hosseingmn

نقاط ضعف و قوت دشمن

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

بخاطر اینکه آمریکا در بخش های موشکی سرمایه گزاری آنچنانی نمی کنه! الان بحث سناتورها با دولت بوش اینه که چرا در زمینه ضد موشکی فعالیت چندانی ندارن! درضمن باید بگم ما فقط به امید شهاب-3 ننشتیم و خیلی موشک ها هستم که شما در رویاهاتون هم به اون ها فکر نمی کنید! دیدید که پارسال چند موشک جدید معرفی شد؟ کرکس جان شما اگر باید بدونی که اولین سری اس-300 سال 94 به ایران تحویل داده شد! یک سری هم از بلاروس ایران خرید! یک سری هم با سوخو-30 وارد شد. درضمن ایران الان بزرگترین قدرت موشکی جهانه شما می تونید برید سایت Missilethreat.com بخونید، بعدش هم الان شهاب-3 چندین نسخه داره یعنی وزارت دفاع درسته که بروی موشک های جدیدی هم کار می کنه ولی همچنان درحال ارتقا دادن شهاب-3 است، سایت گلوبال سیکیوریتی، فاس، ویکی پدیا و... بخونید. اسرائیل اخیرا یک آزمایشی با ارو-2 بروی موشک اسکاد سی!!! به اسم شهاب-3 انجام داد و موشک ارو تونست اون موشک رو منهدم کنه! استدلالشون هم این بوده که شهاب-3 بر پایه اسکاد سی ساخته شده و اگر ما تونستیم اینو بزنیم شهاب-3 هم می تونیم بزنیم! icon_cheesygrin :mrgreen: :evil: :|

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
کرکس خان من با شما موافقم اون دوستانی که می گن من اطلاعاتم در زمینه ی نظامی کم هست برن وبلاگ جدید بنده رو که به زودی به بحره برداری میرسه بخونن یه کم یاد بگیرن . اطلاعات داشتن معنیش این نیست که به زور تعصب بخواین یه چیزی رو به دیگری بقبولونین . قصد تعریف از خود ندارم ولی چیزهایی که من می گم نتیجه ی مطالعه ی چندین منبع مختلف موافق و مخالف ایران و منابع ایرانی و خارجی است . چنان شما از استدلال دیگران حرف می زنید که انگار دارید در مورد تفکرات یک کودک پنج ساله سخن می گید . این نتیجه گیری ها نتیجه ی فرایند فکری بهترین محققان ودانشمندان کشور های پیشرفته ای هست که سال ها جلوتر از ایران وارد صنایع موشکی و نظامی شدند . مطمعن باشی که منابع اطلاعاتی اونها از همه اسرار ایران با اطلاع هستد چرا شما مطمعن هستید که تمام افکار و تفکرات و دستاورد های آمریکا و کشور های دیگر رو می دونید ؟؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

کرکس خان من با شما موافقم
اون دوستانی که می گن من اطلاعاتم در زمینه ی نظامی کم هست برن وبلاگ جدید بنده رو که به زودی به بحره برداری میرسه بخونن یه کم یاد بگیرن .
اطلاعات داشتن معنیش این نیست که به زور تعصب بخواین یه چیزی رو به دیگری بقبولونین .
قصد تعریف از خود ندارم ولی چیزهایی که من می گم نتیجه ی مطالعه ی چندین منبع مختلف موافق و مخالف ایران و منابع ایرانی و خارجی است .
چنان شما از استدلال دیگران حرف می زنید که انگار دارید در مورد تفکرات یک کودک پنج ساله سخن می گید .
این نتیجه گیری ها نتیجه ی فرایند فکری بهترین محققان ودانشمندان کشور های پیشرفته ای هست که سال ها جلوتر از ایران وارد صنایع موشکی و نظامی شدند .
مطمعن باشی که منابع اطلاعاتی اونها از همه اسرار ایران با اطلاع هستد چرا شما مطمعن هستید که تمام افکار و تفکرات و دستاورد های آمریکا و کشور های دیگر رو می دونید ؟؟

چون آمریکا %90 محصولاتی که می سازه خودش تو بوق و کرنا می کنه! اون %10 دیگه شم روزنامه ها و افرادی که می خوان شناخته نشن لو می دن!!! :mrgreen:
نه من کودک پنج ساله نیستم بلکه دو ماهه هستم! :evil: icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
Lich عزیز من از این اطلاعاتی که شما می گید که در مورد دارا بودن ایران به موشک های دیگه هست موافقم . اتفاقا دو تا پست در زمینه ی این که ایران موشک شهاب 6 رو داره زدم ولی معلوم نشد که به کجا کشیده شد . ایران با پنهان کاری هایی که می کنه راه حمله ی آمریکا به ایران رو بسته و ترس آمریکا هم از این موضوع هست . که نکنه ایران به سلاح هایی تجهیز باشه که ما رو در یک لحظه غافلگیر و پشیمون کنه . حالا در مورد موشک :::::: آمریکا می تونه تا شش ماه قبل از جنگ چند سرمایه گذار کله گنده رو پیدا کنه که در این بخش سرمایه گذاری کنند . همین باعث می شه که آمریکا در عرضص شش ماه بهترین موشک های بالستیک رو بسازه . . . در مورد اس 300 ::::: اگر این طوره که شما می گید یک سری اطلاعات دیگه هم بگید تا ما روشن تر بشیم و بفهمیم بالاخره این اتفاقاتی که داره پشت پرده می افته چیه . icon_cheesygrin :mrgreen: :evil: من فکر کنم ایران میگ 31 هم داره ولی رو نمی کنه .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
میگ-31 که چیز بخصوصی نیست! icon_cheesygrin متاسفانه من به سعید جان گفتم ایشون گفتن نگو درباره هواپیما چیزی ولی در مورد اس-300 بر می گرده به خیلی قبل پیش و چیز محرمانه ای نیست و فقط می تونم بگم ما اس-300 زیاد داریم، خیلی بیشتر از اونی که توی سایت های خارجی ذکر شده! :mrgreen: در مورد سرمایه گزاری من باید بهتون بگم که شهاب-3 تقریبا همیشه درحال ارتقاست و اطلاعاتی به بیرون درز نمی کنه ولی اونا حتی نمی تونن سری A که قدیمی ترین سریش هست رو بزنن! با امکانات حاضرشون! :evil: در مورد باقی ارتقاها اطلاعات چندانی دردست نیست فقط همونایی که همیشه می گم، اصلاح مسیر در صورت شناسایی شدن، رادار گریز بودن و غیره...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
می گم لیچ جان شما ممکنه اطلاعاتی باشی یا در وزارت دفاعی یا صنایع موشکی دست داشته باشی این اطلاعات رو از کجا می یاری . ؟؟؟؟؟؟؟ icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

می گم لیچ جان شما ممکنه اطلاعاتی باشی یا در وزارت دفاعی یا صنایع موشکی دست داشته باشی این اطلاعات رو از کجا می یاری . ؟؟؟؟؟؟؟ :mrgreen:

نه برادر! این اطلاعاتی که من می گم همچین هم جزء اطلاعات محرمانه حساب نمی شه! چون واقعا محرمانه نیست! و مدرکی هم ازش وجود نداره پس می شه اینطور برداشت کرد که من چرتو پرت می گم! اونش دیگه با کسی هست که تصمیم بگیره یا نه من اطلاعاتی رو که جزء اطلاعات طبقه بندی شده نیست رو فقط رو می کنم و به اطلاعات طبقه بندی شده، رئیس جمهور هم بسختی دسترسی داره چه برسه به من! و الا در غیر اینصورت، سازمان اطلاعات ایران به روح معروف نبود! icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ما الان تنها تمرکزمون باید سر همین مشوک تازه آزمایش شده ی اسرائیل باشه که می تونه وجب به وجب ایران رو مورد هدف قرار بده . بادی یک فکر اساسی باری این موضوع کرد . اگر ما می تونیم موشکی درست کنیم که اون ها قادر به انهدامش نباشند پس حتما می تونیم ضد موشکی درست کنیم که اون ها قادر به پرتاب یک همچین موشکی نباشند .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ما الان تنها تمرکزمون باید سر همین مشوک تازه آزمایش شده ی اسرائیل باشه که می تونه وجب به وجب ایران رو مورد هدف قرار بده . بادی یک فکر اساسی باری این موضوع کرد .

اگر ما می تونیم موشکی درست کنیم که اون ها قادر به انهدامش نباشند پس حتما می تونیم ضد موشکی درست کنیم که اون ها قادر به پرتاب یک همچین موشکی نباشند .

متاسفانه تا اونجایی که من خبر دارم تمرکزی در حوضه دفاع موشکی نداریم! به غیر از اینکه یکی از سیستم های دفاع موشکی آمریکا رو چند سال پیش قاچاقی وارد ایران کرده بودند که آمریکا هم خیلی شاکی شده بود، چون سیستمش خیلی جدید بود! icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خوب حالا که ما تمرکزی روی این موضوع نداریم باید هر چه زود تر به کمک روسیه یا خودمون درست کنیم یا خریداری کنیم وگرنه بدجور از اسرائیل می خوریم . آمریکا حمله ای تو کارش نیست ولی اسرائیل دلش برای جنگ درد می کنه . . . دنیا رو می بینینی ...... ما یه موشکی داریم که اون ها ضد موشکی شو ندارن ء<>> از اون طرف اون ها یه موشکی دارن که ما ضد موشکی شو نداریم . icon_cheesygrin :evil: :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

لطفا به مسائلی که رسما اعلام نشده نپردازید مانند،

یکی از سیستم های دفاع موشکی آمریکا رو چند سال پیش قاچاقی وارد ایران کرده بودند

panzer-grouppen,
دوست گرامی کسی در میزان اطلاعات شما شکی ندارد و همان اول که وبلاگ شما رو دیده و از اطلاعاتش خوشم اومد پیام دادم که اگر مایل هستید به سایت ما سر بزنید وگرنه برای هر وبلاگ چنین پیامی نمیدهم. اما متاسفانه شما با تعصب زیاد از برخی موارد صحبت میکنید که وجود خارجی ندارد. جنگ مثل محاسبات ریاضی هست و امکان ندارد 2*2=5 بشود و زمانی که آمریکائیها اعلام میکنند حداکثر سرعت هدف برای پاتریوت و آرو2 سه کیلومتر بر ثانیه است یعنی این مقدار حداکثر سرعت بوده که اگر از مفهوم واژه حداکثر آگاه باشید یعنی این سیستمها برای رهگیری با حداکثر دقت مجبور هستند با هدفهایی با سرعت متوسط (در برابر این 3km/s) درگیر شوند. احتمالا این دو سیستم زمانی حداکثر کارایی را دارند که سرعت هدف بیش از نصف این مقدار اعلام شده نباشد. البته این قضیه در مورد سیستمهایی مثل اس300 و ... هم صادق است. در جنگ اول خلیج فارس عراق 40 موشک اسکاد بی به اسرائیل شلیک کرد که هشت فروند آنها توسط سیستم پاترویت منهدم شد. سرعت این موشکها در حدود 5 ماخ میباشد که نصف حداکثر سرعت هدف تعریف شده برای پاتریوت است. دلیل این امر دستیابی به این دقت در شرایط آزمایشی است که زمان و مکان و نوع موشک شلیک شده از قبل مشخص است. مانند اینکه بدانید پشت در دشمن است و به محض ورود وی را بکشید اما اگر ندانید آیا سرعت پاسخگویی به همان میزان است؟

در مورد انهدام موشکهای اسرائیلی نگران نباشید و شرایط ما با این کشور کاملا متفاوت است. اگر سوریه به سیستمهای اس300 مجهز باشه موشکهای اسرائیلی در همان فاز اول شلیک رهگیری و منهدم خواهد شد. یادتان باشد اسرائیل عمق استراتژیک ندارد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

خوب حالا که ما تمرکزی روی این موضوع نداریم باید هر چه زود تر به کمک روسیه یا خودمون درست کنیم یا خریداری کنیم وگرنه بدجور از اسرائیل می خوریم .

آمریکا حمله ای تو کارش نیست ولی اسرائیل دلش برای جنگ درد می کنه . . . دنیا رو می بینینی ......

ما یه موشکی داریم که اون ها ضد موشکی شو ندارن ء<>> از اون طرف اون ها یه موشکی دارن که ما ضد موشکی شو نداریم . :x :x icon_cheesygrin

خوب ما یک موشک نداریم بلکه خانواده شهاب-3 خودش تنها بیش از 5 آپگرید داشته تا الان! ولی اونا چی دارن فقط جریکو و این یکی که جدیدا ساختن! آمار دقیق نمی تونم بدم و اطلاعی هم ندارم ولی در سال بیش از 100 فروند موشک شهاب-3، قدر، عاشورا و... تولید می شه!

درضمن فلسفه اسمی عاشورا هم بنده اینطور برداشت می کنم! حتی اگر کشور زیرو رو بشه این موشک که قابلیت پرتاب از زیر دریای هم داره می تونه کلاهک اتمی رو حمل کنه و اهداف مورد نظر مارو بزنه! :evil: icon_cheesygrin الان گفته می شه که ما حدود 11 12 زیر دریایی داریم که فکر می کنم زیر دریایی های کلاس کیلو توانایی پرتاب موشک را داشته باشند؟! لطفا اگر من اشتباه می کنم بهم بگید! درضمن با فراگیر شدن انرژی اتمی حوضه برای ساخت زیر دریایی های اتمی هم باز می شه! :mrgreen: :|

لطفا به مسائلی که رسما اعلام نشده نپردازید مانند،

یکی از سیستم های دفاع موشکی آمریکا رو چند سال پیش قاچاقی وارد ایران کرده بودند

اتفاقا رسما هم اعلام شد! پارسال از اخبار 20:30! icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آقا سعید خدا از دهنت بشنوه خیلی حرف درستی زدی . ما می تونیم با مجهز کردن سوریه به اس-300 کار خودمون رو راحت تر کنیم . برای اون ها که مشکلی ایجاد نمی کنه اگر ما بتونیم چنین کاری بکنیم خیلی عالی می شه ..... راستی من یک راحی پیدا کردم که می شه با همین موشک عاشورا یا شهاب 3 آمریکا رو مورد هدف قرار داد نه نیرو ها شو بلکه خود کشور آمریکا رو . جدی می گم . icon_cheesygrin :mrgreen: :evil:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سوریه هم اکنون خودش اس-300 داره! فکر می کنم هم زودتر از ما هم خریده باشه!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.