Dezchilds

تصاوير نمايشگاه هفته دفاع مقدس دزفول (يك شهر و دو جبهه)

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[quote]اقا يكي به ما بگه موانع خورشيدي ديگه چيه[/quote]
موانع خورشيدي رو بيشتر توي آب جا سازي ميكردند اطراف ساحل وقتي غواص ها ميخواستن به ساحل برن با موجي كه به اون ها اصابت ميكرد به موانع برخورد ميكردند و يه ميله 1 متري تو شكمشون فرو ميرفت حساب بكش مثلا 20 كيلومتر حاشيه ساحل رو به صورت پشت سر هم و 2 رديفه موانع خورشيدي بزاري اونوقت هركسي نميتونه ديگه رد بشه البته توي عمليات كربلاي 5 ، رزمنده ها از چندين كيلومتر موانع خورشيدي 8 الي 9 رديفه عبور كردند توي ميادين مين هم استفاده ميشه البته اونجا كاربردش فرق ميكنه البته اندازه موانع خورشيدي واقعي خيلي بزرگتر از اينه و در ضمن نوك ميله ها هم خيلي تيزه به طوري كه اگه حتي موج هم برخورد نكنه و خودت با شنا كردن به مانع برخورد كني باز هم از اون طرفت بيرون ميزنه در ضمن بعضي وقت ها به اين موانع برق هم وصل ميشه تا طرف 100 درصدي بميره

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[img]http://www.pic.iran-forum.ir/images/zds7c1065bj9ekjjpiam.jpg[/img]

این چه جور زندگی در شرایط سختیه ؟؟؟ با مرغ که نمی شه زندگی در شرایط سخت، باید یه ماری یا چیزی تو این مایه ها می آوردند یارو می خورد تا ملت بفهمند زندگی در شرایط سخت یعنی چی !!!! icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
عليك سلام
ما مخلص دزفولي ها هستيم برادر ..............البته اونا ما رو به عنوان شناگر قبول ندارن icon_eek يه سري نذاشتن از يه ارتفاعي كه نزديك سد علي كله است شيرجه برم گفتن كه شما اهوازي ها بريد تو يه متري شنا كنيد اينجا خطر ناكه......البته براشون شيرجه زدم و كف كردن همه icon_eek
اين پنج شنبه هم باز مياييم و شب رو علي كله مي مونيم icon_eek

مار خور داشتيم ولي جوجه كباب خور ؟؟؟؟؟
شايد كه اين جوجه ي كباب شده مال يه پرنده ي وحشي باشه......شايدم مردار بوده كه ورداشتن و از رو اجبار كباب كردن :!: ..........شايدم با نارنجك زدن شكارش كردن
ولي خداييش بوي خوشش كل دشمنا رو سمت خودش مي كشونه icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آخه هر هفته دو سه تاتون رو آب ميبره واسه اينه كه نمي زارن اگه ميخواستي بگو يه بار بيام واست از پايه بالايي سد بپرم كف بر بشي icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ميدوني چرا اونجا ميان و غرق ميشن ؟؟؟؟
اونا تازه كارامون هستن ميفرستيم دزفول تا تمرين كنن بعد كه ياد گرفتن ميتونن تو اهواز شنا كنن icon_cheesygrin
هيچ جا مثل كارون اهواز نميشه..........كلي گرداب مخفي اون زير داره........يه زماني كوسه هم داشت....هرچند الانم ميگن تا كشتارگاه و جايي كه لاشه ي حيوونا رو ميندازن تو آب كوسه مياد
من قديما تو اهواز شنا ميكردم خداييش ترسناكه.....ولي الان به لطف مديريت بي نقص مسولان مرتبط چيزي جز فاضلاب با بوي گندش تو بستر رودخانه باقي نمونده :evil: ..........ولي من هنوزم عاشقشم icon_eek

منظورت همون ديواريه كه به سد چسبيده ؟؟ من هنوز ازش نپريدم..........ولي دوستم يه بار پريد مي گفت تو هوا نزديك بود بيهوش بشم :!: ..از بس بلنده بايد با چتر بپري ازش
ولي يه روز من ازش مي پرم icon_eek
راستي چرا دزفولي ها شيرجه نمي زنن ؟ و با پا به حالت ايستاده در حالي كه يه پاشون رو پشت زانوي اون يكي پا ميذارن و مي پرن ؟؟؟؟

هميشه وقتي ميام دزفول ياد موشك و پايگاه چهارم شكاري ميفتم.....به نظرم بايد يه گردان موشكي زمين به زمين رو تو دزفول بذارن چون لايق همچين چيزيه

از اينكه تو اين سايت بچه هاي خوزستان رو مي بينم خوشحالم icon_eek .......من چاكر همه تونم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
درود به همه بروبچ هم استانی...از اون یونیفورم خیلی خوشم اومد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آره همون ديوار كنار سد رو ميگم البته بالايي 5 بار از روش پريدم اولين بار تا دم سكته رفتم ولي سكته نكردم icon_cheesygrin پايگاه چهارم شكاري هم بحصش مفصله به خاطر مشكلاتي كه بين دو شهر دزفول و انديمشك پيش اومده (حتما خودتون در جريان هستيد) البته بين شهر ها پيش نيومده نماينده مردم انديمشك يكم پاشو از گليمش دراز تر كرده وگرنه دزفول تا حالا خيلي بيشتر پيشرفت ميكرد [/quote]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آقا این بحث ها رو ول کنید تو پایگاه دزفول نمایشگاهی بر پا نیست؟ منظور همین جنگنده هاست.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
میخوام برم نمایشگاه اهواز اگر هنوز زنده بود یه سری عکس میگیرم ! ولی در کل نمایشگاه مسخره ای هست (مثل اوندفعه که توش موشک کروز آورده بودن نیست) انتظار خاصی نداشته باشید ...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
چرا تو ايام نوروز تو پايگاه نمايشگاه برگزار ميشه - البته من يه سري عكس از نمايشگاه پايگاه دارم و همچنين فيلم از مانور دادن هواپيماهاي f5 پايگاه كه اگه دوستان مايل باشند ميزارم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]چرا تو ايام نوروز تو پايگاه نمايشگاه برگزار ميشه - البته من يه سري عكس از نمايشگاه پايگاه دارم و همچنين فيلم از مانور دادن هواپيماهاي f5 پايگاه كه اگه دوستان مايل باشند ميزارم[/quote]

نیکی و پرسش؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]چرا تو ايام نوروز تو پايگاه نمايشگاه برگزار ميشه - البته من يه سري عكس از نمايشگاه پايگاه دارم و همچنين فيلم از مانور دادن هواپيماهاي f5 پايگاه كه اگه دوستان مايل باشند ميزارم[/quote]

نیکی و پرسش؟[/quote]

اگه نذاري...... icon_cheesygrin icon_eek

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
الان تو اين ايام نمايشگاهي تو پايگاه چهارم شكاري برگذار نميشه................من فكر ميكردم كه شايد باشه رفتم از سمت درب انديمشك پايگاه پرسيدم ....خنديدن و گفتن نه نداريم icon_eek

نمايشگاه اهواز ؟...........مظورت كدومه ؟...هموني كه تو جاده ساحلي كيانپارس تشكيل ميشه هر سال؟ يا icon_cheesygrin
اما ميگن امسال تو جاده ساحلي كنار فروشگاه رفاه نمايشگاه گذاشتن ؟ من كه نرفتم هنوز
ولي سه سال پيش اونجا گذاشتن و تو جزيره ي كناريش برگزار كردن........و يه پل شناور هم براي رسيدن به جزيره رو آب گذاشته بودن
رد شدن از روي پل شناور جالبه ..........آدم ياد قديما ميفته كه يه پارك جزيره داشتيم و يه پل شناور

آقاي واريور اگه رفتي به اون نمايشگاه حتما از پل شناورش هم عكس بگيري.....ممنون ميشيم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]آره همون ديوار كنار سد رو ميگم البته بالايي 5 بار از روش پريدم اولين بار تا دم سكته رفتم ولي سكته نكردم icon_cheesygrin پايگاه چهارم شكاري هم بحصش مفصله به خاطر مشكلاتي كه بين دو شهر دزفول و انديمشك پيش اومده (حتما خودتون در جريان هستيد) البته بين شهر ها پيش نيومده نماينده مردم انديمشك يكم پاشو از گليمش دراز تر كرده وگرنه دزفول تا حالا خيلي بيشتر پيشرفت ميكرد [/quote][/quote]
دوست عزيز انگار جنابعالي پاتو از گليمت دراز تر كردي و گرنه توي سايت نظامي نميومدي مسايل ديگه رو مطرح كني

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.