SAEID

قابل توجه تمام کاربران سایت ، حتما بخوانید

Recommended Posts

سلام!من نمیدونم واسم اومده یا نه ولی خوب اینو گفتم تا رو اسکرل باشه!!!در ضمن:نکبتا سرویستون می‌کنیم!!!!!!!!!!!!!اینم واسه هرکی‌ بخواد واسه ما شاخ شه!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :x

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من نيز بخواندم...تشكر.(اگرچه كسي مارو تحويل نميگيره :mrgreen: كه از اين ايميلها بفرسته واسمون)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
السلام
من نيز بررسي نمودم فقط حاج سعيد گرو كشي نكن برادر من كه بنيادي فعالم يه مدت سرم شلوغ بودا.... تشويق كن برادر تشويق..... :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جالبه حالا که با اکانت سازی بعضی ها توی سایت نمی تونن جلوی سایت و دیدگاهش رو بگیرن به فکر اذیتش افتادن.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=darkblue]تشکر بابت اطلاع رسانی...
بنده چنین ایمیلی رو دریافت نکردم.سعید جان به شما هم فرستادند؟ ظاهرا شوخی بوده و به احتمال زیاد احمق تشریف داشتند...جدی نگیرید!
[size=9]جالبه تنها ظرف 3 روز 200 اسپم و دعوتنامه از سایت های مستهجن خارجی دریافت کردم...[/size] :mrgreen:

[/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]البه تنها ظرف 3 روز 200 اسپم و دعوتنامه از سایت های مستهجن خارجی دریافت کردم...[/quote] احتمالا یک نفر ایمیل شما رو وارد این سایت ها کرده ! یا بخاطر فیلشکنی چیزی این اتفاق رخ داده ..

اون ایمیل واسه من هم نیومده ...

ممنون از اطلاع رسانی .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دستت درد نكنه عجب جانوراني هستن بيكارن تازه فكر كنم يكم ايكيشونم پايين بوده كه براي سعيدم فرستادن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سعید جان دیدین تو تاپیک اس 300 گفتم که این ربیا دارن یه کارایی تو سایبر میکنن ولی شما گفتین خطرشون جدی نیست و اما در مورد اسپم:

این روش یعنی استفاده از ایمیل کاربران و ارسال fake mailبه کاربران آماتور ترین روش هک کردن هستش پس یا طرف خیلی خنگ بوده یا هم این که اولین راه هک سایت رو انتخاب کردن باید اون کاربرایی که اون ایمیل رو دریافت کردن شناسایی کنیم به نظر من از برنامه ی جمع آوری ایمیل از سایت ها استفاده کردن فعلا آقا سعید پسورد شما خیلی مهمه پس تعداد کاراکتر هاشو بیشتر کنین از مازول های امنیتی سیستم نیوک هم استفاده کنید
نظر من:احتمال میره طرف ایرانی باشه و با استفاده از برنامه های فی*لتر استفده کرده باشه ویا برنامه آی پی چنجر واسه اینکه قابل رهگیری نباشه اگه آی پیشودارین بدین تا من ببینم که از آی پی های آزاد هست یا نه

توصیه به کاربران:فعلا در مورد اس300 چیزی ننویسین و برین تاپیک اس300 رو مثل من منحرف کنین

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.