RezaKiani

دوست دارید خلبان کدام هواپیما باشید؟

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

فرض می کنیم برای بمباران عمق خاک دشمن دارید با یه هوپیمای ضربتی یا بمب افکن پرواز می کنید. دشمن هم توسط هواپیماهای فلانکر خودش می خواهد شما رو رهگیری کنه. در یه همچی وضعیتی دوست داشتید که خلبان چه هواپیمایی بودید؟ سوخو24،اف117، فانتوم، بی 1 ، بلک جک........ لطف کنید با دلیل انتخاب خودتون رو تشریح کنید.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من فقط دوست دارم با اف 14 پرواز كنم و با سوپر فلانكر كه خوبه بااف 35 هم در گير بشم برام مهم نيست كه مقلوب مي شم يا برنده ولي دوست دارم با اين هواپيما پرواز كنم و با همين هواپيما توسط موشكهاي سوپر فلانكر و اف 35 كشته بشم حالا اگر تونستم با موشك هاي فونيكس خود يكيشون رو هم بزنم كه اونوقت ديگه نور الا نوره icon_biggrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ممد جان مثله اینه که اصلا توجه نکردی.. فرض کردیم که هواپیمای شماضربتی و نه هواپیما رهگیر. مثلا یه چیزی مثله سوخو24 . ما که نگفتیم با یه هواپیمای رهگیر بردی و عمق خاک دشمن رو بمبارون کنید.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خلبان هواپیمایی که 100% ساخت داخل است.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من دوست دارم پشت فرمان icon_cheesygrin هواپيماي بي 2 باشم هواپيمايي مثل اين اصلا خلبان نمي خواهد تا فلانكر بخواهد هواپيماي من را رهگيري كند من بمباران را انجام داده و فرار كرده ام. البته مي توانم به هواپيماهاي اسكورت خودم دستور icon_biggrin بدهم كه كار فلانكر را تمام كنند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ممد جان مثله اینه که اصلا توجه نکردی.. فرض کردیم که هواپیمای شماضربتی و نه هواپیما رهگیر. مثلا یه چیزی مثله سوخو24 . ما که نگفتیم با یه هواپیمای رهگیر بردی و عمق خاک دشمن رو بمبارون کنید.

اخ مي زني تو ذوقمون چي كار حالا ما كه نمي شيم شما حتي نمي زاري تو ارزوهامونم سوار اف 14 بشيم من نمي دونم اين اف 14 چه هيزم تري
به شما فروخته كه شما همه ازش بدتون مياد بابا اين تاپيكت خيالي حالا تو اين تاپيك خيالي چه فرقي مي كنه سوار ضربتي بشي يا بمب افكن يا
رهيگير

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من دوست داشتم خلبان بمب افکن بی 2 بودم به شرطی که مال ایران بود . در کل نوع جنگنده فرقی نمی کنه مهم اینه که جنگنده ای رو خلبانی کنم که به نفع ایران و ایرانی باشه . باید گفت که باید جنگنده ای رو خلبانی کنیم که جنگنده ایرانی باشه ، ساخت ایران باشه ، و برای ایران باشه و به نفع ایران باشه . موفق باشبد .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من تصور نمی کنم. من سوار هر چی باشم نمی تونن رهگیریم کنن. دوستان می شناسن icon_cheesygrin مگه نه! :oops: :lol: icon_biggrin luftwaffe fi_lone_ranger

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.