VOLCAN

از ظاهر کدام پرنده خوشتون می آد؟

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

اول عشقها به ترتيب 1.ميگ اي-تي 2.سوخو 35 3.f-117 (فضاييه) 4.توپولف 160 5-f-16 از اينها متنفرم 1.ميگ21 2.سوخو 17 3.f-111 4.fantan 5.j-7

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به نظر من اف 14 و اف 4 و اف 16 در هواپيماهاي آمريكايي چون در شكلشون كلاسيكال بالايي بكار گرفته شده. سوخو 24 و سوخو 30 و سوخو 47 بركوت و ميگ 29 يو بي در هواپيماهاي روسي. ميراژ 2000 در هواپيماهاي اروپايي. صاعقه و شفق در هواپيماهاي ايراني .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
فانتوم طراحی بی نظیری داره واقعا از زمانه خودش جلوتر بود (1956) جت های سری فلانکر هم بسیار زیبا هستند هواپیماهای بال مثلتی کفیر رو ترجیح میدم بالگردها هم کبری

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با سلام Phantom F-4 Flanker Su-27 Falcon F-16 Mirage 2000 Rafale EF-2000 B-52 و .... ضمن تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رمضان عاشقم بر همه عالم که همه عالم از اوست

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
از طراحی زیبای فلانکرها، فانتوم، میگ29 و اف 16 که بگذریم باید اعتراف کرد که تامکت یه چیز دیگه است. این گربه افسانه ای واقعا شاهکار طراحیه :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اف-22 آخر طراحيه و زيبايي. اف-14 هم فوق العاده زيباست. در بين روسي ها هم ميگ35(همون ميگ29) از هم قشنگتره. در اروپايي ها هم يوروفايتر بدك نيست.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
یه مجله هوایی دارم که یه نظر سنجی در مورد زیبایی هواپیماهای نظامی از دید مردم رو میگه . که مربوط به سال 1998 هست . 1 - اف 14 2 - اف 4 3 - میگ 29 4 - سوخو 27 5 - اف 15 جالبه که در رده زشت ترین هواپیماها هم اول : T-33 B-52 SU-25 MIG-25 SUPER ETENDARD F-8

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من از f_35b و f22_raptor خوشم میاد و با شون حال میکنم از میراژ هم متنفرم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.