SAEID

شاتل فضایی ساخت آلمان نازی!

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

بي2 المانيها از تخته سه لايي ساخته شده بود و اولين بار توسط امريكايي ها تو يكي از انبارهي برلين پيدا شد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مسلمانا بايد مستل باشم و حق ندارن به اين حزب و گروههاي مزخرفي مانند فاشيسم.کمونيست و نميدونم سوسيال دمکراتاين حرفا! اينو اسلام ميگه نه من icon_rolleyes icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
واقعا جای تعجب داره هر تکنولوژِی جدیدی که بررسی میکنم به طور عجیبی سر منشا المانی داشته ادم کم کم شک میکنه نکنه اون اصلاح نسلی که المانها ازش صحبت می کردن توی این همه پیشرفت سریع تاثیر گذار باشه ! icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اصولا این نازی ها بودند که نسل امروزی اسلحه ها رو بوجود آوردن. موشک وی2 .وی1 شد پاییه موشک بالستیک و هواپیماهای مثال زدنی مثل اشتوکا داشتن و همچنین در اواخر جنگ نوعی از جت رو ساخته بودن البته نه به معنای امروزی... یکی از ژنرالهای نازی گفته بود که جنگهای اینده تماما هوایی و بر اساس نیرو هوایی خواهد بود که می بینیم درست از اب درامده و همچنین نسل امروزی تانک ها رو با تایگر به دنیا معرفی کردن و شیوه ها و تاکتیک های جدید از جمله هلیبرن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اينم از آمريكا
آمريكاييها و اروپاييها خيلي چيزاي ديگه رو دزديدن
علومي كه از مسلمونا دزديدن و به نام خودشون ثبت كردن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آدلف اگه یه 4 5 سال دیگه تحمل می کرد فکر کنم دنیا یه جور دیگه بدبخت می شد

واقعا پیشرفتهای فضایی و موشکی دنیا مخصوصا آمریکا و روسیه مدیون دانشمندای نازی هستش

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]اصولا این نازی ها بودند که نسل امروزی اسلحه ها رو بوجود آوردن. موشک وی2 .وی1 شد پاییه موشک بالستیک و هواپیماهای مثال زدنی مثل اشتوکا داشتن و همچنین در اواخر جنگ نوعی از جت رو ساخته بودن البته نه به معنای امروزی... یکی از ژنرالهای نازی گفته بود که جنگهای اینده تماما هوایی و بر اساس نیرو هوایی خواهد بود که می بینیم درست از اب درامده و همچنین نسل امروزی تانک ها رو با تایگر به دنیا معرفی کردن و شیوه ها و تاکتیک های جدید از جمله هلیبرن[/quote]

ممنون بابت نظرتون اما دوسته عزيز تاپيك براي سال 2007 ميباشد.
خودتون قضاوت كنيد.............

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]ممنون بابت نظرتون اما دوسته عزيز تاپيك براي سال 2007 ميباشد.
خودتون قضاوت كنيد[/quote]
ما به تاریخ تاپیک چی کار داریم.من نظرمو گفتم فکر نکنم که تاریخ ملاک باشه چون کلا این موضوع بی مورد به نظر میاد چون برای 70 و 80 سال پبشه.
همه بحث ها که نباید مربوط به موضوعات نظامی روز باشه یه سری هم به عقب تر بزنیم بد نیست icon_arrowd

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]ممنون بابت نظرتون اما دوسته عزيز تاپيك براي سال 2007 ميباشد.
خودتون قضاوت كنيد[/quote]
ما به تاریخ تاپیک چی کار داریم.من نظرمو گفتم فکر نکنم که تاریخ ملاک باشه چون کلا این موضوع بی مورد به نظر میاد چون برای 70 و 80 سال پبشه.
همه بحث ها که نباید مربوط به موضوعات نظامی روز باشه یه سری هم به عقب تر بزنیم بد نیست icon_arrowd[/quote]

ما رو كه قبول ندارين پس بهتره نظره اساتيد و مديران رو در اين مورد جويا شين.
دوسته من كسي كه براي تاپيكش يكروز چشمش در مياد و ترجمه ميكنه و عكس پيدا ميكنه و.......اونوقت اين انصافه كه شما به خاطر اون نظري كه دادي تاپيكش از اسكرول خارج بشه.
خود داني ياحق

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]ما رو كه قبول ندارين پس بهتره نظره اساتيد و مديران رو در اين مورد جويا شين.
دوسته من كسي كه براي تاپيكش يكروز چشمش در مياد و ترجمه ميكنه و عكس پيدا ميكنه و.......اونوقت اين انصافه كه شما به خاطر اون نظري كه دادي تاپيكش از اسكرول خارج بشه.
خود داني ياحق[/quote]
آهان تازه افتاد! icon_arrowd
آقا ما کی هستیم که شما رو قبول نداشته باشیم icon_wink
خب حالا من چی کار کنم امکان حذف پست رو هم که نداره .. اگه میشه مدیران زحمت بکشن و این کار خرابی ما رو حذف کنن icon_arrowd

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
گرچه با نژاد پرستی افراطی ژرمن ها مخالفم اما باید گفت نازی ها واقعآ نابغه بودند گرچه رهبر خوبی نداشتند و با اشتباه هیتلر در حمله به موسکو زمینه ی نابودی نازی ها فراهم شد.خدا می دانه اگر ارتش نازی تا الان پابرجا بود در کجای عالم سیر می کردند؟؟شاید در مریخ در حال انجام پروژه های به کلی سری بودند و در شرق عالم هم ژاپن و ایران برای خودشون فرمانروایی می کردند.
حیف که دنیا به دست انگلوساکسون ها افتاد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خیلی جالب بود .من آلمانیها رو ابرقدرت جهان میدونم شاید نیستن ولی آلمانیهافکر همه چیزو میکنن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
شاتل فضای نازیها جالبه دیگه چی داشتن که من خبر ندارم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.