SHAFAGH23

توان ایران در دفع حمله هوایی اسرائیل وقدرت تهاجمی اسرائیل

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

با تازش هوایی همه جانبه اسرائیل به مراکز هسته ای ایران کشور متحد ایران درمنطقه یعنی سوریه که منتظر یک همچین موقعی از زمان به اشغال درآمدن بلندی های جولان بود حال خود را دارای متحدی می بیند که این متحد برای انتقام گرفتن از اسرائیل حاضر هست همه جانبه به سمت اسرائیل حمله کند ودرنتیجه توان اسرائیل به شدت تحلیل می رود .پس سریعاًاقدام به حمله می کند. با چندین لشکر زرهی .پیاده وپیاده مکانیزه به صورت جنگ نامتقارن به بلندی های جولان حمله ور میشه . از اون طرف حزب الله لبنان فرصت رابرای تلافی حملات پارسال بسیار عالی میبیند .وچندین گروه را برای فتح مزارع شبعا اعزام میکند وهمزمان چندین فروند موشک دوربرد مراکز حساس در حیفا مهمترین بندر تجاری اسرائیل شلیک میشه .همچنین بزرگترین مرکز شیمیایی درخاورمیانه به وسیله موشک های ایرانی حزب الله نابود میشه درنتیجه :چندین هزار نفر یاحداقل چند صد نفر کشته .زخمی.یا شیمیایی می شوند .نکته ای که پارسال حزب الله از این اقدام امتنا ورزید.به وقوع می پیوندد. درنتیجه سازمان ملل متحد سریعا تشکیل جلسه می دهد وایران وسوریه وحزب الله راه به شدت محکوم میکند. درهمان زمان ایران اقدام به بستن شاه راه حیاتی جهان یعنی تنگه هرمز می کنه.درنتیجه قیمت نفت دربازارجهانی سربه فلک کشیده .وعربستان اعلام می کند که افزایش تولید میکند .امریکا هم به ذخیره نفتی خود روی آورده تا بازار را کنترل کرده وشک این اقدام ایران رابشکند.وایران بااین اقدام خوداز درون بشکند.اما قافل از حمله نیروهای ایرانی به چاه های نفتی عربستان وکویت است.امری که اگر روی دهد اقتصاد امریکا وهمچنین جهان رو درهم می ریزد واز درون میشکند. درهمان حال ایران اقدام متهورانه دیگی انجام میدهد وآن حمله به ناوهای هواپیما بر غول آسای امریکایی است درعرض چند دقیقه صد ها فروند موشک ضد کشتی مدرن از انواع پیشرفته جهان به کشتی های جنگی ونفت کش درون خلیج فارس اصابت کرده درنتیجه عربستان نیز علناً وارد جنگ باایران شده .وکشور های عربی را برعلیه ایران تحریک کرده. سوریه وحزب الله در اسرائیل به موفقیت های زیادی دست پیاده کرده وصد ها کیلومتر پیشروی میکنند.وموج مهاجرت معکوس دراسرائیل بیش از آنچه تاریخ به خوددیده روی می دهد.واسرائیل با کمبود شدید نیرو درجبهه مواجه شده ودرغزه جنبش حماس حملات برنامه ریزی شده عالی رابرعلیه اسرائیل انجام داده .روزانه هزاران اعتراض به دولت اسرائیل به عمل میآید درنتیجه اسرائیل از درون با مشکل مواجه می شود ودولت اولمرت از هم می پاشد ومنحل می شود حزب لیکود به شدت از سوی بقیه حزب ها مورد حمله لفظی قرار میگیرد.ودر آستانه از هم پاشیدن ونابودی قرار میگیرد. درهمان حال ایران روزانه اقدام به شلیک موشک هایی است که امریکاه واسرائیل حتی اسم آنها هم نشنیده اند .وهمچنین جنگنده های امریکایی واسرائیلی وموشک های کروز به سمت هدف هایی فرود خواهد آمد که موقیت استراتژیک نداشته وبه شدت تلفات انسانی می گیرند روزانه ایران مورد تهاجم صد هافرند جنگنده که هر کدام هرروز صدها سورتی پرواز انجام می دهند قرار می گیرد .درنتیجه ایران تصمیم به نابودی این پایگاه ها می گیرد .بهترین گزینه برای ایران استفاده از موشک میباشد.وپایگاههای امریکایی درمنطقه از دست موشک های ایرانی درامان نخواهند ماند وامریکائها هزاران کشته می دهند از ان طرف امریکاه مجبور به حمله زمینی میشود .به قول معروف مثل خر درگل گیر میکنه ونیروهای شورشی درعراق از موقعیت استفاده کرده صدها امریکایی رااز پای دراورده درنتیجه هرج ومرج درعراق شدت میگیرد.گروهای وابسته به ایران درعراق به شدت برعلیه نیروهای امریکایی به مبارزه برمیخیزند. ادامه دارد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام عليكم اقاي شفق دست شما درد نكنه خيل جالب بود يه چيزي بگم ببخشيدا تحليل دومتون يه كم كه چه عرض كنم خيلي ابكي بود تحليل سومتون فقط يه جملش ابكي بود تحليل اولتون هم خوب بود دست شما درد نكنه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام عليكم
اقاي شفق دست شما درد نكنه خيل جالب بود
يه چيزي بگم
ببخشيدا تحليل دومتون يه كم كه چه عرض كنم خيلي ابكي بود
تحليل سومتون فقط يه جملش ابكي بود
تحليل اولتون هم خوب بود
دست شما درد نكنه

دوست عزیز میشه بگی چرا تحلیل دوم وسوم ابکی بود؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

با تازش هوایی همه جانبه اسرائیل به مراکز هسته ای ایران کشور متحد ایران درمنطقه یعنی سوریه که منتظر یک همچین موقعی از زمان به اشغال درآمدن بلندی های جولان بود حال خود را دارای متحدی می بیند که این متحد برای انتقام گرفتن از اسرائیل حاضر هست همه جانبه به سمت اسرائیل حمله کند ودرنتیجه توان اسرائیل به شدت تحلیل می رود .پس سریعاًاقدام به حمله می کند.
با چندین لشکر زرهی .پیاده وپیاده مکانیزه به صورت جنگ نامتقارن به بلندی های جولان حمله ور میشه .
از اون طرف حزب الله لبنان فرصت رابرای تلافی حملات پارسال بسیار عالی میبیند .وچندین گروه را برای فتح مزارع شبعا اعزام میکند وهمزمان چندین فروند موشک دوربرد مراکز حساس در حیفا مهمترین بندر تجاری اسرائیل شلیک میشه .همچنین بزرگترین مرکز شیمیایی درخاورمیانه به وسیله موشک های ایرانی حزب الله نابود میشه درنتیجه :چندین هزار نفر یاحداقل چند صد نفر کشته .زخمی.یا شیمیایی می شوند .نکته ای که پارسال حزب الله از این اقدام امتنا ورزید.به وقوع می پیوندد.
درنتیجه سازمان ملل متحد سریعا تشکیل جلسه می دهد وایران وسوریه وحزب الله راه به شدت محکوم میکند.
درهمان زمان ایران اقدام به بستن شاه راه حیاتی جهان یعنی تنگه هرمز می کنه.درنتیجه قیمت نفت دربازارجهانی سربه فلک کشیده .وعربستان اعلام می کند که افزایش تولید میکند .امریکا هم به ذخیره نفتی خود روی آورده تا بازار را کنترل کرده وشک این اقدام ایران رابشکند.وایران بااین اقدام خوداز درون بشکند.اما قافل از حمله نیروهای ایرانی به چاه های نفتی عربستان وکویت است.امری که اگر روی دهد اقتصاد امریکا وهمچنین جهان رو درهم می ریزد واز درون میشکند.

درهمان حال ایران اقدام متهورانه دیگی انجام میدهد وآن حمله به ناوهای هواپیما بر غول آسای امریکایی است درعرض چند دقیقه صد ها فروند موشک ضد کشتی مدرن از انواع پیشرفته جهان به کشتی های جنگی ونفت کش درون خلیج فارس اصابت کرده درنتیجه عربستان نیز علناً وارد جنگ باایران شده .وکشور های عربی را برعلیه ایران تحریک کرده.

سوریه وحزب الله در اسرائیل به موفقیت های زیادی دست پیاده کرده وصد ها کیلومتر پیشروی میکنند.وموج مهاجرت معکوس دراسرائیل بیش از آنچه تاریخ به خوددیده روی می دهد.واسرائیل با کمبود شدید نیرو درجبهه مواجه شده ودرغزه جنبش حماس حملات برنامه ریزی شده عالی رابرعلیه اسرائیل انجام داده .روزانه هزاران اعتراض به دولت اسرائیل به عمل میآید درنتیجه اسرائیل از درون با مشکل مواجه می شود ودولت اولمرت از هم می پاشد ومنحل می شود حزب لیکود به شدت از سوی بقیه حزب ها مورد حمله لفظی قرار میگیرد.ودر آستانه از هم پاشیدن ونابودی قرار میگیرد.

درهمان حال ایران روزانه اقدام به شلیک موشک هایی است که امریکاه واسرائیل حتی اسم آنها هم نشنیده اند .وهمچنین جنگنده های امریکایی واسرائیلی وموشک های کروز به سمت هدف هایی فرود خواهد آمد که موقیت استراتژیک نداشته وبه شدت تلفات انسانی می گیرند روزانه ایران مورد تهاجم صد هافرند جنگنده که هر کدام هرروز صدها سورتی پرواز انجام می دهند قرار می گیرد .درنتیجه ایران تصمیم به نابودی این پایگاه ها می گیرد .بهترین گزینه برای ایران استفاده از موشک میباشد.وپایگاههای امریکایی درمنطقه از دست موشک های ایرانی درامان نخواهند ماند وامریکائها هزاران کشته می دهند از ان طرف امریکاه مجبور به حمله زمینی میشود .به قول معروف مثل خر درگل گیر میکنه ونیروهای شورشی درعراق از موقعیت استفاده کرده صدها امریکایی رااز پای دراورده درنتیجه هرج ومرج درعراق شدت میگیرد.گروهای وابسته به ایران درعراق به شدت برعلیه نیروهای امریکایی به مبارزه برمیخیزند.
ادامه دارد.

حالا اسم اين فيلمي كه تعريف كردين چي بود ؟ كدوم سينما اكران ميشه؟
اگه كل جنگ رو بشه اينجوري حدس زد اون هم با زمان دقيق و ترتيب عمليات ها كه كا پنتاگون و اواع سازمان هاي جاسوسي و اطلاعاتي و مراكز دفاعي ايران و ... ول معطلن . يكي مثل شفق استخدام ميكنن تو ايران و ديگه همه چيز حل ميشه و همه چيز رو تحليل ميكنيم. واقعا موندم اين همه فرمانده تو ايران چطوري نميتونن مثل شما تحليل دقيق بكنن قبل از وقوع . واقعا احسنت ...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آره ديگه همينجوري كشكيه. بزن بزنه .... بچه ها جوونن عشق فيلم جنگي دارن ...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اقاي شفق مي بخشيد ولي شما مي گوييد كه ما تلفات انساني مي دهيم و جنگنده هاي امريكايي وارد اسمان ما مي شوند همه را مي كشند و بر مي گردند پس پدافند موشكي و نيروي هوايي كجاست؟ يعني ما فقط مي تونيم با موشك هاي زمين به زمين و زمين به دريا با دشمنانمون درگير شويم اينجوري كه يكي دو هفته اي بيشتر دوام نمياريم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
شفق23 عزیز: اطلاعات و آماری که شما ذکر کردید دقیقاً از سایت دانشجو برداشته شده. من حتی نوع جمله بندی و کلمات بکار رفته در تحلیل شما در مورد وضعیت نیروی هوایی ایران رو در اون مقاله مشابه دیدم. در مورد پیش بینی شما در مورد حوادث سریال وار جنگ احتمالی بهتره نظری ندم. اینها نظرات شخصی شما در مورد موارد احتمالی هستند و کسی نمیتونه به پیش بینی تون خرده بگیره. اما بهتره نکاتی رو در نظر بگیرید: حزب الله و حماس به هیچوجه توان پیشروی و تهاجم گسترده به اسراییل رو ندارند و اصلاً برای این منظور تشکیل نشدند و هیچگاه در ایدئولوژی اونها چنین حرکت هایی که شما گفتی وجود نداره. نمیدونم شما بر چه اساسی گروه چریکی حزب الله رو که توان بالایی در اسنیک اتک و حملات سریع و تهاجم موشکی داره، در تخیلاتتون به حمله به اسراییل و پیشروی در خاک اسراییل تحریک کردید! اگر جنگ به صورتی که شما گفتید همه گیر و همه جانبه بشه و به جنگ جهانی شباهت پیدا کنه، امثال سوریه هرگز به کمک ما نخواهند آمد چون مطمئناً هرگز خود رو با ناتو سازمان ملل درگیر نمی کنند، همانطور که برای جلوگیری از واکنش سازمان ملل به فعالیت های مشکوک هسته ای شان، حتی به جنگنده های اسراییلی که مراکز سوری رو در قلب خاک سوریه بمباران کردند واکنش نشان ندادند. در ضمن حمله به مراکز هسته ایران بصورت منقطع و اونطور که شما گفتی اصلاً ثمربخش نیست. چون مراکز ایران بسیار پراکنده و در پناهه. اگر امریکا و اسراییل رویکرد نظامی رو انتخاب کنند سیستم حمله شون رو جوری طرح ریزی می کنند که با انهدام مراکز راداری مزاحم ، و تخریب ایستگاه های پدافندی و پایگاه های پرواز جنگنده های ما، در طول یک بازه طولانی مثلاً یک هفته در چند نوبت و با گستردگی زیاد به مراکز ما حمله کنند تا از نابودی کامل اونها اطمینان حاصل کنند. گرچه انتخاب این رویکرد با توجه به توان فعلی موشکی ایران بسیار بعیده..چون احتمالاً در این صورت پایگاههای امریکایی در خاور میانه در امان نخواهند بود...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

میشه بگی چرادسته شش فروندی نمیتونه در ارتفاع پائین پرواز کنه ودر جوار کوه های بزرگ که هیچ رادار زمینی توانایی کشف اونا رونداره پروازکنه ؟؟؟
شما گفتیدامكان شناسايي جنگنده ها حتي قبل از ورود به كشور وجود دارد میشه بگید با وجود اقدامات الکترونیکی وجنگ الکترونیک وفرسودگی رادارهای ما وسطح پائین تکنولوژیشون چطوری می تونند شناسایی کنند؟؟
میگ های ما کجا هستند درکدام پایگاه ؟؟
تامکیت های ما کجا هستند ؟؟؟فاصله رو ذکر کنید سرعت رو همین طور
چند فروندشون می تونند ظرف چند دقیقه لود وآماده پرواز بشن؟؟؟زمان روذکرکنید.
دیگه حالا توانایی خلبان .نوع جنگنده .نوع تکنولوژی.جنگ الکترونیکو. ....... بماندو.بقیه پیش کش.

اول اينكه رادارهاي ما در غرب كشور (مثل اميديه و اصفهان و كرمانشاه و اروميه و ...) در ارتفاع بالا و متوسط توانايي كشف جنگنده هاي وارده به ايران را دارند تنها مشكل در ارتفاع پايين بوجود مي آيد كه به نظر من ايران در حال حاضر با استفاده از رادار جنگنده هايي مثل تامكت كه بصورت روزانه گشت هوايي دارند و قابليت اسكن محدوده حداقل 250 كيلومتري را دارند و نيز پايگاه هاي ديد بصري توسط مرزباني هاي ايران وجود دارد كه پرواز هر گونه جنگنده را زير نظر دارند (البته راه حل نهايي استفاده از آواكس است كه جزء برنامه هاي ايران مي باشد)
اگر دشمن از جنگنده هاي پنهانكار مثل اف 22 یا بی 2 استفاده کند آنوقت قضیه فرق می کند و متاسفانه خبرهای بدی را در آن صورت باید بشنویم.
اگر مقصد مهاجمان را نطنز در نظر بگیرم دشمن وارد حداقل 700-800 کیلومتری کشور می شود موقعیت جغرافیایی نطنز طوری است که تقریبا در مرکز کشور و بین اصفهان و کاشان قرار دارد و نزدیکترین پایگاه هوایی تاکتیکی ما در آنجا اصفهان است که یکی از مراکز اصلی رهگیرهای ما مثل تامکت و میگ 29 است تا آنجایی که من می دانم همیشه تعدادی رهگیر بصورت لود شده با تسلیحات مربوطه و آماده پرواز وجود دارد که حداقل 10-20 دقیقه برای آماده شدن نهایی وقت می برند. (البته میگ 29 کمتر است) حتی اگر ما هنگام ورود دشمن غافلگیر شویم و آنها مراکز ما را بمباران کنند باز آنقدر وقت داریم که نگذاریم جنگنده ای از دشمن سالم از کشور خارج شود. همه این صحبت ها بدون در نظر گرفتن پدافند هوایی ما است.
در مورد جنگنده های پنهانکار و روش مقابله با آنها به تفصیل در تاپیک مربوطه صحبت شده است.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ممنون سينا خان حرف بنده هم همينه كه ما منتظر نمي شيم تا انها راحت وارد اسمان ما شوند بمباران كنند و سالم از مرزها بگذرند . حتما پدافند و جنگنده هاي ما درس حسابي به انها خواهند داد من فكر مي كنم اگر در روزهاي اول چند تا بي 52 يا بي 2 و يا رپتور نابود شوند كمتر از انها استفاده كنند و حتي شوك بزرگي به انها وارد كرده ايم. بهترين راه حل براي پوشش ضعف راداري استفاده از اواكس كه فكر نكنم روسيه با فروش ان به ايران مخالفت كند براي دفاع از اواكس ها هم 2 تا اسكادران سوخو 30 كافيه و قدرت بازدارندگي مارو افزايش ميده. icon_cool

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به علت غیر منطقی غریب به اتفاق دوستان از ادامه تحلیل ها خوداری می کنم. من دارم یک تحلیل کامل بوسیله خودم انجام میدهم ولی دوستان واقعاً خیلی کم لطفی می کننداگه مرکز هستهای نطنز رو بزنند دیگه چه فایده که ماچند فروند جنگنده رو نابود کنیم ده ها میلیاردد دلار کجا وپول چند جنگنده کجا . میشه بگیدکدو پدافند هوایی توانایی نابود کردن بی2واف22رو داره آیا ایران این پدافند ها رو دراختیار داره ؟؟؟؟اگه داره چرا روزانه شاهد پرواز ده ها شی نورانی مشکوک به هواپیمای جاسوسی رودر کشور شاهدیم. درضمن من برای هر آماری که ارائه کردم منبع رو ذکر کردم ومثل بعضی ها بدون منبع صحبت نمی کنم.(حیف این همه وقت که برای شما گذاشتم) آقای برنا شما فکر می کنید روسیه به ایران اواکس میده ؟؟؟؟ :cry: واقعاًغیر منطقی هستی. 2تا اسکادران سوخو چند سال برای آموزش پرسنل وقت نیاز هست؟؟؟؟؟ :cry: icon_cool sina12152000آقای عزیز من می گم برای دفاع چند ثانیه بیشتر وقت نداریم شما میگی زمان لود 20الی 30دققیه این یعنی چی؟؟؟ :mrgreen: Armanmodernآقای محترم سوریه هیچ وقت به ما کمک نمی کنه اون به خودش کمک می کنه وقتی قدرت اسرائیل تحلیل رفت حتی مصر که دوست اصلی اونه بهش حمله می کنه همه از قدرتش می ترسن که باهش رفقن. من کی گفتم که حمله منقطع هست ؟؟؟؟حرف تودهن من نزارین. :lol: :oops: آقای برنا شما مثل اینکه بچه هستی درجنگ که حلوا تقسیم نمی کنند.پدافند هوایی ونیروی هوایی ما اگه زیاد زرنگ باشن از مراکز هستهای واستراتژیک حمایت کنند.درضمن ما پدافند موشکی برعلیه موشک کروز توموهاوک نداریم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
شفق خان حالا شما به تحليل خود ادامه بده بنده هم گفتم اواكس براي پوشش ضعف راداري ما بسيار مفيد هست حالا از كجا معلوم روسيه به ما اواكس نمي ده؟ هرچقدر هم براي اموزش پرسنل وقت نياز باشه بلاخره بايد ما يك جنگنده چند منظوره جديد داشته باشيم يا نه كه بتونند به خوبي از اواكس هايي كه شايد يروز بخريم دفاع كنند تازه در مقابل اهداف دريايي هم بسيار قدرتمند هستند سوخو 24 ديگه واقعا قدرت كافي براي ضربه زدن به هاداف زميني و دريايي را در فواصل دور ندارد و سوخو 30 از هر نظر از اون قوي تر و مفيد تره. درست اقاي شفق حلوا تقسيم نمي كنند ولي بلاخره چي از هر شهري 3 4 سايت موشكي كه دفاع مي كنه تازه من اطلاع دقيق ندارم شايدم خيلي بيشتر باشه پس يعني ما پدافند موشكيمون فقط به درد دفاع از مراكز هسته اي مي خوره لابد و مردم هم بميرند به دولت چه ربطي داره اصلا بران واسه خونه هاشون تور ام 1 بخرند. icon_cool شوخي. براي زدن بي 2 تنها روش استفاده از اواكس و جنگنده هست البته اگر رادار هاي بتونند شناسايش كنند ديگه كارش تمومه ولي خوب فكر نكنم ما يك همچين رادراي داشته باشيم. :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

شفق خان حالا شما به تحليل خود ادامه بده بنده هم گفتم اواكس براي پوشش ضعف راداري ما بسيار مفيد هست حالا از كجا معلوم روسيه به ما اواكس نمي ده؟
هرچقدر هم براي اموزش پرسنل وقت نياز باشه بلاخره بايد ما يك جنگنده چند منظوره جديد داشته باشيم يا نه كه بتونند به خوبي از اواكس هايي كه شايد يروز بخريم دفاع كنند تازه در مقابل اهداف دريايي هم بسيار قدرتمند هستند سوخو 24 ديگه واقعا قدرت كافي براي ضربه زدن به هاداف زميني و دريايي را در فواصل دور ندارد و سوخو 30 از هر نظر از اون قوي تر و مفيد تره.

درست اقاي شفق حلوا تقسيم نمي كنند ولي بلاخره چي از هر شهري 3 4 سايت موشكي كه دفاع مي كنه تازه من اطلاع دقيق ندارم شايدم خيلي بيشتر باشه پس يعني ما پدافند موشكيمون فقط به درد دفاع از مراكز هسته اي مي خوره لابد و مردم هم بميرند به دولت چه ربطي داره اصلا بران واسه خونه هاشون تور ام 1 بخرند. icon_cool

شوخي.

براي زدن بي 2 تنها روش استفاده از اواكس و جنگنده هست البته اگر رادار هاي بتونند شناسايش كنند ديگه كارش تمومه ولي خوب فكر نكنم ما يك همچين رادراي داشته باشيم. :lol:

از اونجا معلومه که ما درحال حاضر تحریم هستیم.فکر کنم شما موضوع تاپیک ونخوندی ؟؟؟؟؟خوندی این چه صحبتی.مگه ماچقدر وقت داریم که بریم جنگنده بخریم اونهم با این تحریم ها؟
یعنی به نظر شما این پدافند هامیتونند مقابل بی52وبی2مقابله کنند .بلاخره که تلفات انسانی داریم هیچ کسی هم نمی تونه بگه نداریم حتی کشوری مثل روسیه که دارای قویترین شبکه پدافندی هست تلفات انسانی شدید درجنگ باامریکا میشه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ببخشيد ما در تحريم بوديم و اس 300 و تور ام 1 خريديم ما در تحريم بوديم و سوخو 25 خريديم و زير دريايي كيلو و و و حالا از كجا معلوم همين فردا جنگ بشه؟ اينا جنگ رواني منهم گفتم به نظر شما چي ايا ما به يك جنگنده ي چند منظوره ي قدرتمند نياز داريم يا نه؟ من فكر نمي كنم امريكا اول بسم الله بي 2 رو براي نابودي اهداف بفرسته چون بي 2 معمولا زماني وارد داستان ميشه كه پدافندي وجود نداشته باشه ولي بلاخره شايدم اول جنگ بي 2 فرستاد من نمي دونم ولي در يك جنگ هوايي ما فقط با بي 2 و بي 52 طرف نيستيم. icon_cool

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ببخشيد ما در تحريم بوديم و اس 300 و تور ام 1 خريديم ما در تحريم بوديم و سوخو 25 خريديم و زير دريايي كيلو و و و
حالا از كجا معلوم همين فردا جنگ بشه؟ اينا جنگ رواني منهم گفتم به نظر شما چي ايا ما به يك جنگنده ي چند منظوره ي قدرتمند نياز داريم يا نه؟
من فكر نمي كنم امريكا اول بسم الله بي 2 رو براي نابودي اهداف بفرسته چون بي 2 معمولا زماني وارد داستان ميشه كه پدافندي وجود نداشته باشه ولي بلاخره شايدم اول جنگ بي 2 فرستاد من نمي دونم ولي در يك جنگ هوايي ما فقط با بي 2 و بي 52 طرف نيستيم. icon_cool

ببین چرا اینقدر الکی این مبحث وکش میدی اصلاً خر ما از کره گی دم نداشت اون موقع که ماتحریم بودم ازطرف ارمریکا بودنه روسیه وسازمان ملل.(نمی دونم بعضی هاتلویزیون ورادیو ندارند.)
اگه نظر منومی خوای یه سری به تاپیک های درهمین هواپیماهای نظامی که راه انداختم بنداز اونموقع میفهمی.
چرا نفرسته برگ برنده است .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.