SHAFAGH2

میگ 35یا یوروفایتر تایفون

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

با سلام موضوع تاپیک مقایسه دوجنگنده میگ 35و یوروفایتر تایفو ن است شما به کدام رای می دهید؟ :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خوب مسلم است که سوپر فولکرام برتر است. در مجموع جنگنده های اروپایی بیشتر برای دفاع نقطه ای با تکیه کامل بر پشتیبانی اطلاعاتی زمینی ساخته شده اند و این از نظر من یک ضعف برای جنگنده های اروپایی محسوب میشود. سوپر فولکرام یک جنگنده چند منظوره ، دور برد ، دارای راداری قدرتمندتر و دوربردتر نسبت به تایفون و بسیار سرتر از تایفون است.
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مثل اينه كه يگي ميگ31 بهتره يا فانتوم تامكت بهتره يا ميگ 21 ميگم يه تايپيك هم ايجاد كن ببين ژ3 بهتره يا كلاش اگه همين جوري پيش بري يه هفته ديگه اينقدر درجه ميگيري كه :mrgreen: :| مثل سعيد ميشي ارتشبد! icon_biggrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به نظر من دریک داگ فایت منطقه ای(دفاع نقطه ایی) میگ 35یورو فایتر تایفون رو نابود کنه دریک درگیری میانبرد بین ایندو بازهم میگ 35میتونه پیروز میدا ن باشه دریک نبرد در ماورای دید میگ35باکمک موشک ها یR-77 میتونه در مقابل موشکAIM-120 آمرام پیروز باشه اما دربعد سرعت -برد جنگنده -ابیونیک پیشرفته تر -تجهیزات جنگ الکترونیک -پرواز سرعیتر بر فراز دریا-مقر سلا ح بیشتر-موتور قویتر برتری با یوروفایتر تا یفون است. دربعد مانورپذیری-رادار قویتر-موشک های دوربرد تر ودقیق تر-برتری از آن میگ 35 است.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
AMIRTOMCATعزیز منظورتون چی هست مگر مقایسه کردن کار بدی است یا با قانون سایت هماهنگ نیست یا شاید یک کابر فقط می تواند چند تاپیک ایجاد کنه این سایت یک سایت نظامی وعلمی است پس ما با مقایسه کردن انواع تجهیزات میتوانیم به سطح علمی خوبی برسیم وبه نتیجه ای عالی دست یابیم پس فکر کنم مسخره کردن دیگران کار دستی نباشه ان شا الله که منظور شما این نبود (در ضمن اینقدر درجه گرفتم که نیازی به درجه ازنوع الکترونیک ندارم) :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
درضمن میگ -31در بعد هوابه هوا بهتره فانتوم F-4دربعد هوابه زمین تامکت بهتراز میگ 21ولی اگر همین میگ 21نبود ما الان شاهد ظهور میگ 35 و31نبودیم ژ-3دربعد برد وقدرت ودقت تخریب بهتره ولی کلاش دربعد مهمات-گیر ورفع گیر ولگد بهتر است امید وارم راضی شده باشی این دو جنگنده در نوع خودشون بی نظیرن من که میگ21رو با اف22مقایسه نکردم شمایه سری به سایتهای دیگه بزنید این جوری موضوع ویکدیگرورو مسخره نمی کنن درضمن شعار سایت اولین وبهترین سایت نظامی .داره کجا می ره:mrgreen: :| icon_biggrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
shafagh23 داری خلاف قوانین سایت عمل میکنی. سه پست متوالی آنهم نه با موضوعات جدید فکر کنم اگر آقا سعید آنلاین بشه اولین کاری که بکنه شما را از تاپیک اخراج کنه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مشكلي نيست DASHALI عزيز.
ايشون، به قوانين آگاه نبودن كه در روز گذشته، به ايشون تذكر داده شد و ايشون هم از اون به بعد رعايت فرمودن.

ممنونم از تمامي دوستان، بابت احترام‌گذاري به قوانين سايت.

راست میگی چطوری ادقامشون کنم؟

اينبار نيازي به اين كار نيست.
ولي در كل، اگه پستي ارسال فرمودين و بعد يادتون افتاد كه مطلب جديدي بايد بهش اضافه كنين يا پاسخ كسي رو بدين، كافيه از گزينه‌ي Edit استفاده بفرمايين تا پست خودتون رو ويرايش كنين.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با سلام فکر کنم هیچ کدام از دوستان اهل شبیه سازی یا بازی نباشند برادران su-35 در داگ فایت در مقابل هواپیماهای پشتیبانی نزدیک مانند سیبل پرنده میماند به خصوص موقعی که بخواد مانور کبرا یا کولبیت رو انجام بده چون تکیه فلانکرها روی این مانور هست پس به نظرم در داگ فایت یوروفایتر میتونه یه کم امیدوار بشه البته اگر کار به داگ فایت بکشه که نمیکشه چون این طور که از اخبار بر میآید R-172 عملیاتی شدنه دیگه بقیه ماجرا مشخصه داگ فایتی انجام نمیشه و یوروفایتر را در فاصله 300 کیلومتری خدا بیامرزه .... :mrgreen: :| icon_biggrin icon_biggrin icon_biggrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
mostafa_byاز لطف شما نسبت به بنده بسیار سپاسگذارم (چشم ان شاءالله) seginemدراین مورد کاملاًحق باشماست ولی آیا این فقط روسها هستند که دارند روی موشک های دوربرد هوایی کار می کنند؟ باورود 72 فروند از جنگنده یوروفایتر تایفون به عربستان به نظر شما ورود چند جنگنده میگ 35به ایراف میتونه با این تعداد یورو فایتر تایفون و102فروند اف16Iاسرائیل برابری کنه؟وآیا میگ35گزینه مناسبی برای ایراف می باشد؟لطفاًهمراهی کنید.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

با سلام
فکر کنم هیچ کدام از دوستان اهل شبیه سازی یا بازی نباشند برادران su-35 در داگ فایت در مقابل هواپیماهای پشتیبانی نزدیک مانند سیبل پرنده میماند به خصوص موقعی که بخواد مانور کبرا یا کولبیت رو انجام بده چون تکیه فلانکرها روی این مانور هست پس به نظرم در داگ فایت یوروفایتر میتونه یه کم امیدوار بشه البته اگر کار به داگ فایت بکشه که نمیکشه چون این طور که از اخبار بر میآید R-172 عملیاتی شدنه دیگه بقیه ماجرا مشخصه داگ فایتی انجام نمیشه و یوروفایتر را در فاصله 300 کیلومتری خدا بیامرزه .... :mrgreen: :| icon_biggrin icon_biggrin icon_biggrin

عزیز من شبیه سازی کجا و عملیات واقعی کجا
اولا که بحث سر سوپر فولکرام است نه سوخو 35 . در ثانی هم سوپر فولکرام و هم سوخو 35 از نظر مانور پذیری رقیبی ندارند. این دو جنگنده تحمل شتاب های بالای 12g را نیز دارند ولی تایفون چطور؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جنگنده تایفون علیرغم پیشرفته بودن شانس چندانی در برابر میگ35 ندارد ولی دست و پا بسته هم نیست! بیشترین قدرت رزمی این جنگنده در فاصله متوسط خواهد بود که با موشکی مثل میکا توان هجومی آن افزایش قابل توجهی خواهد یافت. در فواصل دور به دلیل برد کم رادار (تنها 100 کیلومتر) و تسلیحات و در فواصل نزدیک بخاطر قدرت مانور بیشتر میگ35 احتمال پیروزی کمتری دارد. اما بجز فاصله دور این جنگنده حرفهای زیادی برای گفتن در فواصل کمتر از 50 کیلومتر دارد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.