SHAFAGH23

تقابل هواپیماهای شرق وغرب در دوعکس!!!!

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

واقعا تنوع در جنگنده های امریکایی خیلی بیشتر از روسهاست منظورم در طراحی بدنه است در عکس پایینی هواپیماهای B2 و SR71 نیستند

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با سلام من این بازی لوک ان رو بازی کردم بازی جالبی بود عکسهاشم دارم تقابل کشتی و پدافند رو هم میزاشتی خیلی جالب میشد. با تشکر

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
از ديدن عكس معلوم مي شه كه امريكا يه سر گردن بالا تر از روسيه است

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دو عکس فوق که چیزی رو نشون نمیدن! icon_cool

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
منم موافقم چيزيرو معلوم نمي كنه icon_cool

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به نظر من هم با ديدن عكس نميشه گفت هواپيماهاي روسي ضعيفترن . شايد از روي مشخصاتشون بشه نظر داد ولي عكسشون فقط نشون ميده تنوع در هواپيماهاي آمريكايي بيشتره. فقط همين

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
این دو عکس در حقیقت چیزی رو نشون نمی دن فقط قیافه و شکل بدنه جنگنده ها رو که یک اشکال وجود داره که در عکسی که مربوط به هواپیما های غربیه بمب افکن بی-2 نیست . در زمینه دیگه باید گفت این نشون می ده که طرز تنوع در ساخت جنگنده در آمریکایی ها بیشتره . برای مثال جنگنده های روسی خیلی به هم شبیهند . برای مثال » su-24 و میگ-31 بقیه جنگنده ها رو بگری خیلی به هم شبیهند . برای مثال جنگنده های میگ-29 با جنگنده های سوخو 27 و ... جنگنده های سوخو 27 ، سوخو 30 ، سوخو 35 و سوخو27 خیلی به هم شبیهند و از لحاظ دماغ میگ29 هم تشابه داره .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
چه اشكالي داره اگه بدنه يه پرنده خوب جواب بده از اون براي منظورهاي متفاوت استفاده بشه كمي تا قسمتي تغيير در سيستم الكترونيك ميتونه ماموريت يه پرنده رو عوض كنه . اينطوري در هم در بودجه و هم در وقت صرفه جويي ميشه يعني همون كاري كه روسها كردن ماشين نيست كه دنبال قيافه هم باشي هواپيماست

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من همیشه از یک ویژگی هواپیماهای آمریکایی خوشم میاد و اونم توان حمل تسلیحات زیاد با انعطاف پذیری زیاد است. مثلا میبینیم که جنگنده ای مثل اف16 توان حمل تسلیحات بسیار بیشتری از رقیب شرقی خود میگ29 دارد. این موضوع تا زمانی که میگ29 شکاری بود و سرجمع وزن موشکها به 1 تن هم نمیرسید نقطه ضعف محسوب نمیشد. اما الان که مدلهای چند منظوره میگ29 ارایه شدن توان کمتر تسلیحاتی در حملات هوا به زمین کمی مشهود است. میگ29 تا 5 تن تسلیحات حمل میکنه در حالیکه اف16 براحتی تا 9 تن هم بارگذاری میشه! البته استاندارد ولی با کاهش میزان سوخت و ... میتونن بمب بیشتری لود کنن. یا مثلا بمب افکن اف111 که واقعا فوق العاده است. هم از نظر سرعت و برد و هم از نظر حمل تسلیحات که در حدود 13 تن است! از این نظر فکر کنم جنگنده های روسی یک پله عقبتر از جنگنده های آمریکایی بشن. جنگنده های اروپایی هم توان حمل تسلیحات زیادی داشته و میبینیم که یک فروند تایفون که در حدود 15 متر طول دارد در حد یک جنگنده سنگین بمب و موشک حمل میکند!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من منظورم تنوع بيشتر هواپيما هاي امريكايي به روسي بود ولي از نظر تكنو لوژي ساخت هواپيما و امكانات باز امريكا يه سر گردن با لا تر از روسيه است حتي وزير دفاع روسيه اين را نيز قبول دارد icon_cool

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.