خودشن رو ميگم "

ريافت امواج ردياب موشک های ما به اولين و نزديک ترين نجگنده و هدايت ان به محل سکو در چند ثانيه

خوب خيلی جالبه که بشر به سرعت مافوق نور دست يافته که ميتونه يه شکاری (يا حالا يه موشک) بسازه که بتونه با سرعت نور حرکت کنه .تفلکی کاشکی انيشتين بود و اين روز رو ميدد.
بعد دوست ما حرف خودشو عوض کرد و شروع کرد به توضيح شيوه رهگيری!!!!دقت داشته باشد که ايشون گفته پس از دريافت اولين امواج ردياب ما پس اينجا موشک رهگيره شده و حالا چه ميخواد توسط اوکس رهگيری شده باشه چه شکاری رهگير
ولی قسمت بديش جالبه چون شکاری که بقل دست سکو پرتاب که وای نساده که!!!( البته با پروژه "پرواز همزمان 600 فروند جنگنده" اون هم "از 360 درجه ايران" دوست ما GOLDEN-CROWN گويا همچين چيزی ممکنه
چی ميخواد باشه با چه سرعتی پرواز کنه که در زمان چند ثانيه به هدف برسه!!

دقيقا مثل اون شايعه ای بود که مگفتن امريکا يه ماهواره ای داره هوپيما های ايران تا start بزنن از صدا موتورشون شناسيش ميکنه بعد يه موشک های مخصوص دارن بلافاسله ماهواره دستور ميده به ناو هاشون تو خليج اون موشک رو شليک ميکنن رو همون باند هوپيما منفجر ميشه.امريکا يه همچين قدرتی داره حالا ما ميخوام باهاش مقبله کنيم.اين حکومت چه فکر کرده نميدونم اينا حتی نميتونن هواپيما هاشون رو از رو باند بلند کنن!!!بعد ميخوان با امريکا بجنگن
(تو نسخه اصلی اين شايعه از خليج خالی استفاده شده بود به جای خليج فارس ديگه تا تهه ماجرا رو بخونيد)

ما اگه جواب حرف های ايشون رو ميدم والا بخدا نه بيکارييم نه سرمون الکی دردميکند.
هدف ما هم اينکه که اون دسته از کاربران تازه کاری که چه بسا گزری سرو کارشون به اينجا افتاده فکر نکنن اين حرف ها جديت داره فردا پاشن برن تو مهمونی بگن امريکا يه ماهواره ای داره يه دکمه ميزنه هرچی هواپيما تو هوا باشه بلا فاصله منفجر ميشه(باور کنيد اينو خودم شنيدم همه هم باورشون شده بود دهنا باز.....منم تو دلم خندم گرفته بود ولی خوب ترجيح دادم چيزی تو اون جمع نگم که اون دوستمون احساس بدی بهش دست نده-ولی بدا واسش توضيح دادم که اينا مال فيلم های هيلوود هست و بس.)

هدف ما هم اينه که اين شايعه ها که به هيچ عنوان صحت نداره حتی با علم و واقعيت و فرضيه های ثابت شده هم در تضاد هست رو به ذهن مردم ندن.
مثلا ببينيد العان دوست خوب ما persianlord که من ورودش رو خوش آمد ميگم جدی جدی باورش شده که ماهواره های امريکا ميتونه بذره دنبال مار تو سهرا (دقت کنيد که جمله ای که گفتن)

-اگه بوجه نظاميی امريکا زياده واسه اينه که خرجش هم زياده.
-بحث درباره عراق خيلی شده.اينجا جاش نيست.
-امريکا کاری نکرد که عراق نجنگه.اين صدام هسين و جنايتش بود که باعث شد مردم عراق نجنگن.
-منظور شما از در چند روز نابود کرد کدوم جنگ هست؟خليج فارس 1 يا 2 تا بيشتر براتون توضيح بدم.
ولی بتوجه به کل حرف های شما گويا منظورتون جنگ دوم هست!ميشه بگين توان باغی مونده از عراق رو چجوری با توان فعلی ايران مقايسه ميکند؟چی واسه عراق مونده بود که بخوان بيچاره ها بهاش بجنگن؟!!
-شهاب 2 ايده گرفته از سکات سی - شهاب 3 ايده گرفته از نو دونگ ای
اينکه شهاب از رو يه موشک ديگه ايده گرفته شده اصلا ضعف نيست
يادتن نره که تقريباً تمامی موشک های امروزی از بابا بزرگ المانی خودشون "وی" الهام گرفته شدن.پس اين دليل ميشه که بقيم به درد نميخورن.
هميشه اختراعات بزرگ از روی نمونه های موفق قبلی الهام گرفته شدن
همون موشکی که شما به درد نخور ميدونيدش دانش ساخت موشک به خيلی کشور ها از جمله ايران،کره شمالی ،پاکستان،هند رو داده
-جنگی درکار نيست که ما بخوايم موشک بزنيم يا اونا بخوان بمب بزنن.لطفا شما ديگه جنگ نسازيد
-سيد حسن نصر اله پسر خاله من نيست که فکر کنيد دارم ازش دفاع ميکنم ولی نصر اله کسی نيست که بشه کت بسته تحويلش داد اگه ميشود تا حالا داده بودن.
از اين گذشته نصر اله فقط يه فرد هست و بس اون بره يکی ديگه مياد

در پايان يه سری از حرف های سابقم رو نقل قول ميکنم واسه دوستانی که اونا رو نخوندن و اعتراض کردن که ما نظر ديگرون رو نهی ميکنيم
يا دارم از ايران چشم بسته تعريف ميکنيم يا اينکه چرا هی حرف از حزب اله در ميون هست

"]

آقا اگر هم روزی جنگ بشه نحوه جنگ ما با امريکا
icon_cheesygrin

کسی دم از جنگ حزب اله نزد دوستان خواستن از يک نمونه عملی و واقعی حرف بزنن که اين دو ارتش بر خلاف اين همه دمدمه و کب کبه ای که دارن و اين ادهايی که دارن نتونستن از پس يه گروه چريکی کوچولو بر بيان
بحث بر سر ماهواره جاسوسی بود و اينکه حرکت يک مار در سحرا چه در شب و چه در روز رو رهگيره ميکنن دوستان هم خواستن بگن که گويا ميتونه فقط مار رو رهگيره کنی و انگاری از پس 4 تا موشک بر نيومد.(يکم شوخی قاتيش کردم دوامون نشه)

اگر اينها ملاک مقايسه نباشد پس ما بايد چيرو مقايسه کنيم.چطور ميشود عدم موفقيت محصولت شرقی در برابر محصولات قربی در جنگی نا برابر رو ملاک برتری قرار داد.اما نميشود ناتوانی يک ارتش کاملا مسلح در نابودی يک گروه کوچک رو ملاک قرار داد و بر اساس اون نظر داد؟

حالا نمي دونم چرا بعضی ها اينقدر از نيروی نظامی ايران بتی ساختن که هيچي نمي تونه
نابودش کنه.کمي منتقی باشيد

کی از ارتش يا سپاه ايران بت ساخته.گويا فعلا از ارتش های ديگری بت ساخته شده.اگر بحث های سايت رو دنبال کنيد ميبيند که ما هميشه بحث از دفاع کردم.بحث از اينکه آيا ميتونيم پاسخ حمله رو بديم يا نه کلا اصل ما دفايی هست نه هجومی کسی هم بت نساخته
آيا فکر نميکنيد اين دوست ما که شما ازش دفاع ميکند هستن که از ارتش ايالات متهده بت ساخته و جوری جلوه ميدن که هيچ کسی يارای مقابله با اون نيست؟

اما به يک نکته هم اشاره کنم ما همه ايرانی هستيم.پس بايد ارق وطن پرستی داشته باشيم(همانطوری که همه ملت دنيا نسبت به کشورشن دارن) اگه ميبيند بعضی وقت ها بعضی
دوستان احساساتی ميشن دليلش هم همين هست و بس.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اقا من پيشنهاد ميكنم يه تاپيك جدا در اين مورد راه بندازيد
در ضمن تو جنگها كه هميشه تسليحات حرف اول رو نميزنه
درسته كه متحدين تونستن تو همون 2 ساعت اول جنگ تمام
سيستمهاي راداري عراق رو از كا بندازن و اين كارو با كمك اواكس
انجام دادن اما در يك حادثه در اواخر جنگ ايران و عراق نتونست بين
4 تا فانتوم ايران فرق قايل بشه و اون رو 1 هواژيما تشخيص
داد
اگر متحدين به اصطلاح 3 سوت با 1500 يا بيشتر يا كمتر از هواپيما هاشون
عراق رو با خا ك يكسان كردن 1 دليلش اين بود كه عراق رو بخاطر
جاسوساي به اصطلاح بازرسشون عين كف دست مي شناختن
و از زير و بم اونا اطلاع داشتن
در ضمن جنگ هميشه ويروني مياره اين رو يادتون باشه اما گيريم
2000 تا هواپيما ي امريكا و متحداي احتماليش به ايران حمله كردن
مطين باشيد اقلا 3/1 اونا بر نميگردن تازه اگر مارو فلج كنن تازه بايد
نيروي زمينيشونم بيارن
اگر تو 1 منطقه هر چي بمب بريزي ولي زميني تصرفش نكني با زم
بازنده اي مطمين باش امريكاييا همون طوري كه اسراييليا تو لبنان
زمين گير شدن حتي خيلي تحقيراميز تر تو ايران زمين گير ميشن
عاقبت ترسو بودن تو جنگ اينه ميشيم مثل عراق كه كلي از هواپيماهاشونو
تو بيابون زير خاك قايم كرده بودن به اين عكسا نگاه كنين و هواپيماهاي بخت برگشته
رو ببينين ايا جز ترسو اين كارو ميكنه
http://gallery.military.ir/displayimage.php?pos=-861
http://gallery.military.ir/displayimage.php?pos=-858

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.