hightech

حمله اسرائیل به غزه - 1315 شهید و 5340 زخمی تاکنون ، شهادت بیش از 410 کودک فلسطینی

Recommended Posts

اقا من می گم با هاور کرافت از توی دریای مدیترانه سلاح رو از لبنان بار بزنیم یه شب 10 تا هاور کرافت تسلیحات مدرن برسونیم به غزه وقتی اسلحه رسید دیگه اسرائیل هیچ گهی نمی تونه بخوره

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]مثل اينكه شما جهان سياست رو با بازي جنگي اشتباه گرفتي؟؟؟ اين بازي هيچ save نداره و هر حركت ميتونه سلسله وار جاياتي به مراتب وحشيانه تر از غزه رو رقم بزنه.

اگر شما يه راهي پيدا كنيد كه از مسير زميني و مخفيانه بشه رفت ميشه تانك رو هم فرستاد؟!!! موشكهاي شهاب رو با رادار جديدي كه نصب شده ميشه چندين لحظه بعد از شليك رديابي كرد.طور سي -130 هاي ما رو نمبينند و ما ميريم ؟؟!!!واقعا جاي تعجب بسيار داره از اين گفتگوهايي كه در اين تاپيك ميشه. شما دوستان رو تشويق به طرح كمك 200 توماني براي خريد غذا و دارو بكنيد و لطفا دست از سر تيپ نوحد برداريد. اين بزرگترين كار براي اين مردم مظلوم هست.
دوست خوبم ارشيا خوب جوابي داده.مراجعه كنيد متوجه ميشيد. مهم ارسال دارو و غذا هست. حتي حزب الله لبنان با وجود مرزهاي مشترك اقدام نظامي رو فعلا منتفي دانسته و شماها داريد تحريكات الكي ايجاد ميكنيد. عاقلانه فكر كنيد و تصميم بگيريد.

تمامي اين بازيها براي كشاندن ايران و حزب الله و رودرويي اينها با دول عربي است.

يه وقتهايي فكر ميكنم بايستي يه التفاقاتي بيوفته تا دوباره تجربه رو تجربه كنيم.

همون قدر كه شما از سياست مي فهميد ما مي فهميم من از تانك وموشك شهاب صحبت نكردم من گفتم نيرو وتجهيزات مخصوص همين نمي خواي منطقي بحث كني خوب نكن خيلي وقتها بوده كه در اوج نااميدي راهايي پيدا شده كه كمتر كسي فكرشو مي كرده فكر كنم عمليات حمله به اچ 3 رو خوب مي دوني چيه نكنه اونم بازي جنگي بوده ما خبر نداريم اينم يه چيز شبيه اون!!!!!!!![/quote]
نوحد کی به تیپ گسترش پیدا کرد؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اقا من می گم با هاور کرافت از توی دریای مدیترانه سلاح رو از لبنان بار بزنیم یه شب 10 تا هاور کرافت تسلیحات مدرن برسونیم به غزه وقتی اسلحه رسید دیگه اسرائیل هیچ گهی نمی تونه بخوره

نظر بدي نيست منم به اين اعتقاد دارم كه اگه سلاح ها وكلا كمك ها چه سلاح چه نيرو برسه دست حماس ديگه نمي تونند هيچ غلطي بكنند تازه ممكنه حتي از مواضعشون كوتاه بيان وقتي ببينند اوضاع خيلي خيطه چون اونا مثل سگ هار مي مونند كه اگه باهاش كار نداشته باشي بهت حمله مي كنه ولي اگه تو به اون حمله كني فرار مي كنه به هر حال هنوزم رو حرفم هستم مي گم بايد يه كاري كرد تادير نشده

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نوحد کی به تیپ گسترش پیدا کرد؟

من نگفتم تيپ نوهد چون من اصلا اونا رو نديدم يا باهاشون سروكارنداشتم تابفهمم تيپ اند يا لشگر يا گردان و....... من نقل از اون دوستمون كردم آخه من كادر نقل قول بلد نيستم بسازم اگه ممكنه بهم من بگيد چطوري مي شه ساخت تامشكلم حل شه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
درود خدا بر همه شهیدان فلسطینی
بنده هم جنایات وحشیانه درنده گان صهیونیسم را محکوم می کنم

برادران چین حمله ای نیاز به یک نیروی هوایی مدرن و قدرتمند داره که حداقل 200 فروند جنگنده مدرن و بروز اورهال شده ذخیره داشته باشه نه ما که کلا 250 جنگنده هم نداریم!
تازه مگه چندتا آواکس و سوخترسان اضافی داریم که بخواهیم چنین حماقتی بکنیم
در ضمن امریکا در خود همین کشورها پایگاه داره بابا اصلا آسمان این کشورها در اختیار امریکاست پدافند همین کشورها اولین دشمن ماست
نکنه قراره با همه این کشورها بجنگیم:oops:

حمله نظامی ایران به اسرائیل
یعنی بسیج امریکا+اسرائیل+عربستان,مصر,اردن,ودیگر کشورهایی عربی متحد امریکا در منطقه (نگران از قدرتمندتر شدن ایران) برای جنگ و حمله علیه ایران!(تازه بغیراز ناتو و اروپا)

در یک چشم بهم زدن خواهید دید که جنگ غزه ناگهان تمام شده و ایران در حال جنگ با نیمی از جهان است و اسرائیل نیز با یک مظلوم نمایی +قدرت رسانه های غربی همه دنیا راعلیه ایران بسیج می کند اگر نشده باشند
و آنگاه ما بیخبران در حالی که بخاطر سکوت دوستانمان در حال اعتراض به خبرنگاران ........بگزریم!

برادران برای نجات مردم فلسطین و غزه اول باید اول رژیم های امریکایی مصر و اردن و عربستان را سرنگون کنیم باید ملت های این کشورها علیه دولت های خود قیام کنند و مانیز باید کاری فراتر از شعار دادن انجام دهیم

همین الآن سازمان های جاسوسی این رژیم ها با موساد در حال همکاری هستند

باید با تحقییر این دولت ها در نظر ملتهایشان ضمینه قیام ملت ها را فراهم کنیم

با عرض معضرت از این همه شعار و ............ :?

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]درود خدا بر همه شهیدان فلسطینی
بنده هم جنایات وحشیانه درنده گان صهیونیسم را محکوم می کنم

برادران چین حمله ای نیاز به یک نیروی هوایی مدرن و قدرتمند داره که حداقل 200 فروند جنگنده مدرن و بروز اورهال شده ذخیره داشته باشه نه ما که کلا 250 جنگنده هم نداریم!
تازه مگه چندتا آواکس و سوخترسان اضافی داریم که بخواهیم چنین حماقتی بکنیم
در ضمن امریکا در خود همین کشورها پایگاه داره بابا اصلا آسمان این کشورها در اختیار امریکاست پدافند همین کشورها اولین دشمن ماست
نکنه قراره با همه این کشورها بجنگیم:oops:

حمله نظامی ایران به اسرائیل
یعنی بسیج امریکا+اسرائیل+عربستان,مصر,اردن,ودیگر کشورهایی عربی متحد امریکا در منطقه (نگران از قدرتمندتر شدن ایران) برای جنگ و حمله علیه ایران!(تازه بغیراز ناتو و اروپا)

در یک چشم بهم زدن خواهید دید که جنگ غزه ناگهان تمام شده و ایران در حال جنگ با نیمی از جهان است و اسرائیل نیز با یک مظلوم نمایی +قدرت رسانه های غربی همه دنیا راعلیه ایران بسیج می کند اگر نشده باشند
و آنگاه ما بیخبران در حالی که بخاطر سکوت دوستانمان در حال اعتراض به خبرنگاران ........بگزریم!

برادران برای نجات مردم فلسطین و غزه اول باید اول رژیم های امریکایی مصر و اردن و عربستان را سرنگون کنیم باید ملت های این کشورها علیه دولت های خود قیام کنند و مانیز باید کاری فراتر از شعار دادن انجام دهیم

همین الآن سازمان های جاسوسی این رژیم ها با موساد در حال همکاری هستند

باید با تحقییر این دولت ها در نظر ملتهایشان ضمینه قیام ملت ها را فراهم کنیم

با عرض معضرت از این همه شعار و ............ :?[/quote]

دوست عزيز من ازحمله هوايي به اسراييل صحبت نكردم نمي دونم چرا از موقعي كه نظرم رو گفتم همه دارن يه جوارايي جوابي مدن كه ربطي به قضيه نداره در ضمن پدافند كشورهاي مذكور نمي توننه به دالانهاي هواي شليك كنه كه اگه اين كار رو بكنن ما هم هواپيماي تجاري ومسافري اونارو روآسمون كشورمون مي زنيم هواپيماي تجاري كمك رسان رو كسي مي تونه بزنه اونم در صورتي قصد نشستن در مثلا مصر يا اردن رو داشته باشه بعد هم خيلي غم اين كشوهاي عربي رو نخور چون اونا عددي نيستند كه بخوان با ما وارد جنگ بشن حتي اگر همشون هم متحد بشن بازم پخي نيستندباور كن اگه رهبر انقلاب يه روزي حكم تارومار كردن اين مايه هاي ننگ اسلام رو بده اون وقت مي بيني كه چطور 24 ساعت طول نمي كشه اون ماشيناي خوشكلشون بانكهاي پر از پولشون رو غارت مي كنيم وخودشون هم رو دست به ديوار

امير المومنين يا شاه مردان شهادت را نصيب ما بگردان

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[size=18]خبرگزاري فارس: در پي ورود هيأت 300 نفره رژيم صهيونيستي به مصر با مجور حكومت حسني مبارك، مردم خشمگين اين كشور، خود را براي حمله به اين هيأت آماده كردند.[/size]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
- 392 شهید و 2000 زخمی
- نیروهای امنیتی مصر با تظاهر کنندگان مصری که به درخواست سید حسن نصزالله قیام کرده بودند بشدت برخورد کرد

تشکر از Amir_n عزیز برای اطلاعات گراد

Amir_n عزیز چرا اینهمه تند میرید!؟ اینا همینجوری دنبال بهونه برای زدن ایران هستن
حداقل بذار ما شروع کننده جنگ نباشیم
خدای نکرده اگه یه روز به سر اسرائیل زد که به ایران حمله کنه،[b] اونوقت میبینیم اصلا اسرائیلی وجود داره که ما بخواهیم به اونجا نیرویی ارسال کنیم یا نه!!![/b]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]- 392 شهید و 2000 زخمی
- نیروهای امنیتی مصر با تظاهر کنندگان مصری که به درخواست سید حسن نصزالله قیام کرده بودند بشدت برخورد کرد

Amir_n عزیز چرا اینهمه تند میرید!؟ اینا همینجوری دنبال بهونه برای زدن ایران هستن
خدای نکرده اگه یه روز به سر اسرائیل زد که به ایران حمله کنه،[b] اونوقت میبینیم اصلا اسرائیلی وجود داره که ما بخواهیم به اونجا نیرویی ارسال کنیم یا نه!!![/b][/quote]

قابلي نداشت اطلاعات كامل رو برات پيدا كردم اونايي كه گفتم اطلاعات قبلي خودم بود اگه خواستي كامل تر بايه پست برات مي فرستم بياد در ضمن من زياد تند نمي رم حتما اون روايت امام علي رو مي دونيد كه مي اگه فرياد كمك خواهي مسلماني رو بشنويي به ياري اون نريي مسلمان نيستي تازه اگه ايران اين كارو بكنه اونا تازه به اين فكر مي افتند چه جوري خودشون رو از اون مهلكه نجات بدن تا به فكر حمله به ايران باشند !!!!!!!!!!

امير المومنين يا شاه مردان شهادت را نصيب ما بگردان

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]- 392 شهید و 2000 زخمی

خدای نکرده اگه یه روز به سر اسرائیل زد که به ایران حمله کنه،[b] اونوقت میبینیم اصلا اسرائیلی وجود داره که ما بخواهیم به اونجا نیرویی ارسال کنیم یا نه!!![/b][/quote]

من منظور شما را درست متوجه نشدم
یعنی ما از سلاح کشتار جمعی و یا حجم وسعی از موشک های دوربرد طوری استفاده می کنیم که این رژیم تا مرز نابودی پیش برود و اسرائیل هم با 200 کلاهک اتمی هم هیچ کاری نمی کنه!( همین کشوری که با جنگنده غیرنظامیان را هدف قرار می دهد!)

Amir_n جان(خدایی تخریبچی نیستی!) منظور من از کشورهایی عربی بعد پشتیبانی انها از امریکا و اسرائیل است و گرنه در صورتی هم که جنگی هم پیش بیاد مطمعنآ تمام امکانات نظامی این کشور ها توسط خود امریکاییها استفاده می شود همانطوری که الآن اداره می شود! (و این کشورها نقشی جز هویج ندارند)

در کل برای نجات مردم غزه باید اول رژیم های مصر و اردن و عربستان را سرنگون کنیم!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]- 392 شهید و 2000 زخمی

یعنی ما از سلاح کشتار جمعی و یا حجم وسعی از موشک های دوربرد طوری استفاده می کنیم که این رژیم تا مرز نابودی پیش برود و اسرائیل هم با 200 کلاهک اتمی هم هیچ کاری نمی کنه!( همین کشوری که با جنگنده غیرنظامیان را هدف قرار می دهد!)

Amir_n جان(خدایی تخریبچی نیستی!) منظور من از کشورهایی عربی بعد پشتیبانی انها از امریکا و اسرائیل است و گرنه در صورتی هم که جنگی هم پیش بیاد مطمعنآ تمام امکانات نظامی این کشور ها توسط خود امریکاییها استفاده می شود همانطوری که الآن اداره می شود! (و این کشورها نقشی جز هویج ندارند)

در کل برای نجات مردم غزه باید اول رژیم های مصر و اردن و عربستان را سرنگون کنیم![/quote]

من كي هم چين حرفي زدم كي گفتم حمله موشكي يا اتمي و......................شما پست هاي قبلي منو نخونديد من فقط گفتم كه اگه بشه ايران بايد
نيرو وتجهيزات به صورت برق آسا در غزه پياده كنه دليل هم دارم
1-[size=18][/size]ايران اين كار رو دررزمايش پيامبر اعظم انجام داده نيروهاي ويژه صابرين عمليات هلي برن رو به مسافت 2000كليومتر انجام دادن
2- ماتجربه حمله به اچ-3 رو داريم!!!
3-با وجود تمام مشكلات اگه ايران اين كاررو انجام بده اون وقت چشم دنيا رو خيره مي كنه
4-احتمال اينكه جنگ سر وتش خيلي زود به هم بياد زياده چون اسراييل مي بينه با اين تجهزات كم فلسطينيها نتونسته كاري بكنه حالاكه تجهيزات رسيده مي خواد چه غلطي بكنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
5-اعراب كثيف هم حساي كار مي ياد دستشون

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]- 392 شهید و 2000 زخمی

در کل برای نجات مردم غزه باید اول رژیم های مصر و اردن و عربستان را سرنگون کنیم![/quote]

من كي هم چين حرفي زدم كي گفتم حمله موشكي يا اتمي و......................شما پست هاي قبلي منو نخونديد من فقط گفتم كه اگه بشه ايران بايد
نيرو وتجهيزات به صورت برق آسا در غزه پياده كنه دليل هم دارم

1-[size=18][/size]ايران اين كار رو دررزمايش پيامبر اعظم انجام داده نيروهاي ويژه صابرين عمليات هلي برن رو به مسافت 2000كليومتر انجام دادن

2- ماتجربه حمله به اچ-3 رو داريم!!!

3-با وجود تمام مشكلات اگه ايران اين كاررو انجام بده اون وقت چشم دنيا رو خيره مي كنه

4-احتمال اينكه جنگ سر وتش خيلي زود به هم بياد زياده چون اسراييل مي بينه با اين تجهزات كم فلسطينيها نتونسته كاري بكنه حالاكه تجهيزات رسيده مي خواد چه غلطي بكنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

5-اعراب كثيف هم حساي كار مي ياد دستشون

الان مي خوام برم عزادري كنم هيت پست بده بعدا جواب مي دم

اميرا لمومنين يا شاه مردان شهادت رانصيب ما بگردان

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
زياد بازي جنرال رو بازي كرديد نه؟
خيلي سطحي فكر ميكنيد خيلي...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
میگم گوشیت کا 850 بود پس کیفیتش باید بالاتر باشه یا اینکه عکسها رو کوچک کردی ! :oops:

دوستان در مورد حمله یا هلیبرن و ... یکم منطقی باشید !حتی اگر غیر منطقی باشید هم نمیشه همچنین کاری کرد !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
رزولوشن عكس ها 2592*1944 بود ولي چون نور كم بود خوب از آب در نيامد. البته سايزش را هم كم كردم تا زود دانلود بشود. رسوندم به 350*262

يه كم هم فيلم گرفتم حدود 3 مگابايت شده
اينم لينك دانلود

[URL=http://www.4shared.com/file/78389367/69443f92/tahasson.html]tahasson.zip[/URL]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.