ALI

تصاویری از نگهبان اقیانوسها ( الباتروس)

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

تصویر
الباتروس در حال فرود
تصویر
محفظه بمب الباتروس
تصویر
تصویر
تصویر
الباتروس در شیلتر . یک فروند یاک 38 هم در دو تصویر بالا مشاهده میشود.
تصویر

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جالب بود دستت درد نکند. این بمب افکن تسلیحات وحشتناکی داشت که اگر وقت کنم دربارش مینویسم و در غیر اینصورت مطالب رو به یکی از دوستان مدیر در بخش دریایی میدم تا زحمت ترجمه رو بکشن.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جالب بود ولی اون دو هواپیمای کوچیک یاک 141 نیستند !و هاریر هستند
ای یاک 141 است :
تصویر

تصویر

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خواهش ميكنم دوستان قابلي نداشت فلانكر جان حق با شماست.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
فکر کنم بچه که بودم تویه مجله عکس این لگن رو دیدم که پشتش یه رادار گنده مثله آواکس بود ولی چون بچه بودم یادم نیس که همین لگن بود یا یه لگن دیگه!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
یک فیلم کوتاه از نوع بمب افکن این هواپیما (توپولوف95) دارم که واقعا دیدنی هست! بخصوص کابین خلبان و نحوه خلبانی که آدم رو یاد اتوبوسهای عهد بوق میندازه! ولی جدای از این مشکلات بمب افکن بسیار پرقدرتی است.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
این بمب افکن با همه مشکلاتش هنوز هم میتواند تهدید بسیار خطرناکی برای آمریکا و غرب باشد چرا که میتواند موشکها کروز دارای کلاهک هسته ای را از فواصل بسیار دور از شعاع رادارهای آمریکا به سمت آنان شلیک کند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بمب افکن جالبی به نظر می رسه! چرا مهندسی معکوسش نکنیم؟! :mrgreen: :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
موتورهای این هواپیما توسط مهندسین اسیر آلمانی (خصوصا مهندسین شرکت جومو) زیر نظر آقای کوزینتسف طراحی شده اند و در نوع خود شاهکار هستند. از انواع دیگر موتورهایی که توسط مهندسین آلمانی برای کشورهای دیگر ساخته شده می توان به موتور هلیکوپتر های بل (اگر اشتباه نکنم موتور T-53) اشاره کرد که در کشور خودمان هم در حال خدمتند. موتورهای هواپیماهای میراژ فرانسه نیز بر پایه طرح موتورهای توربو جت آلمانی (در زمان جنگ دوم) ساخته شده اند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
حالا که قراره مهندسی معکوس کنی بهتره که یه بلک جک رو بکنی. یعنی منظورم مهندسی معکوسه. بعدش هم عمر این لگنها سر اومده . حداقل تامکتهای خودمون 4 تا توپلوف 22 عراقی رو زمان جنگ روی هوا زدن. اون که تازه خیلی هم از این لگن بهتر بوده.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
این بمب افکن هست برادر! :mrgreen: کجاش لگنه این! یکم روش کار بشه از بی-52 جلو می زنه! :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
عزیز دل برادر. بمب افکن نیست و همون لگنه . فقط واسه لباس شستن خوبه. تازه مگه خود بی 52 چی هست که این بخواد بهش برسه. قربونت برم اینا تکنولوژی هاشون دیگه خیلی از مد افتادن. لااقل اگه اف117 و بی 2 رو دوست نداری با بلک جک و بی 1 حال کن.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
رضا کیانی عزیز، بمب افکن توپولف22 کاملا متفاوت از توپولف95 بوده و به ترتیب بمب افکنهای سنگین تاکتیکی و استراتژیک هستند. بمب افکن توپولف95 اینقدرها هم که فکر میکنید لگن نیست و در دکترین نظامی جدید روسیه این بمب افکنها وظیفه پرتاب موشکهای کروز فوق دوربرد KH-55 و KH-101 را دارند. برد این موشکها به ترتیب 3000 و 5000 کیلومتر است و مجهز به کلاهک هسته ای میباشند. این بمب افکن اصلا قرار نیست که در تیررس شکاریهای دشمن باشد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.