Leader

توسط مبتكر ايراني ربات‌هاي جنگي طراحي و ساخته شد

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

توسط مبتكر ايراني ربات‌هاي جنگي طراحي و ساخته شد خبرگزاري فارس: ربات‌هاي جنگي كنترل از راه دور براي شناسايي هدف و اجراي عمليات توسط مبتكر ايراني طراحي و ساخته شد. فرشاد يزداني مجري طرح ربات‌هاي جنگي در گفت و گو با خبرنگار اجتماعي فارس گفت: هم اكنون 5 ربات جنگي با كاربردهاي مختلف طراحي و ساخته شده است. وي تصريح كرد: يكي از اين ربات‌ها در حركت سرعت بالا دارد و مي‌توان از آن در ضربه زدن و منفجر كردن تاسيسات دشمن استفاده كرد. يزداني خاطرنشان كرد: يكي ديگر از اين ربات‌ها قابليت تشخيص و شناسايي هدف را دارد و مي‌توان از آن به عنوان آتش افكن استفاده كرد و بر روي اين ربات پمپ اكسيژن نصب شده كه مي‌توان با استفاده از اين پمپ آتش را فوران كرد. وي افزود: اندازه اين ربات‌ها در حدود 40 سانتي‌متر است و با استفاده از فرستنده‌هايي كه بر روي آن‌ها نصب مي‌شود مي‌توان ربات را از راه دور تا فاصله يك كيلومتري كنترل كرد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خبر خوبی است. عکسی از این رباتها منتشر نشده؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

لطفاً ببینید این نیست ؟ عکسهای متفاوت از خبرگزاریها :

http://img.rian.ru/images/11555/24/115552477.jpg

http://www.jamejamonline.ir/Media/images/1387/04/08/100942342561.jpg

عجب! مطمئنید اینارو ما ساختیم!
یه کم امیدوار شدم! icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دم مبتكر ايراني گرم ولي اين چيزي كه من ديدم بيشتر از يه ابتكار فكر كنم يه پروژه بوده چون ربات پيشرفته اي به نظر مياد بابا داريم كم كم مي رسيم به امريكا ها.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اگر امريكا اين بمب اتمي لعنتي رو نداشت به جون خودم من اميد اينو داشتم كه تا نيويورك بريم {در صورت جنگ} ببخشيد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
وهمچنین یک مبتکر ایران کفشی ساخته که افراد میتو انند روی اب راه بروند این کفش کا بردهای فراوانی داره از جمله در صنایع نظامی

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
وهمچنین یک مبتکر ایران کفشی طراحی وساخته که افراد میتو انند روی اب راه بروند این کفش کا بردهای فراوانی داره از جمله در صنایع نظامی

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
این عکسهایی که من بالا گذاشتم ، عکسهایی بود که در دو خبرگزاری دیده بودم . شاید عکس واقعی از این ربات نباشه . اشتباه نکنید .

اگه عکس واقعی کسی داره ، لطف کنه نشون بده . icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان سلام عجب جای تبریک داره البته اگه صحت داشته باشه و باید آفرین گفت به این جوان ایرانی اطفا اگه فیلم هم پیدا کردید بزارید توی این دوره زمونه به فیلمش نمیشه اعتماد کرد چه برسه به عکس البته با این سرعت کم مجبور به بسنده کرده به همون عکسا میشیم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

وهمچنین یک مبتکر ایران کفشی طراحی وساخته که افراد میتو انند روی اب راه بروند این کفش کا بردهای فراوانی داره از جمله در صنایع نظامی

جدي ميگي ميشه منبع خبرتو بگي

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ربات‌های شناسایی و تهاجمی سپاه

این ربات ها مجهز به دوربین‌های دید در شب نصب شونده روی سلاح، دوربین‌های نظامی چند منظوره و تجهیزات مختص عملیات ویژه هستند که تحویل نیروی زمینی سپاه و یگان صابرین شده است. 

14000426135751267232090110.jpg

• Like 1
  • Upvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.