najaf47

ویــــژه:::گزارش تصویری از پایگاه هوایی بوشهر

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

من چندی پیش شنیدم که قراره اف 14 رو شرکت گرومن توسعه بده و اونو رقیبی برای میگ 31 در بیاره . اون مدل که فکر کنم مدل ایکس هست 2 موشک فینیکس اضافی هم میتونه حمل کنه و بدنه اش از کامپوزیته و دریچه های موتورش بزرگتر شده . اگه صبر کنید براتون عکس میذارم . مدل K موشک فینیکس هم همراهش خواهد بود که میزان برد مفیدش بیشتر میشه .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
موشكي رو كه توي فيلم ديدم تا جايي كه يادمه سفيد بود ، من يه سرچ مي‌كنم اميدوارم بتونم پيداش كنم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

احمد جان شاید اسپارو بود . چون سایدوایندر تقریبا آبیه .

عزيزم عرض كنم فونيكس icon_cool ، در ضمن ما هم سايدوايندر و هم اسپارو عملياتي داريم و تامكت‌ها و ساير هواگردها با اين دو لود مي‌شن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

احمد جان ولی صفحه قبل گفتید ابی بوده که

من در سايت iran military forum این تیتر را زیر دو عکس مشاهده iran made aim-54 موشک ها به رنگ ابی بودن ولی اینکه شما می گید موشک های ابی رنگ مشقی هستند دز جایی چنین چیزی نخوانده بودم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوست عزیز شما عبارت ATM-54 رو بزنید می بینید که آبی رنگه . این چیزی که من می گم جاهای زیادی نوشته شده تعجب می کنم تا حالا ندیدید .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

احمد جان ولی صفحه قبل گفتید ابی بوده که

فكر كنم منظور منو درست متوجه نشديد يا شايد هم من بد نوشتم ، منظور از آبي بودن رنگ‌اميزي تامكت‌ها بود كه خواستم با گفتن اين نكته دوستان نگن كه كه كليپ قديمي بوده يعني زماني كه تامكت‌ها به رنگ خاكي بوده ، به نوشته‌ي زير دقت كنيد :

پارسال (اگه درست يادم باشه) يه كليپ توي يوتيوپ ديدم از شليك موشك فونيكس توسط تامكت‌ نيروي هوايي با رنگ آميزي دفاع هوايي (آبي)

من در سايت iran military forum این تیتر را زیر دو عکس مشاهده iran made aim-54 موشک ها به رنگ ابی بودن ولی اینکه شما می گید موشک های ابی رنگ مشقی هستند دز جایی چنین چیزی نخوانده بودم

بله دوست عزيز فونيكس‌هاي آبي رنگ از نوع مشقي هستن و براي تمرين به كار مي‌رن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اها بخشيد ايراد از من بود من اشتباه متوجه شدم. البته من يه كليپ ديدم كه توش همين تامكت هاي ابي در حال حمل ونيكس اند ولي شليكش رو نه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
شاید کلیپ یو تیوب نباشه ولی چند سال پیش در سایت «http://www.tomcat-sunset.org/forums/index.php?board=50.0» خلبان اف-۱۶ امریکایی ادعا کرد که یکی از هواپیماهای بدون سرنشین امریکایی با موشک فونیکس ساقط شد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
احمد جان لطفا اول از همه کلیپ رو بزار بعد در موردش بررسی می کنیم . البته زیاد زحمت نکش خودم پیداش کردم icon_cool اینم لینکش : http://www.youtube.com/watch?v=xeShdyTnrjA البته صحنه شلیک موشک درش نیست ولی صحنه نصب موشک فینیکس و خود موشک فینیکس در زیر اف-14 کاملا پیداست اون هم به تعداد فکر کنم چهار تا بود یا دو تا . مطمئن نیستم . ولی صحنه شلیک رو ندیدم و درش نیست . حالا اگر شما لینک کامل رو داری بزاری تا در موردش بحث کنیم icon_frown

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.