Electro_officer

جنگ‌‌های ضد زیردریایی + PDF

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

شما كه زحمت ترجمه ي اين متون رو كشيديد همين متن رو ميتونيد در ويكيپديا ي فارسي قرار بديد تا كارتون هم ماندگار بشه. icon_cool

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

شما كه زحمت ترجمه ي اين متون رو كشيديد همين متن رو ميتونيد در ويكيپديا ي فارسي قرار بديد تا كارتون هم ماندگار بشه. icon_cool

خوب ويكيپدياي فارسي كه مشتري نداره! icon_frown

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نه اتفاقاً فکر خیلی خوبیه . بلاخره اگه با اسم خودمون بزارن ، تا ابد ماندگار میشیم .icon_cool

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

نه اتفاقاً فکر خیلی خوبیه . بلاخره اگه با اسم خودمون بزارن ، تا ابد ماندگار میشیم .icon_frown

تا ابد!!! icon_frown
چه شاعرانه!
خوب حالا يه سوال!
زيردريايي‌هاي كلاس غدير يا نهنگ چه تجهيزاتي براي مقابله با تسليحات ضدزيردريايي دشمن دارند؟ icon_cool

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اقا مهدي از ما ميپرسي؟ شما كه گنده ي نيرو دريايي سايت هستي icon_cool ولي فكر ميكنم حوت رو بتونن حمل كنن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
در رابطه با تسليحات داخلي دو راه جهت كسب اطلاع وجود داره: 1-خودت باهاش كاركني يا زير نظرت باشه! 2-رپيس جمهور يا وزارت دفاع يا از اين دست مقامات رو بدست بياري! icon_cool

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

در رابطه با تسليحات داخلي دو راه جهت كسب اطلاع وجود داره:
1-خودت باهاش كاركني يا زير نظرت باشه!
2-رپيس جمهور يا وزارت دفاع يا از اين دست مقامات رو بدست بياري!
icon_frown

نه مهدی جان اینطوری ها هم نیست . من 100% مطمئنم که این دو زیردریایی سریعترین اژدر جهان با نام حوت را شلیک میکند . ( البته یک رقیب سر سخت به اسم اژدر VA-111 هم وجود دارد ) icon_cool

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

در رابطه با تسليحات داخلي دو راه جهت كسب اطلاع وجود داره:
1-خودت باهاش كاركني يا زير نظرت باشه!
2-رپيس جمهور يا وزارت دفاع يا از اين دست مقامات رو بدست بياري!
:oops:

نه مهدی جان اینطوری ها هم نیست . من 100% مطمئنم که این دو زیردریایی سریعترین اژدر جهان با نام حوت را شلیک میکند . ( البته یک رقیب سر سخت به اسم اژدر VA-111 هم وجود دارد ) icon_cool

سوال من كه در مورد حوت نبود! icon_frown خوب معلومه كه زيردريايي بومي بايد اژدر بومي شليك كنه! سوال من در مورد استيلنس بودن و يا ساير ويژگي‌ها بود كه براي مقابله با دشمن ضروري هستند! icon_frown

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آهان . ببخشید . فکر کردن میگی چه تسلیحات ضد زیردریایی داره !!!

در مورد مخفی بودنش باید بگم با اینکه کارشناسان میگن از مواد استیلس استفاده شده ولی متاسفانه از موتور دیزلی استفاده میکنند که سر و صدای زیادی ایجاد میشه و کلاً مواد به کار رفته را به هدر میده ! در ضمن محدودیتهای دیگری هم داره که انشاا... در آینده برطرف میشه .

الان تونستم جواب بدم ؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهدی خان از جواب کامل شما بسیار سپاسگزارم.

پس نتیجه این شد که این گونه موشکها در خارج از آب حرکت میکنند و هدایت آنها هم متفاوت از بقیه موشکها نیست و نقش آنها هم جابجایی یک اژدر یا یک دپث چارج تا نزدیکی زیر دریایی هست.

این سوال رو از این جهت پرسیدم که در تالار های گفتگوی مختلف وقتی صحبت از اشکوال و حوت میشد تاکید بر این نکته بود که هدایت این گونه موشک زیر سطحی تقریبا غیر ممکنه و این استفاده از آنها را تقریبا غیر ممکن میکنه چون برای شلیک باید کاملا به هدف نزدیک شد.
زمانی که شما از موشکهای ضد زیر دریایی نام بردید من فکر کردم که در این فاز هستند و کنجکاو شدم که آیا مشکل هدایت شوندگی در آنها حل شده یا نه.

زيردريايي‌هاي كلاس غدير يا نهنگ چه تجهيزاتي براي مقابله با تسليحات ضدزيردريايي دشمن دارند؟

شما خودتون بهتر میدونید که تقریبا هیچ اطلاعاتی از قابلیت این زیر دریایی ها به دلایل کاملا قابل درک منتشر نشده.(نوع رادار سونار سلاحها و ...)
حالا اگر اینها معادل خارجی داشته باشن (مثلا در کره شمالی) میشه از توانایی های آنها یه حدثایی زد (تازه اگر مشخصات آنها موجود باشه) وگر نه که هیچ.
خود شما آشنایی خوبی با سلاحهای دریایی دارید چطوره خودتون با مقایسه کلاس این زیر دریایی ها با بقیه در مورد توانایی آنها حدث بزنید.

با تشکر مجدد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

شروع استفاده از زیردریایی‌های نظامی به قبل از جنگ جهانی اول یعنی سال 1980 بازمی‌گردد. اولین مقر اژدر در سال 1985 بر روی یک زیردریایی نصب شد و سه سال بعد اولین شناور توسط یک اژدر مورد اثابت قرارگرفت و غرق‌شد. در آن زمان تنها را مبارزه با زیردریایی‌های دشمن استفاده از مسلسل‌ها جهت هدف قراردادن زیردریایی‌های به سطح آمده‌ی‌ دشمن بود. در آغاز جنگ‌ جهانی اول حدود 300 زیردریایی مشغول به خدمت بودند و حدود 80 فروند دیگر در دست ساخت بودند.

عزیز جان منظورم اینه یک لحظه به تاریخ هایی که در این متن هست با توجه به متن نگاه کن یعنی ۲۸ سال پیش قبل جنگ جهانی icon_cool

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.