Lich

احمدی نژاد مرد سال تلویزیون رژیم صهیونیستی!

Recommended Posts

[align=center]احمدی نژاد مرد سال تلویزیون رژیم صهیونیستی![/align]

ایرنا: منابع خبری رژیم صهیونیستی، اعلام کردند: در برنامه انتخاب شخصیت سال که معمولا هنگام آغاز سال عبری برگزار می شود، محمود احمدی نژاد، رئیس جمهوری ایران، به عنوان مرد سال انتخاب شد.

منابع یاد شده اعلام کردند، برنامه "استودیوی جمعه" شبکه دوم تلویزیون اسراییل، احمدی نژاد را مرد سال خواند و در مورد علل انتخاب وی گفت: او می خواهد واقعیت استراتژیک جدیدی را که از نظر ما احتمال آن وجود ندارد، ایجاد کند.

تلویزیون رژیم صهیونیستی افزود: احمدی نژاد در این مسیر، رئیس جمهوری سوریه را با خود همراه کرده، حزب الله را به بازوهایی تبدیل و از طریق آن، لبنان را نیروی خود کرده، حماس را به موقعیت پیشرفته ای در عرصه فلسطین رسانده، ایران را در عراق ناظر و حکم بین گروه های شیعه قرار داده و هم پیمانانی را حتی در آمریکای جنوبی تربیت می کند.

بنا بر اعلام این شبكه تلویزیونی، پیشرفت سریع در طرح هسته ای ایران، تحمل فشارهای بین المللی بدون آنکه سبب شود تحریم ها علیه ایران افزایش یابد، از عللی است که احمدی نژاد را مرد سال قرار می دهد.

منابع صهیونیستی افزودند: برنامه "دو روز" شبکه اول تلویزیون اسراییل نیز مغنیه را دارای ویژگی های مرد سال دانست و گفت: او در طول زندگی اش، دست به فعالیت علیه ما زد و پس از مرگش نیز ما را دنبال می کند.

به گفته شبکه تلویزیونی یاد شده، مغنیه در 25 سال گذشته، بیشترین آزار را به اسرائیل رساند، مسئول ایجاد زیربنای حزب الله بود، اداره جنگ نظامی علیه اسرائیل را بر عهده داشت و پس از مرگش، نه فقط به لقب شهید، بلکه به لقب مرد سال دست یافت.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
فكركنم اگر يكروز در اسراييل باشيم و همش پاي تلويزيون. همچين توي عالم بي خبري از اخبار نباشيم!! icon_wink همه چيزه ما رو برودكست ميكنند احتمالا!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
رسانه های اسراعیلی از همه جا به شما خبر میدهند و شما از همه جا بی خبری یه امر طبیعی

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من از اول موافق محمود جون بودم واميدوارم كه دوره دوم راي بياره كه 100٪مياره icon_wink

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خيلي جالبه كه هركي بيشتر ميزنه تو سرشون ميشه مرد سالشون icon_wink

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من از اول موافق محمود جون بودم واميدوارم كه دوره دوم راي بياره كه 100٪مياره میگم جانLeader شما یه نسبت فامیلی چیزی با اقای ریس جمهور ندارین (محمود) icon_wink منم دعا میکنم دور دوم هم رای بیاره ولی چشمم اب نمیخوره

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
فكر كنم اسرائيليها را جو بگيرتشون ، رئيس جمهور بعديشون مستر احمدي نژاد را انتخاب كنن icon_wink

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.