SHAFAGH23

مقایسه جنگنده سوخو34با افE15

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

DASHALIدلیل این گرانی تحریم های پیشروی شرکت های مرتبط با این فروشه نمونه هاش هم فراوانه خودت هم می دونی تحریم میتونه اقتصادی وتکنولوژیک باشه وفعالیت اون شرکت در امریکاوکشورهای دیگس آخه حرفی می زنی عزیز کی گفته مگه شما در چه سالی زندگی میکنی یا رادیو تلویزیون اینترنت و.. نداری اصلاًفرض می کنیم اونا نخوان یا نتونن در حال حاضر حمله کنند ما نباید نیروی هوایی ودفاعی داشته باشیم ؟از عقل سلیم به دوره . حتماًشوخی کردی ازشمابعیده گرطالب صلحی اماده نبرد باش یادت نره icon_biggrin icon_biggrin :evil: icon_biggrin :| :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
تحریم چه ربطی به قیمت جنگنده دارد. آمریکا مخالف دستیابی ایران به چنین جنگنده های پیشرفته ای است و به هیچ وجه حاضر نیست که این چنین جنگنده هایی حتی به سه برابر قیمت هم به دست ایران برسد و اسرار آن فاش شود. در ضمن من نمیگویم که ما نباید نسبت به تهدیدات آمریکا و اسراییل بی تفاوت باشیم نه منظورم این نیست. ولی مگر ما تنها نیرویمان نیروی هوایی است و نباید به نیروهای دیگر نیز رسیدگی شود. بودجه نظامی ایران محدود است و اگر بخواهیم همه آن را صرف خرید این جنگنده ها با قیمت من در آوردی روسها کنیم به نظر شما این معقول است؟ شما مطمئن باش روسها کوتاه می آیند. اگر ما هر قیمتی که روسها بگویند قبول کنیم فردا بخواهیم یک تانک تی 90 بخریم میگویند 15 میلیون دلار :mrgreen: در ضمن آمریکا هر کاری که بر ضد ایران میتوانست انجام دهد در زمان جنگ ایران و عراق انجام داده است شما نترس آمریکا هیچ غلطی نمیتواند بکند. این تهدیدات بیشتر به منزله جنگ روانی است.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
یکی ازدلایل تمام شرکتهای هوایی ترس از امریکاست مثل این می مونه که بخوای یه سوپر مارکت رو آتیش بزنی وپول یه بستنی رو بدی ولی اگه پول بیمه سوپر مارکت بدی اونا قبول می کنن یعنی عزیز من ریسکش براشون زیاده وهمین باعث افزایش قیمته icon_biggrin وعدولهم مستطعتم من قوه به یادچه چیزی میفتی نه عزیزترس نیست ولی این نیروی هوایی تادیر نشده باید تقویت بشه هیچ وقت ژ-3کار زیردریایی رونمی کنه وتانک جایی هواپیما ما باید در تمام ابعاد قویی باشیم راستی مثل اینکه فقط منو شما در این سایت هستیم وکسی نظری نداره icon_biggrin :mrgreen: :| icon_biggrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
SHAFAGH23, برادر گرامی باز هم که قوانین را نقض کردید! چند بار پست متوالی ارسال میکنید! رعایت قوانین کار سختی نیست و تمام امکانات برای کمک به شما در جهت رعایت قوانین سایت موجود است. برای ویرایش پست خود و اضافه کردن حرف جدید کلید ویرایش را بزنید به رنگ قرمز است. حالا چون تازه عضو شدی و با سیستم سایت آشنایی نداری جریمه نمیشی ولی تکرار نشود.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان من نمیدانم این بحث قیمت چه ربطی به مقایسه su-34 با f15 داره به نظر من f-15s یا f-15i یا f-15k همه این F-15ها بر SU -34 غلبه میکنند چون بر پایه هواپیمای برتری هوایی ساخته شده اند ولی SU-34 بر پایه هواپیمای بمب افکن دوربرد و ارتفاع پایین ساخته شده که به این منظور به تجهیزاتی مانند خلبان اتوماتیک و اگر نخندید به توالت و آشپزخانه مجهز است و خلبان میتواند در کابین به حالت ایستاده در آید و از امکانات آن استفاده نماید این هواپیمای جنگنده چند رکورد هم دارد پرواز بدون سوخت گیری از مسکو تا لندن از جمله رکوردهای ان است . دقت ان در بمباران دقیق اهداف است و قابلیت حمل تعدادی بمب اتمی نورتنی را داراست نام دیگر ان پلاتی پوس است پلاتی پوس در درگیری با F-15E,S تقریبا شکست خورده است چون هم بزرگه و هم مانند برادرای دیگش چابک نیست از سطح مقطع راداری هم نگوییم بهتر است البته در قیاس با هواپیماهای دیگر از قابلیت دوربرد خودش میتواند کمال بهره را ببرد....ادامشم دوستان نظر بدن بهتره چون این مبحثم مانند مباحث دیگر یک تاپیک از قابلیتهای انها لازم دارد..... بفرمایید.....

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آقا سعید چشم سعی می کنم دیگه تکرار نشه اما دربعد هوابه هوا جنگنده سوخو34میتواند گستره وسیعی از موشک های هوابه هوا دوربرد ومیانبرد رو حمل کنه قبل از شلیک اف 15ها می تونه با یک یادومو.شک دوربرد R-77 که دارای بردی دوبرابر آمرامAIM-120C است هدف رو در هوا نابود کنه وقدرت مانور پذیری اف15هم اینقدر نیست که با قدرت مانور پذیری بتونه ازش فرار کنه واگر بخواد با لوازم جنگ الکترونیک این کاررو بکنه جنگنده سوخو34مجهزترین جنگنده روسهادرضمینه جنگ الکترونیک ودرصد خیلی کمی داره که بتونه این کار رو انجام بده وشاید فقط بتونه یک بار این کاررو انجام بده چگونه میتونم برای دریافت شناسه کاربری درگالری سایت به ادمین پیام دهموبتونم تصویر پست کنم؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به نظر من در كل نبايد از سوخو 34 توقع جنگ هوا به هواي بالايي داشت و به نظر من همون بمب افكن كه باشه خيلي بهتره و از اف 15 در نابود كردن اهداف زميني برتره ولي در جنگ هوا به هوا اگر موشك دوربردش برخورد نكند احتمال برخورد موشك اف 15 بسيار بالاست و سرعت سوخو 34 پايين. icon_frown

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان با عرض معذرت icon_frown ميشه حالا كه بحث به اينجا كشيد يه توضيحي در مورد مدلعاي مختلف عقاب بديد مثلا نوع ماموريت تك كابينش براي چيه دو كابين براي چيه و يا جاش تو اين تاپيك نيست يه مرجع لطف كنيد و معرفي كنيد كه همه مدلهاي عقاب رو يه جا مطالعه كنم ممنون

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من تو روز نامه قدس خراسان خوندم كه امريكا از فروش س300 به ايران به شدت نگرانه اون وقت شما ميگي س300 نداريم؟ تو تلويزيون راجع به سوخو 27 ايران گفت تو سايتاي نظامي روس{فروش}راجع به فروش سوخو27 به ايران نوشته icon_frown اون وقت دوستان انكار ميكنن.من نميدونم چرا دوست داريم قدرت خريد نظامي ايرانو پايين نشون بديم. من كه از دست شما دوستاي خوب دارم ديوونه ميشم.اخه دروغ كه ندارم بگم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.