worior

تصاويري از نمايشگاه دستاوردهاي انقلاب . اهواز .

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

من نميتونم پي ام بدم مديريت محترم مسدود فرمودند !

ليچ جون شما كه احيانا با سازمان اطلاعات عربستان ارتباطي نداري !

براي تماس فقط شما پي ام بده و قرار بزار !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]من نميتونم پي ام بدم مديريت محترم مسدود فرمودند !

ليچ جون شما كه احيانا با سازمان اطلاعات عربستان ارتباطي نداري !

براي تماس فقط شما پي ام بده و قرار بزار ![/quote]

مال من هم که مسدوده برادر!!!! نه بابا سازمان اطلاعاتی عربستان چیه! من اینقدر توی سایت های خارجی به وهابی ها بدوبیراه گفتم! که یکی از عللی که شماره موبایل رو اینجا نمی زارم اینه که می هراسم ترور شوم!!!! :oops: بهت ایمیل می زنم! ایملت رو بده برادر! :oops:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

خسته نباشيد.عالي بود بخصوص اون موشك كروز.

در مورد اين موشك اطلاعاتي داريد يا خير؟

ظاهرا سازنده مدل از موشک KH-55 روسی الهام گرفته، که البته ابعاد اصلا بهم نمیخوره، فقط یه شباهت ظاهری کوچک داره.

normal_Kh-55S-2-02.png

(فرستاده شده توسط واریور)
normal_IMG_0566.jpg

بنظر من این قرار دادن این مدل کم و بیش ابتدایی در یک نمایشگاه نظامی جدی یک کار غیر حرفه ای از سوی مسئولین نمایشگاه بوده،

------------------------------------------------------------------------

واریور جان، در اون عکس تی-72 بدون زره واکنشگرا که زحمت کشیدی و فرستادی میشه به تفاوت های سری اس و ام که در ایران موجودن پی برد، بخصوص در قسمت جلوی تانک و شیب اون تفاوتها کاملا مشخصه،

باز هم ممنون برادر.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

خوب مثل اينكه مشكل پي ام و گالري نيروي زميني كه همزمان با هم بوجود امدند همزمان هم رفع شدنداما روي اسكرول نيست فعلا ! خدا بخير كنه از اين همه عجايب !

در مورد اون موشك فكر كنم بيشتر شبيه تاماهاوك باشه ! چون يك نفر از مسولين غرفه دار ميگفت به احتمال زياد بايد اون موشكي يا موشكهايي كه زمان جنگ عراق توي آبادان افتاده مهندسي معكوس كرده باشند اما همونطور كه ميبينيد دماغه اونها باهم متفاوته ولي قسمت دم و انتهايي شباهت زيادي داره.

normal_tomahawk1.jpg

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

worior جان با اينكه عكس تامهاوك كه اينجا قرار دادي خيلي به اون مدل شبيه ولي با نظر GRIPEN جان بيشتر ميتونم موافق باشم :oops: يعني با اينكه KH-55 به اين مدل زياد شبيه نيست ولي بنا به دلايلي ، منظور از اين ماكت KH-55 بايد باشه :oops:

من نميدونم چرا تاپيكي كه با اينهمه زحمت ارسال شده ، نبايد رو اسكرول باشه !!! :oops:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
روي اين موشك نوشته شده بود كروز !
وقتي با فرد مسئول ماکت صحبت کردم که جریان این موشک چیه بردش چقدره و عملکردش چگونه است ! فقط گفت : کروزه دیگه کروز !
یعنی خواستن یگن که چنین چیزی ساختن ! قرار هم نبوده که بگن کی اچ 55 یا چیزه دیگه چون دیگه جز دستاوردهای داخلی نخواهد بود.

همین رو میتونیم بدونم که موشک کروز تولید شده و توانایی ساخت موشک زمین به زمین کروز هم موجوده !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
عکسهای جالبی بود واریور جان و خسته نباشی.

خوب موشک کروزه دیگه قضیه رو نپیچونید. موشک کروز هست.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.