najaf47

ببینید/دست آوردی استراتژیک/پرنده و حشره تجسسی ایران پخش از..

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

بسمه تعالی
با سلام

در لینک زیر فیلم دست آوردی جدید و مدرن متخصصان کشورمان در ساخت پرنده بال زن تجسسی و طرح حشره تجسسی که انقلابی است در ساخت پهبادها که میتواند در اهداف تحقیقاتی و نظامی و تجسسی کاربردی شگرف داشته باشد، پخش شده از شبکه المنار لبنان بر روی youtube که اخیرا" پخش شده.

عظم الله اجورهم
خدا قوت

بــبــیــنــیــد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بسمه تعالی
با سلام

در لینک زیر فیلم دست آوردی جدید و مدرن متخصصان کشورمان در ساخت پرنده بال زن تجسسی و طرح حشره تجسسی که انقلابی است در ساخت پهبادها که میتواند در اهداف تحقیقاتی و نظامی و تجسسی کاربردی شگرف داشته باشد، پخش شده از شبکه المنار لبنان بر روی youtube که اخیرا" پخش شده.

عظم الله اجورهم
خدا قوت

بــبــیــنــیــد

آقا من اعتراض دارم
ما هر چی خواستیم بسازیم
یا قبلا ساختن یا سریع ساخته میشه
icon_cool

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بسمه تعالی
با سلام

عظم الله اجورهم
خدا قوت

بــبــیــنــیــد

آقا من اعتراض دارم
ما هر چی خواستیم بسازیم
icon_cool

بسمه تعالی
با سلام
دوست عزیز
اگه منظورت اینه که این پرنده رو قبلا" کشوری ساخته ! که باید بگم خیر اینطور نیست بلکه حتی آمریکایی ها بعد از ما دستور ساخت اون حشره یا همون نانو پرنده رو دادند که مقارن با انتشار خبر ساخت آن توسط متخصصان کشورمان حالا یا به حسب اتفاق یا هرچی این خبر که پنتاگون بعد از ما دستور ساخت این مدل پرنده رو یا مشابه اونو داده بر روی تلکس های خبری قرار گرفت.که من در همین تاپیک خبرشو مستندا" جهت استحضار دوستان مستقلا" قرار میدم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بسمه تعالی با سلام همانطور که در تاپیکی که امروز بر روی سایت قرار دادم و جهت استحضار دوستمون( و دو باره در پایین این مطلب لینک آن را قرار میدهم) و در آن لینک فیلم پرواز پرنده بال زن نظامی تحقیقاتی و تجسسی که به دست توانای متخصصان و جوانان میهن عزیزمان ساخته شده بود و مصاحبه سازندگان آن که پس از اجرای آن طرح بسیارعالی موفق به طراحی و کار بر روی ساخت حشره تجسسی (نانو پرنده الکترونیکی) شدند و با توجه به اینکه این فیلم جند هفته قبل از شبکه المنار پخش شده و قبل از آن نیز کار بر روی این دو پروژه حساس انجام گرفته فته وحتی مراحل اولیه ساخت این نانو پرنده (حشره) انجام پذیرفته است ، در خبری که سایت آویا به نقل از ایرنا آورده ، پنتاگون به تازگی دستور ساخت این پروژه را صادر کرده است که عین خبر ذیلا" به منظر دوستان میرسد: (لینک پرنده...ایرانی رااینجا ببینید ) پنتاگون خواستار ساخت هواپيماهاي نانويي شبه حشره بدون سرنشين شده است سازمان آمريكايي ‪ DARPAكه مسئول ابداع فناوري‌هاي تسليحاتي آينده آمريكاست، دستور ساخت يك ماشين پرنده به اندازه يك حشره را صادر كرده است كه مي‌تواند براي مراقبت و نظارت مورد استفاده قرار گيرد. به گزارش پايگاه اينترنتي روسيه امروز، مقامات نظامي اميدوارند كه اين دستور به ساخت يك به اصطلاح خودروي نانويي هوايي منجر شود. طول اين ماشين پرنده تنها. ۷سانتي متر و وزن آن تنها‪ ‪ ۱۰گرم خواهد بود اين وسيله شبيه يك حشره معمولي خواهد بود. از اين ابزار كه با دست پرتاب مي‌شود براي مسائل امنيتي، مراقبت، شناسايي و ساير ماموريت‌هاي داخلي و خارجي استفاده خواهد شد. قرار است دارپا نمونه اوليه اين هواپيما را ظرف شش ماه بسازد. منبع: http://www.avia.ir/Default.asp?@=10226&T=

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اين پرنده رو دكتر يوسفي كما و همكارش ساختن ايشون سالهاي سال خارج از كشور بودن و تازه برگشتن و كار ديگشون هم ساختن روبات ماهي بود!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بسمه تعالی
با سلام

عظم الله اجورهم
خدا قوت

بــبــیــنــیــد

آقا من اعتراض دارم
ما هر چی خواستیم بسازیم
:lol:

بسمه تعالی
با سلام
دوست عزیز
اگه منظورت اینه که این پرنده رو قبلا" کشوری ساخته ! که باید بگم خیر اینطور نیست بلکه حتی آمریکایی ها بعد از ما دستور ساخت اون حشره یا همون نانو پرنده رو دادند که مقارن با انتشار خبر ساخت آن توسط متخصصان کشورمان حالا یا به حسب اتفاق یا هرچی این خبر که پنتاگون بعد از ما دستور ساخت این مدل پرنده رو یا مشابه اونو داده بر روی تلکس های خبری قرار گرفت.که من در همین تاپیک خبرشو مستندا" جهت استحضار دوستان مستقلا" قرار میدم.

نه دوست من
من تو ذهنم ایده ساخت همچین چیزی رو داشتم و حتی شاید باورتون نشه
تو فکر این بودم که اگر از در 1 سازمان واردش کردم و پشت کمد ممداش قایم شد 1هو با تار عنکبوت برخورد نکه و گیر کنه
و برای رفع این مشکل به نظرم استفاده از مواد شیمیایی رسید که هم تار رو از بین ببره و هم عنکبوت رو دور کنه
1بارم اجاق گاز خونمون رو ترکوندم اونم سر ظهر icon_cool که همه خواب بودن :oops:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
تابلو هست دیگه!!!تو تا تیزی میزاشتی رو سرش و ته بال هاش هم همینطور مواد شیمیایی دیگه چیه!!من جای تو بودم از به جای دوربین مواد منفجره می زاشتم که بعد از این که واد منطقه ی مهمات دشمن شد همیچی رو بفرسته هوا!!! icon_cool

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
داداش من مگه به اين كشكيه؟ الان يك حسگر ساختن كه دم در سازمان ها و مراكز مهم نصب ميشه و كارشم پيدا كردن همينجور چيزاست. با اين روش كه امواج راديوايي رو كه از اون پرنده ساطع ميشه رو رهگيري ميكنه و پرندرو پيدا ميكنه حتي اگر اندازه يك عدس باشه icon_wink

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
این تاپیک ها که جدیدا میان بالا ماله چه وقتی هستن؟
چیز جالبی هست اما زیاد کاربرد نداره! icon_wink

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
وسیله فوق العاده ای هست این شروعه دوستان فراموش نکنید با ادامه و سرمایه گذاری روی طرح امکان ساخت نمونه های کوچکتر وجود داره و اگر به ابعاد یک پرنده کوچک برسه و از مواد ترکیبی ساخته بشه هم از نظر انسانی فرقی با پرنده نخواهد داشت و هم برای دستگاههای شناساگر قابل تشخیص نیست که در اینصورت کاربردهای بسیار در امور کنترل نامحسوس و جاسوسی و اطلاعاتی خواهد داشت.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.