nasirirani

یک مقاله جالب علمی تخیلی درباره قدرت دفاعی ایران...!!!

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

خوشم مياد که جوانان مملکت پوزه اين سعيد صحاف رو بلاخره به خاک مالوندن !
اين دوستمون انشالله در آينده ميتونن نقش گوبلز وطني رو براي کشور ايفا کنند. پيشنهاد ميشه از ايشان در قسمت جنگ رواني نيروي هاي مسلح يا به عنوان مشاور در سايت فارس نيوز استفاده بشه .
[/code]
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
حالا دوستان چرا رگ گردنتون زده بیرون تو تیتر هم نوشته دیگه (تخیلی) icon_arrowd

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام Stuka جان ... یک زمانی به ما قول داده بودی دل و روده ی موشک دراگون رو بریزی بیرون و تجزیه تحلیل کنی .....!!!!! سر همون پستی که در مورد موشک تاو زده بودی

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با سلام به دوستان يك از تزهاي مديريتي آمريكا اين كه ميگن اول يك رويا زيبا رو توي ذهنتون تجسم كنيد دوم سعي كنيد كه اين رويا زيبا رو تبديل به واقعيت كنيد ولي براي تبديل اين رويا ي زيبا به واقعيت نياز داريد كه از خرد و پشتكار زياد تا رسيدن به هدف برخوردار باشيد وگرنه اين فقط يك روياي شيرين خواهد بود !
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]سلام Stuka جان ... یک زمانی به ما قول داده بودی دل و روده ی موشک دراگون رو بریزی بیرون و تجزیه تحلیل کنی .....!!!!! سر همون پستی که در مورد موشک تاو زده بودی[/quote]

آخ آخ گفتي biskivit جان! پاک فراموش کرده بودم يه چند وقتي گرفتار بودم. تقريبا يه کم کارام قاتي پاتي شد و سر رشته امور از دستم خارج !!! بزودي ميزارم ...! icon_arrowd

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان این بنده خدا رو حسابی مورد تاخت و تاز خودتون قرار دادید فتوای تف انداختن هم صادر کردید. اما:

یک نکته مهمی که در مورد این مطالب ذکر نشده تاریخ انتشار این مطلب هست. هر چند شاید اشتباهات متعددی در مقاله این آقا هست ( من فقط بخش موشکی رو خوندم).

من پیش از این بخشی از این مقاله ( بخش موشکی ) رو در جای دیگری خونده بودم، تاریخ انتشار این مطلب 1 بهمن 1387 بود.

یعنی قبل از زمانی که موشک نصر رسما آزمایش بشه.

در زمان 1 بهمن 1387 کدوم یکی از ماها می دونستیم سامانه پدافند هوایی با نام مرصاد ساخته شده؟ تو کدوم فروم یا وبلاگی همچی مطلبی وجود داشت؟
حالا هر چند مشخصاتی که ایشون ذکر کرده با چیزی که ما الان می بینیم فرق داره ولی همین که ایشون در اون زمان از سامانه پدافند هوایی مرصاد نام می بره خودش کلی حرف داره.

تازه بعد از معرفی مرصاد هم کسی نمی دونست که قراره دیگر سامانه های پدافند بعدی با نام مرصاد مثلا 2 رونمائی بشه. بعید هم نیست پروژه مرصاد در ابتدا به این شکلی که ایشون معرفی کردند تعریف شده بوده و تغییر کرده.

حتی بخشی از مقاله ایشون راجع به موشک کروز میگه ، نمی دنم یادتون هست اگه اشتباه نکنم مشابه این جملات رو ما بعدها در یک گزارش خبری تلویزیونی از زبان اون خبرنگار و گزارشگر تلویزونی شنیدیم.

موشک فراز هم بعید نیست نمونه داخلی فنیکس باشه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]خدا کنه دشمنامونم این طوری فکر کنن [/quote]
من ميترسم خودمون كم كم باورمون بشه كه همه اينا رو داريم .
البته بعضياشو داريم بعضياش رو هم در حال ساختيم .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اگر اینا تیزهوشان یا سمپادی های ما هستند که کارمون در اومده! احتمالا پشت کتاب دفاعی رو زیاد خوندن! دوستان قدیمی منو می شناسن تا چند سال پیش بنده خودم اینجا یک جنگ روانی البته از نوع مثبت! راه انداخته بودم تو میلیتاری تا لاقل روحیه بدیم به بعضی از دوستانی هم که تا حدود زیادی نامید بودند ولی با گذشت روزگار فهمیدیم که اوضاع داره بدتر می شه وا ظاهرا مسئولین هم حواسشون نیست که یک بروزرسانی کلی بکنند (اون زمانی که با این شدت تحریم نبودیم با روسیه همکاری ساخت جنگنده داشتیم) برادر عزیز من که از رویای آمریکای حرف می زنی، رویای آمریکایی مبتنی بر تلاشه نه اینکه بشینه این مزخرفاتو فقط بنویسه! (نه اینکه بره تو دیتابیس های خارجی مقالات خارجی ها رو بدزده چندتا کلمه عوض کنه بگه این پایان نامه منه!) باید بره کار کنه! دانشگاه رو وادار کنه بودجه تحقیقاتی بده! من هرروز تبلیغات انجام پروژه های دانشجویی رو میبینم! مشکل کشور ما اینه که بیشتر تئوری کار می کنند تا عملی! فقط کتابها رو حفظ می کنند! برای چی آمریکا کمترین تعداد فارغ التحصیلان دانشگاه رو داره؟! برای چی هرکدام از دانشگاه های آمریکا کمک هزینه مالیشون به اندازه کل صادرات غیر نفتی ما در ساله؟! برای چی کمک هزینه هاروارد به اندازه کل درآمد کشور ما از نفته؟! بخاطر اینکه همه راه خودشون سریع پیدا می کنند، خیلی از افراد دانشگاه رو محل درستی برای ادامه تحصیل نمی دونند (این در بین برنامه نویسان بیشتر حقیقت داره!) دوستان آمریکایی دارم که حتی تحصیلات کالج رو تموم نکردند و چندین پتنت ثبت شده دارند! ولی اونهایی هم که می رن دانشگاه نخبه هستند! مشکل ما ایرانی ها اینه که خیالبافیم و واقعگرا هم نیستیم! و 90% برنامه درست حسابی برای زندگی نداریم! (گیر دادیم به سیاست! از اون هم هیچی سردرنمیاریم! آمریکاییه حتی نمی دونه عراق کجا هست ولی تو کار خودش استاده! ما که همه ی کشورهای دنیا رو بلدیم چی؟! غیبت از زیرکار در رفتن و حرفهای خاله زنکی!) تا این وضع هست همینیه که هستیم خواهیم موند!

درضمن یک چیزی هم بگم اگر یکی از دوستانتون طرح و ایده ای داشت هیچوقت... هیچوقت اون رو نامید نکنید! این مساله در بین ما جنوبی ها خیلی خیلی خیلی زیادتر است تا شمالی ها!
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]دوستان این بنده خدا رو حسابی مورد تاخت و تاز خودتون قرار دادید فتوای تف انداختن هم صادر کردید. اما:

یک نکته مهمی که در مورد این مطالب ذکر نشده تاریخ انتشار این مطلب هست. هر چند شاید اشتباهات متعددی در مقاله این آقا هست ( من فقط بخش موشکی رو خوندم).

من پیش از این بخشی از این مقاله ( بخش موشکی ) رو در جای دیگری خونده بودم، تاریخ انتشار این مطلب 1 بهمن 1387 بود.

یعنی قبل از زمانی که موشک نصر رسما آزمایش بشه.

در زمان 1 بهمن 1387 کدوم یکی از ماها می دونستیم سامانه پدافند هوایی با نام مرصاد ساخته شده؟ تو کدوم فروم یا وبلاگی همچی مطلبی وجود داشت؟
حالا هر چند مشخصاتی که ایشون ذکر کرده با چیزی که ما الان می بینیم فرق داره ولی همین که ایشون در اون زمان از سامانه پدافند هوایی مرصاد نام می بره خودش کلی حرف داره.

تازه بعد از معرفی مرصاد هم کسی نمی دونست که قراره دیگر سامانه های پدافند بعدی با نام مرصاد مثلا 2 رونمائی بشه. بعید هم نیست پروژه مرصاد در ابتدا به این شکلی که ایشون معرفی کردند تعریف شده بوده و تغییر کرده.

حتی بخشی از مقاله ایشون راجع به موشک کروز میگه ، نمی دنم یادتون هست اگه اشتباه نکنم مشابه این جملات رو ما بعدها در یک گزارش خبری تلویزیونی از زبان اون خبرنگار و گزارشگر تلویزونی شنیدیم.

موشک فراز هم بعید نیست نمونه داخلی فنیکس باشه.[/quote]

این نکته رو باید بررسی کرد

آدم تیزبین و نکته سنجی هستی

دست مریزاد

یا علی

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ارسال شده در (ویرایش شده) · مخفی شده توسط Skyhawk، 30 دی 1393 - دلیلی ارایه نشده است
مخفی شده توسط Skyhawk، 30 دی 1393 - دلیلی ارایه نشده است

نکته جالب اینکه متخصصین شاغل در صنایع موشکی ، صنایع موشکی ایران را به علت کاملا بومی بودن «Made in SHIA» می گویند.

نام در کشور سازنده نام ایرانی

FL – 6(چینی) فجر دریا
FL – 8 (چینی) کوثر
FL – 9 (چینی) نصر
C – 802 (چینی) نور
HQ – 2 (چینی) تندر
HY – 2 (چینی) رعد

نظرتون در این مورد چی هست؟

با سپاس

ویرایش شده در توسط BEHi
  • Upvote 1
  • Downvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
ارسال شده در · مخفی شده توسط Skyhawk، 30 دی 1393 - دلیلی ارایه نشده است

الان حس می کنید وقتی در مورد برنامه فضایی و هسته ای حرف میزندی چه حسی به آدم دست میده؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
ارسال شده در · مخفی شده توسط Skyhawk، 30 دی 1393 - دلیلی ارایه نشده است

نکته جالب اینکه متخصصین شاغل در صنایع موشکی ، صنایع موشکی ایران را به علت کاملا بومی بودن «Made in SHIA» می گویند.

نام در کشور سازنده نام ایرانی

FL – 6(چینی) فجر دریا
FL – 8 (چینی) کوثر
FL – 9 (چینی) نصر
C – 802 (چینی) نور
HQ – 2 (چینی) تندر
HY – 2 (چینی) رعد

نظرتون در این مورد چی هست؟

با سپاس

نظرتون در این مورد چیه :

سیمرغ

سجیل

قدر اف

قدر اچ

قیام

فاتح 110

خلیج فارس

هرمز

بینا

طوفان2و3و4و 5

فجر3

فجر5

فجر 5 هدایت شونده

زلزال

نازعات

شاهین

قاصد 1

قاصد 2

قاصد 3

ستار1

ستار 2

ستار3

ستار4

زوبین

ضدبالگرد قائم

بقیشو هم دیگه یادم نیست

• Upvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.