Ehsan_animator

شواهد نشان می دهد تهدید نظامی علیه ایران جدی است!

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[quote]حقیر به هیچ وجه قصد صرف انرژی اضافه و حرکت و تحلیل مفاصل انگشتانم بر روی صفحه کلید را برای ثبت اراجیف تاریخی در این تاپیک نداشته،اما ترجیحا تمایل بسیاری دارم عزیزان با مشاهده وجه متبرک شده بنده که با دیدن نام مقدس تاپیک به این شکل = yawn در آمده از صرف هرگونه انرژی اضافی در این تاپیک خودداری کنند...متشکرم...![/quote]

خداییش که چقدر خندیدم . icon_cheesygrin :lol:

توی این وا نفسا روحیه ام عوض شد ،

راستی در ادامه عرایضم شاهد از غیب رسید ! یک سر به این خبر بزنید

[url]http://www.military.ir/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=12230#123508[/url]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
برادر من ، آقای amikrenjer شما تو چند تا تایپکی که من همین الان بازشون کرد ، یه پست دادین ، تو هرکدوم هم دریغ از یک کلمه حرف ، فقط شکلک گذاشتین ، این معنیش چیه ؟؟؟!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بنظر من آمریکا داره سعی می کنه ناتو رو وارد قضیه بکنه که تا حالا موفق نشده .

اگر روزی موفق بشه ناتو رو با خودش همراه بکنه حتما به ایران حمله می کنه .

[quote]سلام
اولا که اینها روزی حمله میکنن که نیروهاشونو از اطراف دور کرده باشن نه الان
من مطمعنم در صورت حمله دست متخاصم از بازو قطع میشه. مگه جوونای این مملکت مردن که هر کی از را رسید شاخ و شونه بکشه[/quote]

آمریکا داره با جایگزینی ناتو در منطقه در پایگاه های خودش در واقع همین کار رو می کنه. در افغانستان و عراق این رو دارند داد می زنند که ما داریم نیروهای ناتو رو جایگزین می کنیم.

ان شا الله که جنگ نمی شه ، ولی اگر اتفاق افتاد و جنگی به ما تحمیل شد جوون های این مملکت آمریکا و اسرائیل رو از روی زمین محو خواهند کرد. ان شا الله

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با سلام

در هر صورت ما آماده ایم

جناب رئیس جمهور در پاسخ به این سوال که امروز کار بسیار حساستر شده و ناوگان آمریکا در خلیج پارس بیشتر شده و آماده باش هستند گفتند :

"بزارید آماده باشن ، برن ، بیان روزی بود که یکصد ناو جنگی در مقابل ما در خلیج پارس آماده باش بودن چی شد؟

حالا هم بزار آماده باشن و هزینه های خودشونو بالا ببرن ما بحمدالله امروز به نقطهای رسیدیم که اینگونه تحرکات خدچه ای به روند روبه پیشرفت ما نتونه وارد کنه و ما از هر موقع در طول این 30 سال آماده تریم و اونا اگر کاری از دستشان بر میآمد انجام میدادند و منتظر رای و قطع نامه و ... نمیموندن و اینقدر سر و صدا به راه نمیانداختند بی سر و صدا جنگشونو میکردن مانند عراق و افغانستان که فاصله اعلام جنگ تا حمله کمتر از چند ماه بود "

نظر بنده اینه که آمریکا و به قول امام تفاله های اونا مانند کفتار میمونن که با این تبلیغات قصد دارن از آب گلالود ماهی بگیرن و گند کاری های خودشونو سرپوش بزارن و افکار عمومی رو از شکست های مفتضحانه خودشون در عرصه های گوناگون منحرف کنند

جنگ عراق و افغانستان ...تمایل ملل منطقه به همراهی با ایران و تقلید نظامهای منطقه ای به خصوص مردمی از ایران در همه عرصه ها

بحران اقتصادی ...بحران نفتی ...بحران بیکاری ....افزایش هزینه های جنگ فرسایشی ..افزایش هزینه های جنگ روانی علیه ایران عزیز و فشار افکار داخلی آمریکا

جو خراب و مسموم داخل اسرائیل که باعث مهاجرت معکوس در این کشور شده و خفقان کامل سیاسی در داخل رژیم جعلی صهیونستی و افزایش اعتراضات به جنگ در سراسر دنیا و عدم قبول جنگ از سوی مردم دنیا ..حمله به کاروان آزادی و ادامه روند ارسال

از همه بدتر اینکه فعالان صلح امروز بیش از هر موقع دیگری از رژیم سهیونیستی متنفر شدن نباید نفوذ آنها را در سازمانهای بین المللی دست کم گرفت و نباید این نکته رو فارموش کرد که در این جنگ روانی آمریکائیها بیشتر سعی دارن ایران را یک کشور ضد صلح معرفی کنند تا هسته ای و گاهی ما را با نازیها مقایسه میکنند

به هر حال این نظام و این کشور و این رهبری و این مردم پاک و حلال زاده و شیر پاک خورده بی صاحب نیستند و صاحبشان به زودی میآید انشا الله

با تشکر

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
تبليغات . تبليغات . تبليغات
اينا همش جنگ روانيه
بنظر من كار خوبي ميكنن هي ما رو تهديد ميكنن چون باعث ميشه ما هي هر روز خودمون رو قويتر از گذشته بكنيم .
كاشكي اين وسط بودجه نظامي مون افزايش پيدا ميكرد .
اسراييل هم عمرا بتونه به ايران حمله كنه . اگه ميخواد كل مردمش برگردن به كشورهاي سابقشون پس حمله كنه تا موشك بارونش كنيم .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
این جنگ روانی هستش که نباید تو دامش افتاد

از هر طرف نگاه کنیم این امر غیر ممکنه

این بازی بود که یکبار م.ر خورد و اعلام کرد جنگ حتمیه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[size=18]پس از همه این صحبت ها نتیجه میگیریم که من و شما باید برویم و ایمان و تقوای خودمان را قوی کنیم . در عین حال بدن سازی و آموزش نظامی یادتان نرود .
این را برای اون دوستانی نوشتم که همش میگویند حمله آمریکه یا هر کس دیگر به ایران ، قطعی است.(منظورم لزوماً اعضای این سایت نییست)که البته حتی اگر قطعی باشد باز هم مهم نیست . اگر قرار است حمله ای اتفاق بیافتد و کشوری اشغال شود ، انشا الله من و شما بعدش را نخواهیم دید که چه میشود چون دیگر در این دنیا نیستیم که البته مهم هم نیست ! دنیا هم که الحمد لله صاحب دارد . خودش بلد است چه باید بکند . پس می ماند (( من و انجام وظیفه ام)) . اگر میخواهید برایتان مهم نباشد ، اگر میخواهید با خیال راحت بمیرید ، فقط یک چاره دارد " ایمان و عمل صالح "
توجه شما را به چند جمله قصار جلب میکنم
امام حسین علیه السلام "انی لا اری الموت الا السعادة و لا الحیاة مع الظالمین الا برما"
الناس عبید الدنیا و الدین لعق على السنتهم یحوطونه ما درت معایشهم فاذا محصوا بالبلأ قل الدیانون
سخن بسیار است و به همین مقدار بسنده میکنم که " العاقل بالاشاره "
در آخر توجه شما را به کلام مقام معظم رهبری در خصوص تهدیدات دشمن جلب میکنم .
لطفا به این وبلاگ سری بزنید و به فایل صوتی که به صورت خودکار در زمینه وبلاگ پخش میشود گوش دهید
www.bedaan.parsiblog.ir
[/size][color=green][/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بارها ضرب شصت ايرانيان را در جنگ - تحريم - تهديد - و حتي سعي براي انقلاب رنگين چشيده اند و اگر عاقل باشند خطا نمي كنند ولي اگر باز هم حماقت كردند ماهستيم و جوابي محكم تر قبل به انها خواهيم داد :evil:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.