ColonelShak

عملیات نیرو مخصوص های چچنی بر ضد ساختمان FSB

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[quote]کاری نداره ما تو افغانستان وقتی که عملیات انجام میدادیم.۲ یا ۳ هفته پیش طرح ریزیش میکردیم[/quote]
جان ؟؟؟؟؟ :mrgreen: عمليات انجام مي داديد ؟ چه عملياتي ؟ (طرف مال طالبانه :mrgreen: ) خفتش كنيد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]کاری نداره ما تو افغانستان وقتی که عملیات انجام میدادیم.۲ یا ۳ هفته پیش طرح ریزیش میکردیم[/quote]
جان ؟؟؟؟؟ :mrgreen: عمليات انجام مي داديد ؟ چه عملياتي ؟ (طرف مال طالبانه :mrgreen: ) خفتش كنيد[/quote]

مگه اطلاع نداريد؟؟برادر سمندون تنها كاربر خارجي سايت ميباشند و سوابق عملياتي زيادي در مناطق افغانستان دارن..تازه طالبان براي سر اين برادر رقم بالايي رو جايزه تعيين كرده..

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
راستی سمندون جان میگم شما ایران که بودی احیانا زاهدان بودی یا زابل ؟

[quote]رقم بالايي رو جايزه تعيين كرده..
[/quote]
من رقمه رو یادمم رفته فکر کنم یک میلیارد دلار بود :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
فیلمو دیدم، بابا اینا کی بودن! :mrgreen:

مثل اینکه اومده بودن خود کشی!

خب زدین، در برین دیگه! وایسادن که بکشنشون!

اینقدر شل شل راه رفتن تا کمکی ها رسیدن.

خاک بر سر اون روسهای ترسو!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
یه تحلیل می کنم از این حمله :

گند زدند خاک تو سر ها، این ها یعنی نیرو مخصوص بودند ( من تازه فیلم رو دیدم )

یه چند صد تایی ایراد داشتند:

1. تامین نداشتند
2. چرا با این حال که ساختمان چند طبقه بود یکی از این تیراندازها عقب تر کمین نکرده بود برای پوشش پنجره ها که نیروهاشون موقع عقب نشینی انقدر راحت آبکش نشن ؟؟؟
3. این ها چرا این همه نارنجک و بمب ترکوندن ولی تو نرفتند ؟؟؟ یعنی ملت آن تو انقدر گاو بودند تا وایسند با نارنجک بمیرن ؟؟؟
4. این ها نقشه شون چی بوده ؟؟؟ خودکشی با زجر ؟؟؟ این ها بجای اینکه از دشمن تلفات بگیرن تلفات دادن ...
5. وسیله فرارشون کو ؟؟؟
6. هیچ احمقی سر خیابون رو با استتار چک نمی کرد که به محض رسیدن نیروهای روسی اطلاع بده ؟؟؟
7. این ها که می خواستند فقط نارنجک پرت بکنند تو خوب هر نفر می رفت به یه مرکز نارنجک پرت می کرد و حداقل 4 مرکز رو می زدند نه یه مرکز رو ...
8. این ها چرا انقدر لباس هاشون تابلو بود ؟؟؟ می خوای شناسایی نشی فقط یه کلاه بپوش همین، این طوری راحت تر می شه تو جمعیت مخفی بشی
9. آن بابایی که داشت فیلم می گرفت از خودشون بود، خوب طرف نمی تونست فضای مناسب تری رو پوشش بده و با تلفن همراهی ، بی سیمی ، چیزی گرای دشمن رو تو در و دیوار و پنجره بده یا بگه کی حرکت بکنه ، کی وایسه و این ها ( منظورم همون دیده بانه )
10. خسته شدم ولی کلی کارشون ناشی بازی بود ...

یا علی

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به به به دوستان ماشاالله تحلیل های باحالی دارند :

1 - هدف از بین بردن نفرات داخل ساختمان است حالا به هر قیمتی
2 - از اول عملیات و تعدادتلفات نیروهای دشمن در لحظات شروع عملیات و غافل گیر شدن انها فیلم نیست !
3 - لباس های سربازان اگر به شلوارها دقت کنید شلوار مخصوص فرم نیروهای GRU روسی بر تن دارند ! و ست تجهیزات بسیار شبیه این نیروهاست - اکثر یگانهای اطلاعاتی و نیرو مخصوص های روسی در منطقه هم با کلاه چشمی ( ماسک ) در منطقه تردد می کنند .
4 - در شروع عملیات احتمالا این چند نفر با کشتن سرباز دربان ساختمان بسته انفجاری در ساختمان منفجر کرده اند ( از خرابی های در و پنجره ها می شود فهمید ) پس حتما چند نفری را کشته اند .
5 - فیلم بردار احتمال بسیار زیاد از مردم عادی و یا روسها است چون در اخر فیلم صدای شلیک به طرف ماشین از نزدیکی و داخل ساختمان فیلم بردار می اید .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]به به به دوستان ماشاالله تحلیل های باحالی دارند :

1 - هدف از بین بردن نفرات داخل ساختمان است حالا به هر قیمتی
2 - از اول عملیات و تعدادتلفات نیروهای دشمن در لحظات شروع عملیات و غافل گیر شدن انها فیلم نیست !
3 - لباس های سربازان اگر به شلوارها دقت کنید شلوار مخصوص فرم نیروهای GRU روسی بر تن دارند ! و ست تجهیزات بسیار شبیه این نیروهاست - اکثر یگانهای اطلاعاتی و نیرو مخصوص های روسی در منطقه هم با کلاه چشمی ( ماسک ) در منطقه تردد می کنند .
4 - در شروع عملیات احتمالا این چند نفر با کشتن سرباز دربان ساختمان بسته انفجاری در ساختمان منفجر کرده اند ( از خرابی های در و پنجره ها می شود فهمید ) پس حتما چند نفری را کشته اند .
5 - فیلم بردار احتمال بسیار زیاد از مردم عادی و یا روسها است چون در اخر فیلم صدای شلیک به طرف ماشین از نزدیکی و داخل ساختمان فیلم بردار می اید .[/quote]

به به دوستان خیلی لطف دارند به ما اما :

1. خوب برای از بین بردن نفرات داخل ساختمان راحت تر نبود با توجه به نوع انفجار هایی که دیدیم با چند تا موشک آر پی جی از خجالت ساختمان در می آمدند و بعد هم با ماشینی که آمدند جیم می رفتند ؟؟؟
2. با این مورد موافقم فیلم کامل نیست ولی من فکر می کنم ما زمان بسیار کمی از فیلم رو از دست دادیم، شاید به دقیقه نرسه.
3. لباس ها و کلاه ها رو نمی شه زیاد روشون حساب کرد، چون سربازارن روسی که یونیفرم به این سبک می پوشند با آرم و رسته و اتیکت هستند، پس طرف با این حال که سعی کرده لباس رسمی بپوشه ولی گند زده، در ضمن وقتی ما می دونیم دشمن بیرونه و خودی توئه، مهمه که لباس دشمن چی باشه ؟؟؟
4. ازت بعید بود این حرف چون من که جسدی یا ردی از خون رو زمین ندیدم، بعد در ضمن شما اگر با این فرم بخوای به یه ساختمان نزدیک بشی ، یارو نگهبانه سعی نمی کنه به رفیق هاش خبر بده ؟؟؟ در ضمن مطمئن باش چند تا تیر هم به سمتت شلیک می کنه، نگهبانه برگه چغندر که نیست . با این حرفت کاملا مخالفم، بنظر می رسه ساختمان مخصوص نیروهای اطلاعاتی باشه یا چیزی شبیه به این، چون تامین ثانویه اش دیر می رسه. ( ساختمان های اطلاعاتی تامین ثانویه ندارند و در موارد لزوم از نزدیک نیرو برای آنها کمک ارسال می شه )
5. من فیلم رو با صدای زیاد گوش کردم، بنظرم نرسید که کسی به نیروهای روسی زنگ بزنه یا چیزی شبیه به این، چون در این صورت مطمئن باش ملت زوتر می رسیدن، در ضمن با توجه به توضیحات بالا بنظر من می رسه که فیلمبردار هم با همون 4 نفر به صحنه رسیده و تا آمده مستقر بشه یه چند ثانیه از فیلم رو از دست داده.

خوب کلنل جان یه چند تا نکته رو اشاره می کنم بهشون خوب فکر کن :

1. ما به این جور عملیات می گیم تاخت. تو تاخت شما مهم نیست لباست چیه یا چه فرمی هستی، مهم اینه که در دل دشمن به دشمن آسیب بزنی و در بری، حالا در رفتن یعنی نباید اسیر یا کشته بده چون آن تاثیر منفی که در روحیه دشمن داره رو از بین می بره.
2. در دل دشمن می خوای از دشمن نابود بکنی، هزار راه ساده تر هست، یه ماشین پر مواد منفجره بزار در ساختمون و برو ، تو زمانی که درب ساختمون خلوته و فرد بی گناهی نیست که آسیب ببینه، چاشنی رو بزن. عزیز من ، می گم این ها خیلی ناشی بودند، می دونی چرا چون اصلا خودشون نمی دونستند می خوان چیکار بکنند، یه بمب می زارند در رو منفجر می کنند، به فرض اینکه پشت این در هم دو نفر بودند، خوب این دونفر هم مردند ولی آنها برای بعدش برنامه ای ندارن. بنظر می رسه حتی نمی دونند داخل ساختمان چه خبره ، چند نفر آن تو هست، ممکنه چه سلاح هایی داشته باشن و یا هزار جور اطلاعات که خیلی راحت به دست می یاد و معلومه که آنها ندارن. ( اگر هدف گرفتن تلفات از دشمنه که این کار آنها نشون می ده آنها به اندازه بز از نظامی بودن حالیشون نبوده )
3. تو این حور عملیات ها حتما باید بدونی با چی می جنگی، می دونی چرا؟؟؟ چون ممکنه تو خونه بقلی که دربش به خیابون پشتی هست و از این طرف یه درب داره که فقط در مواقع لزوم باز می شه، یه گروه نیرومخصوص با انواع و اقسام سلاح باشن، پس کار حساب نشده بوده.
4. من یه ایده دارم ، با توجه به مهمات و لباس ها و تجهیزاتی که حمل می کنند بنظر می رسه می خوان وارد ساختمان بشن و چیزی رو خارج بکنند، می دونی چی می گم ؟؟ این ها دنبال چیزی فراتر از تلفات بودن، یا نجات خودی یا گروگان گرفتن نیروی خاصی از دشمن. خوب اگر این فرض من درست باشه ، دلیل سر در گمی آنها بعد از منفجر شدن در رو می فهمی، آنها با چیزی که انتظار نداشتند روبرو شدند.
** یه نکته اینکه این ها نمی دونستند ساختمون چه نقشه ای داره ( منظورم نقشه معماری که ورودی ، اتاق ها و ... توش معلوم باشه )، تو این جور ساختمون ها همیشه پشت این در چوبی ساده یه چیزی هست که نزاره راحت رد بشی ...

دیگه حوصله ام سر رفت، بقیه اش رو نمی نویسم ... :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]کاری نداره ما تو افغانستان وقتی که عملیات انجام میدادیم.۲ یا ۳ هفته پیش طرح ریزیش میکردیم[/quote]
جان ؟؟؟؟؟ :mrgreen: عمليات انجام مي داديد ؟ چه عملياتي ؟ (طرف مال طالبانه :mrgreen: ) خفتش كنيد[/quote]
من مشهد زندگی میکردم.ما زد امریکایی و طالبان بودیم و هستیم
فقط تو ۲۶ عملیات چریکی شرکت داشتم همش کمین .بعد از زدن چندتا راکت و انفجار دادن خودرو طالبان فرار میکردیم.طالبا همیشه به ما حمله میکردن به محله های ا هم دفاع میکردیم
یک تایپک میزنم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
reza-m جان اینطور که معلومه اطلاعات زیادی از منطقه چچن و شهرها و سیستم انجا ندارید شما - بی تعارف گفتم دیگه برادر - شهر دست دشمنه !!!! تو شهر چند مدل دشمن داری : 1 نیروهای نظامی روسی ( ارتش با لباس های استتار مخصوص و متداول ) اینها دارای پایگاههای جداگانه هستند و اون کامیون که در اخر فیلم دیدن رد شد ماله ارتش است - اینها برای تردد در شهر از خودروهای UAZ ضد گلوله جدید و نفربرهای BTR استفاده می کنند ! صدای شلیک مسلسل 12.7 یا به احتمال زیاد 14.5 م م این نفربرها هم در اخرهای فیلم شنیده میشه !!!! 2 - نیروهای اطلاعاتی روسی ( این ساختمان که مورد حمله واقع شد مربوط به همین نیروهاست که یا با لباس شخصی هستند یا با لباس های زیتونی 2 رنگ ( پر رنگ و کم رنگ ) که چچنی های عملیات کننده از این مدل شلوار بر تن دارند و تمام نیروها دارای این ست هستند !!! پس یک دلیلی داشته همگی به این شکل در امده اند برادر . 3 - دشمن اصلی همین نیروهای وابسته به دولت کدریف هستند . شبه نظامیان !!!! که وابسته به روسیه هستند و در قبال شکار چچنی های مسلمان و نیروهای مقاومت پول می گیرند ! در این بین شما ممکن است این نیروها رو با لباس شبیه ارتشی های روسیه یا الگوهای استتار غربی و یا حتی همین لباس های مخصوص نیروهای GRU روسی ببینید !

[quote]. لباس ها و کلاه ها رو نمی شه زیاد روشون حساب کرد، چون سربازارن روسی که یونیفرم به این سبک می پوشند با آرم و رسته و اتیکت هستند، پس طرف با این حال که سعی کرده لباس رسمی بپوشه ولی گند زده، در ضمن وقتی ما می دونیم دشمن بیرونه و خودی توئه، مهمه که لباس دشمن چی باشه ؟؟؟ [/quote]

اتفاقا تا اینجا که من دیده ام هیچ نیروی روسی هیچ ارم و رسته و اسمی ندارد !!! ان هم یگانهای اطلاعاتی GRU . شما گویا حواست نیست برادر که یگان اطلاعاتی با نام و ارم و رسته در منطقه تردد می کتد ؟ !!!

[quote]. ازت بعید بود این حرف چون من که جسدی یا ردی از خون رو زمین ندیدم، بعد در ضمن شما اگر با این فرم بخوای به یه ساختمان نزدیک بشی ، یارو نگهبانه سعی نمی کنه به رفیق هاش خبر بده ؟؟؟ در ضمن مطمئن باش چند تا تیر هم به سمتت شلیک می کنه، نگهبانه برگه چغندر که نیست . با این حرفت کاملا مخالفم، بنظر می رسه ساختمان مخصوص نیروهای اطلاعاتی باشه یا چیزی شبیه به این، چون تامین ثانویه اش دیر می رسه. ( ساختمان های اطلاعاتی تامین ثانویه ندارند و در موارد لزوم از نزدیک نیرو برای آنها کمک ارسال می شه ) [/quote]

قرار نیست شما جسد ببینی !!! جسد که بال نداره بیاد جلو دوربین اخوی !!! جسد افتاده تو ساختمان ! یک نگاهی به خرابی ها بنداز ! در ثانی در ساختمان که صبحگاه در جلوی درب ورودی برگزار نمیشده که جسد ها انجا باشند !! اوایل حمله همانطور که خودت گفتی اصل عملیات در ان لحظات بوده که فیلم برداری نشده است ! شروع عملیات هم به نظر من با کشتن دزبان و نگهبانی و پرتاب بسته انفجاری و انفجار ان صورت گرفته است !

[quote]فیلمبردار هم با همون 4 نفر به صحنه رسیده و تا آمده مستقر بشه یه چند ثانیه از فیلم رو از دست داده. [/quote]

اتفاقا اشتباههت همین جاست - فیلم بردار مطمئنا ساعتهای قبل از شروع عملیات باید در منطقه باشه ! این فیلم مربوط به طرف دوست نیروهای مقاومت نیست ! بازی کامپیوتری نیست که از راه برسی بدو بدو بری حمله کنی ! مطمئنا اینها نیروی اطلاعاتی در منطقه داشتند .

ساختمان مربوط به نیروهای FSB روسی است ! هدف اجرای عملیات نیرو مخصوص ایذایی و گرفتن تلفات و به نحوی رو کم کردن دشمن در منطقه تصرف شده خودش بوده همین و بس . و گرنه کافی بوده تو کوله پشتی های این چچنی ها بعد از درگیری مواد منفجره بوده و اینها براحتی با پیاده کردن کوله پشتی در کنار دیوار ساختمان را به هوا می فرستاده اند .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان يه درخواست داشتم
يه فيلم چند وقت پيش ديدم كه توي اون نيروهاي روسي چندتا از اين مجاهدان چچني رو توي يه ساختمون گير انداختن و دارن از توي يه پنجره كه توي خيابونه بهشون شليك ميكنن فيلمبردار هم از يه جاي بلند داره ازاونا فيلم ميگيره
اتفاقا عكساش توي تايپيكه جنگ چچن كه نويسندش آقا كلنله توي صفحه 5 وجود داره
اگه لطف بكنيد و اين فيلم رو هم توي سايت قرار بديد هم تايپيك پربارتر ميشه هم ما استفاده ميكنيم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
حیف که اسلام دست و بالم و بسته کلنل جان وگرنه حتما یکسری نکته راجع به این سبک عملیات ها و نحوه اجرای آنها بهت می گفتم.

در کل تو این سبک از عملیات شما هر چقدر هم نیروی اطلاعاتی در منطقه کمتر داشته باشی و کارت سبک تر باشه، شک دشمن کمتره، تردد های بیجا، تردد در خارج از وقت معمول و ... باعث هوشیاری دشمن می شه.

ولی اگر حوصله ام شد واست یکسری توضیحات درباره عملیات های تاخت ( بزن در رو خودمون ) می فرستم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]حیف که اسلام دست و بالم و بسته کلنل جان وگرنه حتما یکسری نکته راجع به این سبک عملیات ها و نحوه اجرای آنها بهت می گفتم.

در کل تو این سبک از عملیات شما هر چقدر هم نیروی اطلاعاتی در منطقه کمتر داشته باشی و کارت سبک تر باشه، شک دشمن کمتره، تردد های بیجا، تردد در خارج از وقت معمول و ... باعث هوشیاری دشمن می شه.

ولی اگر حوصله ام شد واست یکسری توضیحات درباره عملیات های تاخت ( بزن در رو خودمون ) می فرستم.[/quote]

من قبولت دارم اخوی ولی مشابه این عملیات چون در شهر داره انجام میشه - اگر دقت کنی اینقدر شلیکها برای مردم منطقه طبیعی است که در صحنه هایی از فیلم مادر و بچه در خیابان در حال ترددهستند . به علت وجود افراد شبه نظامی در چچن ترددهایی با لباس شبیه به این افراد بسیار طبیعی است ! من چند فیلم زیبا دارم از نیرو مخصوص های مقاومت چچنی که با لباس و ماسک براحتی از ایست و بازرسی های روسی عبور می کنند !!!!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]حیف که اسلام دست و بالم و بسته کلنل جان وگرنه حتما یکسری نکته راجع به این سبک عملیات ها و نحوه اجرای آنها بهت می گفتم.

ولی اگر حوصله ام شد واست یکسری توضیحات درباره عملیات های تاخت ( بزن در رو خودمون ) می فرستم.[/quote]

من قبولت دارم اخوی ولی مشابه این عملیات چون در شهر داره انجام میشه - اگر دقت کنی اینقدر شلیکها برای مردم منطقه طبیعی است که در صحنه هایی از فیلم مادر و بچه در خیابان در حال ترددهستند . به علت وجود افراد شبه نظامی در چچن ترددهایی با لباس شبیه به این افراد بسیار طبیعی است ! من چند فیلم زیبا دارم از نیرو مخصوص های مقاومت چچنی که با لباس و ماسک براحتی از ایست و بازرسی های روسی عبور می کنند !!!!![/quote]

به دلیل عدم آشنایی خودم با چچن و آن منطقه ، باید بگم که من نمی تونم روی اظهار نظرم پافشاری بکنم، چون ممکنه که اشتباه کرده باشم. ولی یه نظری که باید بدم اینه که تو این جور مناظقی که روسیه می یاد و به صورت نظامی درگیر مسئله می شه، یه جوری ماجرا رو می پیچونه که خودشم توش می مونه، چه برسه به بقیه. معمولا واحدهای اطلاعات عملیات روسیه جزء بی پدر مادر ترین واحد های اطلاعاتی در دنیا هستند. ( البته منظور از بی پدر بودن در مسایلی که با اذهان عمومی و روحیات مردم و ... هست رو می گم ، وگرنه هیچ واحدهای اطلاعاتی به حرومزادگی موساد و C.I.A نمی رسن . )

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با اقا رضا موافقم ولی چند تا نکته یکی اینکه اقای کلنل هم درست میگه مکنه هدف روکم کنی یا تلفات بوده ولی گفته اقا رضا در مورد موردی که اونها رو سر در گم هم کرده باید محتمل دونست اما نظر من اینه اگر برای تلفات رفتن خیلی ناشیانه عمل کردن مثلا اونها می تونستن فقط شروع رو با این ساختمان اغاز و بعد در راههایی که روسها و نیروی کمکی قرار بوده بیاد در کنار اینکه ما می بینیم همه چریکها کشته میشن می تونستن کمینهای انفجاری و حتی راکتی بزارن تا به ماشینهای حامل نیروهای کمکی هم تلفات وارد کنن به شکلی عملیات کمین عنکبوتی رو به اجرا می زاشتن البته این دیگه اسمش تاخت نیست ولی خوب با تعدادی مجاهد که شهید شدن رو در انتظار دارن می تونستن ضربات و تلفات به مراتب بیشتری بزنن.

و اگر هدف عملیات تاخت و بعد فرار از منطقه بوده هم خیلی کند و ناشی عمل کردن و نهایتا به چند نفر کشته و زخمی از دشمن ونابودی خودشون منجر شده.

اینجوری که معلومه زمان زیادی رو هم از دست دادن و عملیات به نظر من ممکنه زیاد روی برنامه ریزی اون کار نشده بوده.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]با اقا رضا موافقم ولی چند تا نکته یکی اینکه اقای کلنل هم درست میگه مکنه هدف روکم کنی یا تلفات بوده ولی گفته اقا رضا در مورد موردی که اونها رو سر در گم هم کرده باید محتمل دونست اما نظر من اینه اگر برای تلفات رفتن خیلی ناشیانه عمل کردن مثلا اونها می تونستن فقط شروع رو با این ساختمان اغاز و بعد در راههایی که روسها و نیروی کمکی قرار بوده بیاد در کنار اینکه ما می بینیم همه چریکها کشته میشن می تونستن کمینهای انفجاری و حتی راکتی بزارن تا به ماشینهای حامل نیروهای کمکی هم تلفات وارد کنن به شکلی عملیات کمین عنکبوتی رو به اجرا می زاشتن البته این دیگه اسمش تاخت نیست ولی خوب با تعدادی مجاهد که شهید شدن رو در انتظار دارن می تونستن ضربات و تلفات به مراتب بیشتری بزنن.

و اگر هدف عملیات تاخت و بعد فرار از منطقه بوده هم خیلی کند و ناشی عمل کردن و نهایتا به چند نفر کشته و زخمی از دشمن ونابودی خودشون منجر شده.

اینجوری که معلومه زمان زیادی رو هم از دست دادن و عملیات به نظر من ممکنه زیاد روی برنامه ریزی اون کار نشده بوده.[/quote]

البته opera جان یه احتمال دیگه هم هست، می دونی بنظر من شاید نتونستند اطلاعات خوبی جمع بکنند، واسه همین وقتی شروع کردند سر درگم شدند که باید چیکار بکنند.

واقعا کارشون خیلی کند هست و بسیار هم ناشی بازی در میارن. خوب این طوری خیلی لطمه روحی به دوستانشون می خوره، بیشتر از اونی که تلفات بگیرن تلفات می دن، این چه عملیاتیه آخه ...

ای بابا

بیان یه کلاس آموزشی تو سایت به صورت آنلاین واسشون بگذاریم حداقل از این گاف ها ندن ...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.