newday

Members
 • تعداد محتوا

  406
 • عضوشده

 • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

3

درباره newday

 • رتبه حساب کاربری
  استوار دوم

آخرین بازدید کنندگان پروفایل

بلوک آخرین بازدید کننده ها غیر فعال شده است و به دیگر کاربران نشان داده نمیشود.

 1. newday

  اخبار عمومی منطقه و جهان

  quote]علاوه بر امام حسین (ع) که قیام کرد جز ایشون 11 امام دیگر هم قبل و بعد عاشورا به امامت رسیدند و رفتار و سیاست هر یک به گونه ای متناسب با مقتضیات زمان خود بود و با این که همیشه دنباله رو حق و حقیقت بودند اما الزاما همیشه حق با قیام و شهادت به دست نمی آید. گاهی باید انسان از طرق دیگر وارد شود خود را تقویت کند آمده شود بعد اقدام کند. مساله امروز فلسطین اگر سیاست ایران نبود مطمئن باشید خیلی سالها قبل به نفع اسرائیل بسته میشد!/quote] سياست ايران! ايران سياست واضحي در قبال مساله فلسطين دارد؟ يكي ميگويد اسراييل بايد از روي نقشه زمين محو شود مشاورش ميگويد ما دوست مردم اسراييل هستيم! آن يكي ميگويد سياست ايران بر دموكراسي در سرزمين هاي اشغالي است و راي گيري و تشكيل پارلمان ميان اعراب و يهوديان است! در اين ميان با تندروي هاي ما مردم فلسطين بيشتر كشته ميشوند! و نقش ميانه رو را نيز تركيه و عربستان و ساير كشورهاي اسلامي بازي ميكنند! با تندگويي هاي ما كمك هاي نظامي به اسراييل چندين برابر ميشود با تندگويي هاي ما آلمان مجبور ميشود براي براعت از تفكر دولت ايران غرامات باقيمانده به اسراييليان را بپردازد تا دلار آخر! با تندگويي هاي ما بيشترين كمك مالي را جرج بوش در تاريخ آمريكا به اسراييل اعطا ميكند از همه اينها بگذريم چراغي كه به خانه رواست به مسجد حرام است! امروز كه مسايلي وحشتناك تر از فلسطين در جاهايي ديگر در حال وقوع است~ طرح مساله خراب كردن خانه هاي فلسطينيان و گريه و مويه براي آن مرا ياد اشك هاي عمرعاص در سريال امام علي مي اندازد!
 2. newday

  اخبار عمومی منطقه و جهان

  [quote]واقعا اين عكسو ديدم دلم خون شد. به نظر من تنها راه حمله به اسراپيله!!مگه از احاديث و احكام نيست اگه مسلموني صداي مسلمون ديگه اي او بشنوه و به دادش نرسه مسلمون نيست؟ به نظر من يه تاپيك بذاريم و طرح هاي خودمونو در باره چگونگي حمله به اسراپيل بيان كنيم؟فك كنم خيلي تاپيك داغي شه!!؟نظرتون؟ [/quote] مگر از احاديث و احكام نيست كه اگر مسلماني صداي مسلمان ديگري رو بشنوه و به دادش نرسه مسلمان نيست؟ مگر امام حسين نگفت همه زمين ها كربلا و همه زمانها عاشوراست [color=red]مگر نه اين است كه هرجا حقي پايمال شود و فريادي حق جو به خون كشيده شود آنجا به منزله كربلاست و ما هميشه در آزمون الهي؟[/color] مگر امام حسين نگفت خداي را خداي را [b]اگر مسلمان نيستيد حداقل آزاده باشيد؟[/b] پس چرا در برابر دژخيمان سكوت ميكنيد؟ چرا با يزيديان زمانه بيعت كرده و سكوت ميكنيد؟ به خدا قسم در محضر خدا ( اگر به جهان باقي اعتقاد داريد ) سكوت شما برابر است با شركت و همدستي در جرم ها و قتل ها و جنايت هايي كه ميبينيد و چشم بر آن ميبنديد تا منافع و يا جان خود و اطرافيانتان را آسوده نگاه داريد. ما مسلمانيم ايراني هستيم شيعه! از اينها گذشته [color=red]انسانيم[/color] چه چيز باعث شده كه انسانيتمان و نفس عدالت طلبمان را دور بيندازيم و با مصلحت انديشي و شايد حتي كج انديشي در جناياتي كه در اطرافمان ميگذرد سهيم باشيم؟ اي واي فلسطين؟ اي واي لبنان ؟ فغان فغان كه... چراغي كه به خانه رواست- به مسجد حرام است!
 3. newday

  قاهر F-313

  [quote]عزیزان قضیه موشک سجیل2 که از قبل برنامه ریزی نشده بود [b]یه آزمایش اجباری بود برای تحت الشعاع قرار دادن مذاکره سران اسرائیل و آمریکا[/b] که مسلما تصمیمات بدی علیه ایران گرفته میشد. قبول دارم بد قولی شد خود من از این اتفاق ناراحتم چند ماه منتظر بودیم ولی مسائل کلان سیاسی نظامی همینه معلوم نیست هیچ چی هم قطعی نیست.[/quote] فكر كنم اين سياست هوشمندانه نظام باعث كمك تسليحاتي و حمايت بيشتر آمريكا از اسراييل در اين مذاكرات بشه!
 4. newday

  قاهر F-313

  اي كاش اين دو را ميشد به بعضي مسوولين ياد داد: 1- احترام به شعور و شخصيت مردم 2- احساس وظيفه در قبال حرف هايي كه ميزنند و قول ها و وعده هايي كه ميدهند
 5. [quote][quote][quote][quote]30 نفر مرد آموزش ديده و نظامي پارسي با سلاح سبك و تجهيزات نه چندان پيشرفته ميتونند اسراييل يا هر كشوري در اون ابعاد رو به كلي فلج كنند.[/quote] شما مطمئنید که حالتون خوبه![/quote] بله فقط كافيه 5 تا گروه 6 نفره چريكي به تاسيسات اتمي و نظامي و فرودگاه ها و صنايع ارتباطات و تاسيسات اصلي انرژي اسراييل نزديك شوند و دستگاه هاي اپتو ليزيك و راداري كه موشك هاي ايراني رو دقيقا به سمت هدف هدايت ميكنه در نزديكي اين تاسيسات كار بگذارند و هدايت كنند. تو چند ساعت بعد از ورود اولين هواپيما به ايران كشور اسراييل از نظر نظامي فلج ميشه[/quote] برادر اگر به این راحتیا بود نه تنها ایران بلکه سایر کشورها هم برای فراهم کردن تجهیزات و شرایط مناسب دفاعی چنین هزینه های مادی و معنوی نمیکردن، هر کاری راه و چاه خودشو داره...[/quote] نه عزيز دل برادر مقياس اسراييل و ايران قابل مقايسه نيست
 6. newday

  اخبار عمومی منطقه و جهان

  بهتر است بفرماييد واي به حال حكومت و دولتي كه چنين ننگي در آن ثبت شود
 7. [quote][quote]30 نفر مرد آموزش ديده و نظامي پارسي با سلاح سبك و تجهيزات نه چندان پيشرفته ميتونند اسراييل يا هر كشوري در اون ابعاد رو به كلي فلج كنند.[/quote] شما مطمئنید که حالتون خوبه![/quote] بله فقط كافيه 5 تا گروه 6 نفره چريكي به تاسيسات اتمي و نظامي و فرودگاه ها و صنايع ارتباطات و تاسيسات اصلي انرژي اسراييل نزديك شوند و دستگاه هاي اپتو ليزيك و راداري كه موشك هاي ايراني رو دقيقا به سمت هدف هدايت ميكنه در نزديكي اين تاسيسات كار بگذارند و هدايت كنند. تو چند ساعت بعد از ورود اولين هواپيما به ايران كشور اسراييل از نظر نظامي فلج ميشه
 8. 30 نفر مرد آموزش ديده و نظامي پارسي با سلاح سبك و تجهيزات نه چندان پيشرفته ميتونند اسراييل يا هر كشوري در اون ابعاد رو به كلي فلج كنند.
 9. newday

  اخبار برتر نظامی

  ايران چندتا از اينا داره؟
 10. newday

  متحدین ایران!!!!

  تاريخ نشان داده بزرگترين دشمن ما اعراب و يا تمدن هاي ضعيف و اصطلاحا بربر ديگر هستند نبرد ايرانيان و غربيان (روم و يونان و انگليس و پرتغال و آمريكا) هرگز هرگز هرگز صدمه اي كه نبرد با قبايل بي فرهنگ جنوبي و شمالي امان به ما زد را در مقياس كوچك تر هم به ما در طول تاريخ وارد نكرده و نخواهد كرد. بايد متحدين ايران از جنس ايران (با تمدن غني- بزرگ - پر قدرت) و داراي منطق و وضعيت و سابقه و استعداد بزرگي و عزت باشند. كشورهايي نظير چين و هند و ژاپن در شرق و كشورهاي اروپايي نظير اسپانيا - آلمان - فرانسه!!! و ايتاليا ميتوانند به بهترين متحدين سياسي و نظامي و اقتصادي كشور ايران تبديل شوند. تركيه هم در همسايگي ما بهترين متحد ايران در منطقه ميتواند باشد مسير راه ابريشم بايد دوباره بازگشايي شود و با مركزيت دوباره ايران در قلب زمين - راه انرژي و تبادل كالا و توريست و ... بازگشايي شده و توليد و صنعت گري به مهد خود بازگردد و از عزت و قدرت پوشالي روسيه و آمريكا به اين شكل با دور ماندن از شاهراه تمدن بشري به شدت كاسته شود. فراموش كنيد سرزمين هاي صحرايي جنوبي و كشورهايي كه به واسطه ويراني ايران در جنوب خليج فارس قد علم كرده اند. نظام ايران بايد بسيار قوي و حامي بشريت باشد (نه دين و مرام و فرقه اي خاص از دين در جهان) و اين است تنها راه بزرگي و عظمت دوباره ايران و ايراني
 11. newday

  اخبار عمومی منطقه و جهان

  تاحالا كه اسراييل از موضوع هسته ايران + پديده احمدي نژاد بيشترين سود رو برده نمونش گرفتن آخرين غرامت هاي هولوكاست بعد از سخنراني احمدي نژاد در سازمان ملل از دولت آلمان آنهم درست پيش از بحران جهاني! گرفتن كمك مالي و نظامي بلاعوض سنگين و بزرگي از اروپا و انگليس و آمريكا در اين چهار سال تقويت ارتش و اقتصاد اين كشور توسط حاميانش ترغيب مصر و عربستان به همكاري با اسراييل!!! آنهم نزديك تر از همكاران اروپايي اسراييل براي ادامه نسل كشي از اعرابي كه مانند سردمداران مصر و عربستان فكر نميكنند فروش سلاح هاي آمريكايي ساخت اسراييل در همسايگي ما به كشورهاي مختلف ! و ده ها لابي و سود ديگر كه از كنار تهديد دانستن ايران به جيب ميزند راستي مگر مغز خر خورده اند چنين موقعيتي را از دست بدهند؟
 12. newday

  اخبار برتر نظامی

  [quote]خبر ندارین ! الان رو میزه کاره منه !!!! دارم با پیچ گوشتی چشمشو باز می کنم !!!!!! [/quote] مواظب باش كورش نكني !
 13. newday

  اخبار برتر نظامی

  ايران 6 سالي هست تيم هاي قوي و قدري تو منطقه داره كه حتي آهن باقي مونده از پاره هاي سلاح ها وبمب ها و موشك ها و تانك ها و ... آمريكايي رو جمع آوري ميكنه و از آلياژ گرفته تا فيها خالدونشون رو درآورده و روش تحقيق كرده بعيد نيست سقوط اين پهباد و كش رفتنش هم كار يكي از اين گروه ها باشه حتما واسه همچين شكاري از روسيه يا ايران پول خوبي خواهند گرفت!
 14. newday

  اخبار برتر نظامی

  فكر كنم الان ديگه بشه تو يكي از موسسات هوا و فضاي سري ايران پيداش كرد