safir-omid

پهناي باند 20 مگابيتي منازل

Recommended Posts

[quote]این بستر بر اساس فیبر نوری هست و سیم تلفن عادی تا 2 مگابیت رو بیشنر نمی تونه ساپورت کنه اونم در ای دی اس ال. [/quote]

با همین ای دی اس ال ها تا 8 مگابایت رو به راحتی میشه عرضه کرد.
[quote]
اما قیمتها رو اشتباه زدین الان ای دی اس ال خانگی 128 نا محدود ماهی 20 هزار تومان هست در شهرستانها ولی در تهران ارزانتر هست.
من فکر می کنم باید یک دهم بشه.
[/quote]

اینها رو که من اعلام نکردم. تمام خبرگزاری ها هم همین رو زدند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان بزرگوار! بحث در مورد یک خبر هست که میگه می خوان اینترنت 20 مگابیت بدن دست مردم!
خواهشا در همین حول و هوش ها بحث کنین!! تا منم مجبور نشم یه وقتی خدای ناکرده ....

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اقا رضا شما عادت داری برادر من فقط حرفی زده باشی تازه من دست بالا گرفتم گفتم تا 2 مگابیت یه نگاهی به کتاب شبکه اقای عطا الهی بندازین و نحوه کار کردن ای دی اس ال این تکنولوژی فرکانس رو در چندین محدوده میشکنه و هر کدوم رو مودمی فرضی در نظر می گیره و پهنای باند سیم تلفن بیشتر از این رو اجازه نمی ده مگر اینکه شما خودت اینکار رو کرده باشی یا الان در حال استفاده باشی.

در مورد قیمتهام اونا دوستمون درست گفتن یک 0 زیاد گذاشتن اخه کجا اینترنت 64 بیت 100 و خورده ای هزار تومنه شما خودت بگو.

اینم اضافه کنم سرعت اینترنت کره جنوبی بالاترین سرعت در دنیا و با همین فناوری تا 2 گیگا بیت در ثانیه است و عملا سرورها برای سرویس دهی کم می ارن نه شبکه کابلی.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]اقا رضا شما عادت داری برادر من فقط حرفی زده باشی[/quote]

بزرگوار من فکر نمیکنم که این طرز صحبت کردن صحیح باشه. بنده که توهینی به شما نکردم.

همین الان برای شرکت ها همین isp ها، دارن 4 . 6 . 8 مگابایت عرضه میکنند.

در ضمن بنده گفتم، آمار از من نیست که. آمار از خود مخابرات هست. به من چه مربوطه؟ برید به خود اونها بگید.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]اینم اضافه کنم سرعت اینترنت کره جنوبی بالاترین سرعت در دنیا و با همین فناوری تا 2 گیگا بیت در ثانیه است و عملا سرورها برای سرویس دهی کم می ارن نه شبکه کابلی.

[/quote] متوسط 14 مگابيت من شنيد م ...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]الان ای دی اس ال خانگی 128 نا محدود ماهی 20 هزار تومان هست [/quote]

میشه این ISp دست و دل باز و اتش به مال خود زده را معرفی کنید

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من خودم دارم استفاده می کنم ولی از گفتنش شرمندم فقط می گم از توابع شرکت پارس انلاین هست.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ADSL با سرعت 128 کیلوبایت داخل شهر ما بدون محدودیتش هست 36 هزار تومن

تمام آی اس پی های جان هم همین قیمت رو می دن

یه خدمات کامیپوتری رو می شناختم چون دید آی اس پی خیلی سودش بیشتر رفت ؛ آی اس پی زد

حسابش کن (( تازه این خدمات کامپیوتری حداقلش هفته ای 6 تا کامپیوتر رو می فروخت ))

شما خیلی وضعتون خوبه .. خدا رو شکر کنید

من برای ای دی اس ال 128 کیلوبایت با حجم 1 گیگابایت (بدون هزینه ی تلفن ) دارم ماهی 13 هزار تومن تحویل می دم

هر گیگا بایت هم 5 هزارتومن ناقابل

........................
کاشکی نمی اومدم تو این تایپیک >>> داغ دلم دوباره تازه شد >>> حتی با خوندن مال شما ... داغ دلم بیشتر هم شد :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بيش ترين سرعت هاي اينترنت

http://www.spectrumofgreed.com/wp-content/uploads/2009/02/broadbandgraph.png

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اینترانت به مفهوم شبکه داخلی و سریع هست و در بعد کوری این کار رو فقط با فیبر نوری میشه کرد یعنی همین خبر.
اقا سرهنگ واریور ما چاکریم اقا خوبین اقای من این فناوری سرعتهای بسیار بالاتر از این رو هم می تونه ساپورت کنه مشکل سرورها هستن که نمی تونن سرویس مورد نظر رو در این زمان بدن.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بشینید خدا رو شکر کنید! من هم مثل شما قانع نبودم الان دارم به فلاکت می افتم
ما قراره چند سالی لبنان ساکن بشیم برای همین رفتم در مورد قیمت و سرعت اینترنت تحقیق کردم دیدم برای 512 باید ماهیانه حدود 60 هزار تومن پیاده بشم
تازه اکثرا آی اس پی های لبنان سرویس حجمی و محدود 8 گیگ و یا 10 گیگ دارند و دانلود شبانه شون که از ساعت 11 تا 7 صبح شروع میشه کلعدمه! چون شیری هست!
الان مخابرات ایران داره 1 مگ نامحدود رو میده 38 هزار تومن!
برید خدا رو شکر کنید :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اينترنت من 128 نامحدود 30 هزار تومن هست! و و مخابرات[b] حرامخوار [/b] پول تلفن رو گرفته و خط پي سي ام كشيده ! كه نميشه باهاش اي دي اس ال وصل كرد ! به همين خاطر اجبارا 180 هزارتومن پول دكل وايرلس داديم !!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.