worior

مسابقه اين تصوير چيست و چكار ميكند

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

راستش هنوز نگشتم ببينم چه چيزيه اين تصوير ! اما نميشه حدس زد و نميشه براحتي پيدا كرد ! راهنمايي هم فايده نداره ! آرماني جان در موردش توضيح كامل بدي خيلي بهتره.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/normal_pix1050501453.jpg[/img]

بلاخره چيزي پيدا شد كه نتونين جواب بدين. بنده پيشاپيش به خودم تبريك ميگم.

اين تيغه ها رو كه ميبينيد مربوط به ژنراتورهاي هواپيماهاي جنگنده راكتي ساخت المان در جنگ دوم جهاني بود.
ارزش اين تيغه ها به خاطر نوع الومينيومي بود كه در ساخت اون بكار رفته بود. در عين كوچكي قابليت حركت در سرعتهاي بالا رو داشت و در زمان خودش منحصر به فرد بود.

اين تصوير مربوط به حراج اين تيغه ها هست. ( جالبه در اين سايت بازوكا هم براي فروش بود. هر موشك 350 دلار و لانچرش حدود 250 دلار بود. حي حاضر اماده فروش بود. فروشنده تضمين شليك و انفجارش رو ميداد. تازه پانزر هم بود كه به صورت مزايده فروش ميرفت )

ريور جان نميدونم چرا تصاوير من نمايش داده نميشه.ممكنه درستش كني و بگي اشكال در كجا هست.ممنون . icon_razz

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
يه پي ام ميفرستم ... icon_razz بابا تيغه ها رو ولش كن بگو ببينيم اين طرحه چيه در موردش توضيح بده !!! :?

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
چند روز پيش تو يه shdjتوضيح كوتاهي ديدم. اين نوعي هواپيما بود كه المان براي مقابله با بمب افكنها ساخته بود و براي قدرت پيشرانش اون از راكت استفاده كرده بود. كه براي مدت كوتاهي سرعت بالا ميگرفت . lمتن انگليسي رو كاملا يادم نيست . بابك خان بياد توضيح كامل ميده.

ولي اين تيغه ها در حقيقت پروانه هاي ژنراتور اون بودند. اگر تلفظ انگليسي رو اشتباه نكنم اينجور بود : komet

بهتر بود هواپيما رو مطرح ميكردم : اينم لينك ويكي پدياش
[url=http://en.wikipedia.org/wiki/Messerschmitt_Me_163]هواپيماي كومت.مي 163[/url]

يه ويدئو دارم نميدونم ميشه اپلود كرد يانه. درمورد پروازش هست

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=brown]چشم . سر فرصت در این مورد یه توضیح مختصر میدم .

احتمالاً این تنها عکسی بود که گروه شرکت کننده در این تاپیک از پسش بر نیومدن . icon_razz ولی انصافاً یه تیغه از ژنراتور یک هواپیمای قدیمی رو نمیشه شناسایی کرد :? [/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من هميشه بعنوان يه علاقه مند و يه نظاره گر مشتاقانه مطالب اين تاپيك رو دنبال مي كردم
ولي گروه شركت كننده در اين تاپيك اصلا ناراحت نشيد
چون به نظر من فقط طراحان اين تيغه ها و شركت كنندگان در اون مزايده ميتونستن جواب اين سوال رو بگن :?
Armani عزيز هم رفت تو اين همه پيغمبر جرجيس رو انتخاب كرد icon_razz

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خوب ایول ارمانی جان icon_razz

واسه توضیحات مبذول و کامل میتونید مجلات جنگ افزار از شماره 48 به بعد رو بخونید شایدم 47!

از بس در موردش میگه دیگه ادم دیوانه میشه! ولی کلا طرح خیلی خیلی خیلی باحالی بود اما حیف دیر به عرصه اومد و فرصت تجلی کامل نیافت
وقتی که تمامی ازمایشات رو رد کرد نیروهای زرهی امریکا و شوروی سر رسیدند بعد دو نمونه ازش رو امریکا و یه نمونه رو شوروی کش رفت!

ژاپن هم عین همین رو میساخته .....

در کل خوشمان بیامد آرمانی جان!

ولی خدائیش خیلی خیلی سخته جواب دادنش! اخه ماله 60 سال پیشه!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]من هميشه بعنوان يه علاقه مند و يه نظاره گر مشتاقانه مطالب اين تاپيك رو دنبال مي كردم
ولي گروه شركت كننده در اين تاپيك اصلا ناراحت نشيد
چون به نظر من فقط طراحان اين تيغه ها و شركت كنندگان در اون مزايده ميتونستن جواب اين سوال رو بگن :?
Armani عزيز هم رفت تو اين همه پيغمبر جرجيس رو انتخاب كرد icon_razz[/quote]

مالك جان

علت انتخاب من رو متوجه نشدي. اين تيغه ها براي اولين بار با استفاده از الومينيمي ساخته شد كه تحمل فشار در سرعتهاي بالا رو داشت.در حقيقت اين اغازي براي توليد ملخهاي هواپيما با وزن كمتر و مقاومت بالا بود.

بعد هم ميخواستم جايزه رو ببرم . ( يكمي كلك به كسي اسيب نميزنه :? )

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/normal_pix1050501453.jpg[/img]

بلاخره چيزي پيدا شد كه نتونين جواب بدين. بنده پيشاپيش به خودم تبريك ميگم.

اين تيغه ها رو كه ميبينيد مربوط به ژنراتورهاي هواپيماهاي جنگنده راكتي ساخت المان در جنگ دوم جهاني بود.
ارزش اين تيغه ها به خاطر نوع الومينيومي بود كه در ساخت اون بكار رفته بود. در عين كوچكي قابليت حركت در سرعتهاي بالا رو داشت و در زمان خودش منحصر به فرد بود.

اين تصوير مربوط به حراج اين تيغه ها هست. ( جالبه در اين سايت بازوكا هم براي فروش بود. هر موشك 350 دلار و لانچرش حدود 250 دلار بود. حي حاضر اماده فروش بود. فروشنده تضمين شليك و انفجارش رو ميداد. تازه پانزر هم بود كه به صورت مزايده فروش ميرفت )

ريور جان نميدونم چرا تصاوير من نمايش داده نميشه.ممكنه درستش كني و بگي اشكال در كجا هست.ممنون . icon_razz[/quote]

بله راکت جنگی Me-163B هست و قبلا یه نیمچه مطلب دربارش تو سایت گذاشته بودم.

یکی از بهترین طرحهای آلمان نازی بود که برای دفاع نقطه ای از تمام جنگنده های آن زمان توان رزم و سرعت و تحرک بیشتری داشت.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
از دوستان می خوام که در مورد این خودرو زرهی ضد هوایی یک سری توضیحات بدن لطفا از صابقه بکار گیری این چنین خودروهایی سخن بگن
اگر هم عکسی از خودرو هایی این چنین دارن بگذارن لطفا؟
http://www.armyrecognition.com/components/ebygallery/Victory_Day_2008_parade/up/img_3954_victory_day_2008_military_parade_moscow_russia_032.jpg

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خودروی ضدهوایی تانگوسکا هست.

برای اطلاعات بیشتر میتونید با جستجو مطلبش رو تو سایت پیدا کنید.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سعيد جان اين تاپيك رو به تاپيك مسابقه متصل كني بهتره ...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.