hightech

حمله اسرائیل به غزه - 1315 شهید و 5340 زخمی تاکنون ، شهادت بیش از 410 کودک فلسطینی

Recommended Posts

دوستان برای عملیات آیربورن و پیاده کردن نیروهای هوابرد ابتدا باید پدافندها رو زد بعد همزمان پایگاههای نیروی هوایی این کشور بعد از اون به طور حتم باید از بالای آسمان کردستان عراق به سوریه روفت و از آسمان لبنان رد شد دریا رو به سمت غزه دور زد دور تر از سواحل اسراییل بعد نیروی دریایی مستقر در اونجا با پدافند هوایی میتونه تا داخل عمق غزه و سرزمین های اشغالی رو پوشش بده ! ضمن اینکه ناو هواپیما بر آمریکا هم در دریایی مدیترانه مستقره بعلاوه رادارهای پیش اخطار و آواکس فالکون یا ... هم کاملا مستقر هستند !
فعلا بدون جنگ هوایی ابتدایی و موشکباران این رژِیم چنین چیزی امکانپذیر نیست ! :oops:

اما اگر مصر تغییر موضع بده همچنین عربستان ما کار رو از طریق خود غزه و حزب الله تمام میکنیم یعنی بدون هلیبرن تمامی سرزمین های فلسطینی آزاد خواهند شد! خیلی راحتتر که نمیشه اینجا گفت :?

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من فكر مي كنم براي كمك به مردم غزه بهترين راه فقط بازگشايي گذرگاه ها است.
اگه حماس از محاصره خارج بشود به تنهايي مي تواند اسراييل را با مشكلات فراواني مواجه كند!

فقط دعا كنيد اين مصر از خر شيطان بياد پايين.
الان فشار زيادي به دولت حسني نامبارك وارد مي شود , چه داخلي و چه خارجي
بعيده بيشتر از اين بتواند مقاومت كند.

بنابراين من بهترين راه را فشارهاي سياسي مي دانم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
Amir_nجان سوال من از جناب hightech_speed بود می خواستم بدانم منظور ایشان از جمله:
اونوقت میبینیم اصلا اسرائیلی وجود داره که ما بخواهیم به اونجا نیرویی ارسال کنیم یا نه!!!
چیست!؟

یک سوال مهم
[size=18][b]-آیا اسرائیل با حمله زمینی قادر به نابودی حماس خواهد بود؟[/b][/size]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]آیا اسرائیل با حمله زمینی قادر به نابودی حماس خواهد بود؟[/quote]

فكر نمي كنم, اگر اسراييل اطمينان داشت كه با حمله زميني حماس نابود خواهد شد روز اول جنگ را با حمله زميني آغاز مي كرد نه الان كه كلي صداي اعتراض در جامعه بين الملل شنيده مي شود.

اسراييل از اين مي ترسد كه از حماس هم ماننده جنگ با حزب الله شكست بخورد
در آن صورت ديگر آبرويي براي اسراييل باقي نمي ماند. :oops:

البته شايد اسراييل حماقت كند و حمله زميني را آغاز كند اما نتيجه آن احتمالا پيروزي نخواهد بود.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
عزيزان هلي برن نيرو در شرايط حاضر كاري عقلاني و به صلاح نيست چون انها خواستار مظلوم نمايي هستند و همچنين مارو به عنوان يك كشور جنگ طلب معرفي مي كنه ولي از طرق ديگه ميشه بشون كمك كرد كه شما بهتر از من ميدونيد چطور

ولي اگر خداي نكرده اسراييل بخواهد چشمي به خاك كشور عزيز و هميشه سر فرازمون داشته باشه ان موقع وضع متفاوت است هلي برن كه هيچ اگر لازم باشه تا انجا تونل مي زنيم
ولي با امكاناتي كه در حال حاضر داريم اگر كار به جاهاي باريك كشيد چند تا سجيل و شهاب بريزيم رو ديمونا احتياج به زحمت اضافي نيست

طبق گفته دوستان ما در زمان جنگ كارهايي كرديم كه جهان رو به تعجب انداخت عبور از اروند و حمله به اچ3 و الا ماشاالله.............

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
فكر كنم اين تاپيك داره منحرف مي شود , هر كس نداند فكر مي كند اين تاپيك جنگ ايران و اسراييل است.

بهتره راه هاي حمايت از مردم مظلوم غزه را بررسي كنيم نه راه هاي نابود كردن ارتش اسراييل.
حمايت از غزه=نابودي اسراييل(دقيقا مثل حزب الله)

براي بار 100 مي گم , محاصره غزه بايد به پايان برسد. اين تنها راه است.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بهترين راه در حال حاضر اين است كه اسراييل حمله زميني كند مطمين باشيد جنگ به سرعت

پايان مي يابد چون تانكي كه با پياده نظام همراه نباشد داخل يك شهر چه ميخواهد انجام دهد و

با داشتن پياده نظام با از خود گذشتگي كه نيروهاي حماس و مردمم غزه دارند مي توانند درس

تاريخي به انها بدهند و اسراييل هم از اين موضوع وحشت دارد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
همون قدر كه شما از سياست مي فهميد ما مي فهميم من از تانك وموشك شهاب صحبت نكردم من گفتم نيرو وتجهيزات مخصوص همين نمي خواي منطقي بحث كني خوب نكن خيلي وقتها بوده كه در اوج نااميدي راهايي پيدا شده كه كمتر كسي فكرشو مي كرده فكر كنم عمليات حمله به اچ 3 رو خوب مي دوني چيه نكنه اونم بازي جنگي بوده ما خبر نداريم اينم يه چيز شبيه اون!!!!!!!![/quote]

جناب امیر-ان
اولا فرمایش شما متین. شما سیاست رو خیلی بهتر از من میفهمید.بنده هم از عملیات اچ-3 هیچی نمیفهمم .
دوما تصور نمیکنم از عمق حرفهایی که زدید با کمال احترامات اطلاع داشته باشید.اگر بر فرض مثال این نیرو هم پیاده شد. تا چه اندازه میشه نیرو برد؟ با یک هواپیمای مسافربری در حداکثر ظرفیت و بار اگر بر فرض محال هم گفته بشه دزدیده بشه باز چقدر میشه نیرو برد؟

[color=red]هر نیرویی نیاز به عقبه و پشتیبانی داره. تدارکات این نیروی نظامی چطور میخواد تامین بشه؟ نکنه هر روز باید بگیم یه هواپیما دزدیده شده تا ارسال مهمات کنیم.؟؟؟[/color]

دستگاه اطلاعاتی کشورهای عربی و صهیونیستی هم در منطقه اصلا حضور ندارن و متوجه حضور نیرو در اونجا نمیشن. درسته؟ هیچکسی هم ما رو نخواهد شناخت . [color=red]جالب بود.[/color]

شما دوست عزیز چطور در اولین روزهای این جنایت به ناامیدی رسیدی که رسیدن نیرو نظای رو امید فرض کردید؟

دوست خوبم الکساندر هم گفته بود از پیام رهبر احساساتی شدند. در پیام رهبر نکاتی بود که بیشتر از احساسات، [color=red]بدنبال بیان عمق مظلومیت و درخواست کمک از تمام مسلمانان دنیا بود. [/color]

تا زمانیکه پیامی از سوی دولتمردان جمهوری اسلامی ایران پخش نشده زدن اینگونه اظهارات جز خراب کردن کار ، اتفاق دیگری رخ نخواهد داد.

این تاپیکی بود که خبرهای این جنایات پخش بشه و اعضای سایت به نحوی اعلام همدردی کنن. ایران و حزب الله هنوز هیچ واکنشی بغیر از عزای عمومی و درخواست کمک ز تمامی مسلمانان جهان اقدام دیگری نکردند. بهتر است این فرافکنی بچه گانه کنار گذاشته شود.

تا امشب هنوز اعلام خبر تحصن مقابل دفتر حفاظت از منافع مصر و باغ قلهک ممنوعیت خبری از رسانه ملی دولتی داره. ( طی صحبتی که با خبرنگاران سیاسی این واحد مرکزی داشتم ) . شاید فردا تصمیم چیز دیگری بشه. تابع قوانین جمهوری اسلامی باشیم و این احساسات خوب و درخشان رو برای لحظه ای که نیاز هست نگه داریم.

[color=red] اتش تند زود به خاکستر مینشیند. [/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان این تاپیکی هست برای اعلام اخبار مربوط به این فاجعه انسانی و این نسل کشی سبوعانه، همچنین محلی هست برای اظهار همدردی با مردم مظلوم فلسطین و اعلام انزجار از رژیم صهیونیستی و حامیان اون و از این قبیل.

من حسن نیت و خیرخواهی دوستان رو درک میکنم و میدونم که بدنبال راه نجاتی برای مردم ساکن غزه هستید، ولی این جور نظریه پردازی های نظامی میتونه این تاپیک رو منحرف و از هدف اصلی دور کنه، چرا که خواننده با دیدن این مطالب ممکنه ذهنش از فجایعی که در غزه روی میده دور بشه و به سمت مقایسه توان نظامی ایران و رژیم صهیونیستی و احتمال موفقیت هر کدوم از این نظریه ها سوق پیدا کنه.

شاید بهتر باشه در صورت موافقت مدیریت سایت اقدام به ایجاد یک تاپیک مجزا برای بررسی این نظریات و راه حلهای احتمالی نظامی برای پایان دادن به این فجایع بکنید.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
- 394 شهید و بیش از 2000 زخمی
- 3 پزشک در حین کمک رسانی در حملات اسرائیل شهید شدند
- موسسه آنروا: فقط 25% کشته شدگان غیرنظامی اند
- تا ساعاتی دیگر جلسه اضطراری شورای امنیت تشکیل خواهد شد
- اسرائیل برای چندمین بار گذرگاه رفح را بمباران کرد بنحوی که شیشه بعضی منازل در مصر شکسته شد
-در روز پنجم حمله اسرائیل، نیروهای مقاومت 45 موشک که 6تای آنها از نوع گراد بود شلیک کردند
-حماس: (نقل به مضمون) تشکیل جلسه اضطراری شورای امنیت یعنی دولتهای عربی برن غاز بچرونن

- تشکر از Amir_n گرامی منتظر اطلاعات تکمیلی هستم
- nasirirani عزیز این جمله رو با توجه به تاپیکهای قبلی و بحثهایی که در این زمینه در سایت شد گفتم از خودم نبود icon_biggrin با نظر شما هم موافقم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]- موسسه آنروا: فقط 25% کشته شدگان غیرنظامی اند[/quote]
فقط 25 % درصدشون نظامی هستند ! تصحیح کنید لطفا.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]دوستان لطفا الكي در مورد تجهيزات اسراييل اظهار نظر نكنيد مثلا اينكه رادري داره كه موشك هاي شهاب رو رهگيري مي كنه و........ چون اينو خوب مي دونيد كه خيلي از چيز هاي كه ادعا ميكنن فقط تبليغاته وجنگ روانيه وواقعيت نداره مثال بارز مركاوا مي گفتن بهترين تانك جهانه هرارتشي تو دونيا بتونه اون ازكار بندازه جايزه داره ازين چرت وپرت ها اما تو جنگ 33روزه در كمتر از 3 ساعت توي دشت خيام 45 تانك مركاوا ازبين رفت!!!!!!!!!! يا سپر موشكي اونا آرو2 كه باشكست روبروشد واسراييل مجبور شده از سامانه تاد امريكا موشك هاي پاتريوت
استفاده كنه وقتي آرو2 رو توسعش ميدادن مي گفتن امكان نداره موشك هاب بالستيك ايران از آآرو پايين بيان ولي بعدا ثابت شد دارن چرت مي گن واز اين خبرا نيست بعددوست عزيز مگه شما پشت سيستم هاي پدافند هوايي اونا بوديد كه اين قدر گندش مي كنيدهر چيزي رو كه اونا ادعا كردن نبايد باور كرد !!!!!!![/quote]

شما بحث غیر الکی نکنید بنده شنونده هستم. چطوره برای تست سیستم راداری و ضد موشکی اسرائیل، یه حمله محدود موشکی بکنیم و اونها هم جواب بدن ببینیم این سیستم تبلیغات و جنگ روانی هست یا نه؟ به هر حال چند صد هزار نفری که کشته میشن ارزش تست موشکهای ما و ضد موشکهای اسرائیل رو داره ؟ درسته؟؟!!!
تاوان همه گیر شدن این جنگ خانمان سوز در خاور میانه رو کی خواهد داد؟ من و شما یا اروپاو امریکا. حزب الله در جنگ نامتقارن تونست این خسارت رو وارد کنه. ایران کشور پهناوری است با زیر ساختهای حیاتی. در این سرمای زمستان شما دوست عزیز چقدر نبود سوخت رو تحمل میکنید؟ درسته که اسرائیل خسارت سنگینی از ما خواهد خورد ولی ما چی؟ هنوز هم بعد از گذشت 20 سال از جنگ تحمیلی نتونستیم خسارات وارده رو ترمیم کنیم. چطور وارد یک بازی بی سرنوشت بشیم.؟ مردانی رو در جنگ از دست دادیم که هیچگاه توان پر کردن جای خالی این عزیزان رو نخواهیم داشت.

من صریحا میگم بدون نظر رهبری و مردان سیاست پیشه هر کاری عواقب سنگینی خواهد داشت. دوست نداشتم اینو بگم. مدتهایی رو در جنگ و برای دفاع از این مرز و بوم در جدال با دشمن بعثی بودم و اگر هزار جان دیگه رو خدا به من بده حاضر به جانفشانی هستم ولی حاضر نیستم چوب ندانم کاری و احساسات بی هدف رو بخورم. در زمان جنگ نظر من اینبود : هر انچه که امام بگه همان است و لاغیر.
در همون زمان هم انور سادات کارهایی به مراتب زشتتر و گستاخانه تر میکرد ولی صلاح مملکت این نبود که قواعد دیپلماسی کنار گذاشته بشه.
ولی اگر بدونم رهبر عزیزم با کاری موافق بود مطمئنن در صفهای اول من رو خواهید دید. اینطوری نسل اینده ما رو به بدی یاد نخواهد کرد.

بازهم تکرار میکنم از ایجاد تنش که خواست دشمنان هست خودداری کنید و بگذارید مردان سیاست پیشه تصمیم گیری نمایند. شعار ریختن به خیابان و اعتراض به هر چیز بدون هماهنگی با دولت و اخذ مجوز ، هر روز در کانالهای ماهواره توسط اپوزیسونهای مخالف دولت جمهوری اسلامی داده میشود.
[color=red]به سیاستهای اسرائیل غاصب شدیدا معترض باشیم و برای خرید دارو و غذا و ارسال به غزه تمام تلاش خود رو بکنیم. فعلا تکلیف اینست.[/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=red]کاربران از ارسال اخبار مرتبط با باغ ... و تحرکات دانشجویان جدا خودداری کنند.

از انحراف بحث هم جدا خودداری کنید و کاربران خاطی به مدت یک روز از تاپیک اخراج شدند.[/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][color=red]کاربران از ارسال اخبار مرتبط با باغ ... و تحرکات دانشجویان جدا خودداری کنند.

از انحراف بحث هم جدا خودداری کنید و کاربران خاطی به مدت یک روز از تاپیک اخراج شدند.[/color][/quote]
خدا خيرت بده!
اگر كسي هم ميخواد حرف و نظر احساسي بده ..هيچ اشكالي نداره..اما خواهشا كسي نظر غير عقلاني و غير منطقي نده كه بقيه وقتي ميخوانند بهمان بخندند!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سايت غزه به دو زبان فارسي و انگليسي براي رساندن پيام ما به جهانيان راه افتاد:

http://fa.gaza.ir

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.