hamed_713

فيلم سقوط بمب افكن B-2 نیروی هوایی آمریکا

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

بالاخره فيلم سقوط بمب افكن 2/1 ميليارد دلاري آمريكا هم دراومد. icon_frown :cry: http://www.liveleak.com/view?i=f6d_1212714828

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ممنون حامد جان خيلي جالب بود خلبانش چي شد به دار فاني شتافت؟ :cry: اين جديدا سقوط كرده يا همون قديمي هست . :lol: اشكال از چي بود من فكر كنم خلبان نتونست خوب بلند كنه بمب افكن . icon_frown

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خلبانه پريد بيرون :cry: خوب كه نگاه كنى ميبيني با دست تو سر خودش ميزنه كه با اين خسارت چه بلايى به سرش ميارن icon_frown

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
این فیلم رو چند هفته قبل دانلود کرده بودم. البته نمیدونم همونی هست که من دانلود کردم یا فیلم دیگه ایه چون الان فرصت دانلود ندارم. ولی یکمی قدیمی هست. icon_frown

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
این لینک مسدود بود(البته برای من)،
اگر کس دیگه ای هم به این مشکل دچار شد به این ویدیو در Youtube مراجعه کنه:
B-2 Bomber Crash

سعید جان فکر می کنم اون ویدیویی که شما دیدی مربوط به بعد از حادثه است،این خود حادثه رو نشون می ده.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خلبانای ما موشک میخوره پشت هواپیماشون و بدون چرخ میشینن اونوقت این بابا چرخ بمب افکن به زمین نرسیده ایجکت میکنه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

این فیلم رو چند هفته قبل دانلود کرده بودم.

البته نمیدونم همونی هست که من دانلود کردم یا فیلم دیگه ایه چون الان فرصت دانلود ندارم.

ولی یکمی قدیمی هست. icon_frown

نه برادر قديمي نيست.فيلم چند هفته پيش مربوط به بعد از سقوط بي 2 بود.ولي اين فيلم مربوط به پرواز و سقوط بي دو است. :cry: :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان گذشته از همه اين حرفها كسي علت سقوط اين هواپيما رو ميدونه؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سر فرصت دانلودش میکنم! icon_frown دلیل سقوط رو فکر نکنم اعلام کنن. ولی احتمالا یه دلیل مسخره باشه که اگر خلبان ایرانی بود هرگز هواپیما سقوط نمیکرد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
saied جان ضمن تشكر از توجهت . icon_frown اگه تو فيلم دقت كني متوجه ميشي هواپيما در حال اوج گيري يهو از بالا رفتن عاجز ميشه و بعد از از دست دادن ارتفاع به طرف چپ منحرف ميشه و قبل از اينكه بال سمت چپ به زمين بخوره نابغه هوا نوردي از اون بيرون ميپره . به نظر شما از اين شواهد ميشه علت سقوط رو فهميد . :cry: :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
صبر کن فیلم رو ببینم شاید بشه گفت مشکل چی بود؟! ولی باز هم میگم که مشکل از خلبان ابله این هواپیما است.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دلیلش رو گفتن رطوبت هوا!!اخه این هم شد دلیل؟؟کار بچه ها ی خودمون بوده!! icon_frown

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان سلام البته یه دلیل دیگه هم آوردن بد کار گزاشتن مهمات توی هواپیما وقتی که هواپیما بلند میشه سمت چپ سنگینی میکنه البته همونطور که دوستان گفتن اگه خلبان ایرانی بود اینطور نمیشد همینه خلبان شاید خوب باشه ولی ابتکار عمل نداره

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
رطوبت هوا!!! icon_frown بد لود کردن مهمات!!! :cry: از این بهتر دلایلی نبود؟! وقتی اسم هواپیمایی رو میزارن بمب افکن استراتژیک اتمی تمام آب و هوایی دیگه توجیه اولی یعنی چه؟ شاید منظور یانکیها از هر آب و هوا همون هوای صاف و بی ابر خودمون هست؟! دلیل دوم هم که ابلهانه ترین دلیل ممکن هست! اولا بمب لود کردن حلوای صلواتی دادن نیست که به یکی ده تا برسه به یکی اصلا نرسه! وسیله ای اختراع کردن به نام محفظه نگهداری بمب که بمبها رو بصورت متعادل در محفظه های چپ و راست لود میکنن. اگه هم یه طرف چند تن سنگینتر باشه باز هم مشکلی پیش نمیاد و اگه یه غول دو میلیارد دلاری نتونه با این مشکل کوچک پرواز کنه همون بهتر که با ملاج بخوره زمین! باز هم بخندیم! :lol: :| :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.