mahdi345n

تصاويري از بمب افكن پنهانكار روسيه

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

طبق متني كه ترجمه كردم ظاهرا قراره در سال 2010 به مرحله توليد برسه.طراحي كاملا سري است . اين تصاوير تنها به عنوان نمونه طرح هايي براي مردم است.
گفته شده كه رقيبي سرخست براي f22 محبوب است.
اطلاعات بيشتري نبود.

http://www.4shared.com/file/241681786/a24e7bd9/11_online.html
http://www.4shared.com/file/241681897/c70e3d33/12_online.html
http://www.4shared.com/file/241681893/c063f92a/13_online.html
http://www.4shared.com/file/241681842/2cab7f1/14_online.html
http://www.4shared.com/file/241681815/e1d9d617/15_online.html

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من قبلاً این تصاویر گرافیک رو در یک تالار گفتگوی خارجی دیده بودم منتهی به عنوان سوخو تی-50 یا همون پاکفا معرفی شده بود، الآن که اون رونمایی شده و یه شکل دیگس گویا این تصاویر گرافیکی وظیفه جدیدی پیدا کردن.

ولی انصافاً طرح زیبایی هست، ممنون از به اشتراک گذاشتن این تصاویر زیبا.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
پروژه مزبور اصلاً به یه همچین نتیجه ای نرسید.......... :mrgreen:
F22 تو نسل خودش فعلاً رقیبی نداره.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اين عكس ها كانسپت ها يا به نوعي پيشبيني هايي بود كه از جنگنده نسل 5 تي 50 مي شد اما با رو نمايي آن به نوعي همه چيز معلوم شد.اصولا اين جنگنده خيلي مانده تا عملياتي شود و تازه موتورش هم مي بايد تعويض شود و جالبتر از همه اينكه روي مدل تست راداري نصب نشده بود. پنهانكاري حرارتي هم ندارد و به نوعي همه چيز آن با اين رونمايي زير سوال رفت.به نظر من جنگنده نسل5 چيني مي تواند از اين جنگنده به مراتب كاراتر باشد.روس ها بعد از فروپاشي شوروي سابق سالهاست در نوآوري درجا زده اند و در حال حاضر نيز به هندي ها روي آوردند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]اين عكس ها كانسپت ها يا به نوعي پيشبيني هايي بود كه از جنگنده نسل 5 تي 50 مي شد اما با رو نمايي آن به نوعي همه چيز معلوم شد.اصولا اين جنگنده خيلي مانده تا عملياتي شود و تازه موتورش هم مي بايد تعويض شود و جالبتر از همه اينكه روي مدل تست راداري نصب نشده بود. پنهانكاري حرارتي هم ندارد و به نوعي همه چيز آن با اين رونمايي زير سوال رفت.به نظر من جنگنده نسل5 چيني مي تواند از اين جنگنده به مراتب كاراتر باشد.روس ها بعد از فروپاشي شوروي سابق سالهاست در نوآوري درجا زده اند و در حال حاضر نيز به هندي ها روي آوردند.[/quote]

راجع به روسها اشتباه ميکني برادر .mig31 -su-27 su-37 su-47 نگاه کن ببين چقدر پيشرفته هستند تو جنگ بالکان از آمريکا و ناتو با همين mig-29 يک f-117 خوابوندن.بعدش طي يک آزمايش su-30mki هاي هند f-15,f-16 و f-18 رو مغلوب کردن. روسها فقط کمبود بودجه ارن بعضي وقتها ولي هيچوقت کم نمييارن icon_cheesygrin icon_rolleyes

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]اين عكس ها كانسپت ها يا به نوعي پيشبيني هايي بود كه از جنگنده نسل 5 تي 50 مي شد اما با رو نمايي آن به نوعي همه چيز معلوم شد.اصولا اين جنگنده خيلي مانده تا عملياتي شود و تازه موتورش هم مي بايد تعويض شود و جالبتر از همه اينكه روي مدل تست راداري نصب نشده بود. پنهانكاري حرارتي هم ندارد و به نوعي همه چيز آن با اين رونمايي زير سوال رفت.به نظر من جنگنده نسل5 چيني مي تواند از اين جنگنده به مراتب كاراتر باشد.روس ها بعد از فروپاشي شوروي سابق سالهاست در نوآوري درجا زده اند و در حال حاضر نيز به هندي ها روي آوردند.[/quote]

راجع به روسها اشتباه ميکني برادر .mig31 -su-27 su-37 su-47 نگاه کن ببين چقدر پيشرفته هستند تو جنگ بالکان از آمريکا و ناتو با همين mig-29 يک f-117 خوابوندن.بعدش طي يک آزمايش su-30mki هاي هند f-15,f-16 و f-18 رو مغلوب کردن. روسها فقط کمبود بودجه ارن بعضي وقتها ولي هيچوقت کم نمييارن icon_cheesygrin icon_rolleyes[/quote]

سوخو 37 كه به توليد انبوه نمي رسه و سوخو 47 هم كه آوونيكي در حد جنگ جهاني دون داشت! و اون هم اصولا قابليت عملي شدن و توليد انبوه را نداشت با اون بال اصولا در سرعت هاي كم و داگفايت قابليتي نداشت .سوخو 35 هم در اصل ارتقا يافته همون سوخو 27 است كه بيشتر براي پر كردن خلا ناشي از تاخير در پروژه تي 50 آن را ساختند كه در حقيقت باز پروژه و طراحي اصلي آن همان سوخو 27 است كه باز به زمان شوروي سابق بر مي گردد.حرفي كه من زدم اين بود كه اصولا بعد از فروپاشي شوروي سابق اصولا روسها دست به طراحي صفر تا صد نزدند و بيشتر دست به ارتقا ميگ 29 و سوخو 27 با نام هاي ديگر زدند.درباره جنگ نيز جنگندهايي مثل اف-15 و اف-14 ركورد هايي تاريخي از خود ثبت كردند.اصولا جنگنده هاي آمريكايي و جديدا اروپايي يك سرو گردن از جنگنده اي روسي بالاتر هستند.شايد بتوان چين رو به عنوان رقيب آينده بلوك غرب در نظر گرفت اما روسيه را با اين وضع اقتصادي كه از سال 2008 با آن روبرو شده بعيد مي دانم كه بتواند حتي به همتاي شرقي خود برسد.اين جنگنده نسل 5 هم كه رونمايي كردند اصولا با استانداردهاي متداول نسل 5 نيست مگر اينكه با استاندارد هاي روسي عنوان نسل 5 را كسب كرده باشد.اصولا طراحي فيزيكي آن مخصوصا از زير با يك جنگنده پنهانكار در تناقض آشكار است. من فكر نمي كنم كه روسها حتي اين جنگنده را در هنگام طراحي در اتاق آنتن تست كرده باشند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote] سوخو 47 هم كه آوونيكي در حد جنگ جهاني دون داشت! و اون هم اصولا قابليت عملي شدن و توليد انبوه را نداشت با [size=18]اون بال اصولا در سرعت هاي كم و داگفايت قابليتي نداشت .[/size] [/quote]
اتفاقا تمام قابلیت سوخو 47 در داگ فایت به خاطر همین بالهای رو به جلو بود که تا حد زیادی سرعت استال رو پایین میاورد و به مانور پذیری جنگنده کمک شایان توجهی میکرد.
تا اونجایی هم که من میدونم درباره آیونیک این جنگنده اطلاعاتی منتشر نشده چون فقط یک نمونه از این پرنده ساخته شده که اونهم نمونه اثباتگر تکنولوژی هستش.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote] سوخو 47 هم كه آوونيكي در حد جنگ جهاني دون داشت! و اون هم اصولا قابليت عملي شدن و توليد انبوه را نداشت با [size=18]اون بال اصولا در سرعت هاي كم و داگفايت قابليتي نداشت .[/size] [/quote]
اتفاقا تمام قابلیت سوخو 47 در داگ فایت به خاطر همین بالهای رو به جلو بود که تا حد زیادی سرعت استال رو پایین میاورد و به مانور پذیری جنگنده کمک شایان توجهی میکرد.
تا اونجایی هم که من میدونم درباره آیونیک این جنگنده اطلاعاتی منتشر نشده چون فقط یک نمونه از این پرنده ساخته شده که اونهم نمونه اثباتگر تکنولوژی هستش.[/quote]

جنگنده اي با آن بال نمي تواند در سرعت هاي پايين تعادلش را حفظ كند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.