call-of-duty

دیگر نمیتوانید مخفی شوید......Heartbeat Sensor

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[color=blue]سلام.
توی این تاپیک قصد دارم یکی از تجهیزات مدرن و جدیدی راکه در آینده روی سلاح ها مشاهده خواهیم کرد را معرفی کنم.
سنسور ضربان قلب،
این سنسور به این طریقه عمل میکند که تا شعاع مشخص (البته هنوز این شعاع مشخص نیست چون اطلاعات کمی راجبه آن وجود دارد اما میتواند بسته به قدرت دستگاه متفاوت باشد) هر موجود زنده که ضربان قلب داشته باشد را شناسایی و آن را مونیتورینگ کرده و شناسایی کند.
همانطور که میدانید قلب افراد با توجه به قدرت ضربان فرکانس های مختلفی را در بازه مشخص تولید میکند.
این سنسور میتواند با شناسایی این فرکانس ها محل تولید و منبع انها را شناسایی کرده.

[img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/2rgib2u.jpg[/img]

تا قبل از این از این فناوری فقط در بخش مدیکال استفاده میشد تا اینکه ارتش ایالات متحده انرا جدیدا وارد بخش نظامی کرده.

[img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/0083645300069_215X215.jpg[/img]

از این سنسور میتوان برای شناسایی افرادی که خود را پنهان کرده اند یا جستجوی خانه به خانه و... استفاده کرد.
از ترکیب این سنسور با اسلحه هایی مثل آآ-12 میتوان یک ترکیب بینظیر را برای سلاح های پلیسی به دست آورد.
هنوز اطلاعات بیشتری راجبه این فناوری در بخش نظامی در دسترس نیست و با بدست آوردن اطلاعات جدید به تاپیک پیوست خواهد شد.[/color]

[img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/CornerShot-3.jpg[/img]
[color=red]
گردآوری: call-of-duty
فقط برای میلیتاری[/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[align=justify]بسيار عالى و مخوف!! در جايى كه بخواهيم با تفنگ گوشه زن(آخرين عكس مقاله رو منظورم هست) و اين سنسور شليك كنيم٬ نشانه گيرى چگونه خواهد بود!؟ اگر دوستان توبيخ نكنند٬ در بازى هاى مختلفى از اين سلاح رونمايى(!) شده بود٬ من جمله همين مسعود خودمون٬ چيز! ببخشيد! Call of Duty: ModernWarfare2 ! خيلى به درد عملياتى كماندويى مى خوره! خوراكش نفوذ مخفيانه به پايگاه هاست كه صد البتّه همراه با صداخفه كن بايد باشه. به علاوه براى آزادسازى گروگان ها در حيطه وظايف نيروهاى انتظامى هم عاليه. فرض كنيد نارنجك دودزا بزنيد يا داخل يك بناى متروكه يا نيمه كاره يا هرجاى ديگرى‌كه آن ها پناه گرفته اند با اين وسيله مى شود حالشون رو گرفت! [/align] :confused:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
تو بازی کال آف دیوتی 6 در یک مرحله که تو شرایط بد جوی قرار داره برای کشتن دشمنان از این وسیله استفاده می کنه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مسعود جان دستت درد نکنه

تاپیک خوبیه و با حضور دوستان میتونه خیلی مفید باشه.

تا اونجایی که من خبر دارم فرکانس تولیدی از قلب گویا مشخص شده(البته نه به صورت کامل چون یکی از دوستام که هم رشته خودته گفت با توجه به شرایط خاص مثل استرس یا شادی این فرکانس مقادیری تغییر میکنه!) و دارن روی منحرف کردن این سنسور هم کار میکنند البته هنوز راه بسیاری در پیش دارند.

یکی از عمده ترین موارد استفاده از این سنسور هم مکان های شلوغ یا به قولی با دید کم(مثل جنگل های استوایی) یا در مکانهایی با آب و هوای بد (مثلا طوفانی یا مه آلود) هستش.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ممنون دوستان عزیزم.
رضا جان همونطور که اشاره کردید بازه فرکانس در شرایطس مثل استرس که ضربان قلب زیاد میشه و یا شرایطی مثل بیهوشی یا اینکه طرف نفسش رو حبس کنه این فرکانس متفاوت خواهد بود.
البته برای این دستگاه باید تمام این شرایط فرکانسی تعریف شده باشه.
.......
بله هکسمن عزیز.
یکی از کاربرد هایی که براش تعریف شده تست وسایل نقله از جمله تانک خودرو و نفربر و... هستش.
...
سجاد جان از شیوه هدف گیری با تفنگ های گوشه زن اطلاعات دقیقی ندارم اما فکر کنم تاپیکشو توی سات دیده باشم.. :confused:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دستت طلا داش مسعود گل . اقا خیلی وسیلخ خوبیه ! مخصوصا برای چک کردن در اب و هوای بد و بخصوص مناطق شهری و درگیری ها در فضاهای بسته و پشت دیوارها !!! یادمه تو اولین بازی که دیدمش بازی Rainbow six بود !!! نسخه های اول بازی Rouge spear . . . اونجا قدرشو نمی دونستم ولی خیلی تو مراحل بالاتر بدرد می خورد !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
احتمالا باید یک پوشش خاص یا تکنیک هایی برای انحراف دستگاه وجود داشته باشد اگر پیدا کردم همینجا ذکر می کنم.
ممنون از مقاله خوبتان

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
كلا چنين چيزي به نظر نمياد وجود خارجي داشته باشه ...

اگر كسي ميتونه يك منبع معتبر اينترنتي واسش جور كنه . نه فقط عكس هاي تخيلي ...

البته ايده اون قديمي هست و مربوط ميشه به فيلم آلن ...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
عکس تخیلی؟ :confused:
اینا که تخیلی نبودن! توی توضیحات هم گفتم که اطلاعات کمی ازش وجود داره.
میگردم اگه بیشتر گیرم اومد حتما میذارم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
منتظرم .. اگر پيدا كردي فقط لينك منبع رو بدي كافيه .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دستت درد نکنه
من مطلبی مشابه این مطلبو در نوآور دیده بودم ولی فکر کنم شیوه عملش بر اساس تنفس دشمن بود.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خواهش فانتوم جان.
نمیدونم اون چه جوریه شاید با فرکانس ارتعاش تارهای صوتی کار کنه که درصد خطاش باید خیلی زیاد باشه!
مثلا اگه طرف تنفسش رو قطع کنه... :confused:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خوب اون فايل رو الان مطالعه كردم و اون چيزي نيست كه تصويرش رو قرار داديد اون كار رو هم نميكنه ...

اين يك وسيله ساده هست كه احتمال وجود افراد مخفي شده توي يك ماشين رو ميده و برد بسيار محدودي داره كه معلوم نيست روش كشف سنسورش به چه شكل هست اما قطعا مانند اون تصاوير نيست كه مثل رادار باشه ..

ازش بعنوان يك سنسور جهت بررسي ماشين هاي عبوري از مرز ها استفاده كردن . يعني در همين حد محدود هست ...

اين نرم افزارش هست كه توش كاميون ها مشخصه ./...
بالاي تصوير . روش قرار گيري سنسور ها رو مشخص كرده كه نتيجه بصورت ضرايب موج مشخص ميشه .. احتمالا بايد ماشين رو خاموش كنه و برايند موجهاي دريافتي از اين سنسور چنانچه توالي ضربان قلب توش مشخص پيدا بشه ميگن كسي داخل كاميون مخفي شده .
كه اين با اونچيزي كه شما مطرح كردي خيلي فاصله داره ..

[img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/med_image12.gif[/img]

اين هم يكي از سنسور ها :>

[img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/BBC_rm_snapshot_00_49_%5B2010_04_17_11_10_03%5D.jpg[/img]

اين يارو هم داره كار ميزاره ...

[img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/BBC_rm_snapshot_00_47_%5B2010_04_17_11_09_15%5D.jpg[/img]

حالا چنين سيستمي رو با چنين ابعادي ميشه روي يك تفنگ نصب كرد ؟! از فاصله دور حتي هدف رو مكانيابي هم كرد ؟! ...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.