amirhosin

تاپیک جامع صَدّام حُسین عبد المجید تِکریتی

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

این هم از جوکهای جالبی بود که در مورد صدام ساختن.
اگر کسی که برای cnn جعل خبر کرده با یکی از کسانی که با اداب اسلامی آشنایی داشت مشاوره می کرد متوجه نجس بودن خون برای مسلمانها میشد و دیگه این خبر تابلو رو نمیساخت.
توصیح :
خون برای مسیحیها نجس محسوب نمیشه و اتفاقا اگه کسی چیزی رو با خون بنویسه آخرشه !!!!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
«المحيط» گزارش داد: يك فايل صوتي در سايت يوتيوب منتشر شده كه ادعا مي شود «صدام حسين» ديكتاتور اعدام شده عراق همچنان زنده است!

به گزارش «تابناک»، در اين فايل صوتي آمده است: من موجودي نيستم و نبودم كه اجازه دهم گرگ هاي اشغالگر وطن به من دست پيدا كنند و چه برسد به اينكه اجازه دهم به ريش هايم دست بزنم و يا من را (با خنده ) اعدام كنند من الخضرا را به الحمرا تبديل مي كنم و باغ هاي بغداد را با خون اشغالگران سيراب خواهم كرد.

وی در ادامه گفته است: حزب الدعوده مزدور و كردهاي خائن هم منتظر من باشند تا سزاي خيانت و جنايت را كف دستشان بگذارم. من صدام هستم و مي دانيد صدام كيست؟ صدام رئيس جمهور عراق سرافراز ثروتمند بزرگ است من صدام هستم و بزودي چهره خود را به جهان نشان خواهم داد مردم عراق منتظرم باشند منتظر!

روزنامه «السوسنه» اردن نيز نوشت: اكنون مي توان ادعاي برخي افراد كه گفته اند آنكه اعدام شد بدل صدام يعني «ميخائيل» بوده را با تامل نگريست.

اين چهارمين بار است كه صدام اعلام زنده شدن مي كند و اتفاقا هربار هم رسانه هاي اردني او را زنده اعلام و پيام هاي حماسي او را منتشر مي كنند.
http://www.tabnak.ir/fa/news/161563/صدام-براي-چهارمين-بار-زنده-شد!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
فقط يه فايل صوتي بوده ٬ همين!!
تا وقتي كه صدام ادعايي گور به گور شده نياد آزمايش DNA بده نميشه باور كرد!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ديگه زنده مردش فرقي نداره چون زدن زنده مردشو ......

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خبر زنده بودن صدام حسین تکذیب شد

حسن العلوی خبر زنده بودن صدام حسین را تکذیب کرد و این خبر را شیطنت حزب بعث برای پیروزی در انتخابات پارلمانی دانست .

به گزارش آزادنگار، رئیس ائتلاف 'العراقیه سفید' در واکنش به خبر زنده بودن 'صدام حسین'، ضمن تکذیب این خبر اعلام کرد: انتشار فایل صوتی منتسب به دیکتاتور سابق عراق از سوی حزب 'بعث' و با هدف پیروزی در انتخابات پارلمانی صورت پذیرفته است.

به نقل از "مفکره الاسلام"، "حسن العلوی" گفت: «در تماس تلفنی با شخصی که ادعا می‌کرد صدام است در همان لحظه اول و با شنیدن صدای وی متوجه شدم که وی فقط یک دروغگو است.» رئیس حزب العراقیه سفید ادامه داد، فایل صوتی منتسب به صدام به مناسبت روز تولد وی در سال‌های پیش و در زمان حکومت خود ضبط شده بود.

http://www.rajanews.com/detail.asp?id=86668

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]سلام منم صدام از ان دنيا دارم پيام ميدم icon_arrowd[/quote]

عليه العنه الله ، جهنم خوش بگذره icon_arrowd

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نیروهای آمریکایی در13 دسامبر سال 2003 صدام حسین را در یک مخفیگاه کوچک زیرزمینی در باغ علا نامق راننده سابق وی یافتند.

به گزارش انتخاب، علا نامق که میزبان دیکتاتور عراق بود از فراهم کردن امکان مخفی شدن وی در مزرعه اش اظهار پشیمانی نمی کند زیرا به گفته او: " آداب و رسوم عربی و قبیله ای و همچنین دین اسلام توصیه می کنند به میهمانی که کمک بخواهد کمک کنیم."

راننده سابق صدام حسین با افتخار اعلام می کند " رئیس جمهور به من پناه برد و درخواست کرد در باغ من مخفی شود و من نیز امکانات لازم را برای او فراهم کردم."

هر چند که زمان زیادی از دستگیری صدام و نیز اعدام او گذشته است اما علا و برادرش قیس در مورد چگونگی بازداشت رئیس جمهور سابق عراق زیاد سخن نگفته اند.

علا که اکنون رستوران کوچکی در نزدیکی " مخفیگاه صدام" دارد اخیرا تصمیم گرفته است تا در مورد مخفی شدن لب به سخن بگشاید.

او در مصاحبه با روزنامه " واشینگتن پست" اعلام کرد صدام با سادگی تمام به مزرعه من آمد و کمک خواست و من نیز قبول کردم اما به وی هشدار دادم ممکن است مخفیگاه وی کشف شود و پس از دستگیری شکنجه شود.

آمریکایی ها پیش بینی کرده بودند صدام که در یک روستای کوچک در نزدیکی تکریت به دنیا آمده بود به نزدیکان و افراد قبیله اش پناه خواهد برد و در نخلستان ها ، یا باغ های فراوان پرتقال و گلابی در این منطقه مخفی شود. بنابراین عملیات گسترده ای برای پیدا کردن وی آغاز کرده بودند.
منبع:
علا نامق تاکید کرد پس از حمله به عراق در سال 2003 به همراه برادرش قیس صدام را از منزلی به منزل دیگر منتقل کردند.

او تاکید کرد صدام در آن مدت هیچوقت از تلفن استفاده نکرد. او به خوبی می دانست آمریکایی ها مکالمات وی را شنود خواهند کرد.

علا افزود صدام زیاد کتاب می خواند و مطالب فراوانی نیز می نوشت اما همه کتاب ها و دست نوشته های او به دست نیروهای آمریکایی افتاد.

او تاکید کرد صدام برای زن و دخترش نامه می نوشت اما پیش از دستگیری با آنها دیدار نکرد. تنها عدی و قصی بودند که چند بار با او در مزرعه دیدار کردند و خود ملاقات های آنها را با پدرشان ترتیب داده بود.

علا و قیس پس از دستگیری صدام 6 ماه را در زندان ابوغریب به سر بردند.

راننده سابق صدام پس از آزادی راننده تاکسی شد و پس از جمع آوری مقداری پول رستوران کوچکی بر کرانه دجله باز کرد.

هر چند که ناگفته های فراوانی در مورد مخفی شدن صدام حسین و دستگیری او مانده است علا نامق تاکید می کند رازهای فراوان دیگری نیز دارد اما در حال حاضر نمی خواهد آنها را بازگو کند.

او ممکن است روزی تصمیم بگیرد خاطرات خود را به صورت کتاب یا فیلم درآورد

http://www.asriran.com/fa/news/228240/ناگفته-های-جدید-از-مخفیگاه-زیرزمینی-صدام-حسین

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
راستش اگر داستان زندگی این ملعون رو بخونید میبینید که از همان کودکی با حقارت و بدبختی بزرگ شده و آدم با این همه جنایت کرده یک مقدار هم دلش براش میسوزه . البته این ها دلیل نمیشه چون خیلیا در عین اینکه کلی مصیبت داشتن اما انسان های خوبی هم شدن ولی بالاخره تاثیر خودش رو داره این حقارت ها و مصایب و بدبختی ها

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[right]یه بنده خدایی که هنگام اعدام صدام حسین اونجا بوده می گفت در آخرین لحظات عمرش به ما گفت هیچ وقت آدم نکشید[/right]
[right]بله سزای فساد بر روی زمین بدعاقبتی در دنیا و عذاب ابدی در آخرت رو به دنبال می آره .[/right]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='amirtajik' timestamp='1345491182' post='266048']
خدا لعنتشون کنه
[/quote]

این اسپمه دیگه...نه؟؟؟؟؟؟؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.