mr-sadra

امارات متحده عربي - شيخ نشيني با ارتش لي لي پوتي ...!!!

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

الان من نميدونم بحث سر چيه ؟

تجهيزات در جنگ بسيار موثر هستند ! اما براي بار دهم توي اين سايت ميگم در كنار توان تجهيزاتي نيروي انساني توانا و بسياري از عوامل نظير هوشمندي !تاكتيك عملياتي! زمين! زمان و ... توي يك نبرد به همون اندازه موثر هستند ...

امارات (عربهاي امارات) هر وقت چيزي ساختن برن در موردش هزاران صفحه بنويسن ! ايرادش چيه كه ما بياييم در مورد سلاحمون بنويسيم در حالي كه سلاح هاي آمريكايي گوش هر كس رو توي نت كر ميكنند ؟ ... صدها فيلم مستند در مورد يه كلت درست ميشه ! حالا اگر كسي بياد در مورد يك سلاح بسيار توانمند ساخت داخل 4 صفحه مطلب بنويسه !خودمون بايد زورمون بياد ؟ يعني اينقدر حقير شديم كه اصلا خودمون رو هم نبينيم و فقط خود باخته باشيم ...

مي دونستيد توپ 120 ميليمتري 9000 تانك 6 ميليون دلاري ابرامز ساخت آمريكا نيست ؟!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]مي دونستيد توپ 120 ميليمتري 9000 تانك 6 ميليون دلاري ابرامز ساخت آمريكا نيست ؟![/quote]

بله L55 ساخت آلمان غربی(!)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]کسایی که میگویند عربها میترسند من دوست دارم بدونم اگر جنگی اتفاق افتاد اون اپراتوری که پشت سیستم pac3 یا تاد نشسته از چی میترسه که نخواهد دکمه شلیک موشک به سمت هواپیماها یا موشکهای ما رو فشار نده[/quote]

از اون کماندویی که لوله اسلحه اش رو گذاشته رو مخش!!

عجب حرفی نوشتی جواد جان.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]پيامبر: من از عرب هستم ولي عرب از من نيست[/quote]
فکر کنم این سخن از امام علی (ع) باشد نه پیامبر اکرم (ص)
البته اگه اشتباه از منه ببخشید چون اینجوری شنیدم!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=red]توان موشكي ارتش امارات متحده عربي

موشك تاكتيكي هوسانگ 5 (ااسكاد B ) ................ بيست و پنج فروند [/color]

[img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/300px-Scud_TEL_launch.jpg[/img]

امارات متحده عربي حدودا" 21 سال پيش (بعد از حمله عراق به كويت ) تعداد 25 لانچر موشك اسكادB بابرد حدودا" 300 كيلومتر + كليه متعلقات ديگه رو از كره شمالي خريداري كرد كه از اخرين وضعيت اين موشك ها خبر موثقي در دست نيست ولي با توجه به قطع رابطه كره شالي با امارات (نظامي) و همچنين عدم وجود زيرساخت هاي لازم در امارات براي استفاده از يه همچين موشكهايي حدس زده ميشه كه از وضعيت خوبي برخوردار نباشن واحتمالا" تو يه انباري ... جايي در حال خاك خوردن باشن !
به عنوان مثال موشك هوسانگ 5 (با همون شهاب يك خودمون) با پيشران سوخت مايع كار ميكنه كه دوستان با پيچيدگي هاي نگهداري و بهره برداري از چنين سوخت هايي اشنا هستن !
حالا ديگه بحث سيستم هدايت و ... بماند !
اين نمونه اي هم كه امارات گرفته معلوم نيست از قابليت حمل كلاهك هاي خوشه اي برخورداره يا نه ؟
زمان جنگ ، صابون اين موشكها به تن هم وطن هامون در اهواز ودزفول خورد ... ( داستان موشك هاي 12 متري در كوچه هاي 6 متري رو شنيدين ... )
البته ناگفته نمونه كه كلا" اعراب به موشك خيلي علاقه مندند واين درحاليه كه چون امريكا تمام خريدهاي نظامي كشورهاي دنيا رو رصد ميكنه به اونها اجازه دست يابي به نمونه هايي رو كه قادر باشن امنيت رژيم صهيونيستي رو به خطر بندازن ، نخواهد داد!

[color=red]اين مطلب ادامه دارد ....
برداشت باذكر منبع .... [/color]

[color=brown]عکس به گالری انتقال یافت.

Babakim1[/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
امريكايي ها چطور اجازه ميدن كه امارات از روسيه هم سلاح بخره؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اگر این عربها دشمن هستن یک چیزشون خوبه و اونم سابت کردن که هستن اما روسیه تا حالا ۱۰۰۰۰ زیر اب ایران رو زده و ول کن هم نیست بابا این کسافتهای گدا و پر طمع رو از سیاست خارجی ایران باید دور انداخت :confused: ! حدف امریکا تحریک کردن اعراب بر علیه ایران هست.ایران تنها کاری که باید بکنه اینه که دیپلماسی فعال داشته باشه و کوشش کنه با عربها مدارا کنه.وقتی روسیه کمونیست داره زیرابی میاد ایران هم باید به فکر ضعیف کردن روسیه باشه .نا انی ایجاد کردن در روسیه حمایتهای پنهانی از گروه های ازادیخواه چچنی!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote] امريكايي ها چطور اجازه ميدن كه امارات از روسيه هم سلاح بخره؟ [/quote]
خيلي ساده اس ... با هماهنگي !!!
اما خريدهايي كه امارات از روسيه ميكنه در مقابل خريدهايي كه از كشورهاي غربي ميكنه بسيار ناچيزه !
اين فيلم راز بقاء رو ديدين كه بين جك - جونورها يه قانون نانوشته اي وجود داره كه هر جونوري واسه خودش يه محدوده داره كه اگه يكي ديگه وارد اون بشه شر به پا ميشه ( داستان شرق ( چين و روسيه ) وغرب ( امريكا واروپا) هم مثل همين قضيه مي مونه )
به عبارت ديگه اعراب بازار بكر كشورهاي بلوك غرب محسوب ميشن نه شرق ... كه اگه خريدي هم ميكنن با هماهنگي امريكاست ...
در هر صورت بازار دست به نقد كشورهاي عربي چيزي نيست كه بلوك غرب به اين سادگي ها اجازه حضور رقيب رو در اون بده !( در مقايسه با بازار فقير افريقا و... )
براي اينكه موضوع رو بهتر متوجه بشين بذارين يه مثال بزنم :
اين شبكه پدافندي متشكل از تاد و پاتريوت امارات رو كه من در پست هاي قبلي براتون توضيح دادم قرار بود در ابتدا توسط روسيه با هزينه 4 ميليارد دلار متشكل از يك سامانه پدافند هوايي چند لايه و يكپارچه نسل پنجم شامل موشكهاي كوتاه برد – ميان برد – دوربرد – رادار – واحد هاي جنگ الكترونيك - كنترل و سامانه هاي S 300 PMU2 (گرامبل) (به جاي پاتريوت) و S 400 (تريومف) (به جاي تاد) براي امارات انجام بشه كه در نهايت ديدم شبكه غربي پاتريوت وتاد با چند برابر قيمت جايگزين سيستم سام شد!
البته كسي منكر دقت و قابليت هاي سيستم پاتريوت وتاد نيست ولي سيستم هاي روسي هم قابليت هاي خاص خودشون مثل تحرك و ماندگاري بيشتر رو دارن كه نمي شه ازش چشم پوشي كرد !( توجه داشته باشين كه اگه كل اين سيستم توسط روس ها انجام ميشد براي امارات فقط 4 چوب آب ميخورد واين در حاليه كه فقط وفقط سيستم تاد پاي امارات 7 چوب آب خورده )

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
برادر من خود امریکاش نمی دونه اگر جنگ با ایران رو شروع کنه و در همون لحظات اول تمام پایگاهها و تاسیسات هسته ای و نظامی ایران رو بزنه 24 ساعت بعذد چی در انتظارشه چه برسه به امارات .
ما فرض رو بر این می زاریم که امارات جنگ رو شروع کنه و تمام توان هوایی ما رو در این چند استان بزنه و جزایر رو هم بگیره بعد ایا توان ادامه جنگ و عواقب اون رو برای زیاد نه یک هفته داره.
موشکهای ایران می تونن از شمالی ترین نقطه ایران شلیک و با دقت بالا تمام پایتخت این کشور رو با خاک یکسان کنن اینم محض اطلاع شما بگم چون توان نابودی این موشکها رو در مرحله اول به خاطر بعد مصافت ندارن این سامانه های فضایی اینا هم نمی تونن در مرحله دوم حتی موشکها رو شناسایی کننو ودر مرحله سوم بماند که خود این سامانه ها طعمه موشکهای ایرانی می شن در برابر توان زیر سطحی ایران با این زیر دریایی های کوچکی که شناسایی نمی شن و خطوط مواصلاتی و پشتیبانی دریایی رو قطع کردن و فشار ایران در عملیات ابی خاکی برای پس گرفتن جزایر و نبود فرودگاهی برای نشستن این همه جنگنده ای که شما گفتین(به علت خملات موشکی و راکتی ایران )رو باید چکار کنه.
این رو اضافه کنم که اگر ایران فقط عقبه پشتیبانی این کشور به این جزایر رو ببنده برای نابودی تمام نیروهاش در این جزایر کافی هست.
توان استخراج و صادارت نفت رو از دست می ده و اسکله های اونا یکی پس از دیگری یا موشک می خورن یا مین گذاری می شن و تخریب و تنگه هم در دست ایران می مونه راستی در این شرایط هیچ کشتی تجاری حاضر به پهلو گیری در سواحل نا امن این کشور نیست مردمش کم اونایی که ایرانی هستن یا به ایران یا به اروپا محترمانه نقل مکان می کنن و دیگر برادران عرب ساکن هم دلیلی برای شرکت در جنگی که مال خودشون نیست ندارن.
راستی ارتش این کشور تشکیل شده از مردم خودش و دیگر کشورهای منطقه است.
هواویماهای اونا در روز اول ضربات خوبی می زنن اما در روزهای بعدی کم کم با ورود سامانه های کوتاه به سواحل ایران توان درگیری در ازتفاع کم رو از دست داده و در ارتفاع میانی هم با مرصاد و اس 300 طرف می شن و در نهایت تلفات می دن.
توان دریایی این نیرو در عرض چند روز توسط سپاه از کار می افته و سرگذشت ساعر و با بهتر بگم مروارید برای نیروی دریایی اونها هم اتفاق می افته.
نیروی زمینی هم بماند با این همه گردان صابرین و...... تازه یکدفعه توی اخبار می شنوی فرماندهان دشمن توسط تیپ 65 یا ربوده شدن یا به هلاکت رسید جا الخالق دم چه چیزا نمی شنوه...
من قصد مسخره کردن ندارم اما می خوام اینو بگم شاید ما در نیروی هوایی ضعف ساختاری و بنیادی زیادی داریم اما در بخش های دیگه مسیولین دفاعی کشور راههای دیگه ای برای پوشوندن این مشکل پیدا کردن و این رو هم اضافه کنم نیروی هوای قوی به تنهایی ضامن پیروزی در هیچ جنگی نیست اما تاثیر بسیار بالایی داره.
ما توان هدف قرار دادن تمام شناورهای نظامی غیر نظامی و تجاری اسراییل در تمام مدیترانه را داریم(سید حسن نصرالله(حفیظ الله))....

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]برادر من خود امریکاش نمی دونه اگر جنگ با ایران رو شروع کنه و در همون لحظات اول تمام پایگاهها و تاسیسات هسته ای و نظامی ایران رو بزنه 24 ساعت بعذد چی در انتظارشه چه برسه به امارات .
ما فرض رو بر این می زاریم که امارات جنگ رو شروع کنه و تمام توان هوایی ما رو در این چند استان بزنه و جزایر رو هم بگیره بعد ایا توان ادامه جنگ و عواقب اون رو برای زیاد نه یک هفته داره.
موشکهای ایران می تونن از شمالی ترین نقطه ایران شلیک و با دقت بالا تمام پایتخت این کشور رو با خاک یکسان کنن اینم محض اطلاع شما بگم چون توان نابودی این موشکها رو در مرحله اول به خاطر بعد مصافت ندارن این سامانه های فضایی اینا هم نمی تونن در مرحله دوم حتی موشکها رو شناسایی کننو ودر مرحله سوم بماند که خود این سامانه ها طعمه موشکهای ایرانی می شن در برابر توان زیر سطحی ایران با این زیر دریایی های کوچکی که شناسایی نمی شن و خطوط مواصلاتی و پشتیبانی دریایی رو قطع کردن و فشار ایران در عملیات ابی خاکی برای پس گرفتن جزایر و نبود فرودگاهی برای نشستن این همه جنگنده ای که شما گفتین(به علت خملات موشکی و راکتی ایران )رو باید چکار کنه.
این رو اضافه کنم که اگر ایران فقط عقبه پشتیبانی این کشور به این جزایر رو ببنده برای نابودی تمام نیروهاش در این جزایر کافی هست.
توان استخراج و صادارت نفت رو از دست می ده و اسکله های اونا یکی پس از دیگری یا موشک می خورن یا مین گذاری می شن و تخریب و تنگه هم در دست ایران می مونه راستی در این شرایط هیچ کشتی تجاری حاضر به پهلو گیری در سواحل نا امن این کشور نیست مردمش کم اونایی که ایرانی هستن یا به ایران یا به اروپا محترمانه نقل مکان می کنن و دیگر برادران عرب ساکن هم دلیلی برای شرکت در جنگی که مال خودشون نیست ندارن.
راستی ارتش این کشور تشکیل شده از مردم خودش و دیگر کشورهای منطقه است.
هواویماهای اونا در روز اول ضربات خوبی می زنن اما در روزهای بعدی کم کم با ورود سامانه های کوتاه به سواحل ایران توان درگیری در ازتفاع کم رو از دست داده و در ارتفاع میانی هم با مرصاد و اس 300 طرف می شن و در نهایت تلفات می دن.
توان دریایی این نیرو در عرض چند روز توسط سپاه از کار می افته و سرگذشت ساعر و با بهتر بگم مروارید برای نیروی دریایی اونها هم اتفاق می افته.
نیروی زمینی هم بماند با این همه گردان صابرین و...... تازه یکدفعه توی اخبار می شنوی فرماندهان دشمن توسط تیپ 65 یا ربوده شدن یا به هلاکت رسید جا الخالق دم چه چیزا نمی شنوه...
من قصد مسخره کردن ندارم اما می خوام اینو بگم شاید ما در نیروی هوایی ضعف ساختاری و بنیادی زیادی داریم اما در بخش های دیگه مسیولین دفاعی کشور راههای دیگه ای برای پوشوندن این مشکل پیدا کردن و این رو هم اضافه کنم نیروی هوای قوی به تنهایی ضامن پیروزی در هیچ جنگی نیست اما تاثیر بسیار بالایی داره.
ما توان هدف قرار دادن تمام شناورهای نظامی غیر نظامی و تجاری اسراییل در تمام مدیترانه را داریم(سید حسن نصرالله(حفیظ الله))....[/quote]

هی ما میگیم اما دوستان باورشون نمیشه همیشه مرغ همسایه غازه :confused:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
در صورت جنگ با امریکا هم تمام تجهیزات اعراب برای دفاع از پایگاههای امریکایی بکار گرفته میشوند
یعنی در خط مقدم نیستند و در خط لجستیک و دفاع و پدافند اخر هستند که باز همین هم برای ما کافیه تا با انان مانند دشمن برخورد کنیم پس در زمان وقوع جنگ با امریکا درگیری با این کشورها به عنوان پایگاههای دشمن قطعیه
برخورد نزدیک انها با ما وقتی است که انها مطمئن شوند که دیگه کلک ما توسط امریکا یا ناتو کنده شده اون وقت میان مرده خوری ..که این شاالله به گور ببرند این ارزو رو :confused:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.